Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Potwierdza się jedna stara zasada: im modelki mają mniej kasy na koncie a przelewy nie przychodzą tym stają się bardziej agresywne :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




Ja pierdole jakie teorie się już potworzyły :lol: chyba pora zmieniać bank na ING :shock2: :lol: ja mam w PKO BP i normalnie dochodzi przelew :beach:, siejecie panike że się portal zawija :papa: :laughingnew: bo jakiejś jednej lasce kasa nie przyszła :rofl: jak raz ci kasa nie przyjdzie na czas to może się w końcu nauczysz oszczędzać :hi:
kamchm9578




ZmysłowaOna23 pisze:
Kaczątko_kFUCK_kFUCK pisze:Ja w piątek 17 stycznia zleciłam na bank spółdzielczy, pieniądze zawisły tak jak i reszcie dziewczyn, ale zostały zwrócone na SU z mailem, że podałam błędne dane, następnie zleciłam te zwrócone żetony wraz z tymi które miałam na SU przed zwrotem na konto w ing i doszły bez problemu na następny dzień. Tylko dzisiejszy przelew wisi w oczekujących na realizację. Jedynie co zmieniłam to od 17 stycznia wpisuje ręcznie numer konta A nie wybieram z zapamiętanych.


A zlecalas juz kiedys na ING czy to pierwszy raz?


Jak mi nie doszły na spółdzielczy to założyłam konto w ing i pierwszy raz na nie zleciłam. I bez problemu doszły.
Awatar użytkownika
Kaczątko_kFUCK_kFUCK
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 27
Rejestracja: 22 sty 2020, 14:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Showup
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




ruger44 pisze:Potwierdza się jedna stara zasada: im modelki mają mniej kasy na koncie a przelewy nie przychodzą tym stają się bardziej agresywne :)


Noo rugero pamietasz jak nas za pierwszym razem braku wyplat wyzywaly na forumke od totalnych przegrywow i walikoni ? :P
Awatar użytkownika
matekduzy
SU-holik
SU-holik
Posty: 58
Rejestracja: 06 lis 2015, 19:09
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ashantee
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: M




ruger44 pisze:ING to śląski bank, założyciele SU są ze Śląska = może napiszcie meila do boku po ślunska godka to dostaniecie przelewy? Te wszystkie laski które dostały przelewy mają konto w ING albo nadają ze Śląska - pszypadek? Nie sondze!

http://www.slownikslaski.pl/


Ja mieszkam w Małopolsce i nadaje z Małopolski. Wyobraź sobie że w Małopolsce też są banki ing. :D
Awatar użytkownika
Kaczątko_kFUCK_kFUCK
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 27
Rejestracja: 22 sty 2020, 14:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Showup
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Poziom tego tematu jest tak żenujący jak żaden inny. Wszystkie mądre, wszystkie pyskują, że cały świat ma ból dupy o ich milionowe zarobki, ale parę dni przelewu nie ma, i zabiłyby za te parę złotych :D Płacz, histeria i teorie spiskowe :D
Prawdziwe bystrzachy :D
Może zapasy żarcia w lodówce róbcie, żeby z głodu nie paść :D

O i już wiem czemu Kaczątko polubiła się z Paulą... :D
Awatar użytkownika
Spokojna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 262
Rejestracja: 17 kwie 2019, 09:58
Podziękował: 155 razy
Podziękowano mu: 246 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




matekduzy pisze:
ruger44 pisze:Potwierdza się jedna stara zasada: im modelki mają mniej kasy na koncie a przelewy nie przychodzą tym stają się bardziej agresywne :)


Noo rugero pamietasz jak nas za pierwszym razem braku wyplat wyzywaly na forumke od totalnych przegrywow i walikoni ? :P


Pamiętam pamietam - i nic się od tego czasu nie zmieniło, laski dalej traktują SU jako JEDYNE źródło dochodów, zero zabezpieczenia na "chude lata" i brak planu na wypadek "co by tu robić jakby SU którego ś dnia jebło"
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




kasia85 pisze:Poczekasz na kasę dwa miesiące to inaczej będziesz gadać :)


Dziewczę moje drogie ja nie muszę czekać więc spokojnie :) ja nie głoduje za bogata jestem
Awatar użytkownika
Jumpsuits
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 320
Rejestracja: 07 paź 2017, 11:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 174 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Jumpsuits




Niektóre to już chyba zapomniały jak to jest pracować w normalnej pracy.
Digi




Potwierdzam. Jumpsuits wycisnęła z SU w złotych latach kokosy, mądrze zainwestowała. Teraz siedzi w wypasionym fotelu i ma wyjebane na te ochłapy z SU.
Nawet trochę zazdroszczę ze dziewczyna w tak młodym wieku uzyskała wolność finansowa i jedyne co musi sprawdzać to czy najemcy jej licznych nieruchomości nie spóźniają się z oplata czynszu. :good3:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




Długo czekałem na ta chwilę, kiedy jako modelarz nie dostane wypłaty
I doczekałem się
GDZIE MOJE PINIONDZE!!!
ale w sumie ja jestem spokojny, bo ja mam konto i kartę w dobrym banku
oni zawsze wyduszą co swoje z odsetkami.... i to lichwiarskimi

Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Dziewczyny, wiem że we wtorki raczej i tak nie realizowali wypłat, ale dajcie proszę znać jeśli pieniążki dotrą do którejś z Was po tym, jak zaginęły w akcji lub jeśli jakimś cudem dziś coś zlecą
Awatar użytkownika
Charlotte
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 30 gru 2019, 01:08
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Nimfabi
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




zacytuje podpis komina,
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666

chyba najlepsze podsumowanie całego tematu :D

Zdecydowanie trzeba mieć konto w ING aby otrzymać przelew. Mało tego, specjalnie z myślą o SU wyżej wymieniony bank wprowadził opcję zakładania firmy za 0 PLN a do tego księgowość w tej samej cenie! Przypadek? Nie sądzę, wszystko z myślą o naszych wspaniałych modelkach aby nie miały kłopotów z urzędem skarbowym

Apeluje o używanie mózgu z rozwagą!
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 109
Rejestracja: 17 lip 2016, 19:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Dajcie nam swiety spokoj !!@ co lepiej ci dojeb jeszcze . Tylko dopierdalac i cieszyc sie ze mamy problemy ok idiotki nie odlozyly kasy a moze od tazy na sznur kurwa mac tylko dopierdolic komus bo dupe pokazuje yo juz uczuc nie ma i tylko kasa kasa az sie zyc odechciewa

Supeer niech was to bawi ze niektore maja teraz problem owszdm przez wlasna glupote racja . Ale dopierdalac komus urzedem sk i innymi. Yo jak nie woasc w depresje . Dajcie nam swiety spokoj

Chuj nas to co bylo. Moge czekac i 5 miesiecy ale
Wiedziec. Jakis szcunek sie nalezy czy ktos ma odlozone czy nie ma. Darujcie sobie wpisy i nabijanie sie. Nikt sie tu z drogi uslanej rozami nie znalazl.
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 412
Rejestracja: 08 kwie 2019, 02:57
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Może was to pocieszy że zlecali we wtorek i czwartej czyt. 12/14 listopad 2019 :hi: a jaki dzisiaj mamy dzień? :yes4:
kamchm9578




Znowu batalia o przelewy. Ja dziewczyny rozumiem , chociaz niektore wypowiedzi sa mega bekowe :D

Po pierwsze moje pieniadze chce miec u siebie , niezaleznie czy zarobilam je dupą , paszczą czy czy tam jeszcze możecie sobie wyobrazić, więc teorie że laski w normalnej pracy czekają miesiąc do mnie nie trafiają, bo jak juz kiedyś wcześniej w innym temacie uśredniliśmy że to normalna robota nie jest i pieniadze za to tez normalne nie są. Fakt ,faktem wyluzujcie troche i poczekajcie te 7 dni na wypłaty czy tam powiedzmy na wyjaśnienie sytuacji.
Po drugie nie pchajcie sie nikomu do portfela, bo dziewczyny (większość) oszczędzają i to sporo, są wyjątki ale tutaj nic nie poradzimy. Więc "pierdolej " że z kasy na SU się nie żyje? utrzymuje? czy coś tam to następna jakaś chora teoria. I nie nie jestem pierdolnięta, ja tam sobie albo wkładam hajs z SU do pudełka po zegarku albo sobie wpłacam na czynsz czy cos tam, wiec ja sie pytam jakim prawem ktoś chce komuś mówić co ma ze swoją kasą robić. Laski tam pareset zl nie zarabiaja zeby powiedziec, ze nie mozna z tego życ. Mozna zyc i sporo odlozyc na gorsze jutro.
Po trzecie chyba najbardziej mnie wkurwia jak zaczynaja w temacie wyplat nabijac sie, umoralniac,uświadamiać laski które z jakichś tam powodow już nie nadają może odeszly, może im sie znudzilo. Nie wiem w sumie to mnie to nie interesuje , ale maja cale kurwa forum gdzie mogą się udzielać swoją elokwencją ale nie ... przypełzną tu ....a ich posty nie wnoszą żadnej wiedzy merytorycznej do tematu , a jedynie pierdolenie no jak to tak bez oszczędności...fuck logic.
Po czwarte, ja też jestem panikarą i najzwyczajniej w świecie denerwuje mnie to, że co jakiś czas są problemy z przelewami. Jak coś nie idzie tak jak powinno to tez panikuje, gdzie jest moja kasa.I to wcale nie wynika z tego,ze nie mam za co żyć tylko jak już na początku powiedzialam lubie jak moja kasa jest u mnie.

Zostawcie ten temat i niech sobie dziewczyny piszą czy poszlo czy nie poszlo czy jest problem czy go niema z przelewami, macie tu dośc miejsca na nabijanie durnych postów w innych tematach.Każdy znajdzie swój kawałek podlogi ;p
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




beznadzieja pisze:Znowu batalia o przelewy. Ja dziewczyny rozumiem , chociaz niektore wypowiedzi sa mega bekowe :D

Po pierwsze moje pieniadze chce miec u siebie , niezaleznie czy zarobilam je dupą , paszczą czy czy tam jeszcze możecie sobie wyobrazić, więc teorie że laski w normalnej pracy czekają miesiąc do mnie nie trafiają, bo jak juz kiedyś wcześniej w innym temacie uśredniliśmy że to normalna robota nie jest i pieniadze za to tez normalne nie są. Fakt ,faktem wyluzujcie troche i poczekajcie te 7 dni na wypłaty czy tam powiedzmy na wyjaśnienie sytuacji.
Po drugie nie pchajcie sie nikomu do portfela, bo dziewczyny (większość) oszczędzają i to sporo, są wyjątki ale tutaj nic nie poradzimy. Więc "pierdolej " że z kasy na SU się nie żyje? utrzymuje? czy coś tam to następna jakaś chora teoria. I nie nie jestem pierdolnięta, ja tam sobie albo wkładam hajs z SU do pudełka po zegarku albo sobie wpłacam na czynsz czy cos tam, wiec ja sie pytam jakim prawem ktoś chce komuś mówić co ma ze swoją kasą robić. Laski tam pareset zl nie zarabiaja zeby powiedziec, ze nie mozna z tego życ. Mozna zyc i sporo odlozyc na gorsze jutro.
Po trzecie chyba najbardziej mnie wkurwia jak zaczynaja w temacie wyplat nabijac sie, umoralniac,uświadamiać laski które z jakichś tam powodow już nie nadają może odeszly, może im sie znudzilo. Nie wiem w sumie to mnie to nie interesuje , ale maja cale kurwa forum gdzie mogą się udzielać swoją elokwencją ale nie ... przypełzną tu ....a ich posty nie wnoszą żadnej wiedzy merytorycznej do tematu , a jedynie pierdolenie no jak to tak bez oszczędności...fuck logic.
Po czwarte, ja też jestem panikarą i najzwyczajniej w świecie denerwuje mnie to, że co jakiś czas są problemy z przelewami. Jak coś nie idzie tak jak powinno to tez panikuje, gdzie jest moja kasa.I to wcale nie wynika z tego,ze nie mam za co żyć tylko jak już na początku powiedzialam lubie jak moja kasa jest u mnie.

Zostawcie ten temat i niech sobie dziewczyny piszą czy poszlo czy nie poszlo czy jest problem czy go niema z przelewami, macie tu dośc miejsca na nabijanie durnych postów w innych tematach.Każdy znajdzie swój kawałek podlogi ;p

:heart: :heart: :heart:


Poki co to wychodzi na to ze ing bank realizuja i co zaprzeczycie. Nie. Takie fakty. A chyj wam kto ile ma i ile oszczedza.



Tlylko dopierdalac komus i wysmiewac a chuja wiesz co ktos przezywa .

kamchm9578 pisze:Może w9as to pocieszy że zlecali we wtorek i czwartej czyt. 12/14 listopad 2019 :hi: a jaki dzisiaj mamy dzień? :yes4:

Sraki glupua kurwo zachowaj dla siebie durne pisanie. Dyskutujemy o problemie a nie glupich docinkach. Oraz jumpsuit super gratuluje nieruchomosci biznesow ale skoro plynnosc wyplat cie nie o chodzi to zamknij morde

Temat jest o plynnosci wyplat. Jesli ona jest to sie informujemy. Teraz jej nie ma wiec dyskutujemy - skoro ciebie kurwo nie obchodzi PLYNNOSC WYPLAT = CZY JEST FORSA CZY JEJ NIE MA to zamknij morde

Nie kazdy oszczedza bo to nie obowiazek. Piszemy w temacie plynnosci wyplat ktor hak widac zostala naruszona !!!!!
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 412
Rejestracja: 08 kwie 2019, 02:57
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Wiecie co? Najbardziej nie rozumiem wypowiadających się w tym wątku facetów, no bo Panowie mili, Was to dotyczy najmniej, a ten wątek jest właśnie po to, byśmy miały gdzie na temat NASZYCH przelewów dyskutować :) Także nie wszędzie musicie wciskać swoje trzy grosze, a ocenianie dziewczyn również przychodzi Wam za łatwo. I nie tylko Wam, niektórym Paniom również. Nie wiecie czemu dana osoba znalazła się na SU, po co jej na szybko gotówka i co z nią robi, więc nie Waszą rolą jest rozliczanie tego, zwłaszcza, że to nie wątek na to :)
Awatar użytkownika
Charlotte
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 30 gru 2019, 01:08
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Nimfabi
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Jako żyjący biednie, ale za to ubogo... modelarz, chcę powiedzięc, ze moje piniondze tzn żetony nadal wiszą w oczekujących :( :o :?
smuci mnie to bardzo, gdyż mam tam na kilka gramulców koksu
a w ogóle to
MODELARZE WSZYSTKICH KRAJÓW ŁACZCIE SIĘ!!!
no z modelką jaką też bym sie mógł połaczyć

to ja podczas XX Ogólnopolskiego Konkursu Modeli Kartonowych o "Puchar Wójta Gminy Przeciszów". zająłem zaszczytne IV miejsce
Obrazek
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




ZmysłowaOna23 pisze:
kamchm9578 pisze:Może w9as to pocieszy że zlecali we wtorek i czwartej czyt. 12/14 listopad 2019 :hi: a jaki dzisiaj mamy dzień? :yes4:

Sraki glupua kurwo zachowaj dla siebie durne pisanie. Dyskutujemy o problemie a nie glupich docinkach. Oraz jumpsuit super gratuluje nieruchomosci biznesow ale skoro plynnosc wyplat cie nie o chodzi to zamknij morde

Moja droga mordy nie zamknę bo jej nie mam i mam prawo pisać tego mi nie zabronisz
Awatar użytkownika
Jumpsuits
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 320
Rejestracja: 07 paź 2017, 11:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 174 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Jumpsuits


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 90 gości