Madd_show/Maddie/Maddison/IIIlI_m_a_d_d_i_s_o_n_Ill

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Kiniuś, A co u Ciebie? Jak tam Święta? Sylwester? Coś ciekawego mnie ominęło?:D

Jęczycie... Świat nie jest sprawiedliwy, nad czym tutaj płakać... Tak juz jest, że czasem dzieje się coś nie po naszej myśli. Tutaj zawsze znajdzie się ktoś kto nie lubi całego świata i będzie płakał jaki jest oszukany a ta Kinia taka brzydka (mi tam się podoba :D).
Każdy ma swoje gusta. Jedni się będą nam podobac inni nie. Po co tak to roztrząsać i z taką zajadłością próbowac przekazać całemu światu, że ktoś nam się nie podoba? Dlaczego ludzie mają przyznać rację skoro twierdzą inaczej?
Ach Ci zakochańcy....

I jeszcze jedno... przelecialy mi tutaj jakies imiona, niby z życia realnego... Jak dzieciaki nie potraficie w internety i nie wiecie, jak się zachować, to spierdzielać do piaskownicy babki z piasku robic a nie dupy w internecie oglądać... Nie spotkałam nigdy takiego głąba na SU który by mi tutaj próbował rodzinę/znajomych czy sąsiadów wplątać w to wszystko...
Awatar użytkownika
Spokojna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 262
Rejestracja: 17 kwie 2019, 09:58
Podziękował: 155 razy
Podziękowano mu: 246 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Spokojna pisze:Kiniuś, A co u Ciebie? Jak tam Święta? Sylwester? Coś ciekawego mnie ominęło?:D

Jęczycie... Świat nie jest sprawiedliwy, nad czym tutaj płakać... Tak juz jest, że czasem dzieje się coś nie po naszej myśli. Tutaj zawsze znajdzie się ktoś kto nie lubi całego świata i będzie płakał jaki jest oszukany a ta Kinia taka brzydka (mi tam się podoba :D).
Każdy ma swoje gusta. Jedni się będą nam podobac inni nie. Po co tak to roztrząsać i z taką zajadłością próbowac przekazać całemu światu, że ktoś nam się nie podoba? Dlaczego ludzie mają przyznać rację skoro twierdzą inaczej?
Ach Ci zakochańcy....

I jeszcze jedno... przelecialy mi tutaj jakies imiona, niby z życia realnego... Jak dzieciaki nie potraficie w internety i nie wiecie, jak się zachować, to spierdzielać do piaskownicy babki z piasku robic a nie dupy w internecie oglądać... Nie spotkałam nigdy takiego głąba na ShowUp.tv który by mi tutaj próbował rodzinę/znajomych czy sąsiadów wplątać w to wszystko...



Dziękuję że pytasz, spokojnie :D :air_kiss: pozdrawiam Cię Spokojna :heart:
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 651
Rejestracja: 16 maja 2016, 22:22
Podziękował: 258 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Spokojna - Po co tak to roztrząsać i z taką zajadłością próbować przekazać całemu światu, że ktoś nam się nie podoba? Dlaczego ludzie mają przyznać rację skoro twierdzą inaczej?
Ach Ci zakochańcy....

A po to żeby obrzydzić wszystkim fanom/widzom swoją ulubienice, oni myślą że jeśli przekonają ich tym do swoich racji, to może zmienią zdanie na mój temat i zostanę wtedy sama jak palec.. wiesz taka satysfakcja ludzi którzy nie życzą mi dobrze i chcą mnie zniszczyć, myślą że wszyscy którymi się otaczam są tylko dla mojej urody ;) Ta sytuacja pokazała, że jednak tak nie jest, mało tego wzmocniła moje relacje z widzami a zwłaszcza z fanami, którzy życzą mi dobrze, bo lubią mnie za to jaka jestem, pomimo moich wad i że czasem popełniam błędy za które nie powinni mi wybaczać... Tak się składa że moi fani wiedzą jak wyglądam bez maski, peruki i nic nie jest wstanie zmienić ich wizji! cokolwiek będą robić i jakkolwiek przerabiać zdjęcia, uważam że są na straconej pozycji, a jeśli już ktoś uwierzy w te ich spiski to może i dobrze ;)? krzyż na drogę ;p przefiltruje to tylko moich widzów, którzy przychodzą bo mnie lubią i cenią czy tylko dlatego bo im się podobam ;) Życzliwa osoba będzie wspierać, a nie spychać w dół ;) Co cie nie zabiję, to cie wzmocni :*
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 651
Rejestracja: 16 maja 2016, 22:22
Podziękował: 258 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 651
Rejestracja: 16 maja 2016, 22:22
Podziękował: 258 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Maddie słoneczko życzę miłego wieczorku :heart: i proponuje każdemu chociaż raz napisać coś miłego tak od niczego bez okazji bo to bardzo miłe :) Pozdrawiam

https://showup24.tv/Maddie
https://showup24.tv/profile/Maddie
Awatar użytkownika
MarceL_
SU-holik
SU-holik
Posty: 95
Rejestracja: 04 sty 2020, 19:45
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: są takie dwie wariatki :D
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Kiniuś pisze:
Spokojna pisze:Kiniuś, A co u Ciebie? Jak tam Święta? Sylwester? Coś ciekawego mnie ominęło?:D

(...)



Dziękuję że pytasz, spokojnie :D :air_kiss: pozdrawiam Cię Spokojna :heart:


A co z zalaną łazienką? Jak to się zakończyło?
Dawniej, na forumsu.pl miałem nick "Cichy Bob" - nie mylić z "Cichy_Bob" a następnie "Bobek"...
https://forumsu.de/member/Cichy%20Bob/
Awatar użytkownika
Cichy Bob
SU-holik
SU-holik
Posty: 195
Rejestracja: 17 gru 2016, 01:50
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 22 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Cichy Bob pisze:
Kiniuś pisze:
Spokojna pisze:Kiniuś, A co u Ciebie? Jak tam Święta? Sylwester? Coś ciekawego mnie ominęło?:D

(...)



Dziękuję że pytasz, spokojnie :D :air_kiss: pozdrawiam Cię Spokojna :heart:


A co z zalaną łazienką? Jak to się zakończyło?


Jak się zakończyło ? drzwi się nie domykają w łazience bo futryna tak spuchła :D także wesolutko wesolutko :lol: sąsiedzi okazali się wyrozumiali, całe szczęście są w trakcie remontu i kosztów nie muszę ponosić za zalanie ich mieszkania...natomiast czekają naprawy, jeszcze jak nazłość pralka mi się popsuła do kompletu, a mój nowy lokatator zesrał mi się na kurtkę i muszę pranie zrobić w misce także :good3:
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 651
Rejestracja: 16 maja 2016, 22:22
Podziękował: 258 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Przez chwilę sobie wyobraziłem, w jakich okolicznościach ja mógłbym Ci się zesrać na kurtkę - zszokowany wyznaniem na temat współlokatora. Usiłując się wczuć w jego sytuację. Aż przyszła refleksja, że to pewnie jakiś zwierzak... Ale nim przyszła ta refleksja... :D Pomyślałem, że już lepiej, abyś mieszkała z Tancerzem :P

Wybacz. :P

To co za zwierzaka masz w domu? ;)

Co do ościeżnicy - współczuję. Domyślam się, że masz ościeżnicę MDF. No niestety, będziesz musiała wymienić. Drzwi są całe? Czy też napuchły? W ogóle drzwi i ościeżnica w okleinie, czy lakierze? Regulowana, czy stała ta ościeżnica? Jak będziesz potrzebowała kupić taniej (poniżej cen katalogowych), odezwij się na priv.
Dawniej, na forumsu.pl miałem nick "Cichy Bob" - nie mylić z "Cichy_Bob" a następnie "Bobek"...
https://forumsu.de/member/Cichy%20Bob/
Awatar użytkownika
Cichy Bob
SU-holik
SU-holik
Posty: 195
Rejestracja: 17 gru 2016, 01:50
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 22 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Jedna z najlepszych kobiet tutaj, szkoda że to tylko korpus :sad2:

https://showup24.tv/Maddie
https://showup24.tv/profile/Maddie
Awatar użytkownika
bard321
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 16 lis 2019, 19:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Dawno temu... za górami za lasamii...

Awatar użytkownika
AntonioMargheritii
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 19 gru 2019, 14:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


bard321 pisze:Jedna z najlepszych kobiet tutaj, szkoda że to tylko korpus :sad2:

https://showup24.tv/Maddie
https://showup24.tv/profile/Maddie

Zgadzam się jest jedną z najlepszych na SU (ciało boskie ale charakter i dobroć jej to coś co przyciąga najbardziej) Maddie jest kobietą numer jeden :heart:
Awatar użytkownika
MarceL_
SU-holik
SU-holik
Posty: 95
Rejestracja: 04 sty 2020, 19:45
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: są takie dwie wariatki :D
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2085
Rejestracja: 21 lip 2015, 23:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 177 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


MarceL_ pisze:Zgadzam się jest jedną z najlepszych na SU (ciało boskie ale charakter i dobroć jej to coś co przyciąga najbardziej) Maddie jest kobietą numer jeden :heart:


Rozjebałeś system... :laughingnew:
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 06 gru 2017, 23:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Robinek29 pisze:
MarceL_ pisze:Zgadzam się jest jedną z najlepszych na SU (ciało boskie ale charakter i dobroć jej to coś co przyciąga najbardziej) Maddie jest kobietą numer jeden :heart:


Rozjebałeś system... :laughingnew:

Co ciebie śmieszy?
Awatar użytkownika
MarceL_
SU-holik
SU-holik
Posty: 95
Rejestracja: 04 sty 2020, 19:45
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: są takie dwie wariatki :D
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Nic nic, idealny materiał na żonę, nic tylko brać :lol2: :rofl:
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 06 gru 2017, 23:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Robinek29 pisze:Nic nic, idealny materiał na żonę, nic tylko brać :lol2: :rofl:

Wychodzę z założenie że jak się nie zna osoby osobiście (nigdy nawet nie zamieniło się słowa na żywo) to się nie OCENIA...na forum większa ilość osób wie najlepiej kto jaki jest (nie znając danej osoby) to jest internet i tu każdy może być kim chce.Mam nadzieje że zrozumiałeś mój przekaz.
Awatar użytkownika
MarceL_
SU-holik
SU-holik
Posty: 95
Rejestracja: 04 sty 2020, 19:45
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: są takie dwie wariatki :D
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


MarceL_ pisze:Wychodzę z założenie że jak się nie zna osoby osobiście (nigdy nawet nie zamieniło się słowa na żywo) to się nie OCENIA...na forum większa ilość osób wie najlepiej kto jaki jest (nie znając danej osoby) to jest internet i tu każdy może być kim chce.Mam nadzieje że zrozumiałeś mój przekaz.


Twój przekaz? Rozbawiłeś mnie do łez misiu... :lol2:

PS
No chyba, że chcesz nam powiedzieć, że osoba którą widzimy na SU to zupełnie inna osoba w realu?
To proponuję zmienić laki lub lekarza.
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 06 gru 2017, 23:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Robinek29 pisze:
MarceL_ pisze:Wychodzę z założenie że jak się nie zna osoby osobiście (nigdy nawet nie zamieniło się słowa na żywo) to się nie OCENIA...na forum większa ilość osób wie najlepiej kto jaki jest (nie znając danej osoby) to jest internet i tu każdy może być kim chce.Mam nadzieje że zrozumiałeś mój przekaz.


Twój przekaz? Rozbawiłeś mnie do łez misiu... :lol2:

PS
No chyba, że chcesz nam powiedzieć, że osoba którą widzimy na SU to zupełnie inna osoba w realu?
To proponuję zmienić laki lub lekarza.

Człowieku masz trudności z czytaniem że zrozumieniem....to że Madd jest na SU nie znaczy że jest jakaś gorsza no i żadna laska na SU nie jest taka sama w realu jak na SU
Awatar użytkownika
MarceL_
SU-holik
SU-holik
Posty: 95
Rejestracja: 04 sty 2020, 19:45
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: są takie dwie wariatki :D
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


MarceL_ pisze:
Robinek29 pisze:
MarceL_ pisze:Wychodzę z założenie że jak się nie zna osoby osobiście (nigdy nawet nie zamieniło się słowa na żywo) to się nie OCENIA...na forum większa ilość osób wie najlepiej kto jaki jest (nie znając danej osoby) to jest internet i tu każdy może być kim chce.Mam nadzieje że zrozumiałeś mój przekaz.


Twój przekaz? Rozbawiłeś mnie do łez misiu... :lol2:

PS
No chyba, że chcesz nam powiedzieć, że osoba którą widzimy na SU to zupełnie inna osoba w realu?
To proponuję zmienić laki lub lekarza.

Człowieku masz trudności z czytaniem że zrozumieniem....to że Madd jest na SU nie znaczy że jest jakaś gorsza no i żadna laska na SU nie jest taka sama w realu jak na SU


Może nie "żadna", ale zdecydowana większość udaje, by mieć większą oglądalność. Trust me, im an engineer.
Awatar użytkownika
Agrax
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 07 sty 2018, 02:06
Podziękował: 112 razy
Podziękowano mu: 62 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Bolfreddo_Accacce


MarceL_ pisze:Człowieku masz trudności z czytaniem że zrozumieniem....to że Madd jest na SU nie znaczy że jest jakaś gorsza no i żadna laska na SU nie jest taka sama w realu jak na SU


Nadal twierdzę, zmień lekarza misiaczku... :rofl:
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 06 gru 2017, 23:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Gratulacje, Hetrique, simpleman123 i 51 gości