"Jak zostałem wyruchany przez camgirl" - odcinek 1673.

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Biustwo pisze:Paula też jest w topce, a Spajkiego wyruchała (i to na lepsza kasę niż czynsz ). To, że panna jest popularna nie znaczy, że nie kręci wałków. Nie mówię, że wszystkie, ale większość jakieś mniejsze lub większe ściemy robi, a wy przymykacie na to oko bo przy okazji pokazuje się wam kawałek cycka czy słodką buzię.

Wystarczy nie zapominać gdzie się jest.
Jeżeli od pierwszego wejścia na ShowUp.tv założy się, że wszystkie gadki o "horej curce", "Wiesz z Tobą bawię się najlepiej, jesteś cudowny", "Też czujesz, że jest między nami jakaś wyjątkowa chemia?", "Hahaha, uwielbiam twoje dowcipy", "Nie, to głupota, większości kobiet wystarcza 12 cm, także się nie przejmuj", "Męczy mnie to ShowUp.tv, wchodzę tu już praktycznie tylko dla Ciebie ogierze" to tylko rodzaj teatrzyku, gry, to można się fajnie bawić.
Jest takie powiedzenie-"Zakładaj, że każda osoba będzie chciała Cię oszukać.Najwyżej mile się rozczarujesz."
Awatar użytkownika
SokratesNauczycielPlatona
SU-holik
SU-holik
Posty: 153
Rejestracja: 06 kwie 2019, 10:12
Podziękował: 350 razy
Podziękowano mu: 227 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Biustwo pisze:Z tego co koleś pisze, znali się kawałek czasu i była między nimi jakaś prywatniejsza relacja poza ShowUp.tv. Wiadomo, że nikt normalny raczej nie pożycza kasy osobie, którą zna od pięciu minut. Gadał z nią poza portalem i był przekonany, że jest laska jest w porządku. Wyszło jak wyszło.

Nom... taka mieli te "prywatniejsza" relacje ze koles do dzis jej znalezc nie moze... czyli wie i wiedzial o niej tyle co nic... a nie sorry...wie ze ma dwa nicki na ShowUp.tv i byc moze ma do niej nieaktualny numer telefonu.

Biustwo pisze:Paula też jest w topce, a Spajkiego wyruchała (i to na lepsza kasę niż czynsz ). To, że panna jest popularna nie znaczy, że nie kręci wałków. Nie mówię, że wszystkie, ale większość jakieś mniejsze lub większe ściemy robi, a wy przymykacie na to oko bo przy okazji pokazuje się wam kawałek cycka czy słodką buzię.

No wlasnie i dlatego tak jak Spajk ten koles jest frajerem... widzi ze laska kreci dobry pieniadz na ShowUp.tv i daje sie wkrecac jaka to modelka biedna. Frajerzy nie przymykaja oka... frajerzy sa slepi. Rozsadny czlowiek pozornie przymyka oko gdy ma w tym interes.... tylko wtedy Tobie sie wydaje ze przymykam. Takie tam gierki.

Biustwo pisze:Wiesz, są czasem ludzie, którzy pomagają innym zupełnie bezinteresownie. Coraz mniej jest takich osób niestety, a to właśnie przez takie cwaniaki jak ta panienka. Ktoś miał miękkie serce, został wyruchany i już drugi raz (raczej) nie będzie takim dobrym wujkiem. I świat się robi taki bezduszny, interesowny i smutny. W normalnym świecie wszyscy hejtowali by postawę tej dziewczyny, a wy się tylko śmiejecie z naiwności Janusza. Tez uważam, że koleś mógłby sobie darować wylewanie żalu po forach i wałkowanie tego dwa lata po fakcie, ale mam nadzieję, że kasę odzyska a laska się przejedzie na swoim cwaniactwie. Przez takie akcje niewielu zostało "księciuniów na białbym koniu", za to coraz więcej ruchaczy i dupków.

Ty Biustwo znow probujesz byc bardziej papieska od papieza i kombinujesz alternatywny tok myslenia z jakimis bzdetami o bezdusznym swiecie, dobrych wujkach i niedobrych panienkach.
Jestesmy w burdelu, koniec tematu. Kto sie do burdelu nie nadaje szybko sie przekona ze nie powinien do niego wchodzic. Nie mam nic przeciwko dobrym wujkom i "prywatniejszym" relacjom z modelkami, ale ZADNA nawet po latach znajomosci nie naciagnie mnie na kase... chyba ze ja bede mial kaprys aby jej dac... tylko wtedy nie bede robil afery ze "złe kuuurwy mię oszukali".
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin pisze: ale ZADNA nawet po latach znajomosci nie naciagnie mnie na kase...

Laptop @Sukuba approve :mrgreen:
Awatar użytkownika
SokratesNauczycielPlatona
SU-holik
SU-holik
Posty: 153
Rejestracja: 06 kwie 2019, 10:12
Podziękował: 350 razy
Podziękowano mu: 227 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


komin, bardziej papieska? Nie. Po prostu stwierdzam fakt, że śmiejecie się z frajera i folgujecie oszustce. Takie typiary powinny być tępione. I tak, serio uważam, że świat byłby fajniejszym miejscem gdyby ludzie sobie pomagali zamiast mieć ubaw z cudzego nieszczęścia. Byłoby też super gdybyśmy nie musieli się cały czas zastanawiać kto i jak nas zaraz wyrucha. Nie żebym liczyła na to, że świat będzie idealny, ale mam jeszcze resztki ludzkich odruchów. Tak po ludzku żal mi frajerów i nie podoba mi się, że cwaniarom uchodzi wszystko na sucho.
Biustwo


Biustwo pisze:komin, bardziej papieska? Nie. Po prostu stwierdzam fakt, że śmiejecie się z frajera i folgujecie oszustce. Takie typiary powinny być tępione. I tak, serio uważam, że świat byłby fajniejszym miejscem gdyby ludzie sobie pomagali zamiast mieć ubaw z cudzego nieszczęścia. Byłoby też super gdybyśmy nie musieli się cały czas zastanawiać kto i jak nas zaraz wyrucha. Nie żebym liczyła na to, że świat będzie idealny, ale mam jeszcze resztki ludzkich odruchów. Tak po ludzku żal mi frajerów i nie podoba mi się, że cwaniarom uchodzi wszystko na sucho.



No i wszystko fajnie. Ale ja widzę jedno "ale"... Nigdzie nie jest powiedziane, że to on sobie czegoś nie uroił. Kiedyś gość wypominał mi żetony i chciał zwrotu za PRIVY, bo zazdrosny był, że faceta mam i według niego powinnam "wszystkim po równo" i skoro dałam jednemu szansę to czemu nie innym. Jestem przeczulona na punkcie takich zakochanych chłopaczków a on zalatuje mi właśnie takim sfrustrowanym facetem. Co ma świadczyć o tym, że został oszukany? Jakiś niby screen, że laska musi zapłacić za mieszkanie i nie ma? Nie popieram takiego wyłudzania kasy, bo jeśli nie miała to ma złe priorytety... najpierw się płaci rachunki a potem poprawia nosek, ale ten facet po prostu nie zachowuje się normalnie. Jeśli faktycznie go oszukała i zgłosił to, to z pewnościa zajmie się tym policja. Nie wiem po co płakał na wykopie, że jest jeleniem i rozdaje kase obcym laskom, których nawet na oczy nie widział.
Póki nie zobaczę, że tam jest napisane " oddam CI tego i tego, dziękuję za pożyczkę", biorę pod uwagę, że to był układ : " dobra przeleje Ci kase, jakoś się dogadamy". Po tym co widziałam na SU, nie zdziwiłabym się gdyby on zwyczajnie chciał kupić sobie jej uwagę i zgrywał rycerza, a jak go olała to płacz. Tym bardziej, że wywleka sprawę dopiero po dwóch latach.
Awatar użytkownika
Spokojna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 262
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:58
Podziękował: 155 razy
Podziękowano mu: 246 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Bo tak się składa, że wszyscy macie rację.
Patrząc z etycznego punktu widzenia, to zawsze bardziej szkoda pobitego, niż tego, który bije. ;)
Zaś patrząc na to lekkim okiem, to po prostu absurdalnie śmieszne i dziw bierze, jak ludzie jednak są naiwni i łatwowierni... i obojętnie czy to kobieta czy facet kogoś naciągnie.

ps. Nie tak dawno było głośno w mediach, jak to pewien 40 letni gość, szwendał się po stronach matrymonialnych, władał niezłą bajerką, przystojny, podając się za dobrze ustawionego, z tym, że akurat miał (wymyślone problemy i potrzebował bardzo dużo pieniędzy) w ten sposób uwiódł i naciągnął kilkdziesiąt kobiet, które łącznie przelały mu prawie 1mln zł. Jedna nawet chyba też kredyt wzięła...

śmiech na sali.

A wszyscy ci, którzy wpadają na takie seks kamerki z myślą, że znajdą tutaj wybrankę swojego życia i będą żyli długo i szczęśliwie, to gorąco pozdrawiam :)
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


SokratesNauczycielPlatona pisze:Laptop @Sukuba approve

A wiesz ze bardzo dobry przyklad? Juz nie bede roztrzasal bo samo sie wyjasnilo.

Biustwo, daj spox.. utopia. Folgujemy? Nie...wiemy ze tak bywa. Smiechuwa jest i bedzie bo to nie pierwszy raz a niestety sa tacy co sie nie naucza. I nie wiem czy mamy tepic typiare jak mowisz... jest dosc jednostronna historia, nikt detali nie zna. Laska w tej chwili siedzi z widzami w porywach sztuk 20... to co mam zrobic? Wejsc i umoralniac jaka to ona niedobra?
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin pisze:to co mam zrobic? Wejsc i umoralniac jaka to ona niedobra?
to raczej bez sensu - wystarczy odwiedzić małolatkę czy wejść po 3 w nocy i zobaczyć jak Janusze słuchają uprzejmie donoszących, że laska o którą się biją to film. Co chwilę jakiś pokrzywdzony pisze "to oszustka" albo "uważajcie, to naciągaczka" a naiwni i tak dają się nabrać bo ładna pani robi grupową za 2 złote. Idealnie byłoby gdyby moderatorzy nie pozwalali na takie naciąganie i systematycznie banowali panie, które notorycznie oszukują. Wszyscy jednak wiemy, że nie dość, że to olewają to czasem sami uczestniczą w tego typu akcjach. Zresztą... musieliby wywalić połowę topowych modelek i słupki przestałyby się zgadzać. Najlepiej chyba nie wchodzić do takiej i nie dawać jej zarobić.

Trochę się dziwię, że policja czy tam prokurator (skoro koleś się procesuje) nie wyciąga danych laski od portalu, tylko gość szuka informacji po forach i wykopach.
Biustwo


Trochę się dziwię, że policja czy tam prokurator (skoro koleś się procesuje) nie wyciąga danych laski od portalu, tylko gość szuka informacji po forach i wykopach.


à propos policji, to Krzysiek wstawił taki screen: Obrazek
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2087
Rejestracja: 22 lip 2015, 00:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


e-Laski pisze:
Trochę się dziwię, że policja czy tam prokurator (skoro koleś się procesuje) nie wyciąga danych laski od portalu, tylko gość szuka informacji po forach i wykopach.


à propos policji, to Krzysiek wstawił taki screen: [ Obrazek ]


Wali ściemą od tego screena i tekstów tego psychola jak nic.
Normalnie brat bliźniak Spikela.
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 240
Rejestracja: 10 paź 2017, 15:30
Podziękował: 227 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: od_taaki


od_taaki pisze:
e-Laski pisze:
Trochę się dziwię, że policja czy tam prokurator (skoro koleś się procesuje) nie wyciąga danych laski od portalu, tylko gość szuka informacji po forach i wykopach.


à propos policji, to Krzysiek wstawił taki screen: [ Obrazek ]


Wali ściemą od tego screena i tekstów tego psychola jak nic.
Normalnie brat bliźniak Spikela.

Proponuję żebyś sprawdził czy Ci dłoń nie wali.
Awatar użytkownika
krzysiek02
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 28
Rejestracja: 01 mar 2017, 22:28
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


krzysiek02, a umieściłbyś całą treść uzasadnienia postanowienia? Bo chyba też masz swoje za uszami i są przesłanki do stwierdzenia, że chciałeś kupić od niej żetony.
Kobiety na minuty, a nie na całe życie.
Awatar użytkownika
Pirat
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 30 wrz 2019, 22:05
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Pirat pisze:krzysiek02, a umieściłbyś całą treść uzasadnienia postanowienia? Bo chyba też masz swoje za uszami i są przesłanki do stwierdzenia, że chciałeś kupić od niej żetony.

Nic takiego tam nie piszę. Kto miał uwierzyć to uwierzył kto nie to nawet go nie przekona to jakby się przyznała bo zaraz by ktoś napisał, że ją znalazłem i zmusiłem. Chciała, żebym do niej przyjechał jak będzie mieć operację a jak napisałem, ze nie dam rady bo muszę gdzieś jechać to napisała do mnie, że ma do mnie biznes i resztę widać na zdjęciach. A jak ona twierdzi, że chciałem od niej kupić żetony to słuchaj jej dalej. Jakby nie miała nic za uszami to nie trzeba by było jej szukać.

http://www.wykop.pl/ramka/5233139/masz-miekkie-serce-to-musisz-miec-twarda-dup-dowody/
Awatar użytkownika
krzysiek02
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 28
Rejestracja: 01 mar 2017, 22:28
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


krzysiek02, w innym temacie sam napisałeś:
krzysiek02 pisze:Czy ta użytkowniczka oferowała komuś żetony w zamian za pieniądze i później nie wywiązywała się z umowy? Czy ktoś został przez nią oszukany? Jeśli tak to proszę o kontakt przez PW.


Na wykopie jest tylko pierwsza strona postanowienia, nie ma dalszej części z uzasadnieniem. Nie wiem więc co ustaliła policja i co w zasadzie postanowiła, bo zostało to zamazane.
Kobiety na minuty, a nie na całe życie.
Awatar użytkownika
Pirat
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 30 wrz 2019, 22:05
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Pirat pisze:krzysiek02, w innym temacie sam napisałeś:
krzysiek02 pisze:Czy ta użytkowniczka oferowała komuś żetony w zamian za pieniądze i później nie wywiązywała się z umowy? Czy ktoś został przez nią oszukany? Jeśli tak to proszę o kontakt przez PW.


Na wykopie jest tylko pierwsza strona postanowienia, nie ma dalszej części z uzasadnieniem. Nie wiem, więc co ustaliła policja i co w zasadzie postanowiła, bo zostało to zamazane.


I co to Ci nie wystarcza że mówię prawdę? Zauważyłeś, że tam piszę "Przeciwko" a nie "w sprawie"? Czyli przeciwko konkretnej osobie. Bardziej w szczegóły nie zamierzam wchodzić.
Natknąłem się na taki post
https://forumsu.de/unikajcie-jej-f24/danielitaaa-t2142.html
Awatar użytkownika
krzysiek02
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 28
Rejestracja: 01 mar 2017, 22:28
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


krzysiek02, skoro policji nie wystarczyło, to tym bardziej mnie. Ja po prostu chciałem zapoznać się z tym, co ustaliła policja i najprawdopodobniej zatwierdził prokurator. Mogłeś zresztą odwołać się od tego postanowienia do sądu, jeśli to było postanowienie o umorzeniu postępowania. Nie stwierdzam, czy masz rację, ale trzeba też pamiętać, że nie wystarczy mieć rację, bo trzeba to jeszcze umieć udowodnić. Jak widać, Tobie się nie udało, więc albo nie masz racji, albo nie umiesz jej odpowiednio przedstawić. Wnioski wyciągnij sam.
Kobiety na minuty, a nie na całe życie.
Awatar użytkownika
Pirat
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 30 wrz 2019, 22:05
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Pirat pisze:krzysiek02, skoro policji nie wystarczyło, to tym bardziej mnie. Ja po prostu chciałem zapoznać się z tym, co ustaliła policja i najprawdopodobniej zatwierdził prokurator. Mogłeś zresztą odwołać się od tego postanowienia do sądu, jeśli to było postanowienie o umorzeniu postępowania. Nie stwierdzam, czy masz rację, ale trzeba też pamiętać, że nie wystarczy mieć rację, bo trzeba to jeszcze umieć udowodnić. Jak widać, Tobie się nie udało, więc albo nie masz racji, albo nie umiesz jej odpowiednio przedstawić. Wnioski wyciągnij sam.

Co Policji nie wystarczyło? Pomyśl zanim coś napiszesz ok? Jakby było tak jak piszesz to jestem ciekaw po co był pisał ten temat na wykopie. Kim jesteś, że chcesz żebym Ci całe postanowienie udostępniał? Myślisz, że każdemu z osobna będę udowadniał, że piszę prawdę? Znasz ułamek z tego co napisałem a snujesz jakieś teorie. Zamiesiłem na wykopie post podparłem go dowodami które posiadam a Tobie jeszcze mało.Obrazek
Awatar użytkownika
krzysiek02
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 28
Rejestracja: 01 mar 2017, 22:28
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


krzysiek02, nie wystarczyło do postawienia zarzutów. Skoro przedstawiasz sprawę na forum publicznym, to powinieneś się liczyć z tym, że nie wszyscy przyjmą Twoją wersję bezkrytycznie, tym bardziej że oczekujesz pomocy. W każdym razie ja odpuszczam. Tak jak podejrzewałem, postępowanie jest umorzone albo zawieszone. Nie ma przedstawionych zarzutów. Tak czy owak, w pierwszej kolejności wypada raczej iść do prawnika po pomoc prawną, ale mimo wszystko życzę powodzenia.
Kobiety na minuty, a nie na całe życie.
Awatar użytkownika
Pirat
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 30 wrz 2019, 22:05
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Pirat pisze:krzysiek02, nie wystarczyło do postawienia zarzutów. Skoro przedstawiasz sprawę na forum publicznym, to powinieneś się liczyć z tym, że nie wszyscy przyjmą Twoją wersję bezkrytycznie, tym bardziej że oczekujesz pomocy. W każdym razie ja odpuszczam. Tak jak podejrzewałem, postępowanie jest umorzone albo zawieszone. Nie ma przedstawionych zarzutów. Tak czy owak, w pierwszej kolejności wypada raczej iść do prawnika po pomoc prawną, ale mimo wszystko życzę powodzenia.

Ciężko jest przedstawić zarzuty komuś kto się ukrywa a powietrzu tego nie zrobią.
Obrazek
Awatar użytkownika
krzysiek02
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 28
Rejestracja: 01 mar 2017, 22:28
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


krzysiek02, Psychiatra pytał o ciebie.
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 240
Rejestracja: 10 paź 2017, 15:30
Podziękował: 227 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: od_taaki


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do ShowUp od zaplecza



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość