Ruger44 akaRuderekLoserek

Archiwum XXX
Ruger44 akaRuderekLoserek
29 lip 2019, 23:24
Z duzym usmiechem na twarzy czyta sie czesci forumowiczow ukryty bol dupy pod plaszczem wysmiewania.Robienie dobrej miny do zlej gry.Mowie tu oczywiscie glownie o Ruderze,Maddie i jak zauwazylem po wrzuceniu filmikow pershingu aka mr MSN.Zabawne ruderku,ze mowiles tyle razy jak to masz na mnie wyjebane,a dziwnym trafem jak dostales moda to za kazdym razem banujesz mnie bez powodu.Moderator ktory jest kompetentny jest osoba przede wszystkim obiektywna,a tobie daleko do tego w przeciwienstwie do armina.Swoja droga docenilem po czasie "adminowanie" przez Armina.No,ale kazdy wie,ze dostales moda tylko dlatego,ze wszystkie laski ktore byly modami odeszly a typer nie chcial juz miec i admin z braku wyboru musial komus go dac.A,ze jestes najwiekszym botem forumowym z zalosnym zyciem to wybor padl na ciebie.Wkoncu tylko ktos ze smutnym zyciem loguje sie na forum o 5 rano zaraz tylko jak sie przebudzi.Po czym tylko jak wroci z pracy loguje sie i siedzi dzien w dzien na forum dopoki nie pojdzie spac :)Ale wrocmy do tej twojej obiektywnosci.Powiedz mi jakim modem jest osoba ktora nie banuje goldiego ktory wrzucil zabroniony na forum link a banuje mnie za screena?Powiedz mi,dlaczego admin mnie odbanowal po 5 minutach?Nie swiadczy to o tym,ze dales mi bana bezpodstawnie?Przeciez podobno masz na mnie wyjebane,a wyglada jakby tak jednak nie bylo.Powiedz mi ruderku, jaka osoba jest ktos kto nie wchodzi w dyskusje z druga osoba tylko siedzi cicho.Po czym banuje i nagle ma bardzo duzo do powiedzenia w tym temacie,w momencie kiedy druga osoba nie ma mozliwosc kontrargumentow.Czasem nie jest taka osoba pizda ktora wie,ze nie ma argumentow i jedyne co potrafi to uciszyc druga osobe.Slabe w chuj.ruderku.Pamietaj,ze papier przyjmie wszystko,ty sobie mozesz kreowac sztuczna rzeczywistosc i wypisywac te wysrywy na forum wymyslone,ktore sa jedynie twoim marzeniem a nie rzeczywistoscia.A fakty sa takie,ze masz najbrzydszy ryj na swiecie co dziewczyny potwierdzily,masz chujowa robote za 2k i jestes najwiekszym botem forumowym .To sa fakty o ktorych kazdy wie.Pieknie pokazales jakim malym slabym czlowiekiem jestes z bolem dupy.Tak jak juz taktowny pisal,twoj udawany dystans do siebie.Teraz zbanowales mi drugie konto bez zadnej podstawy.A wiesz czemu?Bol dupska,brak argumentow na rzeczywistosc i mentalnosc malego komuchowatego czlowieczka.A na forum nawet nie siedze na nielogu co moze potwierdziec admin.Oprocz dwoch dni kiedy wrzucilem filmy gdzie chcialem sie posmiac z waszego bolu dupy i wysrywow.Zreszta napisalem w opisie pod filmem,ze bedziecie jedynie pisac swoje wysrywy ktore sa co najwyzej zyczeniem a nie rzeczywistoscia. I zeby mi tu nie byli wszyscy obrazeni.Sa osoby ktore na forume ktore lubie i szanuje.Tylko pod komentarzem pisac adres do wysylki,wysle wam masc na bol dupy:) I nie pierdol bajkopisarzu,ze zalozylem trzecie konto bo Armin mi zmienil nick na pikpik z RuderekLoserek
Awatar użytkownika
pikpik
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 20
Rejestracja: 02 lip 2019, 22:17
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ruder
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: b3ngier


Pozdrawiam Hard!
Awatar użytkownika
wiktorlewatywakrkLGBT+-x/
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 310
Rejestracja: 11 lis 2016, 17:45
Podziękował: 54 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Haseki__
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


:facepalm:
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Awatar użytkownika
pikpik - wczoraj, 23:41
mam lachona a nie wyrwalem


he he kurwa żałosne :haha:
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 08:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


gracjano pisze:
Awatar użytkownika
pikpik - wczoraj, 23:41
mam lachona a nie wyrwalem


he he kurwa żałosne :haha:


Tak oczywiście, że bengierek cukierek ma laskę, w gaciach ma laskę a i tak cipka, od taki paradoks.
Pik pik, ha ha :laughingnew:
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 240
Rejestracja: 10 paź 2017, 15:30
Podziękował: 227 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: od_taaki


Beng kozak, w klube byl :good3: zazdro fchuj
To jakis klub samotnych serc? bo nikogo tam niema... Beng, jedno piwo i znudzona barmanka. No ale chuj...i tak zazdro.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


nie oganiam jednego, jak można mieć takie spiny na niszowym (bez urazy Armin, bo jest fajne ) jednak forum, gdzie znają się ludzie po nickach, i 99% nigdy się na oczy nie zobaczy :).
Nie wiem jakie tam są argumenty po obu stronach jeśli chodzi o banowanie, ale Ty wrzucając filmiki też dałeś popis swoje małostkowości, jakbyś miał na to wyjebane to byś tego nie nagrał i nie wrzucał.
Wygląda to tak (przynajmniej z mojej perspektywy) jakbyś dowalając Rugerowi chciał wywyższyć się ponad niego, ale robiąc to w pustym klubie wygląda to marnie, lecisz na takiej egoistyczniej postawie, nie pokaże nic na plus o sobie ale zrobie tak żeby ośmieszyć drugą osobę. Taki trochę strzał jak z partyzanta.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1493
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Jest jak mowisz tomoxx odosnie rudera.Pozdrawiam z pustego klubu
Ela potwierdzila,ze widziala nagranie jak ide z laska,rozmawiam z nia po czym sie zegnam i mowi zebym dal znac jak wroce.Przeciez na bank kazalem tak powiedziec Eli.Pewnie jej zaplacilem za to.A nie,pewnie wynajalem laske z nagrania,to aktorka :D Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
pikpik
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 20
Rejestracja: 02 lip 2019, 22:17
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ruder
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: b3ngier


Kiedy możemy się spodziewać kolejnego odcinka serialu o królu życia bengierku cukierku?
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 240
Rejestracja: 10 paź 2017, 15:30
Podziękował: 227 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: od_taaki


Napiszcie instrukcję do tej dramy dla ludzi zaczynających na forum
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 12:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Rugerku Wacaj tu do Nas bo tyle Cie omija :heart:
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 659
Rejestracja: 16 maja 2016, 23:22
Podziękował: 260 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Kinia,tak zle zyczysz ruderowi?Przeciez chlopak sie zalamie.A nie,bedzie robil dobra mine do zlej gry :)Bedzie udawal,ze ma wyjebane i wykreuje swoja alternatywna rzeczywistosc na cala ta sytuacje :)
Awatar użytkownika
pikpik
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 20
Rejestracja: 02 lip 2019, 22:17
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ruder
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: b3ngier


pikpik pisze:Ela potwierdzila,ze widziala nagranie jak ide z laska,rozmawiam z nia po czym sie zegnam i mowi zebym dal znac jak wroce.


Obrazek
Pozdrawiam Hard!
Awatar użytkownika
wiktorlewatywakrkLGBT+-x/
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 310
Rejestracja: 11 lis 2016, 17:45
Podziękował: 54 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Haseki__
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


pikpik pisze:Jest jak mowisz tomoxx odosnie rudera

ja to mam wywalone na wasze dissy, każdy z Was wyglądał by poważniej jakby drugiego olał.
Co do "dziewczyny" z którą gadałaś, to sorry ale to jest aż takie wyjątkowe że trzeba o tym pisać?

klub raczej z tych wakacyjnych, lub jakiś wiejskich sztachotek ( mam do tych drugich sentyment, całą młodość się w takich bawiłem :) ), sądząc po ubiorze gości :) , ale muzyka do potupania po alko nastrojowa :)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1493
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


pikpik pisze:Ela potwierdzila,ze widziala nagranie jak ide z laska,rozmawiam z nia po czym sie zegnam i mowi zebym dal znac jak wroce.



Haha Bangier pochwalę się czymś:P Dziś rozmawiałem z dziewczyną nawet kawałek z nią szedłem i też chciała abym dał znać jak wrócę :D ( pracujemy razem) Kurde tylko nie mam filmu i Ela mi nie potwierdzi. Ale chyba mogę sobie dodać +1 do zajebistości i wyjścia ze strefy przegrywu.
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 08:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


pikpik pisze:Kinia,tak zle zyczysz ruderowi?Przeciez chlopak sie zalamie.A nie,bedzie robil dobra mine do zlej gry :)Bedzie udawal,ze ma wyjebane i wykreuje swoja alternatywna rzeczywistosc na cala ta sytuacje :)


Załamać? Bo jak wszyscy czytamy te bzdury to nie wiem czy się smiać czy płaka. Po prostu zal mi Ciebie że musisz się dowartościowywać w takowy sposób.
Przez chwilę miałąm nadzieję, że to delikarny incydent po alkoholu, no ale jeśli ty rzeczywiście odbierasz świat w taki sposób to zaczynam sie o Ciebie naprawdę martwić. Zachoowujesz się jak człlowiek który dopiero wyszedł z jaskini, no ale cóż lepiej późno jak wcale :ugeek:
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 659
Rejestracja: 16 maja 2016, 23:22
Podziękował: 260 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2087
Rejestracja: 22 lip 2015, 00:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


Pieknie ten post pokazal kto ma bol dupy.Wlasnie na to czekalem miedzy innymi,o to mi rowniez chodzilo.Oczywiscie wykluczajac fapke.Musze przyznac,ze nie spodziewalem sie tego ze strony komina i gracka.Jedyna osoba ktora tutaj pisze bez wiekszego bolu dupska i cokolwiek z sensem to tomix.Chociaz gadanie o jakiejs wiejskiej dyskotece zalosne.Gracek to widze ma konkret bol dupska,zaskoczyles mnie.Gdybyscie nie mieli bolu dupy to byscie olali ten post .Bo wiedzielibyscie,ze nie jest on skierowany do was.To tak jak ktos do was mowi "jestes glupi"Madry czlowiek sie tym nie przejmie,bo wie,ze jest madry.A ktos kto sam ma sie za glupka bedzie mial o to wlasnie bol dupy.Nie komentowalibyscie pod tym postem.Zabawnie rowniez wygladaja te lajki ze strony kiniolki pod kazdym komentarzem.Kinia,ruder ci pisal ten komentarz?Przeciez ty masz po ruderze najwiekszy bol dupy,serio myslisz,ze trzezwo i realnie myslaca osoba tutaj tego nie wie?A wracajac do komentarza to jest w stylu rudera,czyli tworzenie alternatywnej rzeczywistosci.Przeciez przed chwila byl pusty klub.Jak to,juz nie macie kontrargumentu na pusty klub?I wlasnie wasze komentarze maja tyle wspolnego z rzeczywistoscia co pusty klub.Dam wam taki fajny przyklad pasujacy do tej calej sytuacji ktora ma miejsce pod tym postem.Przychodzi do klubu laska 10/10.Od razu karyny 4/10 ja zauwazaja i zaczynaja komentowac."Ty,ale ma zajebiste cycki" Na co druga odpowiada "na bank sztuczne" "wygladaja na prawdziwe" "nie, na bank sztuczne" Potem jedna mowi: "ty patrz,cos ma na dupie" "to na bank cellulit" "no,tez tak mysle,to cellulit" "Ty,ale ma zajebiste usta" "Na bank sztuczne" "pewnie dziwka i sponsor jej zafundowal" Chocby fakty mowily jedno to i tak bedziecie tworzyli alternatywna rzeczywistosc spowodowana bolem dupska.
Awatar użytkownika
pikpik
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 20
Rejestracja: 02 lip 2019, 22:17
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ruder
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: b3ngier


wygrałeś Beniu, szacuneczek.
Jesteś hardcorę
Pozdrawiam Hard!
Awatar użytkownika
wiktorlewatywakrkLGBT+-x/
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 310
Rejestracja: 11 lis 2016, 17:45
Podziękował: 54 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Haseki__
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Nie Beng... zle kombinujesz... Jesli ktos tworzy tutaj alternatywna rzeczwistosc to robisz to Ty. Z jakichs niewytlumaczalnych powodow ujebales sobie ze wyjscie do klubu i rozmowa z dziewczyna to cos tak niesamowitego ze cale foro Ci teraz zazdrosci i ma bol dupy... Tymczasem okazuje sie ze to nie jest wydarzenie rangi lądowania na ksiezycu i nie jestes Neilem Armstrongiem. Ty chyba ciutke za serio bierzesz to co ludzie tutaj wypisuja i wierzysz za jak ktos napisze na czacie "jestem przegrywem" to tak wlasnie jest.
Tymczasem sam na siebie krecisz bata bo wszyscy maja z Ciebie beke gdy tak bardzo podniecasz sie tym co dla wiekszosci jest po prostu normalne. Juz pomijam ze normalny czlowiek jak wyjdzie gdzies do klubu, na party...do restauracji..gdziekolwiek to zajmuje sie tym po co tam poszedl. Bawi sie, baluje, imprezuje... a Ty? krecisz filmik zeby go wstawic na jakies smieszne forum? Serio?? Zeby niby dopiec jakiemus trolowi z neta? Serio myslisz ze w zwiazku z Twoim wyjsciem do klubu Ruder dostanie zalamania nerwowego i umrze z zazdrosci? przeciez to smieszne... Ni chuja nie czaje po co to bylo... Jesli chciales zaimponowac komus to wyszlo zupelnie na odwrot. Jeszcze to: "Ela widziala! Ela moze potwierdzic!" no chlopie... przedszkole?
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Następna

Wróć do XXX



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości