Limit wypłat żetonów

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Limit wypłat żetonów
24 wrz 2019, 18:14


Uciekają z portalu te co mają problem z osiągnięciem limitu, dzięki czemu atrakcyjne zbieraja większe żniwa, ja sie zbytnio limitem nie przejmuje, bo w 3 dni po kilka godzin zebrałam jego dwukrotność, słowa nie dotrzymali bo mieli go zmniejszyć, a jednak zostawili, myślę ze po to żeby nie puszczac multum przelewów po 100 czy 200zł dziennie tylko np. 5-10 dziennie, przez co US się nie czepia.
Multikonto BlackBitch30 !!!!!!!
Awatar użytkownika
Adela->BlackBitch30
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 270
Rejestracja: 26 kwie 2019, 10:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 25 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Limit wypłat żetonów
24 wrz 2019, 18:41


Powiem Wam że na początku też byłam zła ale teraz już luzik :)
Dla mnie to tylko miły dodatek i nawet bardziej cieszy taki dłużej wyczekiwany tysiak niż ta stówka kiedyś, ale rozumiem też te dziewczyny co tylko z tego żyją. Dla nich to faktycznie duża niedogodność.
Awatar użytkownika
siksaaa
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 38
Rejestracja: 12 gru 2017, 12:54
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Limit wypłat żetonów
24 wrz 2019, 18:43


Adela, okej ja rozumiem, ze Tobie idzie dobrze, ze jestes atrakcyjna i super :) Ja rowniez nie czuje sie jakąś maszkarą , jednak mam swój klimat i swoj deal. Nie osiagam żadnej spektakularnej liczy widzow, no chyba ze zaczynam cos pokazywac za free, a ja z free nie lubie pokazywac, wiec sie wyprowadzam z SU. To tak po pierwsze :)

Zdecydowanie jak juz wczesniej mowilismy tanie, byle jakie grupowe rozwalily system privkow. Nie wiem po co komus robic cos po 2 zlote skoro mozna zgarnac 10 zl , mniejsza liczba widzow ale hajs sie zgadza.

Najgorzej jednak mimo wszystko, ze ten portal nie tępi tych oszustek, przez co jest więcej gapiów niż osób, ktore sa zainteresowane zabawą.

Ja nie uciekam z tego portalu bo mam problem z osiągnieciem limitu, bo zepne dupsko posiedze cala noc albo ze dwie wyrobie ten jebany limit , ale po co ? jak posiedze cala noc gdzie indziej to zrobie tego tysiaka z palcem w dupie, bez sluchania "sępów". Nie chodzi o to, ze laski maja problem ze zrobieniem limitu bo każda w swoim tempie go zrobie, pytanie jest na chuj on jest, moim zdaniem tylko po to zeby trzymac dziewczyny z ryzach i traktować jak automaty do przyjmowania żetonow. Przestalo mnie to bawić.
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Limit wypłat żetonów
24 wrz 2019, 19:53


beznadzieja pisze:Adela, okej ja rozumiem, ze Tobie idzie dobrze, ze jestes atrakcyjna i super :) Ja rowniez nie czuje sie jakąś maszkarą , jednak mam swój klimat i swoj deal. Nie osiagam żadnej spektakularnej liczy widzow, no chyba ze zaczynam cos pokazywac za free, a ja z free nie lubie pokazywac, wiec sie wyprowadzam z SU. To tak po pierwsze :)

Zdecydowanie jak juz wczesniej mowilismy tanie, byle jakie grupowe rozwalily system privkow. Nie wiem po co komus robic cos po 2 zlote skoro mozna zgarnac 10 zl , mniejsza liczba widzow ale hajs sie zgadza.

Najgorzej jednak mimo wszystko, ze ten portal nie tępi tych oszustek, przez co jest więcej gapiów niż osób, ktore sa zainteresowane zabawą.

Ja nie uciekam z tego portalu bo mam problem z osiągnieciem limitu, bo zepne dupsko posiedze cala noc albo ze dwie wyrobie ten jebany limit , ale po co ? jak posiedze cala noc gdzie indziej to zrobie tego tysiaka z palcem w dupie, bez sluchania "sępów". Nie chodzi o to, ze laski maja problem ze zrobieniem limitu bo każda w swoim tempie go zrobie, pytanie jest na chuj on jest, moim zdaniem tylko po to zeby trzymac dziewczyny z ryzach i traktować jak automaty do przyjmowania żetonow. Przestalo mnie to bawić.

Coś jednak na rzeczy jest bo pojawia zie mnóstwo ogłoszeń na portalach typu "sprzedam zetony na showup" bo nie mogą dorobić.
Multikonto BlackBitch30 !!!!!!!
Awatar użytkownika
Adela->BlackBitch30
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 270
Rejestracja: 26 kwie 2019, 10:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 25 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Limit wypłat żetonów
25 wrz 2019, 03:15


Ogłoszenia mogą dawać też oszuści puszczający w nocy filmy i inne cwaniaki.
Biustwo


Re: Limit wypłat żetonów
25 wrz 2019, 07:28


Ja rozumiem że waszego punktu widzenia, limit czy inne utrudnienia są złe, ale SU od jakiegoś czasu patrzy tylko na słupki w excelu. Handel żetonami był na SU od dawna, do momentu aż to nie ma wpływu na ich wyniki w jakiś mocno odczuwalny sposób to nic z tym nie zrobią. Inna sprawa że dziewczyny które generują po 8 tyś miesięcznie mogą nie chcieć sprzedawać żetonów, bo i tak mają dużą kasę bez tego.
Co do 60 transmisji i Ukrainek, Rosjanek itp. Liczba imigrantów ze wschodu jest tak duża że nie zdziwię się jak postanie w ciągu roku "wschodnia" wersja językowa.
Kamerki na Ero upadły bo nadal nic nie jest w stanie konkurować z SU.
Z punktu widzenia wielu z Was te limity są problemem, ale nawet tu macie głosy dziewczyn które zgarniają tysiąc w 3-4 dni, na takich chce bazować SU. Myślę że takich dziewczyn co generują po ok 10000 złotych do wypłaty miesięcznie 20 się znajdzie. to jest ponad 13000 złotych dla SU (nieopodatkowanych, w całości trafiających do ich kieszeni), w pewnym momencie nie opłaca im się już trzymanie dziewczyn które nastawiają się na te 300-600 złotych miesięcznie, one i tak wypłacą tego tysiąca nie w ciągu miesiąca to w ciągu dwóch. Dalej nie mają alternatywy, nie każda zna angielski, nie każda umie się wypromować na SU, a co dopiero walczyć z topkami z CB.
Macie swoje racje, w waszego punktu widzenia na pewno słuszne. Ja swoje opieram nie na tym że teraz jest trudniej dla nadających itp. Tak jak ktoś to też zauważył, SU dba o słupki, nie o nadające.
Zakładając teoretycznie i mocno zaokrąglając że przychody SU spadły miesięcznie np z 250 tyś do 200 tyś, ale koszty generujące przychody zostały ograniczone ze 100 tyś to np 70 tyś, to dla tych 20 tysięcy na pewnym pułapie nie opłaca się ich ponosić.

Wg mnie SU osiągnęło na ten moment rentowność na takim poziomie że zwiększenie jej wiąże się z inwestycjami (serwery, pakiety danych, obsługa itp) których nie opłaca mu się ponosić, bo nie ma zamiaru konkurować z takimi gigantami jak CB czy LJ.
To jest ten moment że albo inwestujesz dużo w rozwój, zostajesz tu gdzie jesteś lub się sprzedajesz. W ich wypadku i na 95% kolejnych za 3 lata przenoszenia własności na nowe spółki, rozwijanie tego się może nie opłacać. Nie możemy zapominać że SU działa w "szarej strefie" finansów, i robi wszystko by nie płacić żadnych podatków. Niestety dla nich nasz US lubi robić wycieczki do zagranicznych podmiotów prowadzących działalność na terenie PL. Ich struktura sprawia że przez jakiś czas (procedury, odwołania, utrudniony kontakt) są nietykalni, ale w końcu trzeba się przenieść gdzieś indziej bo się furki kończą (to samo było ostatnio, i jeszcze kilka lat temu jak się wyprowadzali z Czech).

Pisałem to wiele razy, limitu wg mnie nie zmniejszą, sam myślałem że będzie ok 5000 żetonów, ale jeśli do tej pory tego nie zrobili to raczej go nawet nie rozważają. A co do samego SU, to Regulamin mają taki (wiem że się powtarzam), że mogą wszystko, i my i Wy w sumie też. Jakiekolwiek dochodzenie swoich praw na drodze sądowej jest niemożliwe bez ogromnych nakładów finansowych.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Limit wypłat żetonów
25 wrz 2019, 08:22


Rozmawialem niedawno z atrakcyjną dziewczyną wystepująca od czasu do czasu i mi powiedziala, ze limit ja mentalnie zniechęca, ze ma blokadę. ..myślę, ze takich dziewczyn jest wiecej.
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Limit wypłat żetonów
25 wrz 2019, 08:30


W to akurat nie wątpię że część czuje się zniechęcona, tylko jaką one mają alternatywę dla takiego zarobku, i to też idzie w tą stronę że teraz ciężko wpaść posiedzieć na krześle i wypłacić 100 czy 200, trzeba się nakombinować żeby uzbierać. SU przestaje być portalem do dorabiania okazjonalnego, a staje się miejscem do pracy. Takie zmiany zawsze są trudne ale są wynikiem tego co się dzieje na rynku, jakieś małe stronki mogą do ciułania służyć, tylko trafiic też tam pewnie znikomy.
Odchodząc od branży, to samo się mówiło że Allegro padnie jak ludzie będą korzystać z opcji "kup teraz", narzekania i wróżenie tego że przyjdzie ebay i wykupi były a portal ma się lepiej niż kiedyś, dla tych co na nim wystawiali jakieś rzeczy na aukcji nastały trudne czasy i Ci którzy się nie dostosowali zniknęli, większość okazjonalnych też i zostały sklepy itp.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Limit wypłat żetonów
25 wrz 2019, 15:58


tomoxx, sorry, ale zaczynasz do mnie mówić jak Adela, która uważa, że tylko super atrakcyjne zarabiają, a te co marudzą to pasztety. Może i nie jestem topką, ale zrobienie limitu w te 2-3 dni nie jest dla mnie wielkim problemem. Tyle, że ja jestem na tym rynku od dawna i po prostu wiem jak zarabiać pieniądze dupą. Ten limit mnie wkurwia z nieco innych powodów, poza tym przewiduje smutne skutki tego posunięcia.

Ten limit to gwóźdź do trumny i problem dla serwisu, nie dla nas. Mi już ostatnio wszystko jedno czy wypłacę codziennie 300-400 zł czy raz w tygodniu 3000 - 4000zł. Za to nowa dziewczyna, widząc taki limit i nie mając jeszcze fanów może się zniechęcić. I jak widać po małej ilości nowych lasek... zniechęcają się i odchodzą.

Nie mów mi też, że dziewczyny, które wchodziły od czasu do czasu i zarabiały sobie te 200zł tygodniowo (już nie wnikam czy dorabiały czy zarabiały mało z powodu małej "atrakcyjności"), to żadna strata dla właścicieli. Może gdyby odeszła jedna taka lub dwie to nie byłby to widoczny problem. Szczególnie gdyby na jej miejsce przyszło zaraz dziesięć innych. Niestety, takich dziewczyn odeszło dziesiątki (jeśli nie setki), a nowych jakoś specjalnie nie widać. 200zł tygodniowo razy ileś takich dziewuch i robi się już konkretna kasa. Właściciel może niedługo pożałować odpływu tej "marginalnej sumy".
Biustwo


Re: Limit wypłat żetonów
25 wrz 2019, 16:57


Biustwo, wszystko fajnie tylko ja Cie ze dwa lata na SU nie widzialem...to jak ty to rozkminiasz wszystko? :scratch_one-s_head:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Limit wypłat żetonów
25 wrz 2019, 19:33


No tomoxx ma ostatnio faze na wyklady natury technicznej :) Powtarzam po raz enty, ze jest to jedyny znany mi portal ktory niema zadnego konkursu motywacyjnego dla modelek i jedyny znany mi portal z tak wysokim progiem wypłat.Dlatego też śmiem twierdzić, że te wszystkie słupki sa nic nie warte, i leca na łeb na szyję chociażby ze wzgledu że każdy szanujący się portal wie, ze modelki na niego pracują więc zamast im utrudniać to ulatwia im prace.
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Limit wypłat żetonów
26 wrz 2019, 05:29


Biustwo, jestem jak najdalej od podziału na jak to ujęłaś pasztety i atrakcyjne, bo to kontent w przeważającej roli wpływa na to ile dziewczyna jest w stanie wyciągnąć. Jeśli chodzi o odchodzące dziewczyny to z tymi dziesiątkami odchodzących, nie odeszło tysiące widzów. Mamy inne spojrzenie na te sprawy, nie ma co się przekonywać bo się nie przekonamy :).
Osobiście też bym chciał żeby portal rozkwitał itp, i żeby tak jak pisze beznadzieja, dbał o dziewczyny widzów itp. Niestety tak nie jest, i bardzo długo nie będzie. (do czasu powstania porządnej konkurencji)
SU mimo tego że się zmienia w komercję ma jeszcze trochę z takich ludzkich stosunków, na CB u tych bardziej popularnych nawet nie ma co pisać, bo odpowiadają Ci albo faceci moderujący transmisję albo czatboty. To że dziewczyna odpowiada na SU jest dla wielu dobrym argumentem żeby tu być.

W kwestii SU jeśli do końca 2020 SU padnie beznadzieja, Biustwo, to za dobre spostrzeżenia które ja przeoczyłem wysyłam Wam po butelce dobrego szampana :)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Limit wypłat żetonów
26 wrz 2019, 08:52


Atrakcyjna nie musi pracowac cały tydzień siądzie tygodniowo 2-3 dni i ma półtorej koła lub dwa, wiadomo ze sepów jest dużo ale pomimo to można dobrze zarobić tylko trzeba wiedzieć kiedy transmitować, a biustwo w ogole nie transmituje na SU od długiego czasu zreszta wątpie czy by 1000zł wyciągła nawet w tydzień.
Multikonto BlackBitch30 !!!!!!!
Awatar użytkownika
Adela->BlackBitch30
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 270
Rejestracja: 26 kwie 2019, 10:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 25 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Limit wypłat żetonów
26 wrz 2019, 09:20


Adela, dlaczego niby miałaby nie zarobić? Osobiście czytając Ciebie i ją zdecydowanie wolałabym spędzić czas w jej towarzystwie niż Twoim... No i pamiętaj, że gusta są różne. Myślę, że gdyby Biustowo nie miala ruchu i nie opłacałoby jej się nadawać, to już dawno by sobie odpuściła, a jednak gdzieś tam jest i nie sprawia wrażenia jakby źle jej się żylo. Wiem, wiem.. .dyskusja z Tobą to jak grochem o ściane.

Ostatni czas na SU to był dramat. Męczyłam się już tam. I to fakt, że nie widzialam przez ostatnie 5 lat tylu "sępów" co przez ostatnie parę miesięcy. To się nawet nie do końca przekłada na zarobki, bo swoje i tak wyciągałam, ale szału można było dostać. Po godzinie siedzenia miałam już dość. Ten limit jest wkurzający i faktycznie zniechęca. To, że co parę dni zlecałam wypłatę nie zmienia faktu, że to przesada. Nie są godni zaufania niestety., więc i limit nie napawa nikogo spokojem. Zrezygnowałam z SU co prawda z innych powódów, stara już jestem, nic nie trwa wiecznie, ale przez to jak ten portal teraz funkcjonuje, w ogóle mi go nie brakuje... Myślałam, że po 5 latach to trochę będzie mi żal itp A tutaj nic... SPOKÓJ.:) Polecam wszystkim :D
Awatar użytkownika
Spokojna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 262
Rejestracja: 17 kwie 2019, 09:58
Podziękował: 155 razy
Podziękowano mu: 246 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Limit wypłat żetonów
26 wrz 2019, 13:42


komin pisze:Biustwo, wszystko fajnie tylko ja Cie ze dwa lata na SU nie widzialem...to jak ty to rozkminiasz wszystko?


Taki mam talent kolego :D

tomoxx pisze:W kwestii SU jeśli do końca 2020 SU padnie beznadzieja, Biustwo, to za dobre spostrzeżenia które ja przeoczyłem wysyłam Wam po butelce dobrego szampana


Wolę piwo.

Adela pisze:a biustwo w ogole nie transmituje na SU od długiego czasu zreszta wątpie czy by 1000zł wyciągła nawet w tydzień.


Generalnie bardzo strzegę swojej prywatności i nie czuje potrzeby nikomu nic udowadniać, ale dla Ciebie chyba zrobię wyjątek bo mnie wkurwiasz ;)
Biustwo


Re: Limit wypłat żetonów
26 wrz 2019, 15:45


SU po wprowadzeniu grupowych się strasznie zmieniło. Ludzie prześcigają się w pomysłach , jak przyciągnąć na grupową jak największą ilość januszy. Są to głównie pary lub dwie dziewczyny. Parki oraz less pokazy zbierają największe żniwa. Od kiedy pojawiły się grupowe jest wysyp takich osób wg mojej obserwacji. Co do braku nowych twarzy- nie zgodzę się. Jest dużo nowych par na SU, które cisną na grupowe. Transmisje Par i przybranych less ogląda zwykle dużo osób. Najlepsze duety spokojnie wyciągają około 1000zł za grupową minimum. Całkiem niedawno pojawiła się profesjonalna parka o nicku LucyferRose, zawsze mają 2k oglądających. Mają profesjonalny sprzęt do nadawania w wysokiej jakości, oświetlenie wraz z kamerą na statywie. Będąc raz na ich grupowej, naliczyłem, że spokojnie było na niej z 400 osób, 400x 10 zł bilet= 4000 zł. JEDNA GRUPOWA TRANSMISJA. Dzięki takim pokazom- których jest cały wysyp słupki muszą się zgadzać. Nie ma innej opcji. Wystarczy, że nadaje jedna taka parka a inne topki nie topki nie mają szans przyciągnąć widzów do siebie.
Awatar użytkownika
takatam
SU-holik
SU-holik
Posty: 192
Rejestracja: 08 cze 2019, 14:48
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: BlackMidnightAngel_
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Limit wypłat żetonów
26 wrz 2019, 16:07


takatam, Ty jesteś w końcu facet czy baba? Pytam bo nie wiem jak do Ciebie pisać ;)

Kilka takich osób nie pociągnie portalu. Na erodate też było kilka (może kilkanaście) dziewczyn zarabiających miesięcznie od 20 do nawet 30 tysięcy. To trochę za mało. Portal się połączył z międzynarodowym serwisem bo liczba nadających dziewczyn (już pomijam ile zarabiały) wahała się od 5 do 20. Upodobania widzów są różne. Potrzebna jest duża liczba dziewczyn i to dziewczyn oferujących różne pokazy. Możemy mieć najlepszy sprzęt i robić wszystko super, ale każdy facet z czasem się nudzi. Ok, stały widz będzie wracał, ale chciałby pewnie od czasu do czasu odwiedzić i inne kobiety. Jak byś codziennie jadł (jadła?) to samo danie, nie ważne jak je lubisz i jakie jest pyszne - w końcu na jego widok będziesz mieć odruch wymiotny ;)
Biustwo


Re: Limit wypłat żetonów
26 wrz 2019, 16:33


Trzecia płeć- trollohejter :mrgreen:. Kilka takich osób ciągnie portal a dlaczego? Ponieważ oni tyle wyciągają z jednej grupowej, że robią obrót x30 starszych pań po 50tce. Obecnie wiele dziewczyn niezależnie od ceny, obojętnie czy jest ona zaniżona czy też nie często można posłuchać stękania, że nie mogą uzbierać 10 osób na grupową. Popyt jest na parki, na wspólnie działające dziewczyny. Jeśli przybyłyby nowe twarze dziewczyn działających solo byłoby na SU jeszcze gorzej. SU jest za mało reklamowane, mało przychodzi nowych inwestujących janków. Gdyby dziewczyn było jeszcze więcej, z tą liczbą widzów, zabrakłoby żetona na wszystkie panny. Zostałoby to co jest - czyli lipa, rozdzielone na nowe twarze przy czym liczba oglądających i inwestujących wątpię, że by wzrosła.
Awatar użytkownika
takatam
SU-holik
SU-holik
Posty: 192
Rejestracja: 08 cze 2019, 14:48
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: BlackMidnightAngel_
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Limit wypłat żetonów
26 wrz 2019, 16:39


No masz racje, tylko takie pary to jest złoty strzał, wpadają w weekendprzy najwiekszej liczbie ogladajacych przez 2-3 godziny trzaskaja grupowe i znowu ich dlugo dlugo niema, a nasze dziewczynki wpadaja kilka razy w tygodniu wiec to już jest wszystko oklepane.
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Limit wypłat żetonów
26 wrz 2019, 16:45


Jeszcze wczoraj- czyli w tygodniu była transmisja moim zdaniem najlepiej zarabiającej obecnie pary na SU LucyferRose, wieczorem kiedy oglądających jest wielu. Więc wpadają nie tylko w weekendy. Owszem wpadają kilka razy w miesiącu, po co mieliby częściej skoro za jedną grupową mają kilka tysiecy. Wszystko się wiec kalkuluje przy wchodzeniu 4-6razy w miesiącu. Dziewczyny solo siedzą dzień w dzień, lub prawie dzień w dzień. Tylko jak mają inaczej skoro kasa się nie zgadza. Za mały napływ nowych oglądających i inwestujących. Gdyby przychodzili nowi ludzie fascynowałyby ich te dziewczyny które są. Starzy wyjadacze nie będą codziennie wchodzić na palcówkę do panny która na portalu siedzi od 5 lat.
Awatar użytkownika
takatam
SU-holik
SU-holik
Posty: 192
Rejestracja: 08 cze 2019, 14:48
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: BlackMidnightAngel_
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 91 gości