Prostytucja – „z czym to się je”?

Chcesz dowiedzieć się czegoś nowego? Czy może wymienić się doświadczeniami?
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Ja też mam w dupie twoje zdanie, tak jak inni a widzę, że zaśmiecasz tematy od 5 lat. Współczuję życia, na prawdę ale nie mam ochoty wchodzić w dyskusję z niedorozwojem. Masz coś z głową i chyba wiem co, upośledzenie mózgowe. Niestety będziesz z tym żył do końca swojego smutnego życia frajera. Ciągle powtarzasz te same kłamstwa bo łudzisz się, że w nie uwierzysz i przestaniesz płakać w poduszkę. Jesteś upośledzony umysłowo, współczuję ci na prawdę. Przegrałeś swoje życie i chcesz chociaż w internecie poczuć się kimś ale ci to nie wychodzi, tutaj możesz się wygadać ile i komu zapłaciłeś bo w realu się wstydzisz.
Awatar użytkownika
Permanent->Cipka0000
SU-holik
SU-holik
Posty: 75
Rejestracja: 26 sty 2020, 00:43
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KiciaNiunia




:shock: a ten się zapętlił i w kolko to samo... :facepalm:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




Permanent, czytając Twoje posty mam przypuszczenie graniczące z pewnością, że rejestrując się, źle zaznaczyłaś/eś pozycję Co masz w majtkach. Coraz bardziej plujesz jadem.
Zluzuj gumę w majtach.
Awatar użytkownika
no_one
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 25
Rejestracja: 26 sty 2020, 22:09
Podziękował: 37 razy
Podziękowano mu: 54 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Permanent pisze:Ja też mam w dupie twoje zdanie, tak jak inni a widzę, że zaśmiecasz tematy od 5 lat. Współczuję życia, na prawdę ale nie mam ochoty wchodzić w dyskusję z niedorozwojem. Masz coś z głową i chyba wiem co, upośledzenie mózgowe. Niestety będziesz z tym żył do końca swojego smutnego życia frajera. Ciągle powtarzasz te same kłamstwa bo łudzisz się, że w nie uwierzysz i przestaniesz płakać w poduszkę. Jesteś upośledzony umysłowo, współczuję ci na prawdę. Przegrałeś swoje życie i chcesz chociaż w internecie poczuć się kimś ale ci to nie wychodzi, tutaj możesz się wygadać ile i komu zapłaciłeś bo w realu się wstydzisz.


Ty zaśmiecasz je od 26 stycznia, dobrze Ci to idzie. Twoje wypociny kogoś mi przypominają...
Jak byłem młody, to też byłem Murzynem i grałem w kosza.
Awatar użytkownika
Ryszard Ochódzki
SU-holik
SU-holik
Posty: 83
Rejestracja: 12 lis 2019, 22:03
Podziękował: 251 razy
Podziękowano mu: 58 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: konefka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Ryszard Ochódzki pisze:Twoje wypociny kogoś mi przypominają...

KicieNiunie? czy jak jej tam...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




Permanent, Twoje posty faktycznie pachną napięciem przedmiesiączkowym u średnio inteligentej dziuni. Zanim zaczniesz komuś wytykać błędy, sprawdź swoje (bo masz spore problemy z językiem polskim). NAPRAWDĘ.

Reszty nie komentuję, bo jako kurwa z neta nie mam problemu z tym, że facet spał z dziwką lub walił konia gdy ją oglądał w necie.
Biustwo




komin pisze:
Ryszard Ochódzki pisze:Twoje wypociny kogoś mi przypominają...

KicieNiunie? czy jak jej tam...

Tak mi się wydaje, chociaż Kicia ma skłonności do jeszcze większych odlotów, przynajmniej wtedy kiedy się zagotuje.
Jak byłem młody, to też byłem Murzynem i grałem w kosza.
Awatar użytkownika
Ryszard Ochódzki
SU-holik
SU-holik
Posty: 83
Rejestracja: 12 lis 2019, 22:03
Podziękował: 251 razy
Podziękowano mu: 58 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: konefka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Biustwo pisze:Permanent, Twoje posty faktycznie pachną napięciem przedmiesiączkowym u średnio inteligentej dziuni. Zanim zaczniesz komuś wytykać błędy, sprawdź swoje (bo masz spore problemy z językiem polskim). NAPRAWDĘ.

Reszty nie komentuję, bo jako kurwa z neta nie mam problemu z tym, że facet spał z dziwką lub walił konia gdy ją oglądał w necie.

To ten upośledzony komin się rzucał więc trzeba było mu napisać prawdę, a pisałem o kobietach a nie kurwach bo im jest to pewnie obojętne czy facet był dziwkarzem dlatego się nie wypowiadaj biustwo bo ty do nich nie należysz.
Awatar użytkownika
Permanent->Cipka0000
SU-holik
SU-holik
Posty: 75
Rejestracja: 26 sty 2020, 00:43
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KiciaNiunia




Permanent, ja sie rzucalem? a gdzie? Przeciez Ci powiedzialem ze mnie zabawiasz...ze nawet Cie polubilem :P W przeciwienstwie do Ciebie nikogo nie wyzywam....grzeczniutki jestem. Nie wiem o co Ci chodzi? Pisz wiecej, Twoje teorie sa bardzo interesujace ;)
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




Nie zamierzam z tobą pisać masz za niski poziom.
Awatar użytkownika
Permanent->Cipka0000
SU-holik
SU-holik
Posty: 75
Rejestracja: 26 sty 2020, 00:43
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KiciaNiunia




Permanent, kurde znow nie rozumiesz... :D nigdzie nie napisalem ze masz pisac ze mna... Po prostu pisz do wszystkich, nauczaj...
Lud łaknie wiedzy od osob na takim poziomie jak Ty.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




To ty nie rozumiesz, ja nie mam problemów z myśleniem. Nie zwracaj się ciągle do mnie cieniasie.
Awatar użytkownika
Permanent->Cipka0000
SU-holik
SU-holik
Posty: 75
Rejestracja: 26 sty 2020, 00:43
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KiciaNiunia




Wybacz o Pani ze zgrzeszylem :biggrin:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




Permanent pisze:To ty nie rozumiesz, ja nie mam problemów z myśleniem. Nie zwracaj się ciągle do mnie cieniasie.

Wygląda na to, że jednak masz jakieś problemy z myśleniem jak i ze sobą.
Jak byłem młody, to też byłem Murzynem i grałem w kosza.
Awatar użytkownika
Ryszard Ochódzki
SU-holik
SU-holik
Posty: 83
Rejestracja: 12 lis 2019, 22:03
Podziękował: 251 razy
Podziękowano mu: 58 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: konefka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Współczuję wam głupoty, serio.
Awatar użytkownika
Permanent->Cipka0000
SU-holik
SU-holik
Posty: 75
Rejestracja: 26 sty 2020, 00:43
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KiciaNiunia




Permanent pisze:Współczuję wam głupoty, serio.

Lepiej być głupim "dziwkarzem" niż kimś o tak zawężonym światopoglądzie i radykalnym łbie.
Jak byłem młody, to też byłem Murzynem i grałem w kosza.
Awatar użytkownika
Ryszard Ochódzki
SU-holik
SU-holik
Posty: 83
Rejestracja: 12 lis 2019, 22:03
Podziękował: 251 razy
Podziękowano mu: 58 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: konefka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Cymbale ty masz radykalny łeb bo dla zaspokojenia nawet kupujesz sex a twój światopogląd to tylko debilizm i egoizm. Piszesz, że jestem radykalny bo nie akceptuję handlu żywym towarem? Zawężony światopogląd bo staje w obronie kobiet? Puknij się w ten pusty łeb. Dziwkarze w krajach rozwiniętych są karani ale ciemna Polska olewa prostytucję. Irytują mnie gnidy, które wykorzystują sytuację finansową kobiet żeby tylko sobie ulżyć jak prymitywy. Niszczycie dziwki psychicznie. Dla mnie jesteście 500 lat do tyłu. Szkoda palców w odpisywanie wam.
Awatar użytkownika
Permanent->Cipka0000
SU-holik
SU-holik
Posty: 75
Rejestracja: 26 sty 2020, 00:43
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KiciaNiunia




Permanent pisze:Dziwkarze w krajach rozwiniętych są karani ale ciemna Polska olewa prostytucję.

Które kraje uważasz za rozwinięte? Poniżej zamieszczam mapkę, która lekko przeczy temu co piszesz...

Permanent pisze:Irytują mnie gnidy, które wykorzystują sytuację finansową kobiet żeby tylko sobie ulżyć jak prymitywy.

Może się zdziwisz, ale wiele z nas ma bardzo dobrą sytuację finansową, wybrała pracę świadomie i ma się dobrze. Pomijam przypadki, o których w innym temacie pisze pewna nasza forumowa "aktywistka", bo to już skrajna patologia.

Permanent pisze:Niszczycie dziwki psychicznie.

A skąd to oskarżenie? Chyba za dużo telewizji oglądasz. Prostytucja to nie tylko niewolniczy wyzysk i handel żywym towarem dla bogatych szejków (jak w filmie uprowadzona). Świat nie jest czarno-biały. Proponuję częściej wychodzić z domu, a opinie budować na własnych doświadczeniach, nie na tym co mówią w programie "dlaczego ja".
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Biustwo




Permanent, stroisz się w szaty obrońcy kobiet. Samozwańczego obrońcy. Wywijasz sztandarem z hasłem "biedne prostytutki, dziwkarze to zło". Tymczasem chwilę wcześniej piszesz:
... dziwki kochają pieniądze i wyrzucanie 500 zł co miesiąc na badania to dla nich wielka strata zwłaszcza, że choroby można wykryć dopiero po 3 miesiącach od zarażenia a w 3 miesiące to wiesz ilu facetów ją zdąży wyruchać? I to nie tylko w gumce. Prostytutka to chora psychicznie osoba, na dnie, zniszczona przez życie, której już wszystko jedno...
Czyli jednak dziwki to pazerne, mające w dupie zdrowie swoje i klientów psycholki. Ta freudowska pomyłka wiele mówi. Jakaś trauma? W Twoim opisie dziwek jest więcej nienawiści i pogardy niż w opisie dziwkarzy. Po co się zarejestrowałaś/eś na forum dla "dziwek i dziwkarzy"? Masz nadzieję nawrócić wszystkich na dobrą drogę, jakieś poczucie misji? Czy raczej szukasz tzw. haków, żeby później prowadzić swoją krucjatę gdzie indziej. Na drugim forum jest kilku szybko zmieniających nicki którzy pod pozorem wymierzania sprawiedliwości, walki z hejtem itd. stosują wszystkie możliwe podłe chwyty aby właśnie hejtować dziewczyny. Nie cierpię tzw. misjonarzy. Z drugiej strony w kraju, gdzie największymi fachowcami od seksu są księża, specjalistkami od tego czego pragną kobiety nieruchane brzydule w powyciąganych swetrach, a autorytetem w sprawie życia rodzinnego stary kawaler z kotem, nic nie powinno dziwić.
Awatar użytkownika
no_one
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 25
Rejestracja: 26 sty 2020, 22:09
Podziękował: 37 razy
Podziękowano mu: 54 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Biustwo jesteś niezrównoważona więc nie wypowiadaj się bo ty inaczej odczuwasz rzeczywistość i to co cię spotyka, poza tym sprzedajesz się na kamerce a nie w realu. Prostytutki są niszczone psychicznie przez klientów, nikt zdrowy nie wystawia ciała na sprzedaż dlatego to wykorzystywanie sytuacji finansowej i psychicznej. Kraje rozwinięte to chociażby Szwecja ale kwestią czasu jest, że prawie wszędzie tak będzie. Niestety wśród polityków bardziej liczą się pieniądze niż dobro kobiet. To, że dziwce nie brakuje pieniędzy nie oznacza, że jest szczęśliwa, wręcz do końca życia będzie żyła z traumą i żalem.
Awatar użytkownika
Permanent->Cipka0000
SU-holik
SU-holik
Posty: 75
Rejestracja: 26 sty 2020, 00:43
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KiciaNiunia


PoprzedniaNastępna

Wróć do Sex porady



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości