Grupowe pokazy - dobra zmiana?

Regulamin forum oraz ważne komunikaty.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Hej!

Czy tylko ja uważam, że wprowadzenie normalnej możliwości przeprowadzania grupowych transmisji pozwoliło trochę odżyć Showupowi?

Zauważyłem, że większość nawet tych ładnych dziewczyn rozsądnie ustala ich ceny (100 żetonów za 10-20 minut zazwyczaj), prawie wszystkie pokazują twarz i są to raczej transmisje w stylu najdalszych celów (pełna nagość, orgazmy).

Zdecydowanie wolę przeznaczyć żetony na kilka takich transmisji na poziomie niż jeden priv. A jakie jest Wasze zdanie?

www.ShowUp.blog
Awatar użytkownika
beenherebefore
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Szczuplutka_Julka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:

tak to fakt ..za taka kase mozna skorzystac codziennie :) chociaz jestem wybredny i ciężko skusic mnie jakakolwiek transmisję.. minusem jest to, ze nic sie nie dzieje na ogóle:)
Awatar użytkownika
WielbicielNaj
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Nick na ShowUp.tv:

A Wam panowie odpowiada takie grupowe fapanie? Rozumiem wątek ekonomiczny, ale nie fajniej jak dziewczyna spełnia tylko wasze życzenia i zajmuje się tylko Wami? Jakoś nie mogę się do tego przekonać.
Awatar użytkownika
Biustwo
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: chwilowo brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:

oczywiście, że lepiej .. ale jednak różnica w cenie biletów, a priv robi swoje ..

www.ShowUp.blog
Awatar użytkownika
WielbicielNaj
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Nick na ShowUp.tv:

Póki co chyba obie strony są zadowolone - panie bo zarabiają więcej niż na siedzeniu na dupie i czekaniu na jeden priv dziennie za niemożebne pieniądze tudzież na wypełnienie się celu za 3-4k przez jakiegoś wariata-milionera który z jakiegoś powodu woli oglądać na ogóle za taką kasę niż pójśc na priv; no i panowie bo dostają tani priv jedynie "troszkę" uszczuplony o dozanie bycia sam na sam i pozbawieni szansy pokazywania swoich 13 cm szczęścia pani (choć ponoć można odpalić swoją kamerkę na grupowym). Panie z wysokiej półki są zadowolone bo rozszerzają swoje grono fanów o tych z mniej zasobnym portfelem (z szansą na to, że może zachęceni grupowym kiedyś się skuszą na zwykły, drogi priv), panie z dołów są zadowolone bo nie miały szansy na skuszenie kogokolwiek na datki za free czy wypełnianie chujowych ogólnych celów a tak chociaż coś się dzieje. Jedyne które na tym tracą to panie ze średniej stawki - zbyt słabe by życzyć sobie setki żet za bilety i zbyt dumne żeby zejść z ceny biletów do poziomu gruntu - a niestety teraz to klient dyktuje warunki i to jak najniższej ceny oczekuje od pań ze średniej stawki.
20 cm osobowości
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 245 razy
Podziękowano mu: 86 razy
Twoja ulubienica z SU: Zagadkowa20
Nick na ShowUp.tv: Arial_Heartame

ruger no to chyba mnie dotknal ten problem :D bo ni choooja nie zejde za grupowke ponizej 100 za gora 10 minut :D to juz wole wcale nie miec tych grupówek .Jakieś zasady musza być. FULL PRIV ZA kilkadziesiąt żeta z buzią ? - nie pasuje mi to sorry. Tym sposobem za jakiś czas będą latali szaleńcy prosić nie jak do tej pory o orgazm za 100 ,tylko orgazm za 30..... :D
Awatar użytkownika
beznadzieja
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 14 razy
Twoja ulubienica z SU: xd
Nick na ShowUp.tv:

100 żet to moim zdaniem dobra cena jako "standard" dla obu stron od którego się wyznacza progi dla innych, jednak przenoszenie jej w którąkolwiek stronę (w dół czy w górę) to już gra w rosyjską ruletkę - może być tak jak w okolicach 2015 roku kiedy to panie z topki zaczeły skakać z cenami "typowego orgazmu z buzią i głosem 10 minut" na 500 żet argumentując to tym, że "i tak mnie nagrywają i wrzucają w internety to musze zarobić żeby wyjśc na swoje" a potem nagle standardem zaczeły się robić ceny w okolicach 1000 a to już było chore bo biorąc pod uwagę koszt zakupu żetonsa wychodziło, że za kilka minut zabawy z własną ręką pan płaci niemalże tyle co za godzinę u pro w realu :) Grupowe zadziałają jak kotwica - sciagną i utrzymają ceny na urealnionym poziomie dostępnym dla "przeciętnego Kowalskiego" a nie wąskiej grupki żetonowych milionerów.
20 cm osobowości
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper

Moim zdaniem cena 100 zet jest ok -jeżeli chodzi o pokazanie co dziewczyna potrafi , jakie ma walory jak się prezentuje w calej okazalosci ,co lubi jak sie bawi :) może masz rację ,że sciagniesz sobie tym samym nowe grono klienta ,ale jak ktos raz zaplacil 100 zeta za ful priva 15 minut na grupowej ,to po jakiego grzyba ma wchodzic na ten sam priv za 300-400 ? - poczeka na kolejną grupową ,a filmow w sieci będzie latalo coraz więcej :D ale to już było wiec nie będę sie o tym rozpisywać .Ja staram się być dosyć elastyczna robie privki pod klienta jesli jeden lubi ostrzej -tak robię ,a jesli jeden woli bardziej namiętnie i zmyslowo staram się tak zrobić .Tak staram się zdobywać nie klienta -a Fana .Jak masz stado fapujących gości cięzko każdemu dogodzić :D ale to moje zdanie , nikt nie musi się z nim zgadzać
Awatar użytkownika
beznadzieja
SU-holik
SU-holik
Nick na ShowUp.tv:

grupowe są spoko, w końcu w rozsądnej cenie można zobaczyć ile kreatywności w dziewczynach siedzi.

choć trochę irytują goście, co sobie koncert życzeń na takich transmisjach urządzają. no ale tak to jest jak się pojawia kilkunastu/dziesięciu klientów, zawsze będzie ktoś z postawą "płacę wymagam".
Awatar użytkownika
koktajl
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Twoja ulubienica z SU: showup
Nick na ShowUp.tv:

tym samym sposobem już wkrótce na ekranach showupa doświadczymy biegających oszołomów proszących o orgazmy za 30 zet- na zasadzie place-wymagam-hajsem smaruję :D
Awatar użytkownika
beznadzieja
SU-holik
SU-holik
Nick na ShowUp.tv:

spokojnie :mocking: już są :laugh3:

www.ShowUp.blog
Awatar użytkownika
KiciKici82
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękowano mu: 1 razy
Nick na ShowUp.tv:

Według mnie najlepsza zmiana, gdyż można chodzić na wiele transmisji grupowych bez nadszarpnięcia budżetu.
Modelki też mogą nieźle zarobić, nawet oferując pokazy po 100 żetonów za bilet, sprzedając ich 50 mogą zarobić aż 5000 żetonów, podczas gdy za podobnego normalnego priva mogłyby sobie krzyknąć zaledwie 500 żetonów.

Najpierw chodziłem na takie lepsze grupowe do swojej ulubienicy po 200-300 żetonów, a ostatnio na takiego za 150 żetonów i zaraz po nim na kolejnego za 100 żetonów, ale już bez gry wstępnej - miało być niby tylko 10 minut, a było ponad 30 i to była najlepsza transmisja na jakiej u niej byłem. Pewnie też dlatego, że sprzedała bardzo dużo biletów - koło 150 na te 2 transmisje i jeszcze dostawała napiwki, więc mogła sobie pozwolić na więcej, za takie świetne wynagrodzenie.
Awatar użytkownika
e-Laski.pl
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 15 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Twoja ulubienica z SU: Maddie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp

@beznadzieja, zgadza się, ale te grupowe nie są przymusowe, ani też nie są żadną koniecznością, bo przecież privy nadal są, tak jak były dawniej, więc jakiś wybór zawsze jest.
A jak któraś chce się łajdaczyć za 20żet a inna za 1000żet no to myślę, że każda ma do tego prawo, a i ta tania i ta exclusive znajdzie swoich adoratorów.
...Dobrze mówię? :D
- każdy z nas jest po części hipokrytą i kłamcą.
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 65 razy
Podziękowano mu: 62 razy
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj

msn pisze:@beznadzieja, zgadza się, ale te grupowe nie są przymusowe, ani też nie są żadną koniecznością, bo przecież privy nadal są, tak jak były dawniej, więc jakiś wybór zawsze jest.
A jak któraś chce się łajdaczyć za 20żet a inna za 1000żet no to myślę, że każda ma do tego prawo, a i ta tania i ta exclusive znajdzie swoich adoratorów.
...Dobrze mówię? :D

Ostatnio Panna Maddie pochwaliła się, że na grupowej było 70 osób. Razy 100 to już nie jest marne 1000 żetonów :D
Awatar użytkownika
Edmund
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Nick na ShowUp.tv: ohiach

Dla mnie to jest fatalna zmiana, która zabiła showupa. Wystarczy spojrzeć jak bardzo zmalała ilość widzów bo już nie za bardzo mają po co przychodzić.
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Podziękowano mu: 7 razy
Nick na ShowUp.tv:

Liczba widzów zmalała, ale strzelam, że obroty wzrosły. Transmisje grupowe za 100żet kuszą i nakręcają do dalszego zaspokajania ciekawości, a co za tym idzie do wydawania większej ilości żetonów. Głównie przez osoby, które nie chcą wydawać po kilkadziesiąt złotych na jedną transmisję prywatną.
Awatar użytkownika
NoMoreTears
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Twoja ulubienica z SU: ma siusiaka
Nick na ShowUp.tv:

dokladnie Nomore, dla lasek wazne sa zarobki a nie liczba widzów-czyt.sępów chcacych zwalic za friko
dla portalu rowniez licza sie osoby ktore placa, na chuj ogladalnosc :D wazni sa ogladajacy z zetonem a nie sępy
Awatar użytkownika
lambada
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Nick na ShowUp.tv:

Książe_showupa pisze:Dla mnie to jest fatalna zmiana, która zabiła showupa. Wystarczy spojrzeć jak bardzo zmalała ilość widzów bo już nie za bardzo mają po co przychodzić.

i tu jako nieliczny się zgodzę. Większość jest zachwycona ale mam wrażenie że widzą tylko jedną stronę medalu. Wszyscy sugerują zyski płynące dla portalu po wprowadzeniu grupowych a ja nie jestem przekonany. Co z tego że portal więcej zarobi więcej na grupowych jak straci na czym innym właśnie dlatego że te grupowe wprowadził. Na pewno wpływy z zakupu żetonów w jakimś tam stopniu maleją. Skoro teraz za priwka z grupowej można mieć np tylko za 100 żet to tych żetonów już tak często nie trzeba kupować. Kupisz 500 i starczy nawet na kilka priwów. Rozumiem że tych osób na grupowych jest więcej bo leci masówka i pewnie te wpływy gdzieś się wyrównują tylko jedno ale........................
Przypominam że jest jeszcze dużo dziewczyn i to z tych topek które transmisji grupowych nie robią i z tego co u nich czytam na tą chwilę robić nie zamierzają. Jestem pewien że właśnie te topki które nie robią grupowych przed zmianami generowały dużo dużo większe zyski dla showupa niż teraz. Nie ma chuja! Dużo osób zrezygnowało bądź mocno ograniczyło wizyty na zwykłych priwach solo na rzecz grupówek. Szczerze? Dla nas odbiorców grupowe? bardzo fajna sprawa tylko dlatego że można teraz obejrzeć ciekawe show za dużo mniej żetonów niż kiedyś :yes4: ale czy dla portalu to zmiany na korzyść ?
Wcale nie jestem przekonany.
Awatar użytkownika
Tymi
ShowUpper
ShowUpper
Twoja ulubienica z SU: caprice.
Nick na ShowUp.tv:

Na SU do tej pory dominowały trzy grupy ludzi: milionerzy, sępy i średniaki. Milionerzy byli tymi którzy podyktowali "normalne" ceny topce, za topką poszły doły i tak się jakoś przyjęło że "za mniej niż 500 żet się nie opłaca nic robić". Sępy z kolei pokazywały inną drogę korzystania z portalu - trzeba albo skakać po transmisjach (ze szczególnym uwzględnieniem tych z największą ilością widzów bo widzowie = coś się dzieje) i "polować" na akcje OPŁACONE PRZEZ INNYCH albo siedzieć uparcie u jednej pani i czekać, aż jakiś milioner rzuci kilka małych celów na raz albo serię klapsów żeby można było przywalić na jakości. No i trzecia grupa - średniaki: zbyt biedne żeby wchodzić na drogie privy a zbyt dumne żeby walić jak sępy za darmola. Ale też zbyt bystre żeby sypać male sumy na cel w nadziei że "zbierze się kilku takich jak ja i wspólnymi siłami dozbieramy do celu" - bo dobrze wiedzą, że nic takiego nie będzie miało miejsca, że zbiórki na cele kończą się mało kiedy sukcesem. Szołap przez wprowadzenie grupowych pokazał wielkiego soczystego fakola zarówno milionerom jak i sępom (zwłaszcza sępom) gdyż wytrącił im (pośrednio) oręż (żetona) z ręki zrównując milionerów ze średniakami a sepów wyrzucając kompletnie poza nawias społeczeństwa. Milionerzy jeżeli chcą dalej mogą sypać złotem i zapraszać na długie i drogie privy ale to w średniakach i sępach (awansujących do średniaków) moc! Do tej pory to średniaki musiały doganiać czołówkę i kupować żeton jeżeli chcieli się bawić na portalu, teraz to sępy stoją przed wyborem: kupić żeton i się bawić albo... wypierdalać!!! Innego wyjścia nie ma, pokazy na ogóle to będzie już znikomy procent całości pokazów a strona głowna SU będzie służyła jedynie do wstępnej prezentacji pani i rzeczy jakie proponuje na grupowym. Jakie były proporcje średniaków do sępów? Jeżeli u danej pani było 3-4 panów sypiących na cele na ogólnym, z dwóch chętnch na godzinę na priva, z 10 dopytujących się o szczegóły priva na ogólnym i z 600-900 martwych dusz to łatwo zauważyć jakie były proporcje. Teraz te "martwe dusze" uleciały i zamieniły się w realnych userów, dlatego nie ma co panikować że z 20 000 dziennych odwiedzających zrobiło się 6000 - po prostu odeszli wszyscy ci którzy nie mieli w planach kupować nigdy żetona a liczyli na darmową zabawę, to nie jest klient dla firmy i ich obecnośc wpływa w niewielkim stopniu na zyski - wszak trzeba chyba ze 1000 odwiedzających żeby zarobili na reklamach tyle ile jedna osoba kupująca 100 żetonów w sklepie.
20 cm osobowości
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper

bardzo dobra zmiana ;) mozna wejsc na privy na ktore czesniej bysmy nie weszli. No i w koncu gonimy zagrniczne kamerki.

www.ShowUp.blog
Awatar użytkownika
testerek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Twoja ulubienica z SU: taktowna
Nick na ShowUp.tv:

Następna