Limit wypłat żetonów

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Limit wypłat żetonów
26 wrz 2019, 17:13


takatam pisze:Gdyby przychodzili nowi ludzie fascynowałyby ich te dziewczyny które są. Starzy wyjadacze nie będą codziennie wchodzić na palcówkę do panny która na portalu siedzi od 5 lat.


No i tu jest klucz, bo nie przychodzą albo przychodzi ich za malo. Więc sila rzeczy tendencja musi być spadkowa.
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Limit wypłat żetonów
26 wrz 2019, 18:00


Wiec problemem nie jest mała ilość nowych twarzy tylko mała ilość nowych oglądających. Nowy oglądający nie wie która twarz jest nowa a która nie. Skoro showup nie inwestuje w reklamę to nawet gdyby nowych solo twarzy pojawiło się 1000 i tak się nikt o tym nie dowie. Skorzystają tylko panowie którzy są obecni, którym znudziły się stare modelki. A stare będą miały jeszcze gorzej niż maja teraz :good3:
Awatar użytkownika
takatam
SU-holik
SU-holik
Posty: 192
Rejestracja: 08 cze 2019, 14:48
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: BlackMidnightAngel_
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Limit wypłat żetonów
26 wrz 2019, 21:07


takatam, myślę, że trochę masz rację i trochę mam ją ja. Bo jak zabłądzi na SU ktoś nowy, akurat nie ma żadnej fajnej transmisji, tylko 4 emerytki, kilka korpusów wyłaniających się z cienia i kilka antenek z cipki to.. znika tak szybko jak wlazł. I nie wydaje mi się, żeby wszyscy chcieli oglądać tylko pary. Wielu facetów chce mieć to złudzenie, że ma nas da siebie i marzyć, że kiedyś wsadzi w realu. Trudno o to, kiedy na transmisji ktoś nas bzyka.
Biustwo


Re: Limit wypłat żetonów
27 wrz 2019, 09:50


Biustwo pisze:marzyć, że kiedyś wsadzi w realu
chyba trafiłaś w sedno, SU sprzedaje marzenia, iluzję bycia z kobietą itp. Myślę że większość oglądających to jednak zaspokaja pierwotne potrzeby których w realu nie mają szansy zaspokoić, a do prostytutki nie chcą iść z powodu, wstydu, barier psychicznych, ideologicznych, czy innych przekonań. Tacy którzy wpadają na SU z innych powodów jest statystycznie mniej. Dlatego jak długo ludzie będą tu po tą iluzję wchodzić tak długo SU będzie sobie radziło, i to na tyle dobrze by się nie zamykać ani nie sprzedawać. Wypełnia niszę dla tych którzy na np CB być nie mogą. I też iluzja poznania tej jedynej jest większa jak masz konkurencję w postaci 200 widzów z czego 10 piszących niż 2000 z czego co 3 rzuca napiwek. W takim mainstreamie jak na CB trudniej być zauważonym.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Limit wypłat żetonów
27 wrz 2019, 11:14


Spokojna pisze:Adela, dlaczego niby miałaby nie zarobić? Osobiście czytając Ciebie i ją zdecydowanie wolałabym spędzić czas w jej towarzystwie niż Twoim... No i pamiętaj, że gusta są różne. Myślę, że gdyby Biustowo nie miala ruchu i nie opłacałoby jej się nadawać, to już dawno by sobie odpuściła, a jednak gdzieś tam jest i nie sprawia wrażenia jakby źle jej się żylo. Wiem, wiem.. .dyskusja z Tobą to jak grochem o ściane.

Ostatni czas na SU to był dramat. Męczyłam się już tam. I to fakt, że nie widzialam przez ostatnie 5 lat tylu "sępów" co przez ostatnie parę miesięcy. To się nawet nie do końca przekłada na zarobki, bo swoje i tak wyciągałam, ale szału można było dostać. Po godzinie siedzenia miałam już dość. Ten limit jest wkurzający i faktycznie zniechęca. To, że co parę dni zlecałam wypłatę nie zmienia faktu, że to przesada. Nie są godni zaufania niestety., więc i limit nie napawa nikogo spokojem. Zrezygnowałam z SU co prawda z innych powódów, stara już jestem, nic nie trwa wiecznie, ale przez to jak ten portal teraz funkcjonuje, w ogóle mi go nie brakuje... Myślałam, że po 5 latach to trochę będzie mi żal itp A tutaj nic... SPOKÓJ.:) Polecam wszystkim :D

Gratuluję Ci rezygnacji z dostatniego życia i spełniania marzeń, które dzięki SU można prowadzić, dopóki portal dobrze przędzie nigdzie z niego się nie ruszam.
Multikonto BlackBitch30 !!!!!!!
Awatar użytkownika
Adela->BlackBitch30
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 270
Rejestracja: 26 kwie 2019, 10:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 25 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Limit wypłat żetonów
27 wrz 2019, 12:30


Adela, jeśli uważasz że bez SU nie możesz mieć dostatniego życia to nisko się cenisz .... chyba że masz ze 20 lat, to wtedy Cię to jeszcze usprawiedliwia.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Limit wypłat żetonów
27 wrz 2019, 13:40


Ja żadnych spadków ani braku chętnych nie zauważyłam, odkąd jestem na portalu jak dla mnie panuje stabilizacja. Wiadomo raz dzień jest super, dużo oglądający i żetonów ale są i dni tak zwane spokojne i tak w kółko. To nawet prostytutki mają takie dni, że raz mają dużo klientów a raz mniej, nie wiem od czego to zależy :laughingnew:
Awatar użytkownika
Sexy_Lejdis
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 339
Rejestracja: 16 kwie 2019, 18:54
Podziękował: 160 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Limit wypłat żetonów
27 wrz 2019, 15:22


tomoxx, takie pieniądze jakie się wykręca na seks kamerkach, to w realnym życiu mało kto (uczciwie) zarobi.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: Limit wypłat żetonów
27 wrz 2019, 15:46


msn pisze: takie pieniądze jakie się wykręca na seks kamerkach, to w realnym życiu mało kto (uczciwie) zarobi.

Zaraz sie ktos obrazi ale ja bym tego tak nie powiedzial... moze bardziej pasujacym i logicznym zarazem byloby ze malo ktora z panien wystepujacych na kamerkach bylaby w stanie zarobic (uczciwie) takie same pieniadze w realnym zyciu (z normalnej pracy czy biznesu).

Zakladajac optymistycznie ze srednia miesieczna z SU to niech by nawet bylo te 10000 zlotych (podkreslam srednia, bo sa takie co 20 a sa takie co ledwo 5...)
To czy te 10 tysi to jakies wielkie halo na dzien dzisiejszy w Polsce? Ja byc moze troche oderwany od rzeczywistosci jestem... moze akurat na takich ludzi w zyciu trafiam ale dzisiaj nie trzeba byc dyrektorem banku zeby wykrecac dyszke?
Pomijam juz zupelnie ze dychacza to pewnie mozna spokojnie zrobic gdzies w Anglii na stanowisku minimalnie wyzszym niz operator zmywaka.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Limit wypłat żetonów
27 wrz 2019, 16:17


komin, nie mieszkam w jakimś małym mieście, ale 10k to bardzo duże pieniądze, standardem jest 3-6k a 10k to jest już fchuj duży naddatek. W takiej Warszawie np. jest wyższy poziom życia to i zarobki są też inaczej dostosowane. No ale nie zmienia to faktu, że pewnie dla 75% społeczeństwa w Polandii, 10k pln, to bardzo dużo.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: Limit wypłat żetonów
27 wrz 2019, 16:24


komin pisze:
msn pisze: takie pieniądze jakie się wykręca na seks kamerkach, to w realnym życiu mało kto (uczciwie) zarobi.

Zaraz sie ktos obrazi ale ja bym tego tak nie powiedzial... moze bardziej pasujacym i logicznym zarazem byloby ze malo ktora z panien wystepujacych na kamerkach bylaby w stanie zarobic (uczciwie) takie same pieniadze w realnym zyciu (z normalnej pracy czy biznesu).

Zakladajac optymistycznie ze srednia miesieczna z SU to niech by nawet bylo te 10000 zlotych (podkreslam srednia, bo sa takie co 20 a sa takie co ledwo 5...)
To czy te 10 tysi to jakies wielkie halo na dzien dzisiejszy w Polsce? Ja byc moze troche oderwany od rzeczywistosci jestem... moze akurat na takich ludzi w zyciu trafiam ale dzisiaj nie trzeba byc dyrektorem banku zeby wykrecac dyszke?
Pomijam juz zupelnie ze dychacza to pewnie mozna spokojnie zrobic gdzies w Anglii na stanowisku minimalnie wyzszym niz operator zmywaka.

Tylko patrz na to tak ile kobiety zarabiają w normalnej pracy powiedzmy ze jest to 2200zł netto, gdzie tu mam 500zł za np. 4 godziny, czyli to co dostałabym za 5 dni pracy...
Multikonto BlackBitch30 !!!!!!!
Awatar użytkownika
Adela->BlackBitch30
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 270
Rejestracja: 26 kwie 2019, 10:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 25 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Limit wypłat żetonów
27 wrz 2019, 17:19


Adela, nie wiem czy do konca zrozumialas moja mysl... mowiac wprost, zakladam ze na kamerkach siedza glownie panny ktorych wyksztalcenie, doswiadczenie, wiedza, pozwala w normalnej pracy zarobic wlasnie te jedyne 2200. Z tego co mi wiadomo to w srednio przyzwoitej korporacji w wiekszym miescie zarobienie tych 5000 dla niedoswiadczonej korposuki to nie jest jakis wielki problem...
No i wiesz... odpowiednio planujac i dbajac o swoja kariere jest szansa ze z czasem zarobisz duzo wiecej. Na SU natomiast "kariera" przemija wraz z uroda. Oczywiscie nie twierdze ze SU jest zlym miejscem na zdobycie kapitalu i rozpoczecie jakiegos wlasnego interesu, czy chocby czasem podczas ktorego dosc latwo zarabiajac zdobyc jakies solidne wyksztalcenie.

msn, ja przyznaje ze o Polskich realiach wiem tyle co od rodziny czy jakichs blizszych polskich znajomych. Do tego wiekszosc rodziny siedzi gdzies tam w branzy medycznej wiec pewnie moje wyobrazenie jest troche spaczone. Pewnie bym nie uwierzyl, gdyby wlasnie nie to ze mowi mi to bardzo bliska osoba, ale wyobraz sobie szpital (wcale nie jakies wielkie miasto) gdzie maja problem z obsadzeniem dyzurow... stawka? 300 brutto za godzine czyli 7200zl za 24 godzinny dyzur podczas ktorego jest szansa ze spora jego czesc przespisz na sofie... Niema chetnych. Zlikwidowany w ostatnich miesiacach oddzial radiologi z braku lekarzy pomimo tego ze oferowano im kontrakty opiewajace na grubo ponad 50 tysi w miesiacu. Takze nie wiem... moze akurat taka specyfika akurat w tej branzy?
Z drugiej strony... doslownie sprawa z przed dwoch dni... siostrzenica gowniara po maturze rozpoczynajaca zaocznie studia... JEDNO wyslane CV i z buta praca w korpo, w jakims supporcie... 8 tysi brutto na poczatek, w zasadzie zero doswiadczenia a jedyny atut to znajomosc poza angielskim jeszcze jednego bardziej egzotycznego jezyka. Thats all..
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Limit wypłat żetonów
27 wrz 2019, 17:42


komin pisze:Adela, nie wiem czy do konca zrozumialas moja mysl... mowiac wprost, zakladam ze na kamerkach siedza glownie panny ktorych wyksztalcenie, doswiadczenie, wiedza, pozwala w normalnej pracy zarobic wlasnie te jedyne 2200. Z tego co mi wiadomo to w srednio przyzwoitej korporacji w wiekszym miescie zarobienie tych 5000 dla niedoswiadczonej korposuki to nie jest jakis wielki problem...
No i wiesz... odpowiednio planujac i dbajac o swoja kariere jest szansa ze z czasem zarobisz duzo wiecej. Na SU natomiast "kariera" przemija wraz z uroda. Oczywiscie nie twierdze ze SU jest zlym miejscem na zdobycie kapitalu i rozpoczecie jakiegos wlasnego interesu, czy chocby czasem podczas ktorego dosc latwo zarabiajac zdobyc jakies solidne wyksztalcenie.

msn, ja przyznaje ze o Polskich realiach wiem tyle co od rodziny czy jakichs blizszych polskich znajomych. Do tego wiekszosc rodziny siedzi gdzies tam w branzy medycznej wiec pewnie moje wyobrazenie jest troche spaczone. Pewnie bym nie uwierzyl, gdyby wlasnie nie to ze mowi mi to bardzo bliska osoba, ale wyobraz sobie szpital (wcale nie jakies wielkie miasto) gdzie maja problem z obsadzeniem dyzurow... stawka? 300 brutto za godzine czyli 7200zl za 24 godzinny dyzur podczas ktorego jest szansa ze spora jego czesc przespisz na sofie... Niema chetnych. Zlikwidowany w ostatnich miesiacach oddzial radiologi z braku lekarzy pomimo tego ze oferowano im kontrakty opiewajace na grubo ponad 50 tysi w miesiacu. Takze nie wiem... moze akurat taka specyfika akurat w tej branzy?
Z drugiej strony... doslownie sprawa z przed dwoch dni... siostrzenica gowniara po maturze rozpoczynajaca zaocznie studia... JEDNO wyslane CV i z buta praca w korpo, w jakims supporcie... 8 tysi brutto na poczatek, w zasadzie zero doswiadczenia a jedyny atut to znajomosc poza angielskim jeszcze jednego bardziej egzotycznego jezyka. Thats all..

Być może jest tak jak mówisz, tylko ze wśrod ludzi których znam, nikt nie zarabia więcej jak 3000zł netto i nie są to kobiety tylko meżczyzni, a Ci ze studiami powyjeżdzali za granicę bo zarobki ich nie satysfakcjonowały bo nie były wyższe niż 3000zł, pewnie w korpo są takie zarobki ale na pewno nie ma tam luzu i braku obciążeń psychiczych, tutaj mam zarabiam na luzie, pracuje kiedy chcę nikt nade mną nie stoi i nie mówi mi zrób to czy tamto, spóźnilaś się minutę wracając z przerwy... Ta sceneria, która przedstawiasz kojarzy mi się z tą, która przedstawiają politycy ze średnia zarobków polaków to 5000zł, ale realia są nieco inne.
Multikonto BlackBitch30 !!!!!!!
Awatar użytkownika
Adela->BlackBitch30
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 270
Rejestracja: 26 kwie 2019, 10:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 25 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Limit wypłat żetonów
27 wrz 2019, 21:08


beznadzieja pisze:Adela, okej ja rozumiem, ze Tobie idzie dobrze, ze jestes atrakcyjna i super :) Ja rowniez nie czuje sie jakąś maszkarą , jednak mam swój klimat i swoj deal. Nie osiagam żadnej spektakularnej liczy widzow, no chyba ze zaczynam cos pokazywac za free, a ja z free nie lubie pokazywac, wiec sie wyprowadzam z SU. To tak po pierwsze :)

Zdecydowanie jak juz wczesniej mowilismy tanie, byle jakie grupowe rozwalily system privkow. Nie wiem po co komus robic cos po 2 zlote skoro mozna zgarnac 10 zl , mniejsza liczba widzow ale hajs sie zgadza.

Najgorzej jednak mimo wszystko, ze ten portal nie tępi tych oszustek, przez co jest więcej gapiów niż osób, ktore sa zainteresowane zabawą.

Ja nie uciekam z tego portalu bo mam problem z osiągnieciem limitu, bo zepne dupsko posiedze cala noc albo ze dwie wyrobie ten jebany limit , ale po co ? jak posiedze cala noc gdzie indziej to zrobie tego tysiaka z palcem w dupie, bez sluchania "sępów". Nie chodzi o to, ze laski maja problem ze zrobieniem limitu bo każda w swoim tempie go zrobie, pytanie jest na chuj on jest, moim zdaniem tylko po to zeby trzymac dziewczyny z ryzach i traktować jak automaty do przyjmowania żetonow. Przestalo mnie to bawić.


A jaki to inny portal jak mozna wiedzieć? Gdzie nie ma sępów?
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 412
Rejestracja: 08 kwie 2019, 02:57
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Limit wypłat żetonów
27 wrz 2019, 21:15


Nie mogę kochana powiedzieć, bo zrobię sobie konkurencję, ale wszystko przed Wami nie samym showupem czlowiek zyje :)
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Limit wypłat żetonów
28 wrz 2019, 14:12


Adela pisze:Gratuluję Ci rezygnacji z dostatniego życia i spełniania marzeń, które dzięki SU można prowadzić, dopóki portal dobrze przędzie nigdzie z niego się nie ruszam.


Serio myślisz, że dostatnie można żyć tylko dzięki SU? Raczej nie... Nigdy nie żyłam jakoś nadzwyczajnie, na pewno nie ponad stan, bo nie czuje takiej potrzeby. Kasa z SU rzadko kiedy była na rozpierdolenie... Pracuje od dawna i nie przypominam sobie żeby te pieniądze z normalnej roboty nie wystarczyły mi na życie, nawet kiedy mieszkałam sama i sama płaciłam wszystkie rachunki. Ale ja inaczej podchodziłam do SU, dlatego teraz mogę odejść i nie martwić się o "dostatnie życie", nadal będzie normalne, takie jakie było :) A i marzenia dalej mogę realizować tak samo jak i kiedyś, tyle że bez tego balastu psychicznego jakim był ShowUp.
Nie musisz się ruszać nigdzie, siedź ile chcesz. Ja zwyczajnie uważam, że robię się juz stara... Nie stara w ogóle ale za stara na SU. Chce mieć rodzinę, dom i nie musieć przekladać tego tylko dlatego żeby poświecić jeszcze trochę cyckami i więcej ukitrać do skarpety... Kiedy jest się w związku i planuje się dalsze życie to chyba takie kwestie jak SU mogą odejść w zapomnienie a nawet powinny. Tym bardziej jeśli ma się na tyle stabilną sytuację finansową, że nie trzeba tego robić. A my mamy stabilną sytuację i to nie podlega dyskusji... Od dawna już brakowało mi wymówek czemu własciwie to robie... z przyzwyczajenia? z pazerności? NIe wiem...już mi się nie chce :P
Skonczyłam już dawno studia i wtedy powinnam odejść, ale jak kiedyś pisałam ciężko się oderwać od latwej kasy nawet jeśli się wie, że to już czas. Na mnie zwyczajnie już przyszedł czas i planowałam tego ciągnąć na siłę. Wybrałam jak chce dalej układać swoje życie i tyle. Nie uważam aby to była zła decyzja, bo jak mówię poradzę sobie spokojnie w życiu, a już dawno nie czułam się tak dobrze jak po usunięciu konta na SU :)

Dobra możecie dalej sie spierać czy 10k w normalnym życiu ktoś zarabia.... ( ode mnie dodam, że oooj zarabiają i to nawet więcej :P dlatego jak kiedys pisałam NIKT TUTAJ NICZEGO NAM NIGDY NIE ZAZDROŚCIŁ)
Awatar użytkownika
Spokojna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 262
Rejestracja: 17 kwie 2019, 09:58
Podziękował: 155 razy
Podziękowano mu: 246 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Limit wypłat żetonów
29 wrz 2019, 08:39


No zarobisz 10 koła poza SU w polsce :laughingnew:
Multikonto BlackBitch30 !!!!!!!
Awatar użytkownika
Adela->BlackBitch30
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 270
Rejestracja: 26 kwie 2019, 10:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 25 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Limit wypłat żetonów
30 wrz 2019, 10:19


Adela pisze:No zarobisz 10 koła poza SU w polsce



Adela, nie wiem w jakim mieście mieszkasz, ale poniżej 3000 netto w Warszawie to jeśli masz minimalne kwalifikacje i doświadczenie to nikt do pracy nie przyjdzie. 4000-4500 teraz musisz dać pracownikowi w wcale nie jakimś wielkim korpo. Z całym szacunkiem dla tych którzy narzekają na zarobki, kilka lat nauki, samozaparcie i poświęcenia się pracy i te 8000-10000 miesięcznie lekko można zarabiać.
U mnie w bloku na jednym z ponoć modnych osiedli, moje auto jest jednym z najgorszych w garażu, a nie mam lanosa :). Metr mieszkania w stanie deweloperskim kosztuje po 8900-10000 za metr, a jak chcialem kupić mieszkanie większe, to nie było w czym wybierać. Z rynku wtórnego jeszcze droższe.
Tak jak pisał komin, być może są tu nadające które bez SU nie miały by szans na to by zarobić 10k miesięcznie, sorry ale to że ktoś nie chce płacić więcej niż 3 nie jest winą pracodawcy tylko niskimi kwalifikacjami kandydata, teraz jest rynek pracy, i mając kompetencje to firmy o Ciebie walczą. I to ile jesteś w stanie zarobić zależy od tego ile poświęcisz swojego czasu by to robić. Jak ludzie wracają do domu o 16 i siadają przed TV to nic dziwnego że się nie rozwijają , na szkolenia firmowe darmowe nie chcą chodzić bo po co, a potem narzekania, że mało się zarabia. Możliwości zarobku są, ale żeby zarobić to trzeba się trochę nazapierdalać
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Limit wypłat żetonów
30 wrz 2019, 10:44


tomoxx pisze:Możliwości zarobku są, ale żeby zarobić to trzeba się trochę nazapierdalać

"otóż to" :D
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Limit wypłat żetonów
30 wrz 2019, 10:59


komin ty sie nie odzywaj bo Ty musisz w niedziele zapier..... mieszkam w małopolsce i nie ma tu mowy o takich zarobkach nawet mając kwalifikacje, nie trzeba być filozofem, żeby otworzyc chociazby olx w zakładce praca w warszawie czy innym mieście, żeby dostrzec, żeby to o czym mówisz nie miało pokrycia, w warszawie sa wyższe zarobki o nie wiele, ale i życie o wiele droższe mieszkania itp.
Multikonto BlackBitch30 !!!!!!!
Awatar użytkownika
Adela->BlackBitch30
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 270
Rejestracja: 26 kwie 2019, 10:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 25 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 71 gości