Dzazi_997

Dyskusja na temat transmitujących którzy zakończyli karierę na szołap.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Dzazi_997
30 sie 2019, 17:56
To smutne co tutaj się odpierdala :facepalm:
Mam tylko nadziej że to wszystko nie zniechęci jej do dalszego nadawania.
Trzeba mieć twardą dupę i mocny charakter aby tak żyć w tym naszym kurwidołku :!: :!:

https://showup24.tv/Dzazi_997
https://showup24.tv/profile/Dzazi_997
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Dzazi_997
30 sie 2019, 18:25
Laska jest nieziemska. :heart: Podoba mi się w niej dosłownie wszystko! Nie dziwota, że koleżanki z SU poczuły konkurencję :laugh3:

https://showup24.tv/Dzazi_997
https://showup24.tv/profile/Dzazi_997
Awatar użytkownika
CiekawskiZbyszek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 49
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:55
Podziękował: 21 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Dzazi_997
30 sie 2019, 18:48
Nie wiem kto to jest Natalka20 ale chuj jej w dupe... znaczy nie, na przyjemnosci se trzeba zasluzyc...
Jesli ona tu nie wroci przez jakas glupia cipe to tylko utwierdzi mnie w przekonaniu ze SU faktycznie jest glownie miejscem dla baaaardzo przecietnych (staram sie byc mily) duperek "trzeciego sortu". Kiepskie kurwy atencjuszki jak widac dbaja o to zeby przypadkiem SU nie stalo sie miejscem na ktorym dzbanowate pasztety nie maja czego szukac. Smutna prawda jest taka ze wieksza czesc tych szolapowych gwiazd, dumnie nazywajacych sie "modelkami" zdechla by z glodu nawet jako lesne ssaki w cenie 50 za loda... takie sa piekne ze najebany tirowiec brzydzil by sie im dac do buzi.
Sie wkurwilem :(
Ona nie byla "za ladna na SU", tak wlasnie powinny wygladac modelki ktorym czlowiek ma ochote zaplacic za pokaz i wyglad a nie qrwa niedogolone cipy na ujebanych wersalkach z cyckami do ziemi...
Serio sie wkurwilem, odchodze :P
Natalka życzę Ci cellulitu, łuszczycy i rzeżączki.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Dzazi_997
30 sie 2019, 18:59
Komin, nic dodać nic ująć :good3:

Jak teraz patrzę na główną SU, to nie wiem co musiałbym wziąć żeby mi stanął na widok takich "modelek" :cray:
Awatar użytkownika
CiekawskiZbyszek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 49
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:55
Podziękował: 21 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Dzazi_997
30 sie 2019, 19:03
Komin nie dramatyzuj z tym odchodzeniem :P

Co do samej laski to masz rację te wszystkie zazdrosne pasztety nie są warte żetona - niestety moderacja powinna reagować natychmiast i za straszenie, groźby i różne takie powinni banować na zawsze. Niech się te wszystkie curwy zajmą sobą.
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Dzazi_997
30 sie 2019, 22:32
komin pisze:Nie wiem kto to jest Natalka20 ale chuj jej w dupe... znaczy nie, na przyjemnosci se trzeba zasluzyc...
Jesli ona tu nie wroci przez jakas glupia cipe to tylko utwierdzi mnie w przekonaniu ze SU faktycznie jest glownie miejscem dla baaaardzo przecietnych (staram sie byc mily) duperek "trzeciego sortu". Kiepskie kurwy atencjuszki jak widac dbaja o to zeby przypadkiem SU nie stalo sie miejscem na ktorym dzbanowate pasztety nie maja czego szukac. Smutna prawda jest taka ze wieksza czesc tych szolapowych gwiazd, dumnie nazywajacych sie "modelkami" zdechla by z glodu nawet jako lesne ssaki w cenie 50 za loda... takie sa piekne ze najebany tirowiec brzydzil by sie im dac do buzi.
Sie wkurwilem :(
Ona nie byla "za ladna na SU", tak wlasnie powinny wygladac modelki ktorym czlowiek ma ochote zaplacic za pokaz i wyglad a nie qrwa niedogolone cipy na ujebanych wersalkach z cyckami do ziemi...
Serio sie wkurwilem, odchodze :P
Natalka życzę Ci cellulitu, łuszczycy i rzeżączki.


Ładnie pojechałeś z tą tępą dzidą komin, co jak co ale za to co odwalała ta Natalka20 to jej się należą te wszystkie plagi i zarazy których jej życzysz.
Obyś dostała Natalka20 świerzbu na cipie i krótkich rączek, żeby nie było, że tylko tego, to tak na dokładkę do tych plag od Komina. :laugh3:
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 240
Rejestracja: 10 paź 2017, 14:30
Podziękował: 227 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: od_taaki


Re: Dzazi_997
30 sie 2019, 23:12
komin pisze:Nie wiem kto to jest Natalka20


To ona na ShowUp kilka lat https://showsu.org/viewtopic.php?f=8&t=2582&p=115813&hilit=Natalka20#p115813 niech ktoś ją zgłosi do SU na bok wraz z dowodami i że także pisała prywatne wiadomości do Dzazi pewnie tam też straszyła, trzeba załatwić jej bana na stałe będzie to dla niej dobra nauczka życiowa , na zagranicznych kamerkach za takie zachowanie od razu ban, jest to też strata finansowa dla SU jeśli się już nie pokaże Dzazi na transmisjach.
primemma.tv
Awatar użytkownika
Papaj
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1069
Rejestracja: 20 lis 2015, 14:35
Podziękował: 45 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Dzazi_997
30 sie 2019, 23:44
Papaj pisze:
komin pisze:Nie wiem kto to jest Natalka20


To ona na ShowUp kilka lat https://showsu.org/viewtopic.php?f=8&t=2582&p=115813&hilit=Natalka20#p115813 niech ktoś ją zgłosi do SU na bok wraz z dowodami i że także pisała prywatne wiadomości do Dzazi pewnie tam też straszyła, trzeba załatwić jej bana na stałe będzie to dla niej dobra nauczka życiowa , na zagranicznych kamerkach za takie zachowanie od razu ban, jest to też strata finansowa dla SU jeśli się już nie pokaże Dzazi na transmisjach.

Teoretycznie tak bogini_ka wyłapała bana... ale tam przynajmniej kilka osób było poszkodowanych i ponoć u MP69 poleciały dane osobowe (yhy, to ciekawe).

Ale z drugiej strony raczej nie odetną się od złotej krowy na rzecz innej, co mniej mleka im daje.

PS: Natalka20, uważaj bym ja Twoich danych nie sypnął :P
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Re: Dzazi_997
31 sie 2019, 15:52
Papaj,
Dzięki za jej adres.
No tak teraz to już wiemy z kim mamy tutaj niestety do czynienia.
I mimo że tam są różne posty odnośnie jej osoby to swoim zachowaniem u niej na transmisji pokazała tylko do czego jest zdolna no i jaki niski też poziom sobą reprezentuje.
Czyn godny ogólnego napiętnowania i potępienia :!: :!:
Ps mam tylko nadzieję że laseczka się znowu za jakiś czas tutaj pojawi ku uciesze gawiedzi.

https://showup24.tv/Dzazi_997
https://showup24.tv/profile/Dzazi_997
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Dzazi_997
03 wrz 2019, 08:50
komin pisze:Nie wiem kto to jest Natalka20 ale chuj jej w dupe... znaczy nie, na przyjemnosci se trzeba zasluzyc...

jak to mówił klasyk, "słuchaj stary bakłażanie czas otrzymać w dupę lanie, bo jebanie to za miłe, takie myśli mam zawiłe :)"

Abstrahując od tej konkretnej modelki, jest spora grupa tych co pokazują buzię na grupowych i priv, bo się okazuje że mimo iż ciało zajebiste to od szyi w górę max 2/5. Ale żeby nie było, 4-ki też się zdarzają :)
ale coś w tym jest że ładne dziewczyny pokazują też Twarz na ogólnym.
Podejście nie pokazuję wcale rozumiem, to że niektóre tylko na priv też, ale że na ogólnym nie a na grupie za grosze już tak, to mi się to ideologicznie nie spina, marketingowo też słabo.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Dzazi_997
03 wrz 2019, 20:08
Wy pytacie kim jest Natalka20
a ja się pytam kim jest Dzazi_997 :blind:
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: Dzazi_997
04 wrz 2019, 05:39
ostatnio o istnieniu niektórych na SU dowiaduję się z foro :)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Dzazi_997
07 wrz 2019, 09:55
HardRockCaffe666 pisze:Trzeba mieć twardą dupę i mocny charakter aby tak żyć w tym naszym kurwidołku :!: :!:

Niestety to prawda. Lecz zdarzają się takie sytuacje, że choć nie wiem jak człowiek byłby twardy, to nieraz coś w nim pęka. Dzieje się tak szczególnie po długotrwałym dokuczaniu - hejt, zazdrość konkurencji itd.
Każda z nadających powinna skupiać się na własnej transmisji, a nie wchodzić z buciorami na inne. Za takie zachowanie powinny być wyciągane względem nich odpowiednie konsekwencję, jednak jak wiadomo od dawna pod tym względem na moderację nie ma za bardzo co liczyć.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Dzazi_997
15 wrz 2019, 12:07
Usunęła konto [*] :mad0:
primemma.tv
Awatar użytkownika
Papaj
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1069
Rejestracja: 20 lis 2015, 14:35
Podziękował: 45 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Dzazi_997
15 wrz 2019, 12:17
Papaj pisze:Usunęła konto [*]

Natalka20.... dziękujemy :(
No szkoda... szkoda :!: :!:
Ps moim skromnym zdaniem to była jedna z ciekawszych i do tego ładnych laseczek która to w ostatnim czasie pojawiła się na tym naszym kurwidołku.
Ale niestety stało się co się stało.
Konkurencja nie śpi i stosuje różne brudne chwyty przy biernej postawie moderacji.
Takie laseczki jak Natalka20 powinny z automatu być stąd usuwane.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Dzazi_997
15 wrz 2019, 14:25
Przykład Dzazi pokazuje nam jak duże zapotrzebowanie jest na nowe modelki na SU. Oczywiście Modelki przed duże "M", a nie jakieś mocno przeciętne dziewczyny, które zawładnęły szołapkiem i bronią koryta rękami i nogami :x
Awatar użytkownika
CiekawskiZbyszek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 49
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:55
Podziękował: 21 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Dzazi_997
15 wrz 2019, 15:17
Wielka szkoda i duża strata dla portalu. Być może i Natalka ponosi sporo ku temu winy, ale moim zdaniem dużo bardziej są winni nagrywacze wrzucający filmiki z SU do sieci - to przez nich dziewczyny stosują te dziwne maski i usuwają konta :(
Awatar użytkownika
GhostWanderer007
SU-holik
SU-holik
Posty: 95
Rejestracja: 05 lis 2015, 16:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: GhostWanderer007


Re: Dzazi_997
15 wrz 2019, 15:42
To fakt. Ja nawet nie rozumiem osób, które wstawiają filmiki na czyjeś strony - sami ryzykują, a nie mają z tego żadnego zysku.
Awatar użytkownika
CiekawskiZbyszek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 49
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:55
Podziękował: 21 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Dzazi_997
15 wrz 2019, 20:41
CiekawskiZbyszek pisze:które wstawiają filmiki na czyjeś strony - sami ryzykują, a nie mają z tego żadnego zysku

nie ryzykują niczym jeśli wstawiają je na strony nie dla zysku, kontakt z administratorami takich stron jak np camwhores jest zerowy, serwery stoją np w Rosji albo na Białorusi, żeby komuś udowodnić że wrzucił film trzeba mieć coś na niego, użyjesz VPN i nikt w Polsce nie będzie się bawił w szukanie tego co to wstawił, do tego SU ma siedzibę w USA w budynku w którym kupuje się adres dla firmy, czy skrzynkę pocztową. Więc sam kontakt z SU żeby mogli jakieś dane podać są znikome. Nawet jak laska ma nick gościa którego podejrzewa że wstawił nagranie to zlokalizowanie go jest bez ogromnych nakładów finansowych nierealne. Już tu był taki jeden co prawników zatrudniał żeby podać SU i zdobyć IP jednego który stalkował i podawał publiczne dane jednej dziewczyny z SU, na zapowiedziach się skończyło. Sam Regulamin SU jest tak napisany że od nich to nikt nic nie może dochodzić, a to oni są głównym ogniwem łączącym nadających z oglądającymi.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Dzazi_997
21 wrz 2019, 10:47
ShowUp - miejsce walk o przetrwanie(czyt. żeton.. kasa), gdzie w większości jeden drugiemu jest wilkiem.. nierzadko w owczej skórze.



www.ShowUpTV.blog
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Nieobecni



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 59 gości