Ccataleya18/putademadre/ZENTAYA/Salmaya

Dyskusja na temat transmitujących którzy zakończyli karierę na szołap.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Dawno, a nawet bardzo dawno, nie widziałem tyle ludu gdzieś na trans... myślałem, że na nowym showupie już się to nie wydarzy a jednak, dzisiaj było 4,5k widzów no i niezły ruch na czacie w którym była zajebista przepychanka jak za starych dobrych czasów... wzywanie moda, oburzone modelki i modelki które stawały w obronie, następnie janusze + stulejarnia na wkurwie, później ci co ich wszystkich uspokajali no i na końcu pan prokurator moderator xD

#pienkne.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


msn pisze:Dawno, a nawet bardzo dawno, nie widziałem tyle ludu gdzieś na trans... myślałem, że na nowym showupie już się to nie wydarzy a jednak, dzisiaj było 4,5k widzów no i niezły ruch na czacie w którym była zajebista przepychanka jak za starych dobrych czasów... wzywanie moda, oburzone modelki i modelki które stawały w obronie, następnie janusze + stulejarnia na wkurwie, później ci co ich wszystkich uspokajali no i na końcu pan prokurator moderator xD

#pienkne.



JEBLEM :laugh3: :laugh3: :laugh3:
LEPIEJ SIE CHYBA NIE DALO TEGO OPISAC :laugh3:
Awatar użytkownika
fantomas
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 353
Rejestracja: 22 lis 2015, 17:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: top
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Czat zapierdalał jak pojebany, zupełnie jak na załączonym obrazku... z podobnym finałem :D :o :shock: :) hehe

Obrazek

P. S Zawsze miło popatrzeć na Januszy na wkurwie i całą rzeszę Bastianów Obsztyfitykultykiewiczów :)
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


też nie wydaje mi się żeby nagle chciała robić kogoś w chuja, jednak to topka, z dużymi zasięgami i co za tym idzie obrotem na SU, za te 750 czy 900 złotych sobie psuć opinię? To się nie trzyma kupy. Raczej nie ogarnęła tego technicznie czy tam regulaminowo. Dziwi też mnie podejście moderatora, są na foro (nawet tym oficjalnym) wpisy o dziewczynach które na żywca robią widzów w chuja, ciągle zmieniają nicki, nie realizują celów i nikt z tym nic nie robi, a tu nagle takie przyjebanie się. Chyba ich liczba widzów przyciągnęła z kontrolą, bo gdyby było ze 400-600 widzów to nawet by się nie pojawili. Niech się wezmą za te które z premedytacją oszukują a nie za osoby które robią od długiego czasu fajny content i czasem im coś organizacyjnie nie wyjdzie.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Piękne, i piękny post msn :good3: :D
Ccataleyi zaś należy naprawdę podziękować za tę transmisje. Wczorajszą akcją wybudziła ze stanu uśpienia wszystkich Januszy szolapa, tych zwyczajnych co to tradycyjnie wszystko na sępa, i tych „businessmanów” którzy po podarowaniu złotówki maja wymagania niczym dubajscy szejkowie...
Przywróciła mi wiarę ze jednak ten nasz polski kurwidolek jest pełen wspaniałych zjebow :D
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Owszem odjebałam, bo nie sadziłam,że nie można robić grupowej z danego celu. Ale skoro można zrobić priv dla lidera, który też daje duży napiwek za określony cel - nie przemyślałam tego.
Oczywiście zet za grupowa miały być zwrócone.
Niby winny się tłumaczy, ale w życiu bym nie zrobiła w chuja,aż tyle osób juz nie dla samej reputacji, ale dla ludzi, którzy są moimi stałymi bywalcami, czy nawet e-znajomymi.
Nie pozostaje mi nic innego jak tylko przeprosić widzów. Następnym razem ogarnę to lepiej i przemyślę. Ban na dwa dni da mi na to czas hahah :dance3: :dance3: Miłego weekendu, oraz dobrej zabawy na SU.


Ps. Jeżeli MOD tu zagląda, to nadal proszę o rozwiązanie sprawy z moimi 3ema privami, które zostały zgłoszone jako nadużycie, bo kolesiowi nie chciało się płacić Ccataleyce18 :)) buziak
Awatar użytkownika
Ccata
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 49
Rejestracja: 12 kwie 2019, 16:16
Podziękował: 120 razy
Podziękowano mu: 43 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: połowa z nich
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Ccataleya18


Ccata pisze:Jeżeli MOD tu zagląda

boi się :)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


msn pisze:była zajebista przepychanka jak za starych dobrych czasów... wzywanie moda, oburzone modelki i modelki które stawały w obronie


Łezka się w oku kręci - przypomniała się młodość i pierwsze wydane żetony na SU :D
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


gracjano pisze:
msn pisze:była zajebista przepychanka jak za starych dobrych czasów... wzywanie moda, oburzone modelki i modelki które stawały w obronie


Łezka się w oku kręci - przypomniała się młodość i pierwsze wydane żetony na SU :D



Sikam z was, chociaż "pieluchowe" czasy na SU wam dałam hahaha :cool3: :cool3: :hi:
Awatar użytkownika
Ccata
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 49
Rejestracja: 12 kwie 2019, 16:16
Podziękował: 120 razy
Podziękowano mu: 43 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: połowa z nich
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Ccataleya18


O wykonanie celu, wołanie moda, najczęściej drą ryja sępy, które siedząc z wywalonym fiutem, śmieją się z "frajerów" dających żetony...
Awatar użytkownika
SokratesNauczycielPlatona
SU-holik
SU-holik
Posty: 153
Rejestracja: 06 kwie 2019, 09:12
Podziękował: 350 razy
Podziękowano mu: 227 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


To w końcu dostała tego bana czy nie.
Mod twierdzi że sama wyszła ona że go dostała.
Ktoś tu kreci.
Cała sytuację oglądałem i nie podejrzewam że było to z góry zaplanowane oszustwo.
Wyszło jak wyszło, laseczka trochę się pogubiła ;)
Cc może tak następnym razem zamów kebsa wtedy wszystko się uda :!:

https://showup24.tv/Ccataleya18
https://showup24.tv/profile/Ccataleya18
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666 pisze:To w końcu dostała tego bana czy nie.
Mod twierdzi że sama wyszła ona że go dostała.
Ktoś tu kreci.
Cała sytuację oglądałem i nie podejrzewam że było to z góry zaplanowane oszustwo.
Wyszło jak wyszło, laseczka trochę się pogubiła ;)
Cc może tak następnym razem zamów kebsa wtedy wszystko się uda :!:

https://showup24.tv/Ccataleya18
https://showup24.tv/profile/Ccataleya18


Dostałam.
Serio mam spiskowac nad tym jak tu zrobic w chuja 4k widzow? Blagam was. Wchodze tam zawsze z dobrym nastawieniem do dobrej zabawy jak i do zarobku,ale frajerem nie jestem i nigdy nie bede.
Awatar użytkownika
Ccata
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 49
Rejestracja: 12 kwie 2019, 16:16
Podziękował: 120 razy
Podziękowano mu: 43 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: połowa z nich
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Ccataleya18


Ccata,
Wierzę Ci skoro twierdzisz że go dostałaś to pewno i tak było.
Pewno pan Mod coś tam kręcił w swoich zeznaniach ;)
Przecież wyraźnie napisałem że nie podejrzewam Ciebie o cokolwiek wiec luzik :!:

https://showup24.tv/Ccataleya18
https://showup24.tv/profile/Ccataleya18
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Laska ściemnia. Przecież to oczywiste że jak cel był cały czas na otwartym i został już osiągnięty to robienie potem z tego grupy jest oszustwem. To po huj ci ludzie dawali na ten cel? Za frajer? Zresztą z tego co pamiętam podobne numery już się chyba u niej zdarzały wcześniej. Ściemniara powinna zostać zbanowana na amen. Wyszła przed samy otwarciem drzwi. Mod by raczej nie wyłączył w kulminacyjnym momencie.
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 10:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Ależ to było żenujące widowisko. Widziałem jej transmisję kilka dni temu, gdzie również ewidentnie leciała w chuja i zrobiła ustawkę, ale to co się odjebało wczoraj to już przeginka. Nie dość, że po raz kolejny czekała na pizze prawie 1,5 godziny, gdzie nawet w centrum warszawy w godzinach szczytu czeka się krócej, to jeszcze ta chęć zrobienia grupowej sekundy przed przyjazdem kolegi. No i to jej wychodzenie za zasłonę kilka chwil przed przyjazdem pizzy-oczywiste,że dogadywała się z kolegą co i jak.
Największa beka z tych jej białorycerzyków, którzy wierzą w każde jej słowo i bronią losową dziwkę z internetu jakby im ktoś matkę obrażał. Samców beta nie brakuje.
Awatar użytkownika
PogromcaSpermiarzy
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 5
Rejestracja: 20 wrz 2019, 10:49
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .........
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Nie pierwsza i nie ostatnia która odjebała taki numer, bo "nie wiedziała". Dziwię się tylko, że mod zareagował, bo w wielu innych przypadkach miał to w dupie.
Awatar użytkownika
maxim
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 246
Rejestracja: 13 lis 2015, 19:37
Podziękował: 26 razy
Podziękowano mu: 45 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Sprzedam tanio leki przeczyszczające i gruszkę do lewatywy. Człowiek wysrany to człowiek szczęśliwy.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin,
Cieszę się Twoim szczęściem.
Widzę że wiesz jak stać się szczęśliwym człowiekiem.
Ale tak swoja drogą niektórym to do szczęścia tak niewiele potrzeba, wystarczy że kiszki przeczyści już jest hepyyyyyy ;)
Ps mam nadzieję że kilka opakowań zostawisz też i dla siebie co by tak to twoje szczęście nagle cie nie opuściło :sarcastic:

https://showup24.tv/Ccataleya18
https://showup24.tv/profile/Ccataleya18
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Pogubiła sie z tą grupową ale na ogóle był taki chlew że chciała tego jakoś uniknąć podczas finału. Do tego dostawca juz pukał, moderator pytał o grupe no i coś poszło nie tak, zamiast wyłączyć grupe - wyłączyła trans i wtedy mod dał bana. Moim zdaniem troche emocje, troche nieogarniecie tematu z tą grupą i niefortunny zbieg okoliczności. Oszukać raczej nie chciała, bo pisała wcześniej że odda każdemu za grupową. Mod też mógł poczekać na wyjaśnienie a nie od razu ban, bo stado tak chciało.
Troche ją to widać przerosło i sie zamotała po całości :)
Awatar użytkownika
dominikt
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 47
Rejestracja: 02 wrz 2019, 00:15
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 18 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ustawka jak nic, tak jak poprzednia. Ją to w sumie nawet szanuje, że tak dyma na hajs tych napalenców, ale największa beka z tych jej białorycerzyków, którzy wierzą w każde jej słowo i jej bronią jak własnej matki



www.ShowUpTV.blog
Awatar użytkownika
PogromcaSpermiarzy
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 5
Rejestracja: 20 wrz 2019, 10:49
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .........
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Nieobecni



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości