Wyznania anonimowych camgirls - grupa wsparcia modelek

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Pojawił się na viewtopic.php?f=8&t=2521&start=60 z chęcią publikacji danych. Tego zachowania nie ma co komentować bo raczej się zgadzamy że takie dane jak ktoś ma to powinien zachować dla siebie. Nie wiem czym wytłumaczyć, że dziewczyna za 500 zet i jakieś drobne daje nr telefonu. Przecież teraz każdy nr jest rejestrowany, jak ktoś bardzo będzie chciał to właściciela ustali. Zastanawia mnie też czy przez takie zachowania nie nadające nie przesuwają coraz dalej granicy do jakiej się można posunąć aby mieć widzów. Niby to jeden przypadek na o którym tu mowa, ale ona często na ogólnym mówi jak ktoś jej pyta o to skąd jest itp , że informacje prywatne na PW, myślałem że to takie naciąganie na żetony z wiadomości, teraz to już sam nie wiem. Za chwilę się może okazać że widzowie będą chcieć numery do nadających żeby u nich być, bo będą myśleć że dziewczyna która daje numer jest bardziej warta uwagi niż ta co go nie daje. Jakby nie patrzeć ta o której mowa jest na głównej dosyć wysoko, a niektóre nadające traktują SU jako jedyną pracę którą chcą wykonywać w pełnym wymiarze, i jak skalkulują że to im może przynieść korzyść to też mogą tak zacząć robić. Wiem że kontakty się podaje zaufanym widzom, ale nie wiem czy nie zaczyna się tworzyć precedens , że nr będzie częścią SU i relacji widz, transmitująca. To akurat dla SU było by bardzo nie na rękę.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 60 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1

Niech dziennie poda 5 razy nr telefonu, to masz 250 zł, za 10 dni - to już 2500. Spokojnie ją stać na utrzymywanie "bezużytecznej" dodatkowej komórki i jeszcze na "waciki" zostaje.
Awatar użytkownika
Świerk Engelmanna
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 29 razy
Twoja ulubienica z SU: Wszystkie
Nick na ShowUp.tv:

numery telefonow na SU podawalo sie od zawsze. Zaleznie od panny w roznej czestotliwosci, glownie po to zeby zrobic seks telefon, ale pewnie i na inne cele. Niektore Panny "sprzadają" żeby na tym zarobic, a nie żeby rozmawiac po transmisji z Januszami. Tworzy to zludzenie bliskości, a jak dany Janusz się wkurwi, to cię pozniej stalkuje, ze ma twoj numer, adres, telefon.... każdy robi jak uważa. Podajesz numer musisz się liczyć z mozliwymi konsekwencjami.
off
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 93 razy
Podziękowano mu: 160 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:

Kiedyś numery na kartę były anonimowe, teraz podając numer podajesz swoje dane, ustalenie na kogo jest nr , kosztuje na czarnym rynku od 200 do 400 PLN za osobę , przynajmniej tak to się kształtuje na TORach. Pewnie jak masz znajomego w jakiejś sieci komórkowej to w tej w której pracuje ogarniesz to za darmo albo za flaszkę.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper

ale po co to rozkminiac, jak ktos podaje swoj numer musi miec swiadomosc tego, ze sa pojeby :) w wiekszosci przypadkow dziewczyny wiedza, ze nie wiadomo kto jest po drugiej stronie,a jak tępe strzaly podaja jak leci, to kto sie ma martwić? ;)
off
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

Pamietajcie ze kupno "lewej" karty sim to naprawde zaden problem. Zakladam wiec ze jesli laska rozdaje swoj numer na prawo i lewo to prawdopodobnie ustalanie adresu nic nie da...
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 244 razy
Podziękowano mu: 354 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Nick na ShowUp.tv:

Obrazek
A jak nie to co... zwrot kasy :laugh3:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 32 razy
Podziękowano mu: 55 razy
Twoja ulubienica z SU: ................
Nick na ShowUp.tv: hardrockcaffe666

Historie bywają bardzo ciekawe :)
Awatar użytkownika
Etno123
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Twoja ulubienica z SU: szefowa
Nick na ShowUp.tv:

Obrazek
Nie no uśmiałem się jak nigdy :!: :!:
Trochę już pomarszczona i dosyć leciwa mamuśka ma większą oglądalność niż młodsze, ładniejsze laseczki.
Świat staje chyba na głowie :!:
Może to jakiś matczyny syndrom :laugh3:
Obrazek
Pewno jest głodny i liczy na ciepły posiłek ;)
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

Obrazek
ŁAŁ co za atrakcje no i jaka okazyjna cena :biggrin: :biggrin:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

Hard a Ty czemu sie nabijasz z rowiesniczki? He? Adonis sie znalazl :P
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 244 razy
Podziękowano mu: 354 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Nick na ShowUp.tv:

komin,
Nie adonis i nie jej rówieśnik jak już.
A śmieje się z tych którzy wolą matczynego cyca niż młode laseczki.
No cóż dziwny jest ten świat :shock2:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

a ja myslalam ze jestez poważny hard. Jedni wola matczynego cyca a inni mlode laseczki. Jeszcze inni wolą wchodzić w pupę .... od kiedy to twój rocznik pozwala na szydzenie z matczynego cyca ?:D
off
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

Mnie to jakoś nie dziwi. Możecie zaprzeczać, ale facet też człowiek. Trzepać się można pod ładną lampucerę, ale czasem człowiek chce pogadać z kimś ciepłym i zwyczajnie miłym. A większość lasek na SU tylko czeka na żeton i odpowiada "aha", "mhy" ewentualnie daje bana ;P
Oko za oko, ząb za ząb, dupa za pieniądze. #NieMaLipy #ByłPrzelew #ShowMustGoOn!
Awatar użytkownika
Biustwo
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 61 razy
Podziękowano mu: 129 razy
Twoja ulubienica z SU: chwilowo brak
Nick na ShowUp.tv: Biustwo

Biustwo pisze:Mnie to jakoś nie dziwi. Możecie zaprzeczać, ale facet też człowiek. Trzepać się można pod ładną lampucerę, ale czasem człowiek chce pogadać z kimś ciepłym i zwyczajnie miłym. A większość lasek na SU tylko czeka na żeton i odpowiada "aha", "mhy" ewentualnie daje bana ;P

Ja tam na szczęście te dwie czynności mogę połączyć w jednym moim ulubionym okienku ;)
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

Biustwo pisze:Mnie to jakoś nie dziwi. Możecie zaprzeczać, ale facet też człowiek. Trzepać się można pod ładną lampucerę, ale czasem człowiek chce pogadać z kimś ciepłym i zwyczajnie miłym. A większość lasek na SU tylko czeka na żeton i odpowiada "aha", "mhy" ewentualnie daje bana ;P

Były tu kiedyś osoby z którymi się super gadało, teraz tu widać kilka takich które by spokojnie mogły być wyżej ale u nich na trans tylko te właśnie "yhy" "ohy" itp. Choć może też za bardzo staramy się SU ucywilizować, może większość oglądających to tacy którzy nie chcą słychać rozmów tylko widzieć tę przysłowiową gołą dupę która jak pacynka czy inna marionetka skacze w rytm rzucanych żetonów i wzdycha razem z nimi.
No i oczywiście pewnie więcej dostaną dziewczyny od tych wzdychających niż piszących i rozmawiających, ciężko postawić jednoznaczną teorię, bo każda z nadających może mieć inny punkt widzenia na to jacy są widzowie. I chyba też nie ma sensu aż tak SU demonizować w sposób negatywny, zero-jedynkowo tego się nie oznaczy. Jak ktoś lubi na SU siedzieć dłużej niż przez darmowe 5 min z dupą rozbierającą się na ogólnym, to jednak chyba bliżej mu będzie do tej piszącej niż do takiej co nie potrafi bez błędu się przedstawić.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper

tomoxx pisze:Były

Nadal są tylko trzeba wiedzieć które to są.
No cóż żeby zaistniała rozmowa dłuższa niż 5 minutek obie strony muszą wykazywać do tego chęci no i muszą też posiadać coś w głowie aby taka rozmowa istniała.
Z moich obserwacji po obu stronach z tym czasami bywa problem.
Sporo odwiedzających potrafi się tylko przywitać i napisać kilka głupkowatych zdanek :shock2:
To wszystko na co ich stać.
Sporo pań nie grzeszy też za bardzo inteligencją która jest potrzebna w takich wypadkach.
I co dla mnie liczy się też to nie tylko widoki ale też miła i ciekawa rozmowa choćby i o dupie marynie.
Ale sporo pań skupia sie na celach, grupowych no i wypatrywaniu czy sypia sie żetki zapominając o rozmowie :!: :!:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

Może i masz rację, bywam na SU w porównaniu do tego co wcześniej dużo mniej, i zwykle u tych z którymi można pogadać na jakieś ciekawsze tematy niż "jak tam" - "spoko" - " a u Ciebie". Inna sprawa że raczej w nowe transmisję się nie zagłębiam, więc ciężko mi odkryć tę bardziej rozwiniętą intelektualnie stronę SU. Biorąc pod uwagę że będę bywał mniej niż więcej tam, to pewnie nie będzie mi dane się o tym przekonać :)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper

Od kiedy to ShowUp stał się portalem do prowadzenia dysput , tu się cycki ogląda :D
Awatar użytkownika
romario33
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Nick na ShowUp.tv:

Przeglądając archiwum czatu z tego tygodnia i fakt,że pojawiło się na nim kilka nowych dziewczyn,skłania mnie do zadania pytania-ilu "modelkom" wyszły na dobre kontakty z forum? :D

www.ShowUp.blog
Lepiej być typem,który przepuścił 50tyś pln na SU,niż gościem,który pisze,że jakby MIAŁ 50tyś,toby nie przepuścił...
Awatar użytkownika
SokratesNauczycielPlatona
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 56 razy
Nick na ShowUp.tv:

PoprzedniaNastępna