Love Island Polska edycja - jakie wrazenia?

Dział o wszystkim, rozmawiasz o czym tylko chcesz.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Jak w temacie. Jakie wrazenia macie po tygodniu odcinków. Którzy uczestnicy podobaja sie Wam najbardziej?
Awatar użytkownika
Uwodzicielka
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 5
Rejestracja: 08 wrz 2019, 11:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: JonSnow
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Nie miałem pojęcia co to w ogóle jest więc przed chwilą zobaczyłem 8-) cenne 10 minut mojego życia zostało bezpowrotnie utracone (więcej nie wytrzymałem )
Trzeba było ostrzec że to program o ludziach z inteligencją ameby który oglądają podobni ludzie ;) Liczba pustaków jest tam większa niż na nie jednej budowie :)
Awatar użytkownika
JonSnow
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 383
Rejestracja: 01 wrz 2016, 09:37
Podziękował: 39 razy
Podziękowano mu: 133 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: xJonSnowx




Pustaki pustakami, ale sądzisz, że na SU ich nie ma? Dziewczyny w programie to wedlug mnie jakby wyjęte prosto z SU właśnie. Tam chyba tylko jedna blondynka Ola. Ma cos w głowie. Reszta dziewcząt śmiało mogła by tam odpalić SU i zacząc nadawać.
Co do facetów nie mam jeszcze zdania. Są przystojni, zadbani, ale zbytnio nie pokazują co mają w głowie.
Ja na miejscu dziewczyn brałabym sie za Maćka
Awatar użytkownika
Uwodzicielka
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 5
Rejestracja: 08 wrz 2019, 11:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: JonSnow
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Uwodzicielka pisze:Pustaki pustakami, ale sądzisz, że na SU ich nie ma? Dziewczyny w programie to wedlug mnie jakby wyjęte prosto z SU właśnie. Tam chyba tylko jedna blondynka Ola. Ma cos w głowie. Reszta dziewcząt śmiało mogła by tam odpalić SU i zacząc nadawać.

A Ty nadajesz na SU?, że tak się kultułalnie spytam droga koleżanko.....
I nawet nie trochę, ale zajebiście generalizujesz i uogólniasz
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Uwodzicielka pisze:Którzy uczestnicy podobaja sie Wam najbardziej?

Mi tam podoba się pani Hania z mięsnego i pan Adrian alkoholik były pracownik PGR -u :mocking:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




po kwadransie wyłączyłem, generalnie to taki trochę robiony z większą pompą patostram na który tak wszyscy narzekają, ale jak było Warsaw Shore czyli pato za większe pieniądze i z reklamą to chętnie oglądali.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




Uwodzicielka pisze:Pustaki pustakami, ale sądzisz, że na SU ich nie ma? Dziewczyny w programie to wedlug mnie jakby wyjęte prosto z SU właśnie. Tam chyba tylko jedna blondynka Ola. Ma cos w głowie. Reszta dziewcząt śmiało mogła by tam odpalić SU i zacząc nadawać.
Co do facetów nie mam jeszcze zdania. Są przystojni, zadbani, ale zbytnio nie pokazują co mają w głowie.
Ja na miejscu dziewczyn brałabym sie za Maćka


Jakoś tak mnie osobiście ubodło to co napisałaś. Sugerując, że dziewczyny z SU nie maja nic w głowie. Nie wiem, co ciebie skłoniło do tego że jestes na SU, ale z reguły sa to jakieś problemy a same kamerki to etap w życiu i to ze ktoś tam nadaje wcale nie oznacza, że jest pustakiem. I owszem na SU znjadziesz trepy, pustaki i tego typu laski ale ja i tak uważam że są one w mniejszości, chociaż na SU najbardziej sprzedają sie patologie, bo widownia uwielbia chlanie,ćpanie i ruchanie po krzakach.
Dziewczyny z tego programu to wyjęte z instagrama celebrytki, które będa zarabiać na swoim wizerunku o ile już tego nie robią. Czy są zatem głupie ?Niekoniecznie, ten program za szeroki zakres publiczności i z pewnością dla tych Pań "kariera" się dopiero zaczyna.
Sam pomysł na program taki sobie, no ileż mam ogladac "mizianie" na ekranie, ale pewnie nastolatkom sie spodoba ;p
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Off topic



Użytkownicy przeglądający to forum: dissssid i 24 gości