Grupowe czy normalne privy?

Regulamin forum oraz ważne komunikaty.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Grupowe czy normalne privy?
01 wrz 2018, 16:30

Pytanie głównie do transmitujących dziewczyn, chociaż jestem ciekaw też głosów widzów.

Pytanie jak w nazwie tematu - preferujecie privy sam na sam czy grupowe?

Sprawa dotyczy oczywiście typowych pokazów. Wszelkie prywatne transmisje z rozmową raczej lepiej wypadają 1 na 1. Co do pokazów to sam rzadko wchodziłem na takie privy, jakoś zniechęcała mnie forma... Dwie osoby się bawią, napisze się ze 4 słowa no i cześć. :P
Na grupowej jest się jednym z kilku osób i jakoś tak łatwiej się wtopic w tłum. Przez to już na kilku w ostatnich dwóch tygodniach byłem.

Ciekaw jestem opinii dziewczyn - wolicie na typowym pokazie być z jedną osobą czy z grupą widzów? A jak z grupą to raczej mniejszą (do 10 osób) czy większą? Pomijam kwestię żetonów, bo wtedy wiadomo, że im więcej tym lepiej. Bardziej mam na myśli odczucia, pomijając zarobek.
Awatar użytkownika
Fit455
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: LetJuliett
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fit455

Jak dla mnie tylko i wyłącznie grupowe - tak jak napisałeś: nie przenosi się cięzaru rozmowy z modelką na jedną osobę w razie wu tylko na kilka (więc zawsze znajdzie się jakiś "wodzirej" a my możemy się skupić na fapaniu :) do tego czasami ludzie rzucają pomysły których nam by po prostu nie wypadało zaproponować (bo są zbyt lubieżne albo "nie w naszym stylu") a na które byśmy chętnie popatrzyli. No i najważniejszy czynnik: cena! Tylko dzięki grupowym można wpadać do wielu topowych modelek w ciągu miesiąca za 100-150 żet a nie dusić cały miesiąc żetony żeby pójśc na jedno dobre fapanie za tysiaka czy dwa i potem mieć moralniaka że za 10 minut zabawy zapłaciło się 1000 żet.
20 cm osobowości
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 245 razy
Podziękowano mu: 86 razy
Twoja ulubienica z SU: Zagadkowa20
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Arial_Heartame

Jak znam osobę, to wolę priva. Ale miałem parę przypadków zachęty w stylu "ciekawa grupowa, tylko za 100, warto sprawdzić" :) bo lepiej 100 niż 500 na privku xd
Ale trochę brakuje tego by się pokazać xD (tzn. można, ale na grupowej to już nie tak intymnie - do tego to laska musi Cię włączyć, a zwykle tego nie robi, bo musi sama pokaz zrobić, do tego kto by chciał kogoś-tam oglądać, skoro płaci za pokaz panny, a nie widza xd).

Gdybym transmitował to zależałoby już od rodzaju pokazu, ale generalnie prawdopodobnie preferowałbym grupy do 8 osób max...
Byłem na kilku grupowych, gdzie czat był zbyt żywy, bo było tak dużo ludziów :d

Do tego przy grupowej jest jeszcze taki czynnik, że może znaleźć się ktoś kto dorzuci pannie więcej i "zażąda" parę tam życzonek, gdzie skorzystają pozostali widzowie, bo zobaczą więcej...
Awatar użytkownika
Fapka
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 130 razy
Podziękowano mu: 124 razy
Twoja ulubienica z SU: Google-Banned
Nick na ShowUp.tv: (jestem zbanowany)

To chyba dobre rozwiązanie dla showmenek, które dają pokaz stripu, zabawiających się par itp. Jako solistka wolę priv jeden na jeden. Chociaż możliwość szybkiego zarobku jest bardzo kusząca... :)
Awatar użytkownika
Biustwo
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: chwilowo brak
Nick na ShowUp.tv:

modelka zapewne tez woli grupowe .. np 15 min i 30 osob po 100 bilecik i mozw isc spac, a mniej chodliwe "modelki" to i w caly wieczór nie wydra takiej ilosci żetonów..mysle, ze dodatkowo zwiekszy sie ilosc modelek, poniewaz większe szanse i w krotszym czasie wyrobia swoj cel( założona dniowke) :)
Awatar użytkownika
WielbicielNaj
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Nick na ShowUp.tv:

Dziewczyny na showupie na pewno bardziej wolą grupowe transmisje bo więcej na nich zarabiają.
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Podziękowano mu: 7 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Nick na ShowUp.tv:

Książe_showupa pisze:Dziewczyny na showupie na pewno bardziej wolą grupowe transmisje bo więcej na nich zarabiają.

Szczerze... jesli dziewczyna jest nastawiona na masówkę, a swoją dzialalnosc na SU traktuje jak fabrykę czyli nastukać iles tam takich samych privków to jasne... bardziej jej sie opłaci gdy tego privka na raz opłaci dajmy na to chociażby 10 osób. Ale są też dziewczyny u ktorych goscie moga liczyć na indywidualny kontakt, spełnianie konklretnych oczekiwań, wymagań, wówczas ten priv ma klimat, atmosferę. To jak porównać kolczyki z chinskiej fabryki i od rękodzielnika - to i to kolczyki, jedne tansze, drugie drożdze a które bardziej cenne, wartosciowe, zrobione z sercem i myslą o konkretnym, pojedynczym odbiorcy. Nie warto więc tak generalizować, wrzucać wszystkie "dziewczyny na showupie" i kategorycznie mówić "na pewno". :* :* :* :)
Awatar użytkownika
Jozin_z_Bazin
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Szukam
Nick na ShowUp.tv:

Grupowo wiadomo, że taniej. Prywatne mają za to dużo większy potencjał i różne rzeczy się dzieją. Troszkę żałuje,, bo przez grupówki wzrosły trochę ceny privów. Panie wolą obszkoczyć na raz więcej niestety.
Awatar użytkownika
Vsiok
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Twoja ulubienica z SU: Dosia
Nick na ShowUp.tv: Vsiok