Kulturalny facet na transmisji - rzadkość?

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Tak nawiązując do wczorajszej dyskusji o nazywaniu modelek zwykłymi modelkami :) chciałbym przedyskutować inny temat który mnie zawsze intrygował: czy kulturalny facet na transmisji to rzeczywiście taka rzadkość? Zawsze jak wchodzę do jakiejś nowej transmitującej to słysze peany nie tylko na cześć mojego wielkiego przyrodzenia, ale także panie chwalą to, że jestem grzeczny i kulturalny - zawsze się przywitam, piszę "Tobie" "Ciebie" etc z wielkiej litery, ładnie proszę o różne rzeczy (nie ma: "Wypinij dupę" tylko raczej "Mogłabyś się teraz odwrócić tyłem Piękna?") no i oczywiście nie ma mowy żeby mówić per "suko", "szmato" etc (no chyba, że pani to lubi i podkręca to atmosferę :) Zastanawia mnie to, że taka opinia pojawia się wielokrotnie u większości pań - że ponoć kultralny facet na transmisji to rzadkość, czy naprawdę jest tak źle z poziomem u panów? Drogie panie - wypowiedzcie się jak to wygląda z Waszej perspektywy, bo chyba żaden pan się nie przyzna że jest chamem i prostakiem :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




Także staram się zawsze kulturalnie odzywać na transmisjach i z tego co zauważyłem wielu facetów potrafi odzywać się z szacunkiem do transmitujących. Są oczywiście tacy, którzy wchodzą z tzw "buta" ale moim zdaniem jest ich zdecydowana mniejszość.
_boss_




Z tego co udało mi się zaobserwować wynika, że tych chamów/prostaków jest zdecydowanie mniej. Ale wiadomo, że w głowie zazwyczaj złe emocje są lepiej zapamiętywane, więc pewnie stąd się bierze u Pań przekonanie, że niekulturalnych jest więcej.

Ja akurat zaliczam siebie do tych kulturalnych. Przynajmniej na ShowUp.tv, bo tutaj jak wiadomo panuje bardziej domowa atmosfera i zdarzy mi się rzucić jakaś k***a czy inne słowa powszechnie uważane za wulgarne :mocking: Jak dotąd żadna z Pań nie zwróciła mi uwagi, nie wywaliła mnie z transmisji, ani nie zbanowała za niekulturalne zachowanie, więc chyba jestem grzeczny :P
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 02:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM




ruger44 pisze:Drogie panie - wypowiedzcie się jak to wygląda z Waszej perspektywy, bo chyba żaden pan się nie przyzna że jest chamem i prostakiem :)


Moje doświadczenia są zgodne z obserwacjami panów, które zostały opisane powyżej. Zdecydowana większość oglądających transmisje jest kulturalna i trzyma poziom.
Z chamskimi odzywkami spotykam się rzadko, podobnie jest z sępieniem. Nie biorę tu oczywiście pod uwagę privów tematycznych, gdzie ktoś lubi się poobrażać, czy wydawać suche polecenia :).

Podsumowując, jeszcze tak źle z tymi naszymi mężczyznami, jak widać, nie jest.
Awatar użytkownika
Karolinaa
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 15 maja 2016, 12:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: ;)




Zdecydowanie więcej kulturalnych
Awatar użytkownika
IcoDalej
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 37
Rejestracja: 12 kwie 2019, 16:08
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Muszę przyznać jedną rzecz, że bycie kulturalnym procentuje i przede wszystkim zwraca uwagę dziewczyn na takich użytkowników, bo można z takim spokojnie i normalnie pogadać.
Nie zawsze to działa, ale na pewno zapada się w pamięć transmitujących dziewczyn.
Gdzie potem można liczyć na zwykłą odpowiedź na "Dzień Dobry"
Pamiętajmy że najwięcej tych "nie miłych" będzie na trans gdzie jest sporo widzów, rzadko zaglądają na niższe rzędy.
Dość mocno zostali oni ograniczeni tym że trzeba rzucić minimum 10 żetonów aby pisać, więc i tak już jest spora selekcja na czacie.
Awatar użytkownika
arieI87
SU-holik
SU-holik
Posty: 63
Rejestracja: 02 sie 2015, 18:37
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 35 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Jest ich wiele...
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: arieI87




arieI87, na dolnych transmisjach nie trzeba nic rzucić żeby pisać i dość często wchodzą dowcipnisie i przyjemniaczki typu "pokaż dupę! nie? to spadaj pasztecie". Kulturalnych jest niewielu, chyba, że zaliczamy milczących gapiów do kulturalnych.
Biustwo




Biustwo pisze:arieI87, na dolnych transmisjach nie trzeba nic rzucić żeby pisać i dość często wchodzą dowcipnisie i przyjemniaczki typu "pokaż dupę! nie? to spadaj pasztecie". Kulturalnych jest niewielu, chyba, że zaliczamy milczących gapiów do kulturalnych.

Czasem lepiej aby milczeli, niż właśnie w ten sposób się mieli odzywać.
Fakt, zapomniałem, że to rzucenie żetonem działa tylko powyżej iluś tam widzów, a jak mniej to można pisać ile się chce.
Milczących sępów lepiej nie liczyć :nea: wystarczy że są, podbijają ilość widzów, samym sobie blokując możliwość pisania
Awatar użytkownika
arieI87
SU-holik
SU-holik
Posty: 63
Rejestracja: 02 sie 2015, 18:37
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 35 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Jest ich wiele...
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: arieI87




No niestety.. zdarzają się buraki lubiący powyzywać/ponaśmiewać się...
ale na szczęście transmitujący mają oręż do walki z takimi ;)

Imho, nawet w takim miejscu jak ShowUp bycie normalną, nie chamską osobą jest po prostu mile widziane.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Szczerze mówiąc na polskich kamerkach nie ma jeszcze takiej tragedii. Najwięcej siary i buractwa robią polscy widzowie, kiedy wyczają polkę na zagranicznej kamerce. Szczęście w nieszczęściu - mało który zagraniczny widz rozumie co wypisują.
Biustwo




Podobnie jest w grach komputerowych, wiele serwerów nawet banuje polskie IP i chyba każdy "stary" user wie, żeby nie zakładać nicka z "_PL" bo jest to zamknięcie sobie otwartych drzwi do najlepszych klanów. Niby nie rozumieją co piszemy na czacie "po swojemu" (choć "kurwa" to chyba każdy zna) ale jak jakiś omnibus zaczyna napierdalać pongliszem "Maj spot, ju goł oRRRR aj kill ju" na teamspeaku to wiadomo że albo Ruski albo Polak :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




Biustwo pisze:Szczerze mówiąc na polskich kamerkach nie ma jeszcze takiej tragedii. Najwięcej siary i buractwa robią polscy widzowie, kiedy wyczają polkę na zagranicznej kamerce. Szczęście w nieszczęściu - mało który zagraniczny widz rozumie co wypisują.


No tak, polskie detektywy i ich za pewne popisywanie się np. "ingliszem" ;)
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




NoMoreMoney pisze:Imho, nawet w takim miejscu jak ShowUp bycie normalną, nie chamską osobą jest po prostu mile widziane.

Niby tak, choć chyba mimo wszystko i tak najbardziej liczy się kasa, co zresztą jest zrozumiałe.
Jak mówi stare szołapowe przysłowie - ”Lepszy burak z żetonem niż kulturny z fasonem;)

Not happy. Not sad. Just empty.
Awatar użytkownika
pusty_nick
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 266
Rejestracja: 27 paź 2019, 17:26
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU:  }i{
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Nie każdy Janusz jest niekulturalny :biggrin:
Awatar użytkownika
Januszek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 43
Rejestracja: 29 mar 2020, 21:28
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Januszek




Większość jest kulturalna, a jak nie, to nie mam oporów przed poprawianiem ich. Zazwyczaj przepraszają i potem jest lepiej. Raz na jakiś czas znajdą się tacy, którzy przychodzą na SU, tylko żeby zgnoić transmitującą, ale wtedy leci ban i tyle.
Awatar użytkownika
little_pixy
SU-holik
SU-holik
Posty: 64
Rejestracja: 16 mar 2020, 12:51
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: trochę ich jest
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: little_pixy




Czy ja wiem, ja mam osobiście inne wrażenie. Mimo tego, że zdecydowana większość jest kulturalna, to na czacie spamują w większości zwykłe chamo-dziady. I czasami jest tak, że ci powiedzmy "normalni" uaktywniają się dopiero na priv bo w dyskusji gdzie na czacie lecą same debilizmy nie chcą brać udziału. Ja jestem też daleka od wchodzenia w szczere i poważne dyskusje na ogólnym więc nawet u tych aktywnych i kulturalnych czar pryska, kiedy a) dowiedzą się że profitów za bycie miłym i grzecznym nie będzie, b) definitywnie powiem,że się nie spotykam. Więc takim sposobem w większości mam na czacie buraków cukrowych :D
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Zazwyczaj na drozszych privach sa kulturalni. Na ogolnym czesto z grubej rury.
Awatar użytkownika
Weronika
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 9
Rejestracja: 19 lip 2020, 23:39
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wszystkie
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do ShowUp od zaplecza



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości