Związek (nie) tylko z ShowUpem

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Biustwo pisze:Z mojego punktu widzenia lepsza ślepa miłość niż miłość własna ;) ale co tu dłużej gadać (zwłaszcza, że niewiele pań bierze udział w dyskusji). Niech każdy żyje i kocha po swojemu.


dlatego tak szanuję to że mimo iż jesteś w mniejszości i często masz zdanie z którym się męska część nie zgadza, to masz jeszcze ochotę się z nami użerać :) i żeby Ci tej siły nie brakło, bo jak Ty czy Beza przestaniecie pisać o się tu bardzo męsko zrobi...za męsko
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Panie wolą wypowiadać się w temacie wypłat :(
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3114
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 35 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Troszkę wtrącę. Tak wiele napisaliście, że do wszystkiego się nie odniosę, więc powiem coś od siebie. Podobnie jak Biustowo jestem w związku z facetem poznanym na ShowUpie. Nie planowałam tego, on też nie, czasem tak po prostu jest i tyle. U nas z kolei nie jest tak różowo z akceptacją tych kamerek. Na początku było całkiem ok, aż byłam w szoku, że naprawdę potrafi to ignorować, jednak teraz kiedy już dłuższy czas razem mieszkamy, coraz częściej słyszę: Proszę, nie wchodź dziś tam - a ja nie wchodzę, bo przecież nie chcę nikomu sprawiać przykrości a ShowUp jest ostatnią rzeczą, o którą warto się kłócić. Wiem, że nie prosi mnie, żebym definitywnie z tym zerwała, bo nie tak się umawialiśmy, ale jeśli miałabym wybierać to wybrałabym bez zastanowienia. Wszyscy się starzejemy, kamerki nie będą na całe życie.
Myślę, że wszystko to kwestią charakterów, podejścia do życia i jakichś tam własnych przekonań, każdy z nas będzie miał inne zdanie na temat tego, co powinniśmy a co nie. Nie jestem do SU tak bardzo przywiązana, w ogólę nie lubię tego paskudnego miejsca, zwyczajnie w nie "wpadłam" a jak większość pewnie wie - ciężko się stąd wyrwać. Tzn. nie tyle stąd, co od łatwej kasy. I powiecie teraz, że nie jest łatwa...JEST! Moralnie upadłam tak nisko, jak myślałam, że się nie da, ale to jedyne 'koszta' - jedyne i najważniejsze.
Awatar użytkownika
Spokojna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 262
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:58
Podziękował: 155 razy
Podziękowano mu: 246 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Spokojna, propsy za szczerość. Szczególnie za te ostatnie zdania. W końcu ktoś kto nie zakrzywia rzeczywistości :good3:
Osobiście jestem słabej wiary jeśli chodzi o związki z szołapa, ale podobno czasem to działa, wiec życzę powodzenia.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Komin dziękuję :) Ja też byłam bardzo sceptyczna, ale teraz wiadomo- cud, miód i w ogóle ekstra, więc nie narzekam i cieszę się z tego co jest, resztę czas pokaże.Zawsze jest ryzyko, że coś może nie wyjść. Jest jeden niewątpliwy plus związku z kimś z Showupa, a mianowicie ten komfort, że niczego nie bedzie trzeba tłumaczyć, nikogo udawać. Oczywiście to tyczy się nas-nadających :)
Awatar użytkownika
Spokojna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 262
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:58
Podziękował: 155 razy
Podziękowano mu: 246 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Ja na szczęście lubię to paskudne miejsce. I nie muszę wybierać. Gdybym musiała, wybrałabym tak samo... a potem zdechła z głodu albo poszła do więzienia (ale to by było takie moralnie poprawne wyjście).
Biustwo


Nie przesadzajmy, że bez SU poumierałybyśmy z głodu. Ludzie nie siedzą na SU i żyją, ja też bym sobie poradziła i na pewno bym nie umarła z głodu, tyle tylko że tak było łatwiej. Jak pisałam, każdy widzi to inaczej i będzie to sobie tłumaczył po swojemu. Cieszę się, że nie czujesz się z tym źle, nie czułabym satysfakcji z tego, że inni też mają wyrzuty sumienia i w jakikolwiek sposób ich to 'męczy'.
Ja też nie muszę wybierać, ludzie którzy się szanują, nie rzucają sobie wyborów tylko rozmawiają ze sobą. Napisałam, że gdybym musiała wybierać to potrafiłabym podjąć DLA MNIE słuszną decyzję, bo tych złych podjęłam już wiele.
Awatar użytkownika
Spokojna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 262
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:58
Podziękował: 155 razy
Podziękowano mu: 246 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Spokojna,
Za to zdanie o łatwej kasie props musi być, finansowy próg wejścia w SU w stosunku do tego ile można zarobić jest zerowy.

komin, trzeba być dobrej myśli, znam 2 nadające ktoś od kilku lat są w związkach z SU ( fakt jedna potem przestała nadawać , No i w sumie ona się nie rozbierała ) , a przecież RedWoman to ślub wzięła z tym Akordeobista :) , tylko oni byli tacy specyficzni że nie wiem czy się liczą :). Swoją droga gość Grał na weselach i na SU :)

Wszystko jest dla ludzi, Biustwo, też nie można linczować za to że ma takie podejście i SU traktuje jako stała prace w której przynajmniej narazie planuje zostać, pomijając zarobki ona przeszła na PRO, można to popierać czy nie ale takiej postawy z góry nie warto demonizować , choć wiadomo że większości bliższe jest postrzeganie dziewczyn przez pryzmat jaki prezentuje Spokojna
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Spokojna, chyba nie czytałaś tego co pisałam wcześniej. Powtarzać się nie będę.
Biustwo


tomoxx, ja tam Biustwa nie linczuje, generalnie staram sie nikogo nie linczowac... czasem mi pewnie nie wychodzi ;) Ja przyjmuje spokojnie do wiadomosci wszystko co Biustwo tutaj pisze, przyznaje ze nie kupuje wiekszosci jej teorii... moge sie nawet poklocic ;) ale nie linczuje... jej zycie, jej buty.
Co do mojej niewiary w zwiazki z SU to zeby byc precyzyjnym, mam na mysli zwiazki ktore rozpoczely sie na SU miedzy nadającą a ogladajacym/klientem. Moja teoria... jest dobrze tak dlugo jak jest dobrze... gorzej gdy cos w tym zwiazku sie spierdoli. Uogolniajac, jesli kiedys w takim zwiazku dojdzie do powaznego kryzysu, to facet czesto bez skrupułów wykorzysta swoja wiedze o SU przeciwko swojej kobiecie. Po prostu... jak sie kochamy to wybaczamy sobie wszystko, jak sie zaczynamy nienawidziec to siegniemy po kazda bron zeby zranic.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Ja z kolei znam dziewczynę, która poznała faceta z poza SU i kiedy zaczęło robić się poważnie, powiedziała mu jak "pracuje".I tak jak pisze komin, na początku wszystko dobrze, "poradzimy sobie skarbie" "to twoje życie"...aż do pierwszej dużej kłótni...
Potem ich związek wyglądał mniej więcej tak-
"Nie opuściłeś deski"-"Tak,zapomniałem, ALE TY PUSZCZASZ SIĘ NA SU"
"Prosiłam żebyś dzisiaj nie pił, mieliśmy jechać do sklepu"-"Tak, wypiłem, ALE TY PUSZCZASZ SIĘ NA SU"
"Miałeś dzisiaj powiesić karnisze"-"Nie chciało mi się, poza tym TY PUSZCZASZ SIĘ NA SU"
Życie... :(
Awatar użytkownika
SokratesNauczycielPlatona
SU-holik
SU-holik
Posty: 153
Rejestracja: 06 kwie 2019, 10:12
Podziękował: 350 razy
Podziękowano mu: 227 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


My już mamy kilka(albo i kilkadziesiąt) kłótni za sobą. To, że w wolnych chwilach mówię jakiemuś uległemu co ma sobie wsadzić w dupę lub pokazuje cycki jakoś nigdy nie było argumentem w kłótni. Może po prostu mam więcej szczęścia niż rozumu. Może po prostu.... Co ma wisieć nie utonie.

Komin - ja tu żadnych teorii nie sprzedaję, więc nie musisz ich kupować. Po prostu pokazuje Wam, że można inaczej. Każdy zrobi po swojemu, ale zawsze można poszerzyć swój horyzont i uznać za możliwe, że istnieją inne opcje.
Biustwo


Jak się przeanalizuje "związki" camgirls to widać pewną prawidłowość - niemal każdy się szybko rozpada własnie przez brak szacunku ze strony partnera. A historie życiowe Biustwo to niemal jakiś modelowy idealny związek camgirl - tak nierealne, że aż nie chce się uwierzyć że prawdziwe... Dlatego to co ona mówi należy brać z pewnym marginesem na sciemnianie
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


ruger44, taaaak. Tak serio to jestem żałosnym, samotnym facetem z małym, miętkim kutasikiem i wypisuje to wszystko, żeby powkurwiać ludzi.
Nie każdy jest taki jak Ty, rugerek.
Biustwo


Biustwo, sprzedajesz, sprzedajesz... oczywiscie mozesz to nazwac ze Ty nam tylko "pokazujesz ze mozna inaczej", a teraz nawet nazywasz to poszerzaniem naszych horyzontow :lol:
Ja nadal nie kupuje... Wiem ze podobno teraz mozna inaczej... wiele rzeczy "mozna inaczej", zapewnia nas o tym nie tylko Biustwo ale nawet telewizja, politycy i jacys qrwa influencerzy. Mnie to jebie, jestem starej daty, czarne to czarne, a Pretty woman to taki Kopciuszek dla doroslych ale nadal bajka.
Btw. nie wiem czemu tak skoczylas do rudera? Wiem ze on czesto troluje, ale akurat tym razem podobna konkluzje spokojnie wykoncypowal nie tylko on...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin, a wiesz. Znowu zapomniałam łyknąć moje leki na schizofrenię.
Biustwo


komin, Biustwo to jest twardy zawodnik, musisz przyznać :P
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Biustwo pisze:Znowu zapomniałam łyknąć moje leki na schizofrenię.


Biustwo ma schizę, ja zaś psychozę, no a chłopaki halucynozę. :crazy: :girl_crazy: :crazy: :girl_crazy: :crazy:

**Pokaż Spoiler**
Obrazek
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 16:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Biustwo pisze:...żałosnym, samotnym facetem z małym, miętkim kutasikiem i wypisuje to wszystko, żeby powkurwiać ludzi.

małym

małym

małym


Co kurwa?
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


**Pokaż Spoiler**
Obrazek


Nie wiem, czy metafora nie jest zbyt skomplikowana. ;)

:*
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 16:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do ShowUp od zaplecza



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości