NASTOLATKA_18/Studentka_Nika/z(nie)walajaca19/GoracaKicia

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Studentka_Nika
28 paź 2019, 17:13
HardRockCaffe666 pisze:Twarz nijaka, ciałko takie sobie ,okropna fryzura, kiepska bielizna.


Obrazek

:laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew:

Internet nigdy nie zapomina ty tępy gnoju :hi:

dominikt pisze:
HardRockCaffe666 pisze:Ja tam ze swojej strony staram się pisać tylko pozytywne posty o laseczkach.
W wielu tematach nie zabieram głosu bo po **uja i na ** uja
I wyznaję podobna zasadę jak lekarze.. po pierwsze nie szkodzić.
Niech hejterzy i innego rodzaju oszołomy sobie używają :!: :!:


Wszyscy wiedzę, że guseppe to hipokryta, ale cytat bardzo trafny

BlackMidnightAngel_ pisze:Proponuje Ci urlop od ShowUp.tv i forum, a na pewno przymusowy od moich transmisji!
I nie Hard, nie pozdrawiam!

:heart: banik :heart:

Wreszcie stulisz ten głupi pysk psie, jak ci twoja Pani kazała :beach:


Co do dziewczyny: sympatyczna, na pewno odważna- świadoma tego co tu robi i co pokazuje, ciało spoko, fryzura faktycznie- hmm a'la Elvis. Ciekawe jak się rozwinie jej kariera. Póki co jeden w/w hejter na koncie.

:vampire:
Awatar użytkownika
BATMANmkr90
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 10 paź 2017, 17:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 46 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90


Re: Studentka_Nika
28 paź 2019, 17:34
maq pisze:Ludzie nienawidza harda bo mu zazdroszcza pieniedzy, klasy i kobiet.


Dokładnie tak :lol:

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 02:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Re: Studentka_Nika
28 paź 2019, 17:54
Bardzo miła i kontaktowa dziewczyna. Co do fryzury to zawsze zmienić. Mam nadzieję, że jak będzie nadawać na SU przez dłuższy czas to nie zmieni podejścia do widza (co często jak zauważalne). Niech jej wiedzie na tych kamerkach i niech SU jej nie zepsuję.

https://showup24.tv/Studentka_Nika
https://showup24.tv/profile/Studentka_Nika
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 21:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Studentka_Nika
28 paź 2019, 17:57
HardRockCaffe666 pisze:
msn pisze:ona to totalnie nie moja bajka.

:good3:
Macie się kim podniecać.
Twarz nijaka, ciałko takie sobie ,okropna fryzura, kiepska bielizna.
Jak dla mnie szkoda czasu.
Ale co kto lubi :!: :!:


Hard - Nawet jeśli tak uważasz to chyba z szacunku do Pauli powinieneś zastanowić się czy warto wygłaszać takowe opinie, bo chyba Nika przypadla jej bardzo do gustu ;)
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 653
Rejestracja: 16 maja 2016, 22:22
Podziękował: 259 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Studentka_Nika
28 paź 2019, 19:01
Rozmawiałem z nią dzisiaj i ona nie żywi do mnie żadnej urazy tylko żałuje że nie jest w moim guście.
Nawet zapraszała mnie na dzisiejszą grupową ale kopcie mnie,ukrzyżujcie,banujcie jeżeli sprawi wam to taką przyjemność.
No dalej kto następny bo jak przyjemnie kopie się leżącego :(
Ps przepraszam tez że narobiłem w tym temacie niepotrzebnego zamieszania wdając się w dziwaczne dyskusje.
To tyle :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Studentka_Nika
28 paź 2019, 19:06
HardRockCaffe666 pisze:Rozmawiałem z nią dzisiaj i ona nie żywi do mnie żadnej urazy tylko żałuje że nie jest w moim guście.
Nawet zapraszała mnie na dzisiejszą grupową ale kopcie mnie,ukrzyżujcie,banujcie jeżeli sprawi wam to taką przyjemność.
No dalej kto następny bo jak przyjemnie kopie się leżącego :(
To tyle :!: :!:


Nic do Ciebie nie ma. Nawet szacunku xD
Awatar użytkownika
Agrax
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 07 sty 2018, 02:06
Podziękował: 112 razy
Podziękowano mu: 62 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Bolfreddo_Accacce


Re: Studentka_Nika
28 paź 2019, 19:22
Agrax pisze:
Nic do Ciebie nie ma. Nawet szacunku xD



:lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Szlachcic z Mazowsza
SU-holik
SU-holik
Posty: 142
Rejestracja: 01 maja 2017, 18:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Studentka_Nika
28 paź 2019, 19:45
Pozwolę sobie wtrącić swoje trzy grosze. Gdyby nie przeprosił:
HardRockCaffe666 pisze:Ps może faktycznie trochę za ostro ja potraktowałem za co przepraszam bo nic do niej nie mam oprócz tego że mi się nie podoba.
Mogłem sprytnie napisać że to nie moja bajka i nie byłoby tu tego niepotrzebnego zamieszania :!:

to jeszcze bym zrozumiał to wieszanie na nim psów. Ale po przeprosinach takie najeżdżanie to już co najmniej poniżanie. Ponadto zaśmieca się temat dyskusją nie na temat. Ewentualne spory może warto przenieść do innego tematu?
Kobiety na minuty, a nie na całe życie.
Awatar użytkownika
Pirat
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 30 wrz 2019, 21:05
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Studentka_Nika
28 paź 2019, 20:16
Hard, nie musisz na wszystko odpowiadać. Ogarnij się. Jak kierujesz słowa tylko do kogoś, to możesz to ograniczyć.
To nie ma być temat o Tobie, ani nie zbiorowisko pociśnięć w Twoim kierunku... a Ty z każdą odpowiedzią dajesz kolejne powody, jeszcze się tego nie nauczyłeś... albo... jesteś żądny uwagi, dlatego non stop się kłócisz. Żądność uwagi pewnie w Tobie jest dlatego, że poza nami (i Zigim, czy jak się Twój pies zowie), nikt nie poświęca Ci uwagi.
Fajnie, że wyliczyłeś co Ci się nie podoba, szkoda, że już nie uzasadniłeś.

Strasznie mi przypomniała o takiej nadającej, bo chyba tylko tydzień się pojawiała, o nicku... Fuksja - ale ona raczej taki milf była, niż studentka. Chyba, że jakieś drobne triki wizualne i już ją mamy. Ja tam się nie znam, nie mam wprawnego oka by porównywać szczegóły.
Zaskakujące jest, że pierwszego dnia miała ponad 1000 widzów. Ale na pewno miała ciekawy start ze względu na dobre przygotowanie - jakość obrazu, obecność pudełka z Lusha, użycie głosu i widoczna twarz. Ciało, którego się powstydzić nie można... jak jej przecież dupeczkę zachwalali :p

Najbardziej wyjątkowa jest niecodzienna fryzura - ale to jeden z elementów, który najłatwiej zmienić...
Młodzieńczość i pewnego rodzaju delikatność w połączeniu z ruchem na transmisji oraz atutami zrobiły całkiem piorunujące wrażenie...

Co jednak może razić to wysokie i długie privki. Że tak łatwo było ją na ogóle rozebrać i trochę te poczucie ze strony tłumu, że to żetoniara, bo jak oni coś pisali (Ci najwięksi żebracy) to pretensje mieli, że nie za darmo :scratch_one-s_head:
Wbiła na SU z pewnym planem - w końcu prosiła o dodawanie do ulubionych... z czego wynika, że było to bardziej zaplanowane. Zapoznała się ze stroną i w ogóle nie było typowej bezradności typowej dla głupszych dziewczyn "a jak te privki ustawić?". To oczywiście prosi się o wniosek "to nie jej pierwszy raz, już gdzieś nadawała".
Nawet mnie kusiło by kupić żetony i mieć pierwszy priv u niej... jeszcze ta grupowa, która się odbyła... czy nie za szybko? Coś mi się wydaje, że się szybko przeje widzom. (Albo będzie tak jak u "fajnych ciał z topek", że duża widownia, bo dużo nagości).

A jeszcze jedna drobna rzecz... czyta na głos pytania widzów i na nie odpowiada... czy to dobrze, czy źle to nie wiem... łatwo zrozumieć info z nagrań; raj dla stalkerów - ale z drugiej strony przynajmniej wiadomo gdzie uwaga jest poświęcona, komu się odpowiada... chyba jednak to bardziej pozytywne...
Ech, nie wiem co więcej napisać. W sumie mam wrażenie, że tylko zrobiłem recykling wiadomości.
PS: Dojebaliście z 10 wiadomości zanim skończyłem pisanie...
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Re: Studentka_Nika
28 paź 2019, 20:21
HardRockCaffe666 pisze:Rozmawiałem z nią dzisiaj i ona nie żywi do mnie żadnej urazy tylko żałuje że nie jest w moim guście.
Nawet zapraszała mnie na dzisiejszą grupową ale kopcie mnie,ukrzyżujcie,banujcie jeżeli sprawi wam to taką przyjemność.
No dalej kto następny bo jak przyjemnie kopie się leżącego :(
Ps przepraszam tez że narobiłem w tym temacie niepotrzebnego zamieszania wdając się w dziwaczne dyskusje.
To tyle :!: :!:


Nie wiem jak ktokolwiek mógłby żałować, że nie jest w twoim typie. Ewidentnie musiałeś coś źle zrozumieć! Albo po prostu cię nie zna i nie wiedziała, że jesteś zwykłym nic nie wartym błaznem, który pierdoli 3 po 3 licząc, że „gdzieś” będzie w końcu „kimś”.

"kopcie mnie,ukrzyżujcie,banujcie jeżeli sprawi wam to taką przyjemność.
No dalej kto następny bo jak przyjemnie kopie się leżącego :( "

Nagle to ty jesteś ofiarą i ludzie niesłusznie się ciebie uczepili?
Niech mi ktoś da ku.wa gwoździe! :twisted:
giuseppe, ty się nie wdałeś w żadną dyskusje, tylko ją zapoczątkowałeś! Znowu coś ci się pojebało :acute: .
Poza tym zachodzę w głowę jak ktoś o tak paskudnym ryju ma czelność komentowania wyglądu innej osoby?
I jak się ma twoja filozofia forumowa „I wyznaję podobna zasadę jak lekarze.. po pierwsze nie szkodzić.” do twojego zachowania? Debil

Pirat pisze:Pozwolę sobie wtrącić swoje trzy grosze. Gdyby nie przeprosił:
HardRockCaffe666 pisze:Ps może faktycznie trochę za ostro ja potraktowałem za co przepraszam bo nic do niej nie mam oprócz tego że mi się nie podoba.
Mogłem sprytnie napisać że to nie moja bajka i nie byłoby tu tego niepotrzebnego zamieszania :!:

to jeszcze bym zrozumiał to wieszanie na nim psów. Ale po przeprosinach takie najeżdżanie to już co najmniej poniżanie. Ponadto zaśmieca się temat dyskusją nie na temat. Ewentualne spory może warto przenieść do innego tematu?


Tak, to była wzruszająca chwila...
…chyba, żeeee…
zauważymy po czym zmienił swoje nastawienie.
giuseppe przeprosił, nie dlatego, że zrozumiał, że jest jebanym tłumokiem, tylko dlatego, że zrobiło mu się głupio. Zagalopował się, poczuł zbyt pewnie.

HardRockCaffe666 pisze:
komin pisze:PS. jakby co to sorrki Paula ze Cie troche tu wmieszalem, peace&love, ale trzymaj kundla na lancuchu

Jesteś ŻAŁOSNY :laugh3:
Jak myślisz (bo czasem ci się to zdarza) że ona będzie ingerować i mi mówić co mogę pisać a co nie w temacie innych laseczek to jesteś zdrowo pojebany.


Paula odpisała.
guseppe bez niej nie istnieje. Przeprosił, bo chce wrócić do łask, nie dlatego, że mu przykro, że obraził nową. Tak więc, mnie przynajmniej jakoś tego debila nie żal :)
Jego przeprosiny są ch.ja warte.

:vampire:
Awatar użytkownika
BATMANmkr90
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 10 paź 2017, 17:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 46 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90


Re: Studentka_Nika
28 paź 2019, 21:16
Hard, myślałem że nie podobia Ci się to dziewcze, a żetony jej dałeś? :D

https://showup24.tv/Studentka_Nika
https://showup24.tv/profile/Studentka_Nika
Awatar użytkownika
RamesNowekonto
SU-holik
SU-holik
Posty: 60
Rejestracja: 24 paź 2019, 21:22
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Studentka_Nika
28 paź 2019, 22:20
Nie no na pochwałę zasługuje jej profil.
Są fotki czyli można zapoznać się co w trawie piszczy.
Też ładnie i zgrabnym językiem wyszczególniony jest jej cennik usług.
Po kilku pw które z nią dzisiaj już zamieniłem sprawia wrażenie miłej i kulturalnej młodej laseczki.
Więc nie taki znowu diabeł straszny jak ją tu malowałem.
A skąd i za co moje zetki znalazły się na jej profilu to nasza słodka tajemnica ;)

https://showup24.tv/Studentka_Nika
https://showup24.tv/profile/Studentka_Nika
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Studentka_Nika
28 paź 2019, 23:35
Gwoli wyjasnienia, chociaz naprawde juz nie chce tu smiecic. W sumie juz to pisalem. Post Harda nie wkurwil mnie dlatego ze byla w nim niepochlebna opinia o Niki. To jest rzecz gustu, luz.
Mnie wkurwily motywy ktore nim kierowaly zeby te niepochlebna opinie napisac. I jakby Hard sie nie wil w zeznaniach, kazdy kto obserwowal pierwsza transmisje Niki wie jaki to zajebisty plan nasz Andrzejek sobie obmyslil. Niestety nie wypalil bo byl zbyt oczywisty.
Zachowuj sie Hard jak ludz bo ludzie na foro w wiekszosci popuscili Ci lancuch, jak pewnie zauwazyles ja tez. Niestety Ty chyba lubisz od czasu do czasu dostac wpierdol.
Dla mnie koniec tematu. I ja Cie bardzo prosze juz lepiej nic tutaj nie komentuj.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Studentka_Nika
29 paź 2019, 07:31
Nika ma wygląd takiej jeszcze nie zepsutej kobietki - jak się często okazuje to właśnie laski z takim wyglądem potrafią nieźle się zabawić.

a co do
HardRockCaffe666 pisze:A skąd i za co moje zetki znalazły się na jej profilu to nasza słodka tajemnica


Koleżanka zrobiła Ci priva, na którym przez 15 min pisałeś jak to ci przykro i że Twoja wypowiedź została źle zrozumiana.
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Studentka_Nika
29 paź 2019, 10:05
Zamieszanie takie że aż Rugera obudziło bo zaczął posty likować :)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Studentka_Nika
29 paź 2019, 14:57
i po wszystkim?
Awatar użytkownika
piotrekbddd
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 19 paź 2019, 04:19
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Braak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Studentka_Nika
29 paź 2019, 17:22
Zezi i jej kundel wypierdalać do swojego tematu. Na jaki dział by nie wszedł nie można nic poczytać w spokoju bo wszędzie Paulinka i jej kundel robią syf
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 10:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Studentka_Nika
29 paź 2019, 21:41
Zapowiada się obiecująco, brakowało nowej świeżej krwi ;)

https://showup24.tv/Studentka_Nika
https://showup24.tv/profile/Studentka_Nika
Awatar użytkownika
adamMma
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 27
Rejestracja: 04 paź 2019, 12:38
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Studentka_Nika
30 paź 2019, 00:11
Ostatnio dużo nowych lasek, albo mi sie wydaje?

Niki może dla dzieciaków do 24 lat bedzie fajną opcją, ale dla starszych? zero zmysłowości, kobiecości. Ale ciało ładne i stwierdzama to nie po jednej jej transmisji :) ale nie nadaje za często, no chyba ze jest rano
Awatar użytkownika
RamesNowekonto
SU-holik
SU-holik
Posty: 60
Rejestracja: 24 paź 2019, 21:22
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Studentka_Nika
30 paź 2019, 06:34
sirpsychosexy, do Pauli cieżko mieć pretensję za to że się tu pojawiła. Co do Harda to ostatnio się mocno uspokoił, mi się wydaje że bywał nawet pozytywnie aktywny w w wielu poza kamerkowych wątkach, na jego nieszczęście w każdy kobiecym temacie będzie się za nim ciągnęło jego uwielbienie do Pauli, dobrze mu napisała że powinien od tego wszystkiego odpocząć. Też jestem zdania że tematów kobiecych powinien na jakiś czas zrezygnować. Problem z Hardem jest taki że on nie przyjmuje żadnej krytyki (poza tej którą ma od Pauli, tą przyjmuje bezrefleksyjnie) i jest tak uparty że na przekór będzie pisał nawet mając świadomość że robi sobie na złość nie nam. Nie dziwię się też Pauli że nie chce mu napisać niczego w stylu "nie pisz przez miesiąc u mnie" bo wie że przez ten cały czas by ją zasypywał pytaniami na pw i prośbami i zdjęcie zakazu, a po tem by tryumfalnie obwieszczał jak to ma fantastyczne stosunki z Paulą poza SU i prywatnie.


www.ShowUpTV.blog
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości