Hush nowa zabaweczka na SU !!!

Jak korzystać z portalu? Problemy dotyczące forum? Napisz tutaj co Ci sprawia trudność.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Ostatnio zauważyłm że coraz więcej laseczek na SU postanowiło zakupić tą uroczą zabaweczkę.
Co to takiego jest.
To coś podobnego do lusha tylko tym razem miejscem docelowym tego urządzonka jest nie cipeczka ale dupeczka.
Jak to wygląda.....
Obrazek
Moim zdaniem to kolejne całkiem udany gadżet którego głównym choć nie jedynym celem żebyśmy tak głębiej sięgnęli do naszych portfeli.
Nie zapominajmy też o przyjemności jakie to urządzonko sprawia naszym miłym paniom.
Z moich informacji które to posiadam z pierwszej reki nie tylko stymuluje dupeczkę ale także wpływa na erotyczne doznania w cipeczce.
Do tego można ich na raz obu używać co potęguje przyjemność.
Niezły z nich jest duecik ;)
Koszt tego nie jest zbyt duży i we właściwych rękach (czytaj dupce) powinien szybko się zwrucić
Także panie do sklepów :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




HardRockCaffe666 pisze:Ostatnio zauważyłm że coraz więcej laseczek na SU postanowiło zakupić tą uroczą zabaweczkę.
To coś podobnego do lusha tylko tym razem miejscem docelowym tego urządzonka jest nie cipeczka ale dupeczka.
[...]
Koszt tego nie jest zbyt duży i we właściwych rękach (czytaj dupce) powinien szybko się zwrucić
Także panie do sklepów :!: :!:

Zwrócić*

Tak wygląda dioda, gdy jest włączona... (dioda włączona jest w kilku sytuacjach, co chcę powiedzieć: włączona dioda to nie znaczy że na pewno jest włączona zabawka...)
Obrazek
Obrazek

A pewna Ccataleya18 wmawia ludziom, że tutaj, na tym fragmencie (gif poniżej) ta dioda świeci...
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne




musza jakos robic Januszkow w bambuko :geek: zabawke trzeba oszczedzac, tak szybko sie zuzywa :laugh3:
Awatar użytkownika
wieczna chcica
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 24 lut 2016, 11:41
Podziękował: 38 razy
Podziękowano mu: 63 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: suodka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Widzę lekcyjki u Mirrki odrobione :winkextra:
Awatar użytkownika
dbifuria
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 18
Rejestracja: 06 wrz 2015, 23:32
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: BiankaHolms
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Kolejny erotyczny gadżet, który z jednej strony może zapewnić dobrą zabawę i miłe doznania.. obu stronom,
z drugiej jednak może stać się narzędziem do nabierania na żetsy nieświadomych niczego userów.. tak jak to było i ma miejsce w przypadku lusha.
Wszystko zależy od osoby używającej tego typu zabawek i czy przede wszystkim jest człowiekiem uczciwym.

Jednak dopóki Janusze będą dawać się nabierać, dopóty niektóre modelki niestety będą na tej naiwności bazować.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Cały czas zachodzę w głowę skąd u miłych pań w ogóle pomysły z oszukiwaniem się pojawiły
Przecież dla nich oprócz niezłego zarobku to też i może być niezła zabawa.
A poza tym to niefajnie jak już jedna czy druga okaże się że po prostu oszukują.
No cóż musimy liczyć na to że nie wszystkie panie są zwykłymi naciągaczkami i być czujnymi niczym @ Fapka :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




Tak prawdę mówiąc to rzygam już tymi wszystkimi zabawkami na SU... gdzie nie wejdę to antenka wystaje i przy każdy napiwku mniejsze lub większe spazmy. Inną sprawą jest udawanie, które stało się już powszechne. Ciężej to stwierdzić przy pierwszych lushach, ale- poprawcie mnie jeśli się mylę- to te drugiej generacji diodę mają przeniesioną na tę pogrubioną końcówkę, a co za tym idzie widać czy jest włączony czy nie. Podobnie jak hush co pokazał Fapka.
Bardziej podoba mi się opcja ze sterowaniem przez Użytkownika np na priv niż to co obecnie jest prezentowane na ogóle.
Awatar użytkownika
Mr.B
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 458
Rejestracja: 22 lip 2015, 18:25
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: who cares?
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Oj tam, oj tam.
No może i faktycznie niektóre laseczki z SU faktycznie przesadzają z tymi spazmami podczas wibracji.
Jestem za tym żeby w tym wszystkim zachować umiar no i też dobry smak.
Ale jak to jest wszytko robione z głowa to przyjemnie jest popatrzeć na mruczące, stękające i delikatnie wijące się kobitki.
Sam ne jestem zbytnim entuzjastą tego typu zabaweczek co nie oznacza że od czasu do czasu coś tam nie sypnę.
No i zawsze jak ktoś to lubi to można skorzystać z opcji samodzielnego sterowania lushem bądź hushem :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




Najlepsza zabawka od lovense to Domi Magic Wand :) super wibracje ;) ale jakoś nie widze aby któraś dziewczyna miała. Razem z wibracjami włączają sie światełka led ;) więc ciężko tu oszukać czy zabawka działa czy nie z napiwkami
Awatar użytkownika
NapalonaOna
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 45
Rejestracja: 14 lis 2016, 02:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




NapalonaOna pisze:Najlepsza zabawka od lovense to Domi Magic Wand :) super wibracje ;) ale jakoś nie widze aby któraś dziewczyna miała. Razem z wibracjami włączają sie światełka led ;) więc ciężko tu oszukać czy zabawka działa czy nie z napiwkami


Parę osób ma: Wisienka, hebanowa, Mia, Luxuria i pewnie kogoś jeszcze pominęłam.
Zawsze miałam wrażenie, że panowie nie przepadają za oglądaniem zabawy łechtaczką, czy to palcami czy to wibratorem, mimo że dla kobiety to chyba jedna z przyjemniejszych rzeczy :>
Czy może lubicie? ^^
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 450
Rejestracja: 27 paź 2015, 19:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow




Maddie też ma Domi, ostatnio robiła 2 grupowe z zabawą po 400 żetonów.
Myślę że kilkanaście dziewczyn może już mieć Domi i/lub Hush.
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2085
Rejestracja: 21 lip 2015, 23:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 177 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp




Nie wiem czy wiecie ale diodę można wyłączyć w lovense remote, :sarcastic_blum: na pewno jeśli mowa o lush i domi. Więc hush pewnie też ma tę opcję. Po co? Bo oszczędza baterię, a w przypadku domi ta dyskoteka świetlna jest na dłuższą metę irytująca. Jeszcze ciekawostka przyrodnicza, moje Domi nie reaguje kompletnie na dźwięk 10 za to na 100 perfekcyjnie( no i randomowe z otoczenia :yu: ). Lush na 10 reaguje ale jest bo bardzo krótka i łagodna wibracja. Na pewno nie elektrowstrząsy :mocking:

Ale do brzegu, nawet po diodzie nie można określić czy faktycznie działa czy nie. :mocking:
Awatar użytkownika
Kicikici82
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 20 lip 2019, 11:16
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Kicikici82




Kicikici82 pisze: moje Domi nie reaguje kompletnie na dźwięk 10

Nie wiem czy to tylko jest przypadłość twojego urządzonka.
Może tak pomajstruj coś tam w ustawieniach,może czułość można tam zwiekszyć ..itp itd.

Kicikici82 pisze: nawet po diodzie nie można określić czy faktycznie działa czy nie.

To jest w takim razie otwarta furtka dla różnego rodzaju manipulacji.
No cóż jedyne co nam tutaj pozostaje to liczyc na waszą uczciwość i tyle.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




Kicikici82 pisze:Nie wiem czy wiecie ale diodę można wyłączyć w lovense remote, :sarcastic_blum: na pewno jeśli mowa o lush i domi. Więc hush pewnie też ma tę opcję. Po co? Bo oszczędza baterię, a w przypadku domi ta dyskoteka świetlna jest na dłuższą metę irytująca

Chyba coś ciulosz albo nie dopowiadasz*, bo moja zabawka takiej opcji nie ma.
Specjalnie "straciłem czas" by pobrać znowu Remote na telefon i nie odnaleźć tego.
Sama Mirrabellka na grupowej edukacyjnej o zabawkach gadała, że tych diod nie idzie wyłączyć...
Jak już piszesz takie rzeczy to mogłabyś się chociaż skrinem posiłkować...

Nawet jeżeli jest opcja wyłączenia, nadal nie tłumaczy to przykładu w filmiku jaki zapodałem... wmawianie, że coś tam świeci, podczas gdy nic nie widać.
* - Być może jest opcja w tym, że...
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne




HardRockCaffe666 pisze:Cały czas zachodzę w głowę skąd u miłych pań w ogóle pomysły z oszukiwaniem się pojawiły
Przecież dla nich oprócz niezłego zarobku to też i może być niezła zabawa.

Sie pojawily stad ze prawdopodobnie malo kto chce miec trzesace sie jajko w pizdzie przez kilka-kilkanascie godzin dziennie... Mozesz sprobowac Hard :P ponoc w meskim tylku jest "meski punkt g"... kup sobie tego husha, wsadz w dupe i wlacz na pare godzin :P

Mr.B pisze:Tak prawdę mówiąc to rzygam już tymi wszystkimi zabawkami na SU... gdzie nie wejdę to antenka wystaje i przy każdy napiwku mniejsze lub większe spazmy. Inną sprawą jest udawanie, które stało się już powszechne.

Przeciez w lushu nie chodzi o to czy im jest dobrze czy nie, czy udaja czy nie... to taki cyrk ma byc, ma byc zabawnie... Przynajmniej jest jakas tam akcja... cos te dziewczyny musza robic... Tez milosnikiem nie jestem, ale dawniej sypalo sie 10 praktycznie za nic, ew pare dych za "pokaz cipe" i bylo to nie mniej nudne.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




owszem tłumaczy bo dioda jest wyłączona, nie świeci i nie będzie dopóki znowu nie uruchomisz tej opcji. Co nie zmienia faktu, że zabawka funkcjonuje normalnie.
A teraz tłumaczę łopatologicznie gdzie się to ustawia. Klikasz w prawym górnym rogu w nazwę zabawki, pojawia ci się okienko moja zabawka. Tam klikasz znowu w wybraną zabawkę lush, domi hush czy kto co ma. Pojawiają ci się :
nazwa zabawki (klikasz tam jeśli chcesz dodać inna nazwę do urządzenia)
wyłącz zabawkę w przypadku nagłego zerwania połączenia bluetooth +różowy suwak
zabawka będzie działać w ostatnio wybranym programie gdy się połączy +różowy suwak
enable/disable Led +różowy suwak (ten oto guzik odpowiada za diodę :yu: )
Takie proste. :cool3:
i jest to w zwykłym starym lovense remote, bez aktualizowania czegokolwiek
raczej nie straciłeś czasu bo mimo, żeś "ekspert" dowiedziałeś się czegoś nowego :hi: rzecz jasna dziękuję nie usłyszę na to jesteś zbyt zarozumiały :yu: :papa:
Awatar użytkownika
Kicikici82
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 20 lip 2019, 11:16
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Kicikici82




Kicikici82 pisze:Nie wiem czy wiecie ale diodę można wyłączyć w lovense remote, :sarcastic_blum: na pewno jeśli mowa o lush i domi. Więc hush pewnie też ma tę opcję. Po co? Bo oszczędza baterię, a w przypadku domi ta dyskoteka świetlna jest na dłuższą metę irytująca. Jeszcze ciekawostka przyrodnicza, moje Domi nie reaguje kompletnie na dźwięk 10 za to na 100 perfekcyjnie( no i randomowe z otoczenia :yu: ). Lush na 10 reaguje ale jest bo bardzo krótka i łagodna wibracja. Na pewno nie elektrowstrząsy :mocking:

Ale do brzegu, nawet po diodzie nie można określić czy faktycznie działa czy nie. :mocking:

Wytlumacz jak wylaczyc diode zeby lush dzialal :geek: bo z tego co wiem jak wylacze to lush nie bedzie dzialalI Wiec wyciagam wnoski ze jesli masz zabawki bez diody, to poprpstu sciemniasz userow :geek:
Awatar użytkownika
wieczna chcica
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 24 lut 2016, 11:41
Podziękował: 38 razy
Podziękowano mu: 63 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: suodka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




https://www.lovense.com/guide/lush2 tu jest to ładnie pokazane, i dotyczy to też lush pierwszej generacji, hush i innych.
Awatar użytkownika
Kicikici82
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 20 lip 2019, 11:16
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Kicikici82




Zawsze można wydłubać tą diodę co by nie działała ;)
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




wieczna chcica pisze:
Kicikici82 pisze:Nie wiem czy wiecie ale diodę można wyłączyć w lovense remote, :sarcastic_blum: na pewno jeśli mowa o lush i domi. Więc hush pewnie też ma tę opcję. Po co? Bo oszczędza baterię, a w przypadku domi ta dyskoteka świetlna jest na dłuższą metę irytująca. Jeszcze ciekawostka przyrodnicza, moje Domi nie reaguje kompletnie na dźwięk 10 za to na 100 perfekcyjnie( no i randomowe z otoczenia :yu: ). Lush na 10 reaguje ale jest bo bardzo krótka i łagodna wibracja. Na pewno nie elektrowstrząsy :mocking:

Ale do brzegu, nawet po diodzie nie można określić czy faktycznie działa czy nie. :mocking:

Wytlumacz jak wylaczyc diode zeby lush dzialal :geek: bo z tego co wiem jak wylacze to lush nie bedzie dzialalI Wiec wyciagam wnoski ze jesli masz zabawki bez diody, to poprpstu sciemniasz userow :geek:


:scratch_one-s_head: a gdzie napisałam, że nie mam diody? Fabrycznie mają zainstalowane :sarcastic: I sorry bardzo ale nikogo nie ściemniam bo nie mam takiej potrzeby. Włączenie i wyłączenie diody wyjaśniłam w poprzednich postach ( które są opóźnione bo muszą być najpierw zaakceptowane przez admina) I tyle w temacie :papa:
Awatar użytkownika
Kicikici82
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 20 lip 2019, 11:16
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Kicikici82


Następna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Dział Techniczny



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości