Grupowe pokazy - dobra zmiana?

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Według mnie grupowe sprowadza showup na dno bo kobiety zaczely robic grupowe po 3zł a nawet po 1.5zł i panowie poczuli ze moga ogladac za grosze i przez to nie chca wchodzić na privy.

www.ShowUp.blog
Awatar użytkownika
sexsu
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: sexsu
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:

Wielu chce, ale nie ma do kogo zbytnio już 8-)
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek

tomcio_paluszek pisze:Wielu chce, ale nie ma do kogo zbytnio już 8-)

Najwidoczniej złe zmiany administracji na to wplynęły mam na myśli nowy wygląd strony w którym znajdziemy nawet błędy ortograficzne czy tez na smartfonach nie zobaczymy pełnego obrazu kamerki nawet na ustawionej wersji na komputer w przeglądarce smartfona po wprowadzenie grupowych przez które panowie olewaja privy i chca wszystko za 30 żet na grupowej. Zapewne spadły im zarobki i nie opłaca im sie przebywać na SU...
Awatar użytkownika
sexsu
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękowano mu: 0 razy
Twoja ulubienica z SU: sexsu
Nick na ShowUp.tv:

sexsu pisze:panowie olewaja privy i chca wszystko za 30 żet na grupowej. Zapewne spadły im zarobki i nie opłaca im sie przebywać na SU...

Moze panowie wzięli sobie do serca hasło "Jeśli nie widać różnicy to po co przepłacać?". Moze panowie zrozumieli ze nie oplaca im sie wywalac horrendalnych cen za kilkanascie minut priva? Moze te grupowe po kilka zlotych to bardzo rozsadna zaplata?
Co do tego ze SU zbyt czesto nawala to pelna zgoda.
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 263 razy
Podziękowano mu: 383 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Nick na ShowUp.tv:

Wiesz komin nie chcę się kłócić, bo na grupowych nie bywam, ani takowych nie robie, ale mimo wszystko dobrze zrobiony priv sam na sam jest dla mnie bardziej wartościowy niż grupowa ;) więc z calym szacunkiem ale cały czas uważam, że powiedzmy za 10-15 minutowy priv kowota 300-400 zet jest przyzwoita, a nie droga.

Odnośnie wypowiedzi fajnej, to owszem grupowe już znudniały i dlatego te ceny teraz tak lecą na łeb. Dziewczyny zaczeły spuszczać z cen i niestety są teraz tego efekty, że grupowe są po 20 zetów.

Cały czas powtarzam, że dobrze zrobiony priv 1 na 1 za pareset żetów da ci relatywnie większy zarobek niż trzaskanie grupowych po 50 full wypas. Takie jest moje zdanie ;)

Co do wypowiedzi Pani lipy, no to cóż można dodać, może warto się postarać, albo obniżyc ceny privów? Nie wiem czemu kobieto zawsze szukasz winy wszędzie tlyko nie u siebie. U mnie jak zaczyna robić się lipa, to jest pierwszy znak, że czas na jakieś zmiany, inwestycje itd.

Fakt, faktem odkąd dziewczyny zaczęly tak rażąco obniżać ceny grupowych, to już teraz niema sensu ustawiać grupowej za 100 zet w moim przypadku, bo stawka 100 już jest osiągalna tylko dla topu, a dla ogladających taka grupowa jest droga. Co ciekawe, jeszcze pół roku temu to była przyzwoita stawka.

Więc dziewczyny, krótkim podsumowaniem , same kopiecie sobie dołek pod sobą.
off
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 99 razy
Podziękowano mu: 176 razy
Twoja ulubienica z SU: xd
Nick na ShowUp.tv:

Niepokojące jest to, że tak się strona wykurwia na orbitę, ale totalnie..............
....ja na grupowe nie chodze, na privy też..hue, hue...
ale zaglądam na ogólne
i tak jak showup sie teraz pierdoli, to jest masakra, ciagłe zawiechy, mega wkurwiający rozjazd między głosem a obrazem
NO PANIE.... TO MI SIĘ KURWA ODECHCIEWA SIEDZIEĆ I POGADAC NAWET Z 2 MINUTY NIE PŁACĄC NIC
a co dopiero kurwa płacić za grupowe, privy
Pierdoliłbym taki interes
Nie było czegos takiego na showup jeszcze - tzn takiej chujni- a patrząc na moja histroie transferów jestem od 2013 r, i mogę zapewnić, ze zarówno od strony sprzętowej jak i jakości neta w tym czasie się polepszyło u mnie.
Także chyba muszą zacząc od podstaw i fundamentów.. i to wg mnie jest podstawa.. POPRAWIĆ KURWA TECHNICZNE FUNKCJONOWANIE STRONY!!
żeby to się dało oglądać, dopiero potem można mówic o płaceniu za taki produkt
Bo tak to sie zjebie.. w koncu dziewczyny zaczną łapać te podstawy angielskiego, bo umówmy się.. wystarczą podstawy Nikol-Trzęsiawka koronnym dowodem - kontaktowac się z tymi co nadają na chaturb., żeby to jakos ogarnąc w funkcjonowaniu i pomału odchodzić.
na koneic zostanie tylko Paula i Człowiek-Kot z Hardziem.
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 28 razy
Podziękowano mu: 187 razy
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HenryChinaski

100% zgody z tym że dziewczyny już szukają aletrnatyw i powolutku odchodzą ( nie traktują showupa jako serwisu priorytetowego). Zobaczycie, że co mądrzejsza zacznie lecieć na 2 portale na raz showup i jakis zagraniczny, az poczuje się tam swobodnie i z SU zrezygnuje calkiem. Możecie tego nie zauważać, bo w dużej częsci forumowicze są skupieni na tych Paniach z dosyć mocnego TOP-u, ale ja już widze ile dziewczyn pospieprzało.

P.S. Ustawianie grupowych po 15 zet, to chuj a nie zarobek ..... co to ma byc w ogole, normalnie żenada.
off
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

beznadzieja, jest spadek, jest... i troszkę jakby mniejszy ruch, niż kilka lat temu.
Beza, popraw sobie avatarek, bo ukradli.

Edit: Admin już poprawił
- każdy z nas jest po części hipokrytą i kłamcą.
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 116 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj

:drag:
Spoiler:
Obrazek
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper

Jak czytałam komentarz beznadzieji to nie wierzyłam że są ustawiane grupowe za np .20 Zet..Ale jednak możliwe bo właśnie jedna z nas robi za 10zet :shock: . Jeszcze inna za 80 spust na twarz. :beg: . Tak teraz sobie myślę że jak ja ustawiłam za 50 to też było głupie. Fakt że ładną sumkę miałam z tego,ale teraz parząc z czasem na to uważam że popełniłam błąd. W ten sposób pokazujemy ile jesteśmy warte i na ile same siebie wyceniamy.
fajna--po30
SU-holik
SU-holik
Podziękowano mu: 11 razy
Nick na ShowUp.tv: fajna-po30

No ale o co chodzi? Zumba ustawila grupowke po zlotowce. Pewnie zarobi 30-40 zlotych za te 10 minut... prawdopodobnie niezbyt sie przylozy, ale kto bedzie miec wieksze oczekiwania za zlotowke? Laska to powtorzy kilka razy dziennie i nadal bedzie zarabiac lepiej niz srednia krajowa. Na SU tez obowiazuja prawa rynku a towar jest warty tyle ile ktos zechce za niego zaplacic.
Osobisce jakos sie nie boje tego "masowego" uciekania na CB czy inne zagraniczne kamerki. To wcale tak nie dziala ze jak na SU sie nie zarabia to nagle na CB beda kokosy. Uczywiscie w pelni sie zgadzam ze od strony technicznej SU jest wkurwiajace i to rozumiem jako powod ewentualnych przenosin... ale trzba pamietac ze CB to jednak troche inna konwencja, inne wymagania, no i wielokrotnie wieksza konkurencja...

beznadzieja pisze:Wiesz komin nie chcę się kłócić, bo na grupowych nie bywam, ani takowych nie robie, ale mimo wszystko dobrze zrobiony priv sam na sam jest dla mnie bardziej wartościowy niż grupowa więc z calym szacunkiem ale cały czas uważam, że powiedzmy za 10-15 minutowy priv kowota 300-400 zet jest przyzwoita, a nie droga.
Cały czas powtarzam, że dobrze zrobiony priv 1 na 1 za pareset żetów da ci relatywnie większy zarobek niż trzaskanie grupowych po 50 full wypas. Takie jest moje zdanie ;)

Pewnie Cie zakocze beznadzieja, ale w pelni sie z Toba zgadzam, pod warunkiem ze mowisz to Ty. W przeciwienstwie do wielu dziewczyn na SU Ty masz na siebie pomysł i w Twoim przypadku robienie grupowych to bylby strzal w stope. Ja natomiast na grupowych bywam i troszke mi to przypomina dawne "cele" tyle ze zrealizowane w gronie tych co zaplacili. Bywalem tez na privach ktore byly drogie a slabsze niz niejedna grupowka za 50 zet...
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

Porównanie grupowych do celu, to całkiem trafne jest, tylko że uczestniczą w tym Ci co się dołożyli, i każdy dokłada tyle samo. Patrząc na to w ten sposób ma to jakiś sens, ustawienie celu masturbacja za 500 na ogólnym, a zrobienie grupowej po 50 dla 10 osób ekonomicznie się spina. Fakt że nie ma gwarancji że te 10 osób się zbierze, nie wiem ile ludzi jest na takich grupach.
Jak ktoś ma na siebie pomysł i go realizuje, albo ma stałe privy , nic na ogólnym itp. to przez grupowe u innych ani się nie wzbogaci, ani nie zbiednieje. Ale te które nie mają na siebie pomysłu i ciągle szukają żyły złota dla siebie, będą też testować grupowe w których idą na ilość biletów po niskich cenach. Ale przy większej ilości takich transmisji i tak trzeba być w topie żeby to do Ciebie przyszli na taką trans widzowie i nie zniknąć w gąszczu podobnych grupowych transmisji.
Obrazek
Awatar użytkownika
tomoxx
V.I.P.
V.I.P.
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 78 razy
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1

komin pisze:No ale o co chodzi? Zumba ustawila grupowke po zlotowce. Pewnie zarobi 30-40 zlotych za te 10 minut... prawdopodobnie niezbyt sie przylozy, ale kto bedzie miec wieksze oczekiwania za zlotowke? Laska to powtorzy kilka razy dziennie i nadal bedzie zarabiac lepiej niz srednia krajowa.

Już tłumacze o co chodzi. Jak biedronka robi promocje na cukier i daje go za zlotowke to lidl zaczyna tez robic promocje na cukier za zlotowke. Normalna cena cukru to 3 zl. wiec dziewuchy,ktore robia solidne pokazy zaczna napotykać trepów, którzy będą sie darli o cukier za zlotówkę. Pani biedronka za chwile upadnie, bo nie można ustawić sprzedaży za cukier po 50 kurwa jebanych groszy, ale przyzwyczajenie do cukru za zlotówke zostanie....

Generalnie, panienki które robia grupowe w śmiesznej cenie zaniżają i tak już żenujące stawki ogólu za privy (mówie o normalnych laskach, nie o tych co ustawiaja 5 minut za tysiaka robiąc z siebie przy tym clebrytki). Takie dzialania przedzej czy pozniej wplyną na zarobki reszty..

Grupowe mialy dać możliwośc zarabiania więcej... wiecej.... wiecej a nie kurwa mniej. Szanujcie sie dziewuchy, cencie te swoje uslugi.

fajna--po30 pisze:Jak czytałam komentarz beznadzieji to nie wierzyłam że są ustawiane grupowe za np .20 Zet..Ale jednak możliwe bo właśnie jedna z nas robi za 10zet :shock: . Jeszcze inna za 80 spust na twarz. :beg: . Tak teraz sobie myślę że jak ja ustawiłam za 50 to też było głupie. Fakt że ładną sumkę miałam z tego,ale teraz parząc z czasem na to uważam że popełniłam błąd. W ten sposób pokazujemy ile jesteśmy warte i na ile same siebie wyceniamy.

Tylko dlatego, ze dziewczyny byly pazerne na hajs zaczley opuszczac z cen zeby zarobic jeszcze wiecej, ale czy to sie im tak naprawde oplacilo? nie bardzo, grupowe sie znudzą bedzie trzeba wymyslac coraz ciekawsze zabawy , a nie obniżać ceny. Trzeba sie troche postarać.

i ogolnie sorry za wulgaryzmy ale sie wkurwilam ;)

P.S. Są jeszcze miejsca gdzie przy odrobinie chęci, sprytu i odrobinie szczęscia moglaby taka Panna zarobic duzo więcej niz ustawiajac grupowe po złociszu, ale nie bede nikomu ulatwiac, bo mam wrażenie że siano w glowie.
off
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

beznadzieja pisze:
komin pisze:No ale o co chodzi? Zumba ustawila grupowke po zlotowce. Pewnie zarobi 30-40 zlotych za te 10 minut... prawdopodobnie niezbyt sie przylozy, ale kto bedzie miec wieksze oczekiwania za zlotowke? Laska to powtorzy kilka razy dziennie i nadal bedzie zarabiac lepiej niz srednia krajowa.

Już tłumacze o co chodzi. Jak biedronka robi promocje na cukier i daje go za zlotowke to lidl zaczyna tez robic promocje na cukier za zlotowke. Normalna cena cukru to 3 zl. wiec dziewuchy,ktore robia solidne pokazy zaczna napotykać trepów, którzy będą sie darli o cukier za zlotówkę. Pani biedronka za chwile upadnie, bo nie można ustawić sprzedaży za cukier po 50 kurwa jebanych groszy, ale przyzwyczajenie do cukru za zlotówke zostanie....

Generalnie, panienki które robia grupowe w śmiesznej cenie zaniżają i tak już żenujące stawki ogólu za privy (mówie o normalnych laskach, nie o tych co ustawiaja 5 minut za tysiaka robiąc z siebie przy tym clebrytki). Takie dzialania przedzej czy pozniej wplyną na zarobki reszty..

Grupowe mialy dać możliwośc zarabiania więcej... wiecej.... wiecej a nie kurwa mniej. Szanujcie sie dziewuchy, cencie te swoje uslugi.

fajna--po30 pisze:Jak czytałam komentarz beznadzieji to nie wierzyłam że są ustawiane grupowe za np .20 Zet..Ale jednak możliwe bo właśnie jedna z nas robi za 10zet :shock: . Jeszcze inna za 80 spust na twarz. :beg: . Tak teraz sobie myślę że jak ja ustawiłam za 50 to też było głupie. Fakt że ładną sumkę miałam z tego,ale teraz parząc z czasem na to uważam że popełniłam błąd. W ten sposób pokazujemy ile jesteśmy warte i na ile same siebie wyceniamy.

Tylko dlatego, ze dziewczyny byly pazerne na hajs zaczley opuszczac z cen zeby zarobic jeszcze wiecej, ale czy to sie im tak naprawde oplacilo? nie bardzo, grupowe sie znudzą bedzie trzeba wymyslac coraz ciekawsze zabawy , a nie obniżać ceny. Trzeba sie troche postarać.

i ogolnie sorry za wulgaryzmy ale sie wkurwilam ;)

P.S. Są jeszcze miejsca gdzie przy odrobinie chęci, sprytu i odrobinie szczęscia moglaby taka Panna zarobic duzo więcej niz ustawiajac grupowe po złociszu, ale nie bede nikomu ulatwiac, bo mam wrażenie że siano w glowie.

Spekulacyjne zaniżenie cen jakiegokolwiek towaru czy też usługi najczęściej sprawdza się jedynie w przypadku interesu mającego być szybkim jednorazowym skokiem na kasę.
Na dłuższą metę na znaczne obniżenie cen części towarów w celu odebrania klientów konkurencji mogą sobie pozwolić jedynie podmioty
oferujące szeroką gamę towarów bądź usług tak jak to ma miejsce w przypadku wszelkiej maści promocji w hipermarketach.
W przypadku sekskamerek gdzie zasadniczo oferta jest wąska i bardzo zbliżona próba niszczenia konkurencji poprzez zaniżenie cen
i odebranie klientów nie sprawdzi się.
Jak raz się obniży cenę za priwy czy też grupowe to ciężko będzie przekonać klientów żeby płacili więcej za coś co już dostawali taniej,
dodatkowo zaczną się oni domagać niższych cen u innych dziewczyn.
Nadmierne zaniżanie cen w przypadku sekskamerek, to zwyczajne psucie rynku prowadzące do tego, że klienci zaczną się domagać nie wiadomo jak wyszukanych pokazów, cudów niewidów i sala w tył za cenę za którą normalnie mieli by u tzw. odleżynek pokaz leżenia z dwoma jęknięciami albo i bez.
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 379 razy
Podziękowano mu: 75 razy
Twoja ulubienica z SU: ;)
Nick na ShowUp.tv:

beznadzieja pisze:Już tłumacze o co chodzi. Jak biedronka robi promocje na cukier i daje go za zlotowke to lidl zaczyna tez robic promocje na cukier za zlotowke. Normalna cena cukru to 3 zl. wiec dziewuchy,ktore robia solidne pokazy zaczna napotykać trepów, którzy będą sie darli o cukier za zlotówkę. Pani biedronka za chwile upadnie, bo nie można ustawić sprzedaży za cukier po 50 kurwa jebanych groszy, ale przyzwyczajenie do cukru za zlotówke zostanie....

No i widzisz beznadzieja, pelna zgoda, dlatego w kolejnym zdaniu napisalem ze na SU tez obowiazuja twarde prawa rynku Oczywiscie ja sie absolutnie zgadzam ze walka o klienta tylko i wylacznie za pomoca ceny, to walka baaardzo ryzykowna i moze w prosty sposob doprowadzic do upadku. Najwyrazniej jednak jest wiele modelek na SU ktore jedyne co potrafia aby "zwiekszyc sprzedaz" to obnizac cene... nie tedy droga. choc jako klient powinienem byc zadowolony.
Dziwne troche, bo te panny ktore juz robia grupowki po zlotowce to czesto nie sa jakies swiezynki na SU. Zamiast uzyc mozgu, zajrzec do konkurencji ktora nawet nie mysli o obnizaniu cen a ma sie dobrze, pomyslec, znalezc sposob na siebie itd itp... to nie....grupowe za zlotowke i byle do setki... zal...

beznadzieja pisze:Generalnie, panienki które robia grupowe w śmiesznej cenie zaniżają i tak już żenujące stawki ogólu za privy (mówie o normalnych laskach, nie o tych co ustawiaja 5 minut za tysiaka robiąc z siebie przy tym clebrytki). Takie dzialania przedzej czy pozniej wplyną na zarobki reszty..

Nie sadze... zrobi sie tylko wyrazniejszy podzial na modelki "business class" :P normalne, budzetowe i.... :lol: tirowki?
Ja wiem ze moja teoria wielu sie nie podoba, ale uwazam ze na SU teraz zapanowala "normalnosc"... zarobki dziewczyn zaczynaja byc rozsadne. Jestem zdania ze to co dzialo sie kilka lat temu to bylo nieracjonalne szalenstwo wyrosle na fali tego ze SU bylo "nowoscia". Wtedy byle dupa wchodzila na SU i bez wielkiego wysilku robila kase jak dzisiejsze topki. Teraz role sie odwrocily, to wy musicie zawalczyc o klienta i od was zalezy w jaki sposob to zrobicie, jedne jak widac ida w hurt, inne w detal...

beznadzieja pisze:Grupowe mialy dać możliwośc zarabiania więcej... wiecej.... wiecej a nie kurwa mniej.

Szolapowi a nie wam :P czy to wyszlo to nie wiem...

od_taaki pisze:Na dłuższą metę na znaczne obniżenie cen części towarów w celu odebrania klientów konkurencji mogą sobie pozwolić jedynie podmioty
oferujące szeroką gamę towarów bądź usług tak jak to ma miejsce w przypadku wszelkiej maści promocji w hipermarketach.
W przypadku sekskamerek gdzie zasadniczo oferta jest wąska i bardzo zbliżona próba niszczenia konkurencji poprzez zaniżenie cen
i odebranie klientów nie sprawdzi się.

Nie do konca.... w przypadku seks kamerek owszem, kazda modelka ma cipke, cycki itd ale jedne wiedza jak zwyklego cycka sprzedac za 10 zlotych gdy tymczasem inne maja problem ze sprzedaniem fullwypas hardcore za zlotych 2. I to nie jest tylko kwestia genow, ze jedna niej a druga bardziej urodziwa... Nie raz widuje sie gdzies "na dole" panny ktore spokojnie moglyby powalczyc w topce, gdyby sie choc troche postaraly... tymczasem jedyne co robia to wlasnie te grupowki po 2 zeta.... Troche jak np z winem Carlo Rossi... wypozycjonowali i sprzedaja po ponad 20 zlotych, wmawiajac ze jest zajebiste i warto, gdy tymczasem warto to by bylo dac za nie jakies 5-6... choc jeszce lepiej to popatrzec na nizsza polke i kupic cos 3 razy lepszego niz CR a zaplacic powiedzmy ciut ponad dyszke...
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

Moim zdaniem jak powiedzial kolega od_taaki, to jest zwykle psucie rynku.

Jest pewnie troche osób, które z czasem stwierdzą albo juz stwierdzily ze czasem lepiej zaplacic troche więcej i dostać cos lepszego.

Na ten moment mam u siebie wysyp frustratów dlaczego niema grupowej? ustaw mi priv za 30? ustaw mi priv za 10/1 minuta? co tak drogo, na grupowej jest taniej? i tak dalej , więc takie "psucie" rynku odbijać się będzie na dużej części dziewczyn, i pewne częśc z nich skusi się na te pseudo privy po 3 zlote a karawana ubóstwa wejdzie na najwyższy poziom :D
off
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

Ja mysle Beza ze od czasu gdy pojawily sie grupowki za 1-2-3 zlote przy okazji wykańczając w sporej mierze pokazy na ogóle to niestety dotychczasowe "sepy" zostały zmuszone do zakupu żetonów i teraz masz efekt.
Oczywiscie ze te tanie grupowki spowodowaly ze klienci chca zeby tak pieknie bylo u kazdej... Dlatego uwazam ze teraz klucz jest w wyjatkowosci, sposobie na sprzedanie sie danej modelki, znalezieniu sobie sposobu aby kliencie byli sklonni do zaplacenia wiecej, ale i dostania czegos czego grupowka za 2 zlote im nie da. Sa takie laski na SU, niekoniecznie sa topmodelkami a radza sobie swietnie.
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

beznadzieja pisze:Grupowe mialy dać możliwośc zarabiania więcej... wiecej.... wiecej a nie kurwa mniej. Szanujcie sie dziewuchy, cencie te swoje uslugi.

Hehe, właściciele showupa na pewno nie narzekają na zarobki.
Jeśli chodzi o dziewczyny, to są takie, dla których nawet 30tys na miesiąc by było za mało, rozumiem, że kredyty, że opłaty i inne wydatki, ale to już jest czasem zachłanność, a brak umiaru to zła cecha.

Trzeba pamiętać, że SU to wolny rynek, każda modelka i każda transmisja rządzi się swoimi prawami, ustalany jest własny cennik i to jest też właśnie fajne.

Rozumiem, że jest duża przepaść pomiędzy paniami z dolnego rzędu a tymi z TOPki, gdzie taka panna z dolnego rzędu nawet przez jebany rok może nie zarobić tyle, ile czasem niejedna panna z TOPki zarobi w jeden dobry weekend, żeby nie powiedzieć w dzień xD
Świat nigdy nie był sprawiedliwy i tego raczej nie zmienimy, na SU też są "lepsi i gorsi".

Co do tych grupowych za symboliczną złotówkę, to jest to trochę śmieszne, nie powiem, ale nam klientom to absolutnie nie przeszkadza.
zresztą można też zauważyć, że niektóre dziewczyny to podchodzą do tych grupowych z jajem, czasem liczy się po prostu fun a nie tylko haj$$$$$$.
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper

Nie wiem czy zauważyliście,ale pojawił się też nowy bardzo wkurwiający trend.
Nie ważne za ile dziewczyna by nie ustawiła,zawsze znajdują się żebrzący negocjatorzy-grupowa np. za 100-"hej kotek da radę bilecik za 80","skarbie mam tylko 70,będzie ok?"
Grupowa za 60-"mam tylko 30 a muszę się spuścić","no wez,daj za 20..."
Nie wiem jakie błędy trzeba było w życiu popełnić,aby nawet na portalu dla koniobijców być aż tak żałosnym,irytującym przegrywem.Gdzie podziali się ci wszyscy lekarze,architekci i biznesmeni z klasą i kasą,którzy niegdyś tu bywali? :D
Lepiej być typem,który przepuścił 50tyś pln na SU,niż gościem,który pisze,że jakby MIAŁ 50tyś,toby nie przepuścił...
Awatar użytkownika
SokratesNauczycielPlatona
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 65 razy
Podziękowano mu: 66 razy
Nick na ShowUp.tv:

ten okrutny trend sie wpierdolił w momencie kiedy cena grupowej weszla na najniższy mozliwy poziom żenady ;)
I nie tyczy on sie tylko samych grupowych, ale również negocjowania cen privków, ale nie takich po kilkaset żetów tylko takich za 100, i pada propozycja juz nie jak kiedys zrob 10/100 tylko zrob kurwa orgazm za 60 zet.

Ja już szczerze mam taki wkurw na tych sępów, że odechciewa mi sie w ogole wchodzić. Owszem jest jeszcze spora grupa fajnych rzeczowych ogladajacych, ale wymierają jak dinozaury i zapierdalają z trendem grupowych.

Dla mnie to jest troche przykre, bo uważam że indywidualizm zawsze był bardziej wartoścowy niż hurt, ale to może ja nie jestem w stanie wpasować sie w ten trend.

www.ShowUp.blog
off
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv: