Na każdy temat!!!

Dział o wszystkim, rozmawiasz o czym tylko chcesz.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Na każdy temat!!!
04 cze 2019, 12:54


Witam panie i panowie w moim nowym pilotażowym projekcie :hi:
Mam nadzieję że i ten pomysł na temat przypadnie wam choć trochę do gustu :!:
Postaram się tutaj z wami poruszać moim zdaniem ciekawe tematy i na takie o których warto porozmawiać.
Liczę też się z faktem że będą też i tutaj przychodzić różnego rodzaju internetowe pasożyty i rzucać mi kłody pod nogi.
Ale jestem na to przygotowany i wiem jak już mam postępować z tymi którym zależy tylko na ośmieszeniu mojej osoby.
Ale wiem że nie wszyscy z was są marnymi trollami i hejterami i to mnie tylko motywuje :!:
Tak sobie pomyślałem co być trochę na czasie może tak poruszę na pierwszy ogień z wami temat PATOSTREMÓW.
To jest powiązane w pewnym stopniu z czym mamy teraz do czynienia na SU.
Ale tak może po kolei.
Obrazek
I nie chodzi mi tylko o filmy ale też o transmisje na żywo.
Tutaj jest przykład z takiej jednej.
Obrazek
Nie muszę chyba nikomu mówić kto jest na tym filmiku bo wszyscy pewno już dobrze kojarzą ta cudowna i jakże urocza parkę.
I co najważniejsze też mieliśmy ja możliwość lepszego poznania też i na naszym podwórku.
Kilka tych uroczych transmisji pokazało z kim tak na prawdę mamy do czynienia :shock2:
Rozrywka i jak dla mnie pozbawiona smaku no i jakichkolwiek walorów estetycznych :!:
Ale co w tym najgorsze że takie gorszące scenki są dostępne bez żadnych graniczeń też i dla dzieci.
No chyba nie są to odpowiednie że tak się wyrażę audycje dla wszystkich dzieci.
Ja coś takiego oglądam z obrzydzeniem i zachodzę cały czas w głowę jak to może się komukolwiek podobać :shock2:
A o tym ze są to chętnie oglądane transmisje świadczy chociaż by spora oglądalność.
Ja po kilku minutach oglądania czegoś takiego to mam dosyć.
Pomysłowość tych twórców jest niewyczerpana- nagrywają sytuacje, w których się upijają, uprawiają seks, poniżają czy znęcają nad innymi. Im więcej łamią granic, tym więcej wpływa na ich konta.
Często mamy też do czynienia z przemocą fizyczną- biciem ,szarpanie i strasznymi wulgaryzmami.
I zachodzę w głowę jak można przyjść na coś takiego i coś im tam za to dawać.
Ale widzę że niektórzy strasznie jarają takie patologiczne akcje i potrafią to sponsorować.
Bo nie ma się co oszukiwać gdyby nie te napiwki to takie transmisje nie były by aż tak liczne.
I co też jest chyba dla nich ważne są w ten sposób rozpoznawalni i maja swoje 5 minutek chwały.
A teraz odnośnie tego co obecnie dzieje się na SU.
Pan Rafatus come beck :!:
Teraz podpisał jakąś tam umowę na 5 dni z niejaką Kitty.
Nie ważne czym kierowała się ta laseczka ale muszę przyznać że jest dosyć odważna i ma wyjebane na konsekwencje pokazania się z kimś takim który to jest z jednym tylko kojarzony.
I pomimo że nie jest to już taka starsza patola jak było to za czasów Marlenki o i tak widzimy pijaństwo ,marny sex , bajdużenie i różne inne chuje muje.
A teraz zapraszam do dyskusji co wy o tym wszystkim myślicie.
To tyly :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Na każdy temat!!!
04 cze 2019, 14:48


Jedne równanie ze słowami "patostream" i "HardRockCaffe666" jakie ewentualnie bym przyjął do wiadomości i by mnie mogło zainteresować to "Hard startuje z własnym patostreamem, zaprosi Paulę i Limitkę!", wszystko inne mam w dupie.
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Na każdy temat!!!
04 cze 2019, 15:32


Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2085
Rejestracja: 21 lip 2015, 23:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 177 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


Re: Na każdy temat!!!
04 cze 2019, 19:52


Od tej wolności to sie ludziom (a głównie dzieciakom) w dupach poprzewracało. A jeszcze grupa polityków w Gdansku sie cieszy ze mamy wolność tylko chyba nie o taką wolność nam chodziło. Jak to śpiewał Kazik : "Coście skurwysyny uczynili z tej krainy".
W sprawie tych patostreamerów powinno wkroczyć prawo bo raczej na platformy internetowe nie ma co liczyć bo one dla zysku każde gówno przepuszczą które nie jest zakazane. I nie ma na co czekać bo jeszcze kilka lat a gówniarz jeden z drugim nasra Nam na wycieraczkę bo będzie myślał że tak trzeba bo patostreamer tak robi albo dziadka z babcią skatują bo jego idol tak robił.
Awatar użytkownika
msklex
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 18 lut 2017, 21:17
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 23 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: kmerry
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Na każdy temat!!!
04 cze 2019, 23:25


msklex pisze:Od tej wolności to sie ludziom (a głównie dzieciakom) w dupach poprzewracało. A jeszcze grupa polityków w Gdansku sie cieszy ze mamy wolność tylko chyba nie o taką wolność nam chodziło. Jak to śpiewał Kazik : "Coście skurwysyny uczynili z tej krainy".
W sprawie tych patostreamerów powinno wkroczyć prawo bo raczej na platformy internetowe nie ma co liczyć bo one dla zysku każde gówno przepuszczą które nie jest zakazane. I nie ma na co czekać bo jeszcze kilka lat a gówniarz jeden z drugim nasra Nam na wycieraczkę bo będzie myślał że tak trzeba bo patostreamer tak robi albo dziadka z babcią skatują bo jego idol tak robił.


Niestety na jakąkolwiek zdecydowaną reakcję ze strony administracji portali internetowych ciężko liczyć póki nie dojdzie do jednoznacznego złamania prawa.
Częstokroć w trakcie streamów na SU jak i innych platformach dochodziło do zachowań na granicy prawa a nawet takich, które już można by traktować jako złamanie prawa
a zdecydowanej reakcji nie było, co pokazuje, że zdecydowanie bardziej od poziomu transmisji liczy się oglądalność, za którą idzie kasa.
Najbardziej niebezpieczne w zjawisku patostreamu jest to, że znaczną część widowni takich transmisji stanowią dzieci i młodzież o nieukształtowanej jeszcze psychice
u których obcowanie z przemocą i scenami agresji może prowadzić między innymi do zaniku empatii.
Obawiam się, że jeśli administratorzy i właściciele portali sami nie zaczną walczyć z patologią, pijaństwem, ćpaniem i agresją na transmisjach lub nie zostaną
do tego przymuszeni po przez zmiany w prawie to wyrośnie nam pokolenie w znacznej części pozbawione jakichkolwiek zasad i elementarnej empatii
i w końcu dojdzie na transmisji do morderstwa popełnionego dla chwili "fejmu".
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 240
Rejestracja: 10 paź 2017, 14:30
Podziękował: 227 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: od_taaki


Re: Na każdy temat!!!
05 cze 2019, 09:42


Obrazek
Co za szokujące zdjęcie ;)
Tym razem nie widzimy go rzygającego,srającego do kubła, chlejącego na umór,napierdalającego się z laseczka, bądź uprawiającego wątpliwej jakości sex.
I tak sobie myślę że po tym wszystkim co już widziałem on tam pasuje jak wól do karety :laugh3:
Ale to dobrze że chodź przypomniał sobie że istnieje coś takiego jak muzeum.
Swoja drogą jestem przekonany że jest to pewno jego pierwszą taka wizyta w tego typu placówkach nie licząc szkolnych wycieczek
Ale nie ma co fotka robi wrażenie ;) no i ta jego poważna i jakże zamyślona twarz.
Tylko czy w tej jego pustej głowie w tym momencie pojawiły się jakieś mądre myśli :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Na każdy temat!!!
05 cze 2019, 15:07


Nabijacie fejm jakimś gównom, a potem hurr durr, że mają popularność. Kiedyś takie kiepy żyły sobie, chlały, ćpały, płodziły dzieci w swoich melinach i każdy miał wyjebane, bo to i za małe żeby komuś krzywdę zrobić i za głupie żeby coś osiągnąć, taka smutna prawda. Wielu takich młodych meneli chciało się przez to wyrwać z patologii i często się to udawało, gdy taki dżentelmen zamiast dalej kraść i chuliganić, znajdował sobie pracę, czasem dziewczynę i jakoś to było. Sam znam parę takich przypadków. Zauważają wtedy że nawet dla nich jest szansa na przyzwoite życie, gdzie nie trzeba zabijać strachu przed kolejnym miesiącem, bo przecież ani pracy, ani kasy, ani perspektyw.

No ale dziś tacy ludzie dostają pieniądze za bycie debilami, dlatego nie mają ani chęci ani motywacji do wychodzenia z tego. Bo na co taki np rafatus może liczyć w prawdziwym świecie? Odwyk a potem chujowa praca, w porywach 2k na rękę miesięcznie jak będzie jebał z weekendami. A tak to i porucha sobie jakieś niezbyt ogarnięte ale przeciętnie ładne karyny żądne fejmu. No i jeszcze dobry hajs za to dostaje. Dlatego nawet jakby chciał wyjść na prostą, to raczej sobie nie poradzi, bo to dla niego więcej wyrzeczeń niż korzyści.
Awatar użytkownika
AnalTerrorist69
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 11 maja 2019, 09:41
Podziękował: 69 razy
Podziękowano mu: 88 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ja sam
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PAJONKbezRONK


Re: Na każdy temat!!!
05 cze 2019, 15:16


To jest znak czasów
I nie nalezy winić patusów... oni zawsze byli
Lud tego chce i chuj
takie czasy
Ja ich razem nie ogłądałem.....ale jak wpadałem na te1 min do Rafatusa... to było jak małpa w ZOO
Poza tym ich mało kto traktuje jako autorytet... bardziej jako możliwość wykurwienia im za pato... to trochę takie polskie cebulactwo.....ja na nich patrze jako na przypadek, bez emocji...
Na zasadzie... tu właśnie zmierza świat
trudno mi to nawet oceniać
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Na każdy temat!!!
07 cze 2019, 11:04


Z tego co mi jest wiadomo to YT już zabrał się za patusów i liczna takich transmisji znacznie spadła.
Po licznych interwencjach policji no i też innych instytucji,które to pochyliły się nad tym problemem także i największa platforma wideo w sieci czyli YT też coś zaczął wreszcie z tym robić.
Przykładem tego może być niejaki Gural który to w końcu za to że nakłaniał na swoich transmisjach nieletnie laseczki do uprawiania sexu został za to zatrzymany przez policję.
No i dobrze :good3:
Przez w miarę skuteczne działania portalu, liczba pato-transmisji gwałtownie zaczęła spadać ale co sprytniejsi nadawcy tych wątpliwej urody i pozbawionych jakichkolwiek cech moralnych transmisji nie składaj a broni i przenoszą swoją działalność na inne strony.
Tak, tak do naszego kurwidołka też niestety już zdążyli zawitać.
Co prawda słynny już Rafatus nieco teraz złagodniał ale i tak nadal możemy mówić o dziesiątkach młodych osób, którzy śledzą ich poczynania.
Tak już na sam koniec.
Nie wiem co gorsze jest już oglądanie srającego do wiadra alkoholika czy też widok wątpliwej jakości sexu w jego wykonaniu :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Na każdy temat!!!
12 cze 2019, 09:21


Obrazek
Mam pytanko.
Co panie i panowie sądzicie o tym nowym pomyśle.
Ja jakoś tam czuję się nieswojo :!: :!:
Przyzwyczaiłem się do tego miejsca jakim ono by nie było i......
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Na każdy temat!!!
12 cze 2019, 09:35


Jak na foro jest oficjalna cenzura i nie można obrażać innych userów to to chuj a nie foro, moja noga tam nie postanie
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Na każdy temat!!!
12 cze 2019, 10:33


Hardowi moze sie spodobac takie rezimowe foro, coś ala TVPis
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Na każdy temat!!!
12 cze 2019, 12:24


komin pisze:Hardowi moze sie spodobac takie rezimowe foro, coś ala TVPis



Komin nie dogryzaj starszemu panu, nie dość, że upały go wykańczają to jeszcze Ty.
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Na każdy temat!!!
12 cze 2019, 14:27


Swoją drogą SU działa jak pindol z chorą prostatą a oni nam fundują jakieś tam forum.
Brak mi słów :shock2:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Na każdy temat!!!
13 cze 2019, 08:53


HardRockCaffe666 pisze:a oni nam fundują jakieś tam forum


Przeszło mi przez myśl jak w czasie kryzysu było tu takie zatrzęsienie "różowych", że SU zwietrzy biznes i odpali jakieś pseudo forum, gdzie facet aby pisać będzie musiał mieć kupione żetony (coś jak te emotki teraz), albo posty po 10 zetów itp. ale wydało mi się to takie głupie że szkoda było o tym wspominać. Foro jest, ciekaw jestem czy za jakiś czas nie będzie opcją premium, dla aktywnych kupowaczy żetonów. Nie zdziwi się jak nawiążą współpracę z kilkoma topkami aby tam coś pisały, robiły do swoich tematów odnośniki na profilach, albo np wstawiały foto no forum w ich tematach (które będą w jakiejś formie premium). Sposobów na zarobienie kolejnego żetonu jest bardzo dużo, ale nie chcę mi się wierzyć, że SU jest aż tak pazerne i mam nadzieję, że zostaną przy samym forum które pewnie i tak padnie :)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Na każdy temat!!!
14 cze 2019, 20:48


Z innej beczki, jak obrazić katolików w jednym teledysku:
https://www.youtube.com/watch?v=hFlHsKE ... Yg&index=1
:D
A tu ciekawostka, ta pani to:
https://ssl-gfx.filmweb.pl/ph/14/29/1429/338695_1.2.jpg
:D
Awatar użytkownika
jakim
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 29
Rejestracja: 12 sie 2016, 12:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 38 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Na każdy temat!!!
15 cze 2019, 12:09


A tutaj film który to niedawno widziałem.
W kościele katolickim źle się dzieje :shock2:
Oprócz pedofili jeszcze to :!:
Obrazek
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Na każdy temat!!!
21 cze 2019, 09:53


Obrazek
Nie no temu panu chyba z tego upału we łbie się pojebało :shock2:
Nie tego oczekujemy (przynajmniej ja) od RPO.
Ta policja tego zwyrodnialca (36 ciosów nożem) powinna wyprowadzać za rączkę i pod krawatem :!: :!:
https://wiadomosci.wp.pl/adam-bodnar-w- ... 984365697a
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Na każdy temat!!!
21 cze 2019, 09:59


Jak obrazić katolików?
Powiedzieć że się nie wierzy w żadnego z bogów, albo wspomnieć że wszystkie ich główne święta mają korzenie w znacznie starszych kultach i religiach.

ps. Hardkor jak wrzucasz to wrzuć cały artykuł albo linka. Ja rozumiem że dziś ludzie czytają tylko nagłówki, a portale mają hajs z wejść, dlatego clickbaity to rzecz normanla, ale fajnie byłoby się dowiedzieć co konkretnie razi bondara.

Poza tym miło ze strony bondara że czasem walczy także prawa o katolików i nacjonalistów, jak chociażby zabójcy tego dziecka:
Obrazek
Awatar użytkownika
AnalTerrorist69
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 11 maja 2019, 09:41
Podziękował: 69 razy
Podziękowano mu: 88 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ja sam
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PAJONKbezRONK


Re: Na każdy temat!!!
10 lip 2019, 10:55


Obrazek
Taaaaaaaaaaa bez komentarza :!:
To że je tutaj chwale bo widocznie moim zdaniem na to zasługują.
Zauważyłem że na forum ostatnio panuje jakiś zastój wiec postanowiłem wprowadzić odrobinkę świeżości.
I co niczym efekt kuli śniegowej to tych kilku moich postach nagle i inni się ożywili.
Nie ważne czym się kierowali czy szukali atencji czy uj wie czego
I o to mi chodziło niech się coś dzieje :!: :!:
Także panie i panowie kłóćmy się, hejtujmy, chwalny swoje laseczki itp,itd ;)
Nich to forum żyje :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Następna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Off topic



Użytkownicy przeglądający to forum: dissssid i 31 gości