Lovense Lush

Jak korzystać z portalu? Problemy dotyczące forum? Napisz tutaj co Ci sprawia trudność.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Lovense Lush
09 maja 2019, 10:03
Witam, czy mógłby mi ktoś pomóc z lushem? ściągnełam aplikacje Lovense Remote i jak ustawić aby reagowała na dźwięk żetonów? czy potrzebuje dodatkowej aplikacji? jeżeli użyje dzięk to reaguje na każdy dźwięk, dziękuje :heart:
Awatar użytkownika
SkromnaMezatka
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 09 maja 2019, 09:55
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: SkromnaMezatka


Re: lush
09 maja 2019, 10:33
SkromnaMezatka, troche na ten temat na forum jest...wystarczy poczytac... Potem i tak zglosi sie kolega Fapka ktory "za drobna oplata" wszystko Ci poustawia.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: lush
09 maja 2019, 14:12
komin pisze:SkromnaMezatka, troche na ten temat na forum jest...wystarczy poczytac... Potem i tak zglosi sie kolega Fapka ktory "za drobna oplata" wszystko Ci poustawia.

Ostatnio zrobiłem coś takiego: pytam kobietki ile chce dać za moją pomoc, napisała 50 dych... to dopytuję się czy ma na myśli 50 zł czy 50*10=500 zł ^_^ (bo waluty też nie podała). I że jeżeli to drugie to ja bardzo chętnie pomogę, a pierwsza kwota (50 zł) to trochę za mało :P

Swoją drogą odpowiedzi na pytania są w temacie, wystarczyło użyć funkcji szukania...
viewtopic.php?f=20&t=5648&p=104695#p104640
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Re: lush
09 maja 2019, 16:29
Fapka pisze:odpowiedzi na pytania są w temacie, wystarczyło użyć funkcji szukania...

zbyt wiele wymagasz, zbyt wiele... ;) jak sie kupi lusha to trzeba napierdalac na SU a nie przegladac jakies forum... dam se lapy uciac ze polowa nawet nie wie co to "funkcja szukaj"
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: lush
09 maja 2019, 17:40
komin pisze:
Fapka pisze:odpowiedzi na pytania są w temacie, wystarczyło użyć funkcji szukania...

zbyt wiele wymagasz, zbyt wiele... ;) jak sie kupi lusha to trzeba napierdalac na SU a nie przegladac jakies forum... dam se lapy uciac ze polowa nawet nie wie co to "funkcja szukaj"
Wiem, że zbyt wiele. Niektóre osoby zniechęcają się już tym, że w pierwszej wiadomości (zawierającej szczegółowe informację co mogę zaoferować ze swojej strony i jak to właściwie funkcjonuje) podaję, że ma mnie dodać na Skype, bo usprawni to komunikację... :)

Nawet nie chodzi o szukanie na forum, co w internecie też można...
Najpierw powinno się sprawdzać to co już jest wstawione.
Ile to już osób jako pierwszy post wali o Lushu? To bardzo niekulturalne dla mnie i wiem, że te osoby nie są na tyle zainteresowane by jeszcze za to płacić. Jeszcze chyba żadna osoba z tych jedno-postowców się do mnie nie odzywała.
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Re: lush
10 maja 2019, 13:57
Wybaczcie, ale ten temat niezmiernie mnie bawi :D
Już pomijam Fapkę i jego interesiki (serio Fapek 500zł? Toż to lush mniej więcej tyle kosztuje)... ale ciężko wieczorem znaleźć laskę, która nadaje z WŁĄCZONYM lushem (nie mówię już o PODŁĄCZONYM do aplikacji, czyli wibrującym), a faceci i tak sypią jak pojebani.
Biustwo


Re: lush
10 maja 2019, 14:15
Biustwo pisze:Wybaczcie, ale ten temat niezmiernie mnie bawi :D
Już pomijam Fapkę i jego interesiki (serio Fapek 500zł? Toż to lush mniej więcej tyle kosztuje)... ale ciężko wieczorem znaleźć laskę, która nadaje z WŁĄCZONYM lushem (nie mówię już o PODŁĄCZONYM do aplikacji, czyli wibrującym), a faceci i tak sypią jak pojebani.
Nie, nie biorę 500 zł. Ale ona tak zrozumiała, bo to tępa cipa, a takim nie ma co pomagać.
Po prostu one się nie słuchają, a ja tego nie znoszę.
Albo ktoś jest potulną sunią i dostaje, albo niech wypierdala, bo ja nie mam ochoty na pierdolety.

Widać Ty też źle zrozumiałaś... bo 500 zł to kwota fajna, a 50 zł to zdecydowanie za mało, oznacza to, że cena jest gdzieś pomiędzy...

Nie piszę ile biorę z prostych przyczyn - znajdzie się osoba, co powie, że zrobi taniej :-) Nie ważne czy zrobi, czy oszuka... mi się to nie opłaca.
A pizdy zarabiające sporo nie powinny być takie skąpe, bo to jednak jest coś, co daje duże możliwości (nie tylko sam Lush). Siedziałem nad tym wiele godzin, a to inwestycja jednorazowa, więc kwota 50 zł jest po prostu śmieszna, ale przecież która z Was wykupuje licencje do programów z których korzysta?
Ile z nas korzysta z Wikipedii, a ilu daje coś? (Ja dałem!)
Ile dziewczyn korzysta z Ruletki Decyzji i ma przycisk do zakupu braku reklam? Żadnej jeszcze nie widziałem co te niecałe 10 zł dałaby twórcom tej aplikacji z których mogą losować nagrody widzom... przynajmniej dzięki systemom reklam deweloperzy aplikacji na Androida zarabiają...


Zatem wygodniej jest "cipkom" zwodzić widzów... A niektóre są sprytne i potrafią poczytać forum, powymyślać bzdury (że się nagrywa dźwięk żetona, by tylko na niego reagował) oraz inne bardziej wymyślne sposoby NABRANIA użytkowników. Ostatnio byłem świadkiem ciekawej akcji, ale nie będę podpowiadał oszustkom.
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Re: lush
10 maja 2019, 15:17
Biustwo pisze:Wybaczcie, ale ten temat niezmiernie mnie bawi :D
Już pomijam Fapkę i jego interesiki (serio Fapek 500zł? Toż to lush mniej więcej tyle kosztuje)... ale ciężko wieczorem znaleźć laskę, która nadaje z WŁĄCZONYM lushem (nie mówię już o PODŁĄCZONYM do aplikacji, czyli wibrującym), a faceci i tak sypią jak pojebani.

Ja nie wiem Co Cie tak bawi? nawet gdyby Fapka chcial 500 zl to to jest jego sprawa na ile wycenia swoja prace. Nikt nikogo nie zmusza do kupowania u niego. On Ci nie mowi po ile masz cycki pokazywac i ze np 20 zet to za drogo... Co ma do tego cena Lusha? Moj komputer kosztuje moze z 5-6 tysi a oprogramowanie na nim kilka razy wiecej... Nie widze zwiazku.
To ze laski sciemniaja to wiekszosc wie... a moze naprawde robi im sie mokro i czuja wibracje ktore sa aktywowane zoltym swiatlem spadajacego zetona..
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: lush
10 maja 2019, 15:48
Komin, Ty chyba uwielbiasz udawać, że nie zrozumiałeś tego, co napisałam. Bo wbrew pozorom uważam Cię za dość bystrego gościa.

Bawi mnie temat lusha. Bawi mnie to, że ludzie płacą za te udawane ataki epilepsji połączone z odgłosami robienia mega kloca, rzekomo wywołane niedziałającym lushem. Zawsze wtedy mam dylemat - dzwonić po karetkę czy po egzorcystę? Ale niech sobie wyjce zarabiają, nie będę uświadamiała Januszy.

Co do Fapki - niech i tysiąc mu płacą, niech chłopaczyna też zarobi. Dla mnie śmieszna będzie każda laska, która da mu nawet 5 zł, bo jak widać można zarabiać kilkaset złotych dziennie mając wyłączony lush :D
I błagam, nie pisz mi, że może niektóre chcą być uczciwe, albo jeszcze lepiej, że chcą przeżywać te rozkosze, które daje lush. Mam lusha i wiem jaką "rozkosz" może dać ta zabawka na maksymalnych obrotach (ten dźwięk, który "steruje" lushem na SU to 1 sekunda najsłabszych). Ja to wiem, wy to chyba też wiecie. I dlatego tak mnie to bawi.
Biustwo


Re: lush
10 maja 2019, 16:09
Natura światła jest korpuskularno-falowa.
Zatem komin może mieć rację...

A tak na serio, kto z Was nie chciałby zarabiać mówiąc? Fajnie by było, mowa trudną rzeczą nie jest.
Trochę ją przekształćmy - zrobimy z tego jęki.
No i jeszcze do jęków trzeba się ruszać, coby struny głosowe nie zardzewiały! Odblokować przeponę, etc.

Biustwo pisze:Ale niech sobie wyjce zarabiają, nie będę uświadamiała Januszy.
Bez sensu. Żetony wydane na inne, to żetony nie przekazane Tobie. Gdzie Twój żetoniarski instynkt?
A Biustwo, jeszcze przypomnę, że skoro Cię to tak bawi, to przypomnij sobie, że dostałaś ode mnie za free do wypróbowania wersję na zbiornik i nic z tym nie zrobiłaś =)

* - chodzi o jej nick, niebezpośrednie skojarzenie.

Biustwo pisze:niektóre chcą być uczciwe
Nie weryfikujmy ich słów, bo jedna pani, co uważa się za bardzo wyjątkową osobę* mówi jedno, robi drugie...
Przekazuję to co piszą :D
Dlatego sens ma jedynie kontrola bez udziału dźwięku, ewentualnie z własnymi dźwiękami (tak jak ma najlepszy przykład => szefowa).

Swoją drogą robię zapowiedź postu z listą osób mających Lusha z podziałem kto w chuja leci, a kto nie (powtórzę znowu: nie weryfikuję czy osoba kupująca skrypt go używa, bo w sumie mi zapłaciła).
[Bierzcie to jako podpowiedź, że przyjmę łapówki].
Tylko nie wiem jeszcze kiedy będzie tyle czasu bym się pofatygował :D
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Re: lush
10 maja 2019, 16:42
Biustwo, zrozumialem bardzo dobrze co napisalas na temat samego Lusha... tez mnie bawi, powiem wiecej bawi mnie to w sensie pozytywnym. Oczywiscie , jak juz kiedys pisalem lusha traktuje w kategoriach cyrkowych a nie erotycznych... gdy laska ma lushoatak padaczki bawie sie swietnie choc erekcji to u mnie nie wywola..wrecz przeciwnie... trudno o erekcje gdy sie peka ze smiechu :P
Natomiast, uczepilem sie tego:
Biustwo pisze:pomijam Fapkę i jego interesiki (serio Fapek 500zł? Toż to lush mniej więcej tyle kosztuje

i powtorze... nie Twoja brocha jakie i za ile Fapka robi interesiki. Co wiecej uczepie sie bardziej ;) (przywyklas juz chyba... ;) )
Biustwo pisze:Dla mnie śmieszna będzie każda laska, która da mu nawet 5 zł, bo jak widać można zarabiać kilkaset złotych dziennie mając wyłączony lush

Mozesz blagac ale jednak napisze :P lubie gdy ludzie chociaz staraja sie byc uczciwi... juz nie zmuszam do przezywania rozkoszy skoro ani lush ani wystepy ich wam nie daja, to jestem w stanie zrozumiec. Za to minimum przyzwoitosci bylo by mile... skoro da sie tego pierdolonego lusha wlaczyc to go qwa wlaczcie... nawet kosztem tych paru stowek dla Fapki. Kupilyscie auto to wlejcie jeszcze do niego benzyne. Wiec tutaj Biustwo sie roznimy zdaniami... ja tam szanuje laski ktore dadza Fapce "5 zlotych" a troszku brzydze sie tymi ktore wola oszukiwac "bo sie da". Rozumiem ze to Ty przyjmujesz takie obrzydzajace podejscie za lepsze ;) (standardowa drobna zlosliwosc :P )
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Lovense Lush
10 maja 2019, 17:07
komin, na swoją obronę dodam tylko, że mój lush jest zawsze włączony i podłączony i szczerze lubię te wibracje. Tylko nie miotam się jak ryba po wyjęciu z wody i nie jęczę tak by obudzić cały blok bo ktoś mi rzucił 10 żet ;)

A co do Fapki, zgadzam się - nie moja sprawa, ale... śmiać się mogę.
EDIT: Wam tez nic do tego ile zarabiamy, a wielokrotnie pisałeś, że powinnyśmy zarabiać mniej :)


Niech Lush będzie z Wami!
Biustwo


Re: Lovense Lush
10 maja 2019, 17:37
Biustwo pisze:Wam tez nic do tego ile zarabiamy, a wielokrotnie pisałeś, że powinnyśmy zarabiać mniej

Owszem pisalem, ale glownie w kontekscie porownania do zarobkow kurewien regularnych a nie personalnie... i nadal podtrzymuje ze zarabiacie za duzo w porównaniu z tym jak bardzo Wam jest "latwiej", ale to inny temat ;)
A skoro sie nie miotasz od lusha i po kazdej dyszce nie robisz salta w tyl to olewam, nie wchodze do Ciebie :P ;)
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Lovense Lush
10 maja 2019, 18:34
komin pisze:A skoro sie nie miotasz od lusha i po kazdej dyszce nie robisz salta w tyl to olewam, nie wchodze do Ciebie


Masz racje, ze mną to słaby ubaw. Nikt księdza nie wzywa, nie zamiatam dupą podłogi.... Kiedyś jakiś pan był zniesmaczony moim występem z lushem, stwierdził, że chyba nie lubię tego tak bardzo jak inne.
Biustwo


Re: Lovense Lush
10 maja 2019, 18:56
Biustwo pisze:
komin pisze:A skoro sie nie miotasz od lusha i po kazdej dyszce nie robisz salta w tyl to olewam, nie wchodze do Ciebie


Masz racje, ze mną to słaby ubaw. Nikt księdza nie wzywa, nie zamiatam dupą podłogi.... Kiedyś jakiś pan był zniesmaczony moim występem z lushem, stwierdził, że chyba nie lubię tego tak bardzo jak inne.

też mnie to parę razy zgasiło :(
i z tego wniosek taki, że trzeba aktorzyć albo zamknąć się samotnie pod kołderką... :C
i rodzi się tutaj sprzeczność interesów :/

JAK RZYDŹ!?!?1!!??!
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 450
Rejestracja: 27 paź 2015, 19:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


Re: Lovense Lush
10 maja 2019, 19:15
Tak szczerze powiem, co za roznica czy wlaczony czy wylaczony, laskami telepie na widok żetona nie od wibracji ;)

a jak widzę, jak laska ma tak lush w piczy do tego wibro w piczy i kwiczy, to mnie skręca, przepraszam jeśli kogoś uraziłam, ale nie mogę oglądać tych co się luszują. Serio przepraszam, ale mnie to odrzuca.
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Lovense Lush
10 maja 2019, 19:32
Nie no... wiadomka ze trzeba aktorzyc... klient jak rzuci dyche to oczekuje efektu jakby sam Rocco wjechal w dupe bez smarowania, a ze klient nasz pan to trzeba robic to czego oczekuje. Ktoras tam kiedys na CB zaczela tak reagowac na lusha no i poszlo...reakcja lancuchowa. Bez sensu wogole kupowac lusha na SU jesli nie chcecie aktorzyc.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Lovense Lush
10 maja 2019, 20:43
Ja kupiłam żeby się zabawiać z chłopem w parkach itp. Na SU używam bo to dobra kasa... Kurde, może powinnam pozwolić temu demonowi wejść we mnie i dać czadu. Mycie podłogi miałabym z głowy i może kilku nowych fanów.
Biustwo


Re: Lovense Lush
18 cze 2019, 20:51
Ok, nie kcem ale muszem sie spytać... jak mam podłączyć tego lusha żeby działał na SU? bo od miesiąca leży w szafie ( czasami wyciągnięty dla własnej zabawy) :mrgreen: ? na razie mam sciagniete Lovense Remote ,a co dalej? Jakieś wskazówki?
Awatar użytkownika
Miranda123
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 24 kwie 2019, 11:51
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: wiele
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Lovense Lush
19 cze 2019, 05:35
Masz wiele rozwiązań (w zależności od tego jak ogarniasz komputerowe sprawy). Opcja najłatwiejsza - wkładasz wyłączony i udajesz. Opcja level 2 - włączasz, nie łączysz z apką i też udajesz. Opcja 3 - ustawiasz apkę na reagowanie na dźwięk - i starasz się tak ustawić głośniki i telefon z apką, żeby nie zbierał innych dźwięków. Opcja 4 - piszesz do Fapki albo ludzi z lovensa i ogarniasz sprawę bardziej informatycznie. Opcja 5 - sterujesz ręcznie.

Nie, ten post nie był złośliwy. Chciałam tylko dać więcej opcji wyboru (każdy ma własne sumienie). Większości panów, którzy tipują na lush i tak wszystko jedno.
Biustwo


Następna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Dział Techniczny



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości