Grupowe pokazy - dobra zmiana?

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

SokratesNauczycielPlatona pisze:Gdzie podziali się ci wszyscy lekarze,architekci i biznesmeni z klasą i kasą,którzy niegdyś tu bywali?

Pewnie mają komornika za dużo brali chwilówek pewnie potracili swoje posady za walenie konia w pracy. Na SU każdy może być bogaczem :P

www.ShowUp.blog
Żeby zdo­być ko­bietę, trze­ba jej rzu­cić do stóp cały świat, a nie pół.
Awatar użytkownika
gracjano
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 65 razy
Podziękowano mu: 44 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: szczupła z ładnym tyłkiem
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:

Ci wszyscy mityczni bogacze to byli pewnie w większości naganiacze na portal, oni mieli miesiączną pulę "pieniędzy" do rozjebania (pochodziła ona ze zbanowanych i zlikwidowanych kont, ze względów prawno-podatkowych i tak nie mogli jej ponownie wypłacić jako firma = przepisy o praniu brudnych pieniędzy, musiały to zrobić modelki) więc dawali je dość randomowo u lasek które nadawały na ogóle na cel albo "ot tak" (najbardziej spektakularne wejścia "z przytupem" robił jeden mod co rzucał zawsze 5k "ot tak" swoim ulubienicom a potem nie chciał nic w zamian i znikał a laska miała tygodniową pensję Polaka zrobioną w 5 sekund za darmola :) Oczywiście jak zapewne zauważyliście takie "darmówki" od randomowych userów się skończyły nagle wraz ze zmianą właściciela i przeniesieniem firmy poza UE :( No i pewnie spora część bogaczy "nauczyła się" już korzystać z tego portalu i przestali to traktować jak "roksę z transmisjami wideo" a tym samym skońvczyło się obsypywanie lasek złotem tylko po to, żeby przyśpieszyć kontakt.
20 cm osobowości
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 410 razy
Podziękowano mu: 149 razy
Twoja ulubienica z SU: Zagadkowa20
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Arial_Heartame

Ja myślałem że te żetony ze zbanowanych kont itp, to puścili jako te 10% z reflinków. NIe wiem czy właściciel się zmienił, ta spółka co teraz zarządza to wygląda jakby była założona do tego żeby wykupić taki podmiot jak SU, bo ani strona, adres ani jakiekolwiek dane nie wskazują na firmę która ma jakiś większy kapitał, a SU nawet na dolary to parę groszy musiało kosztować.
Obrazek
Awatar użytkownika
tomoxx
V.I.P.
V.I.P.
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 78 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1

beznadzieja pisze:tylko zrob kurwa orgazm za 60 zet.

To ciekawe... Ja nigdy w menu nie miałam opcji "orgazm" bo zwyczajnie raz jest,raz go nie ma... nie lubię udawać i myślałam, że tak po prostu uczciwej. Tak się teraz zastanawiam, czego oczekuje taki facet, proponujący dziewczynie priv "orgazm" za 6 zeta. Już pomijam, że chcąc orgazm na zawołanie pewnie się liczy (a może nie?) z tym, że będzie udawany... ale za 6zł? To jakby chcieć kupić dobre auto za 100 zl :D
Oko za oko, ząb za ząb, dupa za pieniądze. #NieMaLipy #ByłPrzelew #ShowMustGoOn!
Awatar użytkownika
Biustwo
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 65 razy
Podziękowano mu: 135 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: chwilowo brak
Nick na ShowUp.tv: Biustwo

6 zeta ? masz cennik przed załamaniem cen :) na grupie co bardziej zdesperowane Skłodowskie-Curie ekonomii oferują orgazm po 1,5 :), znam taką jedną knajpę która w dostawie liczy więcej za pudełka na jedzenie :) i ten orgazm ma być ponoć mokry i prawdziwy :). Przy takim postępie to niedługo będą robić privy za 15 żetonów i po transmisji 10 oddawać, to akurat po 50 groszy wyjdzie :D
Obrazek
Awatar użytkownika
tomoxx
V.I.P.
V.I.P.

tomoxx pisze:Ja myślałem że te żetony ze zbanowanych kont itp, to puścili jako te 10% z reflinków. NIe wiem czy właściciel się zmienił, ta spółka co teraz zarządza to wygląda jakby była założona do tego żeby wykupić taki podmiot jak SU, bo ani strona, adres ani jakiekolwiek dane nie wskazują na firmę która ma jakiś większy kapitał, a SU nawet na dolary to parę groszy musiało kosztować.

"Firma" SU była zarejestrowana przez jakiś czas w Czechach w chałupie w jakiejś wsi, potem "firma" się przeniosła gdzieś do Afrika Dzika (w takie miejsce, że nie dotarły tam nawet pojazdy fotograficzne Google Maps) a potem "firma" przeniosła się do USA do jakiejś budy w gettcie i chyba zostaje tam do tej pory, naiwnością byłoby oczekiwać, że biznes który można prowadzić w zasadzie z laptopa przez meila przy użyciu wynajętych serwerów, firm moderujących dane i mobilnej obsługi finansowej; ktoś będzie zakładał na "prawdziwą" spółkę - z oficjalnym adresem, sekretarką, prezesem, działem biurowym, serwerownią etc. Możliwe, że formalnie biznes prowadzą ci sami Polacy co prowadzili go na początku, a "przenosiny" po całym świecie i zmiany właścicieli służyły jedynie optymalizacji podatkowej.
20 cm osobowości
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 410 razy
Podziękowano mu: 149 razy
Twoja ulubienica z SU: Zagadkowa20
Nick na ShowUp.tv: Arial_Heartame

Wydaje mi się że Supler czy jak mu tam było, SU sprzedał tak jak się o tym mówiło, albo (w co wątpię) wpuścił do zarządu kogoś z zewnątrz, bo mocno się zmieniło w tamtym czasie SU (ekspansja, reklamy itp). NIe mam pojęcia jak wyglądają księgi SU, ale zakładam że każdy miesiąc w excelu jest na zielono. W pewnym momencie takie firmy po prostu trzeba sprzedać komuś kto je rozwinie i sprzeda dalej, sprzedaje się taką firmę za równowartość 4 letniego dochodu , zostawia w opcji jakieś prowizje od dochodu, prawo pierwokupu po równiej z ofertą konkurencji ceną i żyjesz jak pączek w maśle. Przy dobym negocjatorze, zabierasz jeszcze jakieś procenty od przekroczonego progu, i całe życie możesz się opierdalać. Ci co to kupują, pompują w to trochę kasy, rozwijają i potem łączą z czymś większym, albo sprzedają dalej. Ale nawet firm które możesz prowadzić z laptopa w domu po przekroczeniu pewnego pułapu, nie opłaca się prowadzić samemu. Pomijam to że nie da, nie oddasz przy dużych kosztach księgowości i prawnika w outsourcing żeby ktoś to doglądał z doskoku w przerwie między innymi swoimi rozliczeniami itp.
Obrazek
Awatar użytkownika
tomoxx
V.I.P.
V.I.P.

Poprzednia