LUSH-co i jak

Jak korzystać z portalu? Problemy dotyczące forum? Napisz tutaj co Ci sprawia trudność.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
LUSH-co i jak
28 wrz 2019, 13:45
Może komuś przyda się ta wiedza, bo widziałam już parę pytań odnośnie nowości na szołapie :)

Masz problem z połączeniem zabawki ze swoją transmisją?
Po zmianach na SU zawsze warto sobie wyczyścić ciasteczka, historię, zrestartować kompa i router internetowy.
Ważne jest też, żeby aktualizować na bieżąco przeglądarkę i system do najnowszej wersji.
Jeśli nadal coś nie działa tak jak powinno, spróbuj nadawać na innej przeglądarce-opera, chrome...może coś jeszcze?
albo zapytaj się o szczegóły showupa, przez kontakt albo mailowo, chociaż wszyscy wiemy, ile się czeka na odpowiedź...

Jeśli to już ogarnęłaś, teraz musisz sparować swoją zabawkę z aplikacją lovense connect-pobierz ją na telefon/tablet/komputer.
Włącz zabawkę i wejdź w apce w zakładkę "toys", tam kliknij "add toys", kiedy wyświetli się tam Twoja zabawka, kliknij " click when done".
Z włączoną zabawką i aplikacją odpal transmisję [kolejność włączania w sumie dowolna] i naciśnij ikonę zębatki z zabawką.
Tam przesuń suwak "włącz zabawkę" i ustaw sobie cenę i czas sterowania.
*nie skanujemy tutaj żadnego kodu, wszystko powinno się samo znaleźc, jeśli wszystko jest powłączane
**druga ważna rzecz-aplikacja i komputer z transmisją, muszą chodzić na tym samym routerze-możecie podziękować fapce, bo sama bym na to szybko nie wpadła :>

I teraz wypiszę rzeczy które przetestowałam:
Lush działa na każdy napiwek.
Jest 10 coraz mocniejszych stopni wibracji za żetony: 10-19, 20-29, 30-39, 40-49, 50-59, 60-69, 70-79, 80-89, 90-99, 100+ -to wibracje o największej sile
Napiwki rzucone w krótkim czasie po sobie, nakładają się na siebie, tworząc wibracje o większej intensywności.
Jeśli ktoś rzuci napiwek większy, niż ten, za który masz ustawione sterowanie zabawką, to i tak dostanie opcję sterowania zabawką,
przez taki sam czas, jakby rzucił ten konkretny napiwek za sterowanie, który masz ustawiony.
Wykres może się poruszać zgodnie z ruchem widza, nawet jak zabawka jest rozłączona.
Kolejność sterowania jest taka jak napiwków - widać na czacie kiedy kto rozpoczyna kontrolę.
Pasek ze sterowaniem wygląda jak pasek głośności. Dopóki nie puści się myszką "belki przesuwnej", nie ma zmiany siły.
Jeszcze nie wiem, jak to wygląda kiedy transmitująca ma ustawione sterowanie np. za 500, a ktoś rzuci napiwek np.300, podejrzewam, że będą to wibracje jak za 100, tylko dłuższe... ale czekam na wasze doświadczenia :)

Wibracje za żetony są dostępne zarówno na transmisji publicznej, jak i na privach oraz grupach.

ps. zbyt gwałtowne ruchy z włączoną zabawką mogą skutkować krótkotrwałą utratą łączności

i nie wiem co tu więcej dodać, piszcie jakbyście miały problemy :)
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 450
Rejestracja: 27 paź 2015, 19:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


Re: LUSH-co i jak
28 wrz 2019, 13:55
Jeszcze dodam ostatni punkt: Jeśli skorzystałaś z tego poradnika nie bądź niewdzięczną cipą i ładnie podziękuj Kropelce :yes4: :)
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: LUSH-co i jak
28 wrz 2019, 14:26
Quick Edit: Dostałem w nocy info, że ponoć na Win8 i Win10 nie działa, ale wydaje mi się, że po prostu osoby nie ogarniały tematu.
Proszę o info od kogoś czy na tych systemach działa - mi na Win7 działało bez problemu.
Edit2: Szefowa potwierdza: "No i działa, z telefonem się zesparowal i wyczyscilam dane przeglądarki także system nie ma znaczenia"

Edit3: Nawet z podłączoną zabawką istnieją opcje kantów... :(

Kropelka pisze:Po zmianach na SU zawsze warto sobie wyczyścić ciasteczka, historię, zrestartować kompa i router internetowy.
Wystarczy CTRL+F5, by zaczęły się rzeczy poprawiać - np. pojawianie się przycisków. Potem można restartować router, gdy nie wykrywa nam nic.
Oczywiście, ciasteczka można wyczyścić - nie zaszkodzi.

Kropelka pisze:Jeśli nadal coś nie działa tak jak powinno, spróbuj nadawać na innej przeglądarce-opera, firefox, chrome...
Na Firefoxie nadal SU nie działa, w formie nadawania.

Kropelka pisze:*nie skanujemy tutaj żadnego kodu, wszystko powinno się samo znaleźc, jeśli wszystko jest powłączane
**druga ważna rzecz-aplikacja i komputer z transmisją, muszą chodzić na tym samym internecie-możecie podziękować fapce, bo sama bym na to szybko nie wpadła :>
Skanowanie kodu o którym Kropelka wspomina jest czynnością wymaganym na niektórych stronach kamerkowych - i chyba też w samym Lovense Extension.
"Na tym samym internecie" = na jednym routerze. Żeby nie było sytuacji, że ktoś ma tego samego operatora do internetu w fonie (dane komórkowe) i światłowodu. Wczoraj jednak inteligentka myślała, że jak ma bluetooth i dane komórkowe włączone to wszystko powinno działać XD No cóż... nie dziwię się, bo SU samo nie napisało drobnych warunków wymaganych przez nich do sterowania.
Internet w fonie najlepiej wyłączyć, by nie było interferencji. Ale nie powinno być to konieczne, ale mając problemy i chcąc testować, podejmij się tego kroku.

Dodam od siebie:
Wychodzi około 2 sekundy wibracji za każde 10 żetonów, i każdy napiwek podbija siłę o jeden poziom. Po tych dwóch sekundach schodzi o poziom niżej. Poziomów jest chyba 5.
Wykres może się poruszać zgodnie z ruchem widza, nawet jak zabawka jest rozłączona.
Czas sterowania może się sumować, ale nie zawsze to działa. Po prostu po każdym czasie, rozpocznie się nowe odliczanie.
Kolejność sterowania jest taka jak napiwków - widać na czacie kiedy kto rozpoczyna kontrolę.
Pasek ze sterowaniem wygląda jak pasek głośności. Dopóki nie puści się myszką "belki przesuwnej", nie ma zmiany siły.
Pod koniec sterowania, zabawka zaczyna się "wyciszać", tzn. co 2 sekundy zaczyna o jedną siłę opadać. Zależne od tego jaka ostatnia siła została ustawione w czasie sterowania. Zatem do około 10 sekund po sterowaniu może wibrować.

Interferencja z moim skryptem:
Wersja krótka: nowszy sygnał dominuje (czyli to co jako ostatnie dotarło do Connecta).

Szczegóły:
Jeżeli skrypt działa dłużej, bo np. ktoś ustawił 10 żet i 5 sekund, to przez pierwsze 2 sekundy raczej będzie siła od SU, a przez kolejne 3 sekundy będzie siła ustawiona skryptowo. Oczywiście, wiele osób ma siekanie napiwku na jedno bądź dwusekundowe części, tzn. że po każdej części (np. po każdej sekundzie) zmienia się siła, żeby nie było monotonii.
Skrypt nie daje nic na wykresie - wykres jest tylko na sterowanie szołapowe.

A co się dzieje przy napiwku za sterowanie, np. 100 żet 30 sekund, podczas gdy skrypt ma za 100 żet 15 sekund? Przez pierwsze sekundy będzie "walka o sygnał" - skrypt będzie zmieniał co tę sekundę siłę, ale ktoś kto kontroluje przez cały czas szybko to zniweluje. Gdyby ktoś trzymał siłę na tym samym poziomie, to się nie utrzyma. Po 15 sekundach widz odzyska pełne sterowanie. O niczym nie będzie świadomy, bo na wykresie nie pojawiają się sygnały skryptu.

Podsumowując: Skrypt może mieć jedynie działanie dodatnie dla napiwków mniejszych od sterowania. Przy sterowaniu może przez pierwsze sekundy napiwku wprowadzać zmiany.


Podgląd:
Obrazek
Obrazek
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Re: LUSH-co i jak
28 wrz 2019, 14:30
ok, uzupełniam post
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 450
Rejestracja: 27 paź 2015, 19:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


Re: LUSH-co i jak
29 wrz 2019, 13:56
Jeżeli gubi się połączenie WiFi z serwerem Connecta, ikonka znika.
Wykres nie pokazuje aktualnego stanu wibrowania, tylko jakie sygnały zostają wysłane - czy docierają i kiedy to inna sprawa.
Właśnie dwóch gości sterowało 2x15 sekund, i laska dopiero przy końcówce czasu dostała "szoku wibracyjnego".

W przypadku opóźnień może pomóc następujące działanie:
Restart routera, po czym połączenie się od nowa.

Jeszcze zostaje drobne pytanie, czy jak napiwki są wrzucone podczas włączonej zabawki (np. przez minutę, tak dokładali), ale jak się ma przerwę... już po 10 sekundzie, a już w 15 znowu jest połączenie. Czy te pozostałe 45 sekund będzie wibrować, czy już wcale...


Edycja: Moderator incognito, próbuje nakłonić camgirl do użycia ich nowej opcji:
Cel napiwków: 10-49 lush mocna wibracja 20-klaps50-99- bardzo mocna wibracja 100- wibracja max
Obrazek
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Re: LUSH-co i jak
30 wrz 2019, 00:29
Dziękuję :*
Awatar użytkownika
Klara_19
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 14 sie 2019, 12:20
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Klara_19
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Klara_19


Re: LUSH-co i jak
30 wrz 2019, 14:59
W moim przypadku pomimo wykonania wszystkich kroków zabawki nie działały mimo, że teoretycznie były połączone ( Lush po pierwszym napiwku się rozłączył i nie reagował, Domi wcale nie zareagował). Zmiana przeglądarki też nie nie dała. Dopiero użycie adaptera usb lovense pomogło i teraz śmiga. Dziwna sprawa, że długość wibracji jest kompletnie przypadkowa przy takich samych napiwkach.
Awatar użytkownika
Kicikici82
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 20 lip 2019, 11:16
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Kicikici82


Re: LUSH-co i jak
30 wrz 2019, 19:28
Oto odgórne limity:
Max. cena napiwku do sterowania: 10 000. Gdy dasz wyższą, ustawi się 100 żet. (To samo gdy da się poniżej 10 żet).
Max. długość sterowania to 21 600 sekund. Czyli 3600 minut, czyli 60 godzin, czyli 2,5 doby.
Obrazek

Dodali informację, że musi być te samo WiFi (co jest głupie, bo przecież każą transmisję przez kabel/światłowód robić :P)
Obrazek
Obrazek

Ciekawe czy oni o tym wiedzieli, czy przeze mnie się dowiedzieli XD

A jedna panna pisała:
Nimfomanka28: PodglądaczPL jesteś
PodgladaczPL: tak!
Nimfomanka28: jesteś informatykiem?
PodgladaczPL: tak!
Nimfomanka28: mam problem z działeniem lush
PodgladaczPL: ustaw jakiegoś priva żeby można było pogadać a nie pisać!
Nimfomanka28: na internecie z telefonu działa na internecie domowym wifi nie chce ruszyć
Nimfomanka28: w tej chwili nie mogę rozmwaiać
davidfuckyou: haha z lushem do informatyka :)!
Nimfomanka28: a co hydraulika
PodgladaczPL: internet masz z jakiej sieci?!
davidfuckyou: do ginekologa kochanie!
Nimfomanka28: plus z telefonu a wifi od lokalnego dostawcy
PodgladaczPL: z telefonu to czysta sprawa. bo to zewnętrzne IP... ale z lokalnym jeżeli stosuje NAT to będzie problem. troche za mało mam wiadomośći.
[...]
Nimfomanka28: problem z lush, chodzi na internecie z tel. a na internecie wifi od dostawcy lokalnego nie chce ruszyć
Nimfomanka28: lączy się na ułamek sekundy i wyłącza
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Re: LUSH-co i jak
01 paź 2019, 21:47
"Małe" porównanie (kliknij, aby powiększyć):
Obrazek

Akapit poniżej zawiera to samo, w formie tekstowej (by post był wyszukiwalny po słowach-kluczach).Table made by Fapka Sposób obsługi Lusha na napiwki
Cecha Integracja Szołapowska Skrypt Fapki (LAN API) Ręcznie przez apkę Na dźwięki (te domyślne) Skryptowo na dźwięki
Napiwki powodują wibracje tak tak nie; trzeba ręką w aplikacji reagować samemu "tak, ale dźwięki są za krótkie,
by miało to faktyczny sens
(3 sekundy za 100 żet)" "tak, ma sens tylko
w pewnych warunkach
(izolowanie dźwięków)"
Sterowanie widza napiwkiem tak nie nie nie tylko wybierając napiwek na inny dźwięk/utwór
Wykres siły wibracji tak* nie nie nie nie
Obsługa kilku zabawek jednocześnie nie tak tak, ale zawodne działanie***** tak tak
Obracanie Norą/Pompka Maxa nie tak tak jako tako (brak kontroli) jako tako (brak kontroli)
Dostępność dla każdego "po zapłacie + czas przysiedzenia
i przedyskutowania opcji" dla każdego dla każdego po zapłacie
Wymagania Lovense Connect + router połączony z kompem i telefonem Lovense Connect + skrypt + router połączony z kompem i telefonem Lovense Remote Lovense Remote Lovense Remote + skrypt
Trudność konfiguracji znikoma trudność (ustala się tylko 3 rzeczy - cenę, czas i zabawkę) ogromna trudność ze względu na dużo opcji, nikt przeciętny samodzielnie się w tym nie połapie brak trudności; jedynie konieczność sterowania brak trudności mała (podmiana linków z dźwiękami bądź zmiana kwoty napiwków, to jedyne opcje);
Pomoc przy problemach prawie żadna**; oficjalna pomoc jest wolna i nieskuteczna "dostępna;
zazwyczaj szybka (<24h)" (nie może być problemu) (nie może być problemu) rzadkie potrzeby pomocy***
Potencjał rozbudowy marny*** duży brak brak niski, bo to mało efektywne rozwiązanie; zastąpione LAN API
Możliwość oszustw aka "widoczność, że faktycznie działa" mała, ale istnieje**** średnia, np. w przypadku gdy laska włączy obsługę, widz tego nie widzi kiedy jest on i off gdy widać, że ręka wędruje za każdym napiwkiem i opcjonalnie słychać jak pracuje; tylko wtedy mamy pewność, że to działa wg mnie ta forma to jedna wielka ściema (dźwięki są za krótkie, by dawały tak długie jęki) duża - wymagane jest izolowanie dźwięku, by działało odpowiednio, co nie jest takie łatwe
Inne informacje wprowadzone po ponad roku od pierwszych oficjalnych zapowiedzi dodatkowo otrzymuje się inne przydatne bajery (opcjonalnie) raczej nie jest to wygodny sposób prowadzenia transmisji, ale parę osób to stosuje "możliwe od początku 2018 roku
(z przerwami)" rozwiązanie było dostępne przed dźwiękami z aktualnej wersji SU (trzecia szata graficzna)

* - ale nie oddaje wiernie informacji jak to wibruje "** - ale to dzięki mnie i _Suzy_ ludzie wiedzą, że ma być ten sam router/WiFi do połączenia
komputera i telefonu z apką" *** - jedyne problemy to po aktualizacjach SU, czasami trzeba poprawiać **** - ale szczegółów nie zdradzę ***** - tutaj info z drugiej ręki; dopytałem jedną osobę o tę możliwość
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Re: LUSH-co i jak
26 mar 2020, 15:00
czy działa to tez wszytsko przy urzadzeniu flamingo i apce magic motion? jest problem z kupnem lusha a to poobno tak samo działa
Awatar użytkownika
Gingger36
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 22 sty 2020, 11:22
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 17 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Markow401
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Gingger36


Re: LUSH-co i jak
04 cze 2020, 08:54
Ja mam problem i nie wiem z czego wynika. Bo zdaza mi sie że wszytsko jest polączone ok a przy wrzuconym napiwku brak wibracji. Aplikacje pobrane wifi to samo kreska jest a mimo to wibracji brak. Lush jest nowy wiec na pewno to nie stad ten problem
Awatar użytkownika
Gingger36
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 22 sty 2020, 11:22
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 17 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Markow401
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Gingger36


Re: LUSH-co i jak
04 cze 2020, 09:01
Gingger36 pisze:Ja mam problem i nie wiem z czego wynika. Bo zdaza mi sie że wszytsko jest polączone ok a przy wrzuconym napiwku brak wibracji. Aplikacje pobrane wifi to samo kreska jest a mimo to wibracji brak. Lush jest nowy wiec na pewno to nie stad ten problem

u mnie też się to pojawiło parę dni temu :(
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 450
Rejestracja: 27 paź 2015, 19:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


Re: LUSH-co i jak
04 cze 2020, 09:07
No właśnie ciągle jakieś problemy z łaczeniem żeby w ogóle wejsc na portal juz wszytsko sprawdzałam i to loteria czy zadziała czy nie
Awatar użytkownika
Gingger36
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 22 sty 2020, 11:22
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 17 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Markow401
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Gingger36


Re: LUSH-co i jak
04 cze 2020, 09:33
Polecam mieć cały czas włączony telefon (żeby nie był wygaszony). U mnie się sprawdza od paru miesięcy ;)
Digi


Re: LUSH-co i jak
04 cze 2020, 10:00
DigitusMedius pisze:Polecam mieć cały czas włączony telefon (żeby nie był wygaszony). U mnie się sprawdza od paru miesięcy ;)

:/ ja zawsze tak robiłam, żeby telefon się nie blokował, bo miałam wrażenie że zaraz łączność się zgubi i dupa, napiszę maila do SU, może coś podpowiedzą
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 450
Rejestracja: 27 paź 2015, 19:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


Re: LUSH-co i jak
04 cze 2020, 19:00
Ja sciagnełam lovense browser ale nic nie daja. telefon tez włączony a wibracji brak
Awatar użytkownika
Gingger36
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 22 sty 2020, 11:22
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 17 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Markow401
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Gingger36


Re: LUSH-co i jak
04 cze 2020, 19:07
Gingger36, a którego masz lusha? Bo jak ja miałam pierwszą generacje to rzadko kiedy mi wibrował
Digi


Re: LUSH-co i jak
04 cze 2020, 20:11
No pierwsza. Ale wcześniej było ok teraz jakoś od tygodnia jest tak
Awatar użytkownika
Gingger36
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 22 sty 2020, 11:22
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 17 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Markow401
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Gingger36


Re: LUSH-co i jak
04 cze 2020, 20:14
Gingger36, hmm wiesz co ja kiedyś kupiłam lusha i mi sie popsuł po 2 tygodniach, daj do reklamacji
Digi


Re: LUSH-co i jak
04 cze 2020, 20:17
Ja mam zaś tak że zawsze się połączy z aplikacja w tel i SU. Ale jak zrobię gwałtowniejszy ruch albo się obroce cokolwiek to się rozłącza i za chwile spowrotem się łączy. Takto wibruje na każdy napiwek tylko tak jakby gubił łączność? Zasięg? Wcześniej tego nie było a jakos od tygodnia tak się dzieje.
Awatar użytkownika
CuteLady
SU-holik
SU-holik
Posty: 184
Rejestracja: 25 lip 2016, 00:28
Podziękował: 24 razy
Podziękowano mu: 17 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Następna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Dział Techniczny



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości