Najpiękniejsze miejsce na wakacje to ?

Dział o wszystkim, rozmawiasz o czym tylko chcesz.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

beznadzieja,
Nie wiem czy byłaś już we Włoszech ale ja bym ci polecił Rimini.
Całkiem blisko, nie tak drogo, bogata baza hotelowa, piękne duże i czyste plaże.
Urocze miasteczko i jest co w nim zwiedzać (sam byłem)
A jak już wszystko zobaczysz to zawsze możesz wygrać się do Rzymu a tam to zabytków i innych atrakcji jest od groma.No i nie potrzeba żadnych wiz ani nie musisz wypełniać pojebanych ankiet.
Obrazek
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 32 razy
Podziękowano mu: 47 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ................
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: hardrockcaffe666

Chiny, Japonia, USA, Australia, ew. Polinezja Francuska.
Chyba, że hardcorowe wakacje to Syberia - gdzieś tam nad bajkałem przy -40 xd
- każdy z nas jest po części hipokrytą i kłamcą.
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 99 razy
Podziękowano mu: 110 razy
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj

Plaże i morze to nie moja bajka. Ale ok, rozumiem, że niektórzy lubią ciepło, słońce i niebieską wodę. Ja wodę też lubię, ale upałów już nie bardzo. Na Kubie byłam raz, ale to było 20 lat temu. Nie urzekła mnie, ale pewnie dużo się zmieniło.

Najlepsze wakacje do tej pory miałam w Szkocji i na Islandii. Miło wspominam Szwecję i Norwegię. Jak dla mnie największe atuty tych miejsc to piękna, choć surowa przyroda i ludzie (a konkretnie mała ich koncentracja). Spokój, cisza i stosunkowo mała ilość debili na kilometr kwadratowy - tego potrzebuję by odpoczywać.

Teraz to mi się marzy Mongolia albo Nowa Zelandia. Może tak rzucić kamerki i zamieszkać w norce Hobbita? :D
Oko za oko, ząb za ząb, dupa za pieniądze. #NieMaLipy #ByłPrzelew #ShowMustGoOn!
Awatar użytkownika
Biustwo
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 55 razy
Podziękowano mu: 125 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: chwilowo brak
Nick na ShowUp.tv: Biustwo

Biustwo pisze:Na Kubie byłam raz, ale to było 20 lat temu. Nie urzekła mnie, ale pewnie dużo się zmieniło.

Mam przebłyski z Kuby z ponad 30 lat temu jeszcze za komuny jak siedziałem tam jakiś czas z rodzicami ale nie wakacyjnie, ja pamietam z tego może 5-6 przebłysków, mały byłem, ale to mi zostało że jak miałem lat 6 i byłem z babcią czy mamą w sklepie już w Polsce to miałem takie skojarzenie że tak samo pusto jak tam tylko zimniej i mniej kolorowo :)

20 lat temu to nie było tak jak teraz, ostatnio byłem 5 lat temu, i już zupełnie inaczej, 20 lat temu ludzie w miastach bali się turystów żeby sobie nie narobić kłopotów z władzą, teraz jak pojedziesz gdzieś to każdy chce Ci pokazać kulturę, klimat itp. No i Kuba jest bardzo bezpieczna władzę Castro czuć w powietrzu, nikt nie zaryzykuje ataku na turystę mimo iż ludzie dostali więcej swobody. Nauczyli się też, żę jak zachęcą turystów do odwiedzania to mają więcej pieniędzy i życie bardziej urozmaicone. Więc każdy chce pokazać że to piękny i kolorowy kraj. Dla mnie Karaiby to taki drugi dom. Z ciekawostek o Kubie to mimo trudnych relacji dyplomatycznych (choć teraz już poprawnych) jest tam bardzo dużo Amerykanów.

Nową Zelandię też bym chętnie odwiedził, ale jak jestem na etapie wyboru to zawsze jednak wybieram coś innego, chyba dlatego że przy NZ to dobrze zrobić sobie wolne na miesiąc i połączyć to jeszcze z Australią i wtedy objazdem wszystko zobaczyć, niestety nie mogę sobie pozwolić za zrobienie odpuszczenie firmy na miesiąc.

HenryChinaski1 pisze:Adres jakby co na pw. Dojeżdzasz bez problemu w 12h. nieautostradami może jest ze 100 km - moze 150 góra.

to ja bardzo chętnie poproszę, nie byłem jeszcze a planuję na koniec sierpnia i początek września Chorwację na 10 dni odwiedzić. Rozumiem że tak jak piszą, we wrześniu też jest ciepło ? :)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 52 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1

tomoxx pisze:Mam przebłyski z Kuby z ponad 30 lat temu jeszcze za komuny jak siedziałem tam jakiś czas z rodzicami ale nie wakacyjnie, ja pamietam z tego może 5-6 przebłysków, mały byłem, ale to mi zostało że jak miałem lat 6 i byłem z babcią czy mamą w sklepie już w Polsce to miałem takie skojarzenie że tak samo pusto jak tam tylko zimniej i mniej kolorowo

Też byłam dzieciakiem i niewiele pamiętam. Koleżanka ze szkoły była półkubanką, odwiedzaliśmy jej rodzinę. Pamiętam w sumie tylko przemycanie ogromnej ilości podpasek dla rodziny koleżanki. Może to miejsce zasługuje na drugą szanse.

tomoxx pisze:Nową Zelandię też bym chętnie odwiedził, ale jak jestem na etapie wyboru to zawsze jednak wybieram coś innego, chyba dlatego że przy NZ to dobrze zrobić sobie wolne na miesiąc i połączyć to jeszcze z Australią i wtedy objazdem wszystko zobaczyć, niestety nie mogę sobie pozwolić za zrobienie odpuszczenie firmy na miesiąc.

Miesiąc to trochę za mało chyba. Ja myślałam o 6 miesiącach, ale... to chwilowo za duży wydatek.
Oko za oko, ząb za ząb, dupa za pieniądze. #NieMaLipy #ByłPrzelew #ShowMustGoOn!
Awatar użytkownika
Biustwo
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 55 razy
Podziękowano mu: 125 razy
Twoja ulubienica z SU: chwilowo brak
Nick na ShowUp.tv: Biustwo

Biustwo pisze:Miesiąc to trochę za mało chyba. Ja myślałam o 6 miesiącach, ale... to chwilowo za duży wydatek.

W czasach studiów miałem taki wypad dłuższy, właśnie na zwiedzanie i i odwiedzenie ludzi których przez wyjazdy z rodzicami za dzieciaka poznałem i z którymi do dziś mam kontakt, ryzyko ogromne takiego wyjazdu to to, że po tych 6-10 miesiącach zastanawiasz się czy wracać czy zostać i gdzie sobie układać życie . W moim przypadku tak było, koniec końców wróciłem, ale nie ukrywam że za jakieś 20 lat chętnie bym tam pojechał i już został. Albo przynajmniej na 4 miesiące w roku jeździł.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 52 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1

Biustwo pisze:Plaże i morze to nie moja bajka. Ale ok, rozumiem, że niektórzy lubią ciepło, słońce i niebieską wodę. Ja wodę też lubię, ale upałów już nie bardzo.

Nooo coś w tym jest, kocham morze, ale temperatury mnie przerastają niekiedy. W Turcji byłam w czerwcu i myślalam, że oszaleje.....no ale dla tego błękitnego morza mogę się poświęcić, najwyżej nie będe z wody wychodzila :D

Wszystko zależy od klimatu i wilgotności powietrza w Polsce jak są upały to jest masakra.
go hard or go home . #niemalipy #dzikitrener #lepiejmnieniewkurwiaj
Przepraszam za kropki i przecinki po spacji. Obiecuję poprawę :D
Obrazek
Awatar użytkownika
beznadzieja
V.I.P.
V.I.P.
Podziękował: 80 razy
Podziękowano mu: 147 razy
Twoja ulubienica z SU: xd