Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Płynność wypłat z SU
19 kwie 2019, 13:00


Selekcjonerka pisze:
Spokojna pisze:Czy ja wiem... Oni prowadzą interes, nie interesują ich takie rzeczy. :) Wiedziałam, że tak się to może skończyć, chociaż miałam cichą nadzieję, że nie 'wpadnę'. Nie mam do nich niestety tyle zaufania co niektórzy. No trudno, nie ma co płakać.
ale co momentalnie po sprzedazy dostalas bana czy jak ?


Nie, w sumie po paru dniach.

Nie wydaje mi się, że zawsze to kwestia tego czy ktoś ma za co żyć czy nie. Jak już pisałam, ja po prostu nie mam do nich tyle zaufania co Wy i moja sytuacja finansowa nijak się ma do tego.
Ach lubicie sobie tutaj do portfeli zaglądać... Nieładnie, nieładnie. :)
Awatar użytkownika
Spokojna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 262
Rejestracja: 17 kwie 2019, 09:58
Podziękował: 155 razy
Podziękowano mu: 246 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
19 kwie 2019, 13:09


Nie zawsze ban jest na stałe, ja dostałam bana na 48 h po mojej pierwszej transmisji na SU. Nie przeczytałam regulaminu i sobie podawałam na ogóle mojego maila :D W efekcie skrzynka mailowa zaspamowana kilkudziesięcioma wiadomościami nie tylko od tego faceta, który prosił a namiar ale także od innych. I ban na SU taki, że nie mogłam nawet wejść na stronę, bo pokazywał mi się Johnny Bravo a potem wywalało do googli. Nie wiem od czego zależy długość bana, czy od tego który to ban czy od ciężkości występku. Ale sposób banowania kiepski, bo mogli po prostu na profilu wstawiać info, że jest ban na tyle i tyle za to i za to. A ja nie wiedziałam wtedy co się dzieje w ogóle. Ale to było już dawno, teraz może te blokady inaczej wyglądają.
Awatar użytkownika
LunaMoon
SU-holik
SU-holik
Posty: 55
Rejestracja: 30 sty 2016, 01:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 18 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
19 kwie 2019, 13:12


Spokojna pisze:
Selekcjonerka pisze:
Spokojna pisze:Czy ja wiem... Oni prowadzą interes, nie interesują ich takie rzeczy. :) Wiedziałam, że tak się to może skończyć, chociaż miałam cichą nadzieję, że nie 'wpadnę'. Nie mam do nich niestety tyle zaufania co niektórzy. No trudno, nie ma co płakać.
ale co momentalnie po sprzedazy dostalas bana czy jak ?


Nie, w sumie po paru dniach.

Nie wydaje mi się, że zawsze to kwestia tego czy ktoś ma za co żyć czy nie. Jak już pisałam, ja po prostu nie mam do nich tyle zaufania co Wy i moja sytuacja finansowa nijak się ma do tego.
Ach lubicie sobie tutaj do portfeli zaglądać... Nieładnie, nieładnie. :)


Ej ej ej ja chyba sama z siebie tematu kasy nigdy nie zaczelam, osobiscie mnie denerwuje rzucanie kwotami jak i ciagle marudzenie. Ja wychodze z założenia że wole nie dostać bana i moc ewentualnie potem pracowac dalej niz ani nie zarobic za wiele na sprzedazy ani nie moc pracowac. Nawet gdybym chciala zaczac sprzedawac to takiej ilosci zet nie jestem w stanie szybko spieniężyć. Dlatego just relax co ma byc to bedzie
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 450
Rejestracja: 27 paź 2015, 19:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


Re: Płynność wypłat z SU
19 kwie 2019, 13:19


Pierwsze slysze o banach za handel zetonami. Kupowalem wiele razy i nigdy zadnych problemow. Nic tez w regulaminie niema na ten temat... Jedynie co to ze nie odbieralem zetow w formie napiwkow na profil tylko odpalalem trans na kilka sekund i tam dziewczyna rzucala mi umowiona kwote.
Szczerze watpie ze jest ban za handel...chyba ze ktoras ewidentnie o tym pisze w pw na SU...to moze?
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Płynność wypłat z SU
19 kwie 2019, 13:22


Kropelka akurat nie chodziło mi o Twojego posta. :) No też mi szkoda tego bana, wszystkiego i tak nie sprzedałam, a teraz będę musiała się przed nimi płaszyć żeby w ogóle zdjęli mi tą blokadę. No nic, jak nie zdejmą to tylko może na dobre mi to wyjdzie. Żebym im jeszcze nie dziękowała :D Ale serio uważajcie jeśli nie chcecie potracić kont bo sprawdzają. Wcale nie dawałam nikomu napiwków na profilu, tylko ewentualnie na privie a i tak namierzyli (gdzie nigdy nic nie nabroiłam i nie jestem jakąś wyróżniającą się dziewczyną na SU).
Awatar użytkownika
Spokojna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 262
Rejestracja: 17 kwie 2019, 09:58
Podziękował: 155 razy
Podziękowano mu: 246 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
19 kwie 2019, 13:38


komin pisze:
Biustwo pisze:Zaczynam rozumieć Korwina...

A Komina tez? :biggrin:


Coraz częściej. Nie zawsze ;)
Biustwo


Re: Płynność wypłat z SU
19 kwie 2019, 13:44


Spokojna, to może na czacie lub pw omawiałaś ten handel? Bo czat (zarówno na ogóle jak i trans prywatnej) i wiadomości są śledzone przez algorytmy, które wychwytują określone słowa, sformuowania i ciągi cyfr.
Napiwki to akurat non stop ktoś komuś daje, nawet dziewczyny niektóre dla bezpieczeństwa przerzucają sobie utargi na inne konto. Więc jako tako po samych napiwkach ciężko komuś udowodnić, że handlował, no chyba że dogadywał szczegóły przez pw na SU lub stricte na SU szukał chętnych.
Tak czy siak najwidoczniej nie ma dobrego wyjścia z tej patowej sytuacji jak tylko czekać i czekać aż przelwy ruszą...
Awatar użytkownika
LunaMoon
SU-holik
SU-holik
Posty: 55
Rejestracja: 30 sty 2016, 01:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 18 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
19 kwie 2019, 13:58


ja dostałam bana ostrzegawczego za proponowanie sprzedaży żetków na pw ;P to był mój 1 ban tutaj więc szybko mnie odblokowano ;) ale teraz to już daje na luz,już tyle się tu czeka to poczekam co będzie ,,,
Awatar użytkownika
Wredotka30
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 01 sty 2017, 21:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
19 kwie 2019, 14:01


LunaMoon pisze:Spokojna, to może na czacie lub pw omawiałaś ten handel? Bo czat (zarówno na ogóle jak i trans prywatnej) i wiadomości są śledzone przez algorytmy, które wychwytują określone słowa, sformuowania i ciągi cyfr.
Napiwki to akurat non stop ktoś komuś daje, nawet dziewczyny niektóre dla bezpieczeństwa przerzucają sobie utargi na inne konto. Więc jako tako po samych napiwkach ciężko komuś udowodnić, że handlował, no chyba że dogadywał szczegóły przez pw na SU lub stricte na SU szukał chętnych.
Tak czy siak najwidoczniej nie ma dobrego wyjścia z tej patowej sytuacji jak tylko czekać i czekać aż przelwy ruszą...


jest masa innych działów na ten temat możecie wskoczyć tam bo tu już wiem wszystko która zarobiła 8tys i nie transmituje od tygodni, która wychodzi ile dziennie, jakie macie biusty i szpary i kiedy kleicie świąteczne pierożki I KOŁO DUPY MI TO LATA jakbyście były łaskawe to na temat proszę
Awatar użytkownika
sexy suzy 69
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 08 kwie 2019, 11:09
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: każda na swój sposób
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
19 kwie 2019, 14:28


Awatar użytkownika
lajkonik
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 19 kwie 2019, 13:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: samanta
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
19 kwie 2019, 14:47


modlicha pisze:Kobiety. Czemu nawet w takiej sytuacji tyle w was jadu? Święta idą, trzeba się kochać ;)


Aj to przez ten brak kasy u niektórych co dodatkowo nakręca fale stresu i współczuje. Ale czasem tak jest że jak sie wali to z każdej strony.
Bądzmy dobrej myśli i wesołych świąt dla wszystkich mimo wszystko kochani :)
Awatar użytkownika
xshowseu
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 27
Rejestracja: 07 lut 2018, 02:18
Podziękował: 96 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: lovesex2012
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: xshowseu


Re: Płynność wypłat z SU
19 kwie 2019, 15:23


Spokojna pisze:Kropelka akurat nie chodziło mi o Twojego posta. :) No też mi szkoda tego bana, wszystkiego i tak nie sprzedałam, a teraz będę musiała się przed nimi płaszyć żeby w ogóle zdjęli mi tą blokadę. No nic, jak nie zdejmą to tylko może na dobre mi to wyjdzie. Żebym im jeszcze nie dziękowała :D Ale serio uważajcie jeśli nie chcecie potracić kont bo sprawdzają. Wcale nie dawałam nikomu napiwków na profilu, tylko ewentualnie na privie a i tak namierzyli (gdzie nigdy nic nie nabroiłam i nie jestem jakąś wyróżniającą się dziewczyną na SU).


Coś musiałaś zrobić podejrzanie, albo ustawić 1 min priva za dużą sume, albo omawiać to w PW/czacie na priv.

Ja uważam że to sprzedawanie żetonów jest bez sensu, prędzej czy później wypłacą, a tylko się narażacie... Ale w sumie każdego indywidualna sprawa i ryzyko.
Awatar użytkownika
blackk
SU-holik
SU-holik
Posty: 77
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:08
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 28 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
19 kwie 2019, 16:12


:!: :!: :!: :!: BARDZO PILNIE SPRZEDAM 2000 ŻETONÓW :!: :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Leila87
SU-holik
SU-holik
Posty: 120
Rejestracja: 25 sty 2018, 11:04
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LEILA87
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LEILA87


Re: Płynność wypłat z SU
19 kwie 2019, 16:32


Leila87 pisze::!: :!: :!: :!: BARDZO PILNIE SPRZEDAM 2000 ŻETONÓW :!: :!: :!: :!: :!:


Leila czyżbyś traciła nadzieję? czy potrzebujesz na szybko 2setki
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
19 kwie 2019, 16:37


Ale dzis chyba nie ma przelewow bo Wielki piatek ?
Awatar użytkownika
Selekcjonerka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 33
Rejestracja: 08 kwie 2019, 15:47
Podziękował: 25 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Selekcjonerka


Re: Płynność wypłat z SU
19 kwie 2019, 16:43


Selekcjonerka, dziś jest normalny roboczy dzień, jakby miały być to by byly.
Awatar użytkownika
blackk
SU-holik
SU-holik
Posty: 77
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:08
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 28 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
19 kwie 2019, 16:47


Leila87 po prostu chciała spieniężyć żetony zarobione podczas strajku:
Tymi pisze:Zresztą idealnym podsumowaniem tej całej sytuacji i taką swoistą wisienką na torcie była jedna z transmisji o tytule STRAJK. Mimo braku obrazu jako jedyna wybiła się z większą ilością widzów a więc automatycznie pojawiły się jakieś żetony, na początku dla beki, ale z każdą sekundą kwota rosła. Panna wyraźnie się podjarała i postanowiła złapać byka za rogi. Wywaliła graty i jazda.. STRAJK błyskawicznie zakończony :) Finalnie w może pół godziny zarobiła prawie 200 zł a sądząc po jej aparycji w jej przypadku mógł być to utarg tygodniowy :sarcastic: Pewnie po paru dniach przyjdzie refleksja, że być może nie zarobiła prawie 200 zł tylko zarobiła żetony których nie można dalej spieniężyć.
Fragment postu: https://showsu.org/viewtopic.php?f=10&t=52&start=4880#p107363
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2085
Rejestracja: 21 lip 2015, 23:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 177 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


Re: Płynność wypłat z SU
19 kwie 2019, 17:00


Do Koko:
**Pokaż Spoiler**
KoKo21 pisze:No ja byłam świadkiem tego i widziałam na kilku czatach, że pisali u dziewczyn o testach. Nie było to owiane tajemnicą bo pamiętam, że siedziałam na ogólnym i pytałam z ciekawości wszystkich czy i do mnie wpadnie no i wpadł. Na ogólnym było info, że szukają dziewczyn do testu, że trzeba wykonac kilka prostych rzeczy, tak kurwa to było pisane na ogólnym, dopiero na privie był podawany skype i tam na skype wszystko testowaliśmy. Aż weszłam na skype i zobacz co było napisane:
Jesteśmy w trakcie testowania nowego rozwiązania video dla showup'a. Zanim go jednak wprowadzimy musimy przetestować je z pewną liczbą użytkowników

Więc jak widzisz Fapka nie jestem wybranką, testowało to dość sporo osób.
Nikt Twoich słów póki co nie potwierdza.

KoKo21 pisze:No tak bo moderator u mnie siedzi i losuje cipeczki w losach kurwa.
I tak 90% losów nie realizujesz. A nigdzie nie jest powiedziane, że dawał napiwek na coś, ja jebie, nie dopisuj czegoś, czego nie ma.

KoKo21 pisze:
I wkurwia mnie, że jak ja miałem problem ze swoim banem to pierwotnie wypierałaś się jakiejkolwiek znajomości z moderacją...

Nie dość, że pisałam pw dlaczego masz bana komuś to jeszcze wystosowałam to pisemko co rozsyłałeś na skrzynki wszystkim, że się za Tobą stawiamy na BOK. [...]
Słowo klucz "pierwotnie". Potem, po iluś wiadomościach, coś tam dopytałaś, oczywiście nic powiedzieć nie mógł... więc po chuju pomógł, heh.
A co w tym pisemku było nie tak? Kto chciał to się za mną wstawiał. Przynajmniej Ci co nie mieli mnie w dupie.

KoKo21 pisze:Widzicie, przejebali żetony na jakieś testy dając dziewczynom zarobić - po co facetom, którzy mogliby (przynajmniej niektórzy), zrobić to lepiej?

Testy były w 2018 roku, przykładowo biorąc 10 dziewczyn wydali na to 20 tys żet, no faktycznie wielka kwota biorąc pod uwagę obroty dzienne na SU, w chuj.[/quote]
KoKo21 pisze:
Wińcie o wszystko Kokorynę.

Dziewczyny posypcie mi głowę popiolem, a faceci zajebcie cumshota w oko.
To było już ironią.
A nie ma powiedziane, że każda dostała 2k żetonów. Jak widać nie każda testerka dostała cokolwiek... więc... chuje jak nie dawali mi po 100 żetków za każdy zgłoszony błąd, przy ich "dziennych obrotach', to wychodzi że w chuj skąpi są.
To oni zarabiają miliony, nie ja xd

KoKo21 pisze:Ta, tutaj połowa osób myśli, że albo jestem moderatorem albo mam jakieś wielkie znajomości
Nawet taka "byle-jaka" znajomość z modkiem to więcej niż 99% szołapowiczów ma.


Sadistik pisze:Fapka, Tymi, Peja zaczerpnął info stąd: https://forum.o2.pl/temat.php?id_p=6615818
@Sadistik dzięki za linkacza.
Ale "Info z pierwszej ręki." oznaczałoby info od samego Szołapa, a wiadomo, że oni by się nawet nie przyznali.

pusheen pisze:Jestem pewna, że niewpłacanie pieniędzy ma związek z tą nową stroną "Show-It". Strona powstała już w maju tamtego roku, ale na social mediach (instagram) aktywność zaczęła się dopiero 31 marca.

@pusheen Korzystają z niekorzystnej sytuacji braku wypłat na SU - aktywność dzięki której jakoś nagle wiadomo, że coś takiego istnieje...

miszmasz pisze:P.S. Wiecie, ile może zarabiać taki szołapowy moderator?
@miszmasz 2000 zł na łapę. Robią po "4 godzin, 7 dni w tygodniu". A doba ma 24 godziny więc dzieląc po 4, daje 6 osób. I daje 12 tys. by pokryć cały czas moderowania miesiąca... (ale to dana sprzed 5 lat... teraz moderatorów jest chyba po prostu mniej, z tego co widzę po nickach...)
Link do zarobków: https://www.wykop.pl/link/1430007/#comment-14178897
Źródło: https://www.wykop.pl/link/1430007/ama-moderatorka-serwisu-kamerek-erotycznych/najnowsze/ama/

miszmasz pisze:Atmosfera napięta jak plandeka na żuku.
@miszmasz jebnąłem śmiechem prawie opluwając monitor XD

KaFka pisze:orkany
Chodziło Ci o "organy" :D Orkan to rodzaj zjawiska wietrznego.

JanuszeZazdrosne pisze:Handlujcie dalej żetonami zamiast poczekac na mozliwosc zlecania wypłat a poleca bany to ani zetonow ani kasy nie zobaczycie przeciez oni maja wglad komu dajecie napiwki jak kobieta daje facetowi napiwek 1000 żet to wiadomo odrazu ze to handel...
No tak, a oddanie za priv nie może być, po prostu upominek też nie...
Faceci nie mogą dawać pokazu kobietom i dostać od nich hajsik?

KaFka pisze:Czym są żetony?
Żetony to wirtualna waluta portalu ShowUp.tv. Żetony można kupić, sprzedać lub przekazać innemu transmitującemu. Żetony które znajdują się na koncie użytkownika ShowUp.tv nigdy nie przepadają.
To piszą sami o żetonach na dole w zakładce Żetony,czyżby zapomnieli? ;)
@KaFka oni nie raz siebie sami orają tym co na stronie napisali.

LunaMoon pisze:ie wiem od czego zależy długość bana, czy od tego który to ban czy od ciężkości występku. Ale sposób banowania kiepski, bo mogli po prostu na profilu wstawiać info, że jest ban na tyle i tyle za to i za to. A ja nie wiedziałam wtedy co się dzieje w ogóle. Ale to było już dawno, teraz może te blokady inaczej wyglądają.
@LunaMoon takie info na ile czasu jest ban, jest widoczne na 3 sekundy przed PIERWSZYM przekierowaniem na Google przy banie. A za co to już trzeba dopytać tych osłów...
System gorszy niż w CS1.6, który tam od 2004 roku mając AMX MOD X na serwerze dawał właśnie takie info, kto, komu, za co i na ile.
Np. Admin Fapka zbanował gracza ruger44 na 7 dni, powód: celowe trollowanie drużyny.

LunaMoon pisze:Spokojna, to może na czacie lub pw omawiałaś ten handel? Bo czat (zarówno na ogóle jak i trans prywatnej) i wiadomości są śledzone przez algorytmy, które wychwytują określone słowa, sformuowania i ciągi cyfr.
@LunaMoon https://showsu.org/viewtopic.php?f=20&t=4323&p=79254#p79254


Leila87 pisze::!: :!: :!: :!: BARDZO PILNIE SPRZEDAM 2000 ŻETONÓW :!: :!: :!: :!: :!:
@Leila87 to te żetony zarobione w ramach strajku, tak?
To teraz w ramach strajku sprzedaż na lewo?
I prawi-KURWA-dłowo! Tak należy robić, jak się strajkuje.

takajednaaa pisze:No dobra, zmienił się komunikat i poinformowali że:
"środki przeznaczone na wypłaty zobowiązań w stosunku do Państwa zostały przekazane do realizacji w dn. 17 kwietnia 2019 r. do banku. " :shock2:

Tylko co to tak naprawdę znaczy? Bo ja wcale nie zlecałam wypłaty moich żetoków. Skąd wiedzą na które konto bankowe bym chciała żeby mi przesłali przelew, i jak to możliwe że je mają skoro zgodnie z regulaminem nie powinni przechowywać takich informacji? Może to ktoś przetłumaczyć?

Chodzi o to, że z każdych otrzymanych w ramach zakupu żydonów 170 zł powinni odłożyć 100 zł na wypłatę, żeby była na 100% bezpieczna. Pozostałe 70 zł to koszt utrzymania serwerów, obsługi "klienta" oraz zysk do kieszeni właścielów :)

Swoją drogą, taka "firma" jak SU jest idealna do prania pieniędzy i wiadomym mi jest, że jedne (nie wiem konkretnie które) strony kamerkowe temu właśnie służyły i ponoć zostały sprzedawane komuś innemu, kto nie był tego świadomy. Po czym oczywiście następował upadek, bo strona dawała same straty.
Oni mogą "generować" żeton od tak sobie.

Ciekawe jest, że strzelając sobie w kolano takimi akcjami nie straszą Admina forum, że mu PP zabiorą, w końcu straszenie tutaj troll-postami pań, że SU upada, etc. jest działaniem na szkodę.
W przeciwieństwie do umożliwienia laskom korzystanie z Lusha, ale co ja się tam znam.
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Re: Płynność wypłat z SU
19 kwie 2019, 17:07


Przyjazna pisze:
Leila87 pisze::!: :!: :!: :!: BARDZO PILNIE SPRZEDAM 2000 ŻETONÓW :!: :!: :!: :!: :!:


Leila czyżbyś traciła nadzieję? czy potrzebujesz na szybko 2setki


Potrzebuję na gwałt dwie setki ale wątpię bym tyle dostała bo wartość żetonów spadła
Awatar użytkownika
Leila87
SU-holik
SU-holik
Posty: 120
Rejestracja: 25 sty 2018, 11:04
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LEILA87
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LEILA87


Re: Płynność wypłat z SU
19 kwie 2019, 17:48


2000 żetonów jest warte aktualnie tyle, co 2000 eurogąbek albo 2000 dolarów z "Monopoly" :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 95 gości