Oficjalne forum ShowUp.tv

Jak korzystać z portalu? Problemy dotyczące forum? Napisz tutaj co Ci sprawia trudność.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Nie zanosi się na to, że spamowanie tam o problemach z Szołapem coś pomoże, skoro do tej pory tamtejszej "moderacji" nie zachciało się napisać choćby lakonicznego "pracujemy nad naprawieniem tego czy tamtego problemu". O innych aspektach nie chce mi się pisać bo to co się tam dzieje to istny hajdpark. A ja czasem miałem wrażenie, że to na naszym foro w różnych tematach jest burdel xd
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 02:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Moim zdaniem nie ma się czym zachwycać.
Większość tamtejszych userów wpierdziela posty i shitposty o tej samej treści w różne działy, to nie dziwię się, że staty póki co im rosną.

Swoją drogą zauważyłem, że pojawiło się tam paru typów lubujących się najwidoczniej w hejtowaniu i innych tego typu działaniach na szkodę transmitujących,
więc oby to miejsce nie stało się oazą dla takich.
Niby mają regulamin, jednak mam jakieś przeczucie, że egzekwowany on będzie z takim samym skutkiem jak na portalu... będą(może) blokować, a i tak tamci będą zakładać nowe konta i pisać.. tym bardziej, że rejestrować się nawet nie będą musieć, wystarczy, że zalogują się z konta szołapowego.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


O jak prycham śmiechem jak to widzę xd A to są tylko tematy z jednego z kilku działów technicznych na tym "forum" :lol: :lol: :lol:


Obrazek
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 02:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Powstanie forum było celowym działaniem mającym na celu stworzenie miejsca do wyładowania nagromadzonych emocji dla tych, których nie stać na priv-a :sarcastic:

Oni nad tym pracowali od kilku lat, mądre chłopaki :lol:
paragon


Heh :P czuje ze oni niedlugo sami zamkna tamto forum. Wolna amerykanka bez zadnej moderacji, chaos totalny. Jedynie co widze to ze paru frustratow szczesliwych ze w koncu moga sobie pojezdzic po Maddie bez cenzury...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin pisze:Heh :P czuje ze oni niedlugo sami zamkna tamto forum. Wolna amerykanka bez zadnej moderacji, chaos totalny. Jedynie co widze to ze paru frustratow szczesliwych ze w koncu moga sobie pojezdzic po Maddie bez cenzury...


To jest jeden i ten sam frustrat :)
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 653
Rejestracja: 16 maja 2016, 22:22
Podziękował: 259 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Chyba nie pozostaje nic tylko zgłaszać takich typów na kontakt.. bo z tego co mi wiadomo nawet nie raczyli dodać na tamtym forum przycisku raportuj.

Tak jak napisałem - stworzyli miejsce do spuszczania się sfrustrowanych małych chujków.

Ja już jednego zgłosiłem desperata, co się uczepił Kocurelli - teraz nie dość, że na portalu wstawia profile z danymi i prywatnymi zdjęciami, to jeszcze na foro,
temat usunęli.
Tylko co z tego jak więcej niż pewne jest, że założy następne konto i będzie tam pisał te swoje wyrzygowiny.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ale że co? Żal dupę ściska, że ktoś moźe napisać coś złego o waszych ulubienicach? Nie każdy musi być ślepym zakochańcem, który od rana do wieczora wchodzi w dupę swojej ulubionej panience z okienka. Jak widać, przynajmniej na razie, można tam napisać o niektórych więcej niż na naszym super, hiper w chuj obiektywnym forum.
Awatar użytkownika
maxim
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 246
Rejestracja: 13 lis 2015, 19:37
Podziękował: 26 razy
Podziękowano mu: 45 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


maxim pisze:Ale że co? Żal dupę ściska, że ktoś moźe napisać coś złego o waszych ulubienicach? Nie każdy musi być ślepym zakochańcem, który od rana do wieczora wchodzi w dupę swojej ulubionej panience z okienka. Jak widać, przynajmniej na razie, można tam napisać o niektórych więcej niż na naszym super, hiper w chuj obiektywnym forum.


Nie w tym rzecz :) jasne niech piszą, nie mam nic przeciwko konstruktywnej krytyce. Tylko koles ktory od 2 dni napisał w moim temacie na dwie strony hejtu z róznych nicków zeby tylko dobrze dojebać do pieca to już troche nie hallooo z nim:P
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 653
Rejestracja: 16 maja 2016, 22:22
Podziękował: 259 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


NoMoreMoney pisze:Chyba nie pozostaje nic tylko zgłaszać takich typów na kontakt.. bo z tego co mi wiadomo nawet nie raczyli dodać na tamtym forum przycisku raportuj.

Tak jak napisałem - stworzyli miejsce do spuszczania się sfrustrowanych małych chujków.

Ja już jednego zgłosiłem desperata, co się uczepił Kocurelli - teraz nie dość, że na portalu wstawia profile z danymi i prywatnymi zdjęciami, to jeszcze na foro,
temat usunęli.
Tylko co z tego jak więcej niż pewne jest, że założy następne konto i będzie tam pisał te swoje wyrzygowiny.


Co za Zenada, zgadzam sie z toba :?
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 653
Rejestracja: 16 maja 2016, 22:22
Podziękował: 259 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


maxim pisze:Ale że co? Żal dupę ściska, że ktoś moźe napisać coś złego o waszych ulubienicach? Nie każdy musi być ślepym zakochańcem, który od rana do wieczora wchodzi w dupę swojej ulubionej panience z okienka. Jak widać, przynajmniej na razie, można tam napisać o niektórych więcej niż na naszym super, hiper w chuj obiektywnym forum.

Nic mnie nigdzie nie ściska.

W ogóle o czym Ty człowieku piszesz ? Jakie zaślepienie, jako wchodzenie w dupę ?
Jeśli podawanie informacji prywatnych in public - danych osobowych, wstawianie prywatnych zdjęć.. w tym rodziny i dzieci,
groźby i ponad 2 letnie(albo i dłuższe) nękanie.. i wiele, wiele innych w mojej opinii psychopatycznych zachowań
określasz jako złe pisanie o czyichś ulubienicach i uważasz, że tacy desperaci mają do tego prawo.. to ja nie mam pytań...

Konstruktywną krytyką na pewno tego nazwać nie można.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


A czy ja odnosiłem się bezpośrednio do części Twojego wpisu o Kocurelli, czy jak się tam zwie? Wiadomo, że takie działanie to już przeginka.
Pisałem ogólnie i akurat miałem na myśli przypadek cudownej Maddie u której frustraci wylewają swoje żale i sypią hejtem. Tylko że ja jestem w stanie zgodzić się z większością tego, co tam zostało napisane. I co, też mnie nazwiesz frustratem, bo odważyłem się skrytykować i polecisz zgłośić mój post?
Awatar użytkownika
maxim
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 246
Rejestracja: 13 lis 2015, 19:37
Podziękował: 26 razy
Podziękowano mu: 45 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


maxim pisze:A czy ja odnosiłem się bezpośrednio do części Twojego wpisu o Kocurelli, czy jak się tam zwie? Wiadomo, że takie działanie to już przeginka.
maxim,
to trzeba było doprecyzować kogo dokładnie masz na myśli, nie byłoby wówczas nieporozumień.

Co do dalszej treści Twojego postu..
ja dalej będę obstawał przy opinii, że czym innym jest konstruktywna krytyka, a zupełnie czym innym hejty ziejące z daleka jadem.. a większość tamtejszych postów imho taki ma właśnie wydźwięk.

Btw. Maddie, z pewnością sama sobie poradzi.


Dobra bo robi się offtop,
kończę dyskusję.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


maxim, ja nie wiem czy do mnie pijesz? Napisalem ze na tamtym forum niema zadnej kontroli nad tym co dowolny pacan moze napisac. Chyba nie o to chodzi zeby kazdy mogl sie wyrzygac na dowolna modelke bez wzgledu na to czy ma racje czy nie? To tez bedzie dzialac w dwie strony, bo bez rozsadnej moderacji tamte komentarze beda tyle warte co te z onetu.
Dla jasnosci, napisalem o Maddie bo akurat ten wpis zauwazylem jako ewidentnie pisany z nienawiscia. Nie jestem ani jej zakochancem, ani fanem... w dupe to moze i bym jej wszedl... :P ale jednorazowo a nie zeby znowu od rana do wieczora. W jej okienku tez mnie raczej nie zobaczysz... Trafilo na Maddie ale to samo widze w innych tematach.
Owszem, jest tu jakas tam cenzura, ale wydaje mi sie ze na calkiem rozsadnym poziomie... Ja w kazdym razie jak kiedys mialem mala spine w temacie Maddie to wyrzygalem sie calkiem zdrowo i jakos cenzury nie zauwazylem, wiec chyba mozna. Po prostu to chyba bardziej chodzi o forme o nie o bluzgi i insynuacje.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


To jest fajne :P już wiersze o mnie pisze :P autor: NieLubieGlonojadow » pt cze 14, 2019 9:00 pm

prawdę rzekłszy zaiste boska to istota z bagien niczym Wodnik Szuwarek wynurzając się z czeluści piekielnych, pełnych nieurodziwych niewiast, obdarza nas pełnią poderotycznego szczęścia. Wszak tylko u Maddie mamy jedyną, niepowtarzalną możliwość spojrzeć na cuda medycyny estetycznej, które to obecnie dostępne są dla wszystkich, nie tylko Kardashianek. Profesor Miodek rzuca się do jej pięknych stóp w rozmiarze 36, które to utrzymują przeszło stusiedemdziesięcio centymetrową idealnie zrobioną kobietę.
Na wysublimowanych transmisjach, ktore w swej oryginalnosci powalają nawet samą elitę szołapka, widzimy tak wiele twarzy Maddie:
Maddie ćwicząca mięśnie nosząc wiadra z wodą. Maddie ślizgająca się na posadzce po magicznym trunku, ambrozja.
Maddie akrobatka, kiedy po w/w napitku niczym stąpający po linie w namiocie cyrkowym ryzykant buduje atmosferę grozy, a widzowie odliczają tylko sekundy do kolejnego upadku.
Maddie powalająca uśmiechem, wspaniale udając różowego prosiaczka "hagagagaga" wzbudza tak dużo sympatii.
Maddie pomysłowa poszukująca inspiracji u innych transmitujących, wszak konkurencja nie śpi, to Maddie też.
Maddie bizneswoman prowadząca butik odzieżowy, łączy jednocześnie pasję do publicznego smarowania źródła wszelkiego życia z pasem startowym olejem, oliwą, oliwką bambino, którą przelewa do innych pojemników sugerując tym samym, że jest markowa.
Maddie kreatywna bo jak inaczej nazwać wiązanie stringów w tajemniczym miejscu zwanym potocznie kakaowym oczkiem, czy też wypełniać extra staniki chusteczkami albo wycinać połowę biustonosza by głupiutko dodać "oj wyskoczył ghagagaga"
Maddie tajemnicza, gdy znów urosły jej przewspaniałe piersi, z nieskrywaną skromnością odpowiada, że napuchły przed okresem, cyklicznie co kilka miesięcy.
Maddie niesamowita, tylko Maddie włosy rosną do pasa raz w tygodniu, by nagle się skrócić do ramion, i znów pukle złotych loków na jej plecach spoczywają.
Maddie szczera, zawsze szczerze powie, że za talary odda to co boskie tylko wybranym, a niewybranym też, ale pamiętaj to co boskie jest ciasne, rozszerza się pod wpływem magicznego złotego pyłu, zwanego potocznie w plebsie żetonem. Tak wiele twarzy ma Maddie, Maduś, Kikuś, Kinia, Vikuś.. i możemy ją nazywać jakkolwiek, ale wiedzcie, że krulowa jest jedna.


Oj Maduś, Kikuś, Vikuś, gdziekolwiek byś nie była, nawet tu nie możesz tak podpindolić czyjegoś tekstu, głupiutki prosiaczku. Poczytaj, popytaj... albo dajesz mi szansę, że się zobaczymy :mrgreen:
Na górę
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 653
Rejestracja: 16 maja 2016, 22:22
Podziękował: 259 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


No i to mi sie podoba. Dobry ruch Kiniuś :good3:
Tylko żeby Admin teraz nie ocenzurował :biggrin:

msn, pelna zgoda. Dlatego strzelam ze ShowUp.tv tamto forum byc moze zamknie... bo same modelki wkurwione hejtem beda zasypywac BOK mailami o interwencje. Bez porzadnej moderacji bedzie tam coraz gorzej, a cos szczerze watpie zeby ShowUp.tv chcialo utrzymywac moderacje na niezarabiajacym foro... zobaczymy.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin pisze:maxim, ja nie wiem czy do mnie pijesz?

Do Ciebie też, bo pojechali po Maddie a Ty już zdążyłeś nazwać wszystkich frustratami a ja uważam, że jest wiele racji w tym co tam zostało napisane i to nie Ty będziesz decydował czyja racja jest prawdziwsza...

Piję do wszystkich zakochańców zgrywających szlachetnych obrońców uciśnionych e-kurwek, którzy na słowo krytyki o swojej ulubienicy dostają białej gorączki i biegają ze sraczką po moderatorach by przypodobać się swojej wybrance, którą co najwyżej mogą sobie polizać przez ekran monitora. Jeśli któraś ma problem, to zajmie się tym sama, bez pomocy samozwańczych obrońców z urzędu.
Awatar użytkownika
maxim
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 246
Rejestracja: 13 lis 2015, 19:37
Podziękował: 26 razy
Podziękowano mu: 45 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Oficjalne forum SU
15 cze 2019, 16:31
Hej, chyba ten dział jest najodpowiedniejszy na ten temat. Właśnie wchodząc na ShowUp.tv, odkryłem: https://forum.showup.tv WTF? ShowUp.tv pozazdrościło showsu i postanowiło postawić własne forum?
Dawniej, na forumsu.pl miałem nick "Cichy Bob" - nie mylić z "Cichy_Bob" a następnie "Bobek"...
https://forumsu.de/member/Cichy%20Bob/
Awatar użytkownika
Cichy Bob
SU-holik
SU-holik
Posty: 195
Rejestracja: 17 gru 2016, 01:50
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 22 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


maxim pisze:
komin pisze:maxim, ja nie wiem czy do mnie pijesz?

Do Ciebie też, bo pojechali po Maddie a Ty już zdążyłeś nazwać wszystkich frustratami a ja uważam, że jest wiele racji w tym co tam zostało napisane i to nie Ty będziesz decydował czyja racja jest prawdziwsza...

Piję do wszystkich zakochańców zgrywających szlachetnych obrońców uciśnionych e-kurwek, którzy na słowo krytyki o swojej ulubienicy dostają białej gorączki i biegają ze sraczką po moderatorach by przypodobać się swojej wybrance, którą co najwyżej mogą sobie polizać przez ekran monitora. Jeśli któraś ma problem, to zajmie się tym sama, bez pomocy samozwańczych obrońców z urzędu.

Nawet nie mam zamieru decydowac czyja racja jest prawdziwsza. To zresztą nie jest kwestia racji... jest roznica miedzy zwyklym hejtem a krytyką. Ja nawet nie twierdze ze ze czesc tych zarzutow to nie jest prawda...nic nowego nie zostalo tam napisane... Tylko chodzi o forme. Sorry, ale nadal bede takich gosci nazywal frustratami, bo normalny facet jak mu laska nie pasuje to po prostu wychodzi i idzie do innych a nie przez chuj wie ile czasu zbiera haki na laske tylko po to zeby jej dojebac na jakims forum. Normalny facet najczesciej nie napisze nic a ewentualnie jak mu laska poleci w gume na privie to wejdzie na forum i napisze ze nie poleca bo cos tam....koniec tematu. Ci kolesie ktorzy dojebali sie na nowym forum do Maddie (ale tez Kocurkowej czy Oli) to sa zadni jakiejs pojebanej zemsty frustraci.
Z jednym masz poniekad racje... laski sobie wybraly taka robote wiec z pewnymi konsekwencjami musze sobie poradzic same. Tyle ze ja swojej reakcji nie traktuje w kategoriach checi przypodobanie sie jakiejs tam dupie z internetow... To raczej naturalny odruch...tak samo gdybym widzial ze ktos napierdala kobite na ulicy to pewnie bym zareagowal, raczej nie liczac na to ze w zwiazku z tym da mi dupy...
I serio... naprawde daleko mi do bycia "zakochancem" jakiejkolwiek dupy z ShowUp.tv, choc wiem ze pare takich ciezkich przypadkow tu jest, ale to nieistotne... Chodzi po prostu o jakies minimum zasad.
Podejrzewam ze ty tez nie był byś zbyt szczesliwy gdyby ktos na przyklad rozwieszal na twoim osiedlu anonimowe informacje ze jestes np pedofilem, gwalcicielem, zlodziejem...whatever. A robiłby to moze tylko dlatego bo masz ladniejszy samochod niz on i rok temu nie ustapiles mu na pasach. Ludzie sa pojebani i roznie bywa.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Dział Techniczny



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości