Grupowe czy normalne privy?

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Grupowe czy normalne privy?
21 kwie 2019, 17:06
Odświeżam temat:

Fit455 pisze:
Pytanie głównie do transmitujących dziewczyn, chociaż jestem ciekaw też głosów widzów.
Pytanie jak w nazwie tematu - preferujecie privy sam na sam czy grupowe?

Sprawa dotyczy oczywiście typowych pokazów. Wszelkie prywatne transmisje z rozmową raczej lepiej wypadają 1 na 1. Co do pokazów to sam rzadko wchodziłem na takie privy, jakoś zniechęcała mnie forma... Dwie osoby się bawią, napisze się ze 4 słowa no i cześć. :P
Na grupowej jest się jednym z kilku osób i jakoś tak łatwiej się wtopic w tłum. Przez to już na kilku w ostatnich dwóch tygodniach byłem.

Ciekaw jestem opinii dziewczyn - wolicie na typowym pokazie być z jedną osobą czy z grupą widzów? A jak z grupą to raczej mniejszą (do 10 osób) czy większą? Pomijam kwestię żetonów, bo wtedy wiadomo, że im więcej tym lepiej. Bardziej mam na myśli odczucia, pomijając zarobek.

i przypominam strony:
- kopia google: strona 1, strona 2;
- kopia archive: strona 1, strona 2.
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2085
Rejestracja: 21 lip 2015, 23:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 177 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


Wbrew złowieszczym wróżbom grupowe nie zabiły privków, tylko zmieniły proporcję jeżeli chodzi o "cele na ogólnym vs privki" wyrzucając niemal kompletnie cele na ogólnym i wprowadzając na ich miejsce grupowe które ugryzły odrobinę tortu z puli privów na rzecz gruppenseksu :) Ale panie wciąż wykonują privy, panowie wciąż na privy chodzą więc nie jest źle, tylko panie które uparły się, że nigdy przenigdy grupowych nie będą robić są trochę jak ryby wyrzucone na brzeg i pewnie finansowo bardzo odczuły tą zmianę ale cóż... "Dostosuj się albo zgiń" - jak nie chciały się dostosować to ponoszą tego konsekwencje.
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Grupowe po 15, 20 czy 30 żet to powoli robi się standard, cele umierają śmiercią naturalną, to chyba cena showupowej ewolucji, kiedyś się ludzie składali po 20 zet żeby zobaczyć piersi, teraz mają to na grupie. Grupowe w tych cenach i tak dotyczą tych co na privy po 500 raczej nie chodzą. Nie wiem na ile zmieni to dochody tych nie grupujących. Te które swoje dochody oparły głównie o privy w cenach powyżej średniej dużo nie stracą, najbardziej odczują to chyba te które zarabiały na ilości widzów za klapsy itp na ogólnym, tu grupowe mogą mieć na nie wpływ. Ale myślę że za jakiś czas jedna z dziewczyn wpadnie na pomysł który okaże się trafiony i inne zaczną je naśladować, tak jak było kiedyś z losami, lushami itp.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


jeśli ktoś lubi intymność i podoba mu się to że na privie nawiązuje bezpośredni kontakt - to żadna grupowa go nie będzie kusiła
Awatar użytkownika
ktoscos
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 05 lut 2018, 20:58
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Naughty_
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Witam, Aśka-archeolog ponownie wita :hi: na misji rozruszania dyskusji na tym forum :P
Większej różnicy dla mnie nie ma czy robię priv czy grupową.

Privki dla mnie są bardziej personalne, często jest nieco rozmowy, a nie przez całą długość privka hardcorowa akcja penetrowania sobie anala czy cipki.
Jeszcze jest ta opcja zobaczenia kogoś, ale u mnie rzadko z tego korzystają.
Łatwiej idzie zareagować na czyjeś potrzeby. Bardziej biorą to Ci, którzy szukają konkretniejszego pokazu - bo grupowe bywają dość ogólne, by podpasować się pod większość.

Czasami bywa tak, że chętnych na privki jest tyle, że nie ma czasu na zrobienie show dla większej publiki. A czasami privków nie ma, to zrobi się grupową - czasami trzeba pomyśleć o większości widzów :-)

Na grupowej jest bardziej właśnie pokaz, a nie rozmowa, więc to bywa czasami męczące - przy dłuższym czasie. Więc ostatnio testuję też krótsze grupowe, po niższej cenie - z czego korzystają ludzie dość chętnie.
Takich krótszych grupowych mogę zrobić więcej, więc wydaje się, że więcej ludzi też na tym korzysta.

Też mi trochę przypomina to o pracy w sklepie, gdzie w maju dostawaliśmy ciuchy na lato, bikini, etc., ale trwał konkurs sprzedażowy na kurtki. Weź "wciśnij" komuś kurtkę zimową w maju :P
Nie każdemu może odpowiadać privek, ale na grupową łatwiej namówić.
Awatar użytkownika
ThousandFacesGirl
SU-holik
SU-holik
Posty: 56
Rejestracja: 10 sty 2021, 23:00
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: SlodkaGepardzica
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: ThousandFacesGirl


Ja nie robię grupowych, bo nie lubię tej "hurtowosci", a bardzo mi odpowiadają spersonalizowane privy sam na sam z widzem.
Nie odczułam żadnej straty finansowej odkąd grupowe zostały wprowadzone - zarabiam wręcz więcej, co pewnie wynika po prostu z zakupu lepszego sprzętu.

Jedynie co zauważyłam, to to, że czasem mam spowolnienie w privach, kiedy pojawi się kilka transmisji z grupowymi po 20-30 żet, ale suma sumarum w ciągu dnia to i tak się wyrównuje i zawsze moja stawka godzinowa wychodzi podobnie. Nadal jest wielu widzów, którzy zwyczajnie wolą zapłacić za spędzenie czasu z camgirl sam na sam i bycie na pierwszym miejscu.

A dla mnie osobiście, to jest kwestia jakości ;)
Awatar użytkownika
Userka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 476
Rejestracja: 03 cze 2017, 10:05
Podziękował: 182 razy
Podziękowano mu: 241 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ;)


Privy, większa możliwość interakcji i dopasowania do preferencji, latwiej stworzyć fajną atmosferę, nikt nie przeszkodzi. Ale grupowe też są fajne. Po prostu dwie różne formy zabawy :)
Awatar użytkownika
Jaa162
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 22 gru 2021, 14:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do ShowUp od zaplecza



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości