AnnPearl/BOGINIANN/carycaANN/TiffanyValentine/annpearlx

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Również zdecydowanie uważam że kobieta której temat dotyczy jest w ogóle nie urodziwa. (tylko o Ann chodzi oczywiście) Ująłem to jak najdelikatniej umiałem. Nie umiem na nią nawet 2 minut patrzeć tak mnie odpycha wręcz. A jeśli chodzi o wpisywanie czy porównywanie do legend showup'a a to już naprawdę na łeb komuś jebie.Wystarczy że w miarę regularnie wie się co się działo przez te praktycznie 9 lat istnienia to owa pani z tematu nie załapała by się nawet do top 100 żadnego , chyba że do top 100 plastików.

https://showup24.tv/annpearl
https://showup24.tv/profile/annpearl
Awatar użytkownika
Steve'o
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 31
Rejestracja: 12 wrz 2019, 14:10
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 14 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Tatowiec pisze:AnnPearl jest trochę jak The Rolling Stones. Tzn. oni niby są legendą muzyki, ale nie bardzo wiadomo czemu (niczego wielkiego dla rozwoju muzyki rockowej nie uczynili). Ona natomiast niby jest legendą SU, ale również nie za bardzo wiadomo dlaczego (ani specjalnie urodziwa, ani wielkich show nigdy nie robiła itd.). A może to po prostu mój głupi i zbyt kontrowersyjny subiektywizm. :)

A to dlatego, że jak się coś tłuszczy wmówi, to oni to łykają, ja też kompletnie nie widzę, w niej nic nadwzyczajnego, jedna mina, interakcja z widzami żadna w przeciwieństwie do np Pauli, przekonana o swojej zajebistości żłopie wino i faluje rękami, w najlepszym wypadku zadrze kieckę, część widzów pomna jej przeszłości czeka na akcje w stylu wyjebie się z kanapy czy nie, ot taki owczy pęd, czasami ustawi kamarkę a bałwany patrzą przez pół godziny na pusty kuchenny blat. No ale...de gustibus :rofl:
Ariel
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 33
Rejestracja: 02 lis 2017, 11:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nikt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Przechuj, broń swojej pani xD
Awatar użytkownika
su_obserwator
SU-holik
SU-holik
Posty: 113
Rejestracja: 19 lut 2018, 12:28
Podziękował: 49 razy
Podziękowano mu: 17 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Laski myślą że jak kupią moeta, piją ładnie z kieliszka to już są luksusowe :laughingnew:
Awatar użytkownika
radosny26
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 277
Rejestracja: 05 lis 2016, 22:22
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: .........




Ann jest legendą i gwiazdą SU - ale... legenda to: "zmyślona lub przesadzona historia dotycząca sławnych :sarcastic: ludzi, miejsc albo zdarzeń"; a gwiazdą jest.... przyblakłą. Widać ją jeszcze w 1ym rządku ale już nigdy na 1ym miejscu - jak to bywało ze 2 lata temu... Jak na swój wiek i wypite hektolitry (bynajmniej nie yerba mate :biggrin: ) trzyma się dobrze - ale jak SU zaczął się przyglądać skrupulatniej obiegom żydonów - to jakoś i popularność i zarobki spadły... Finalnie --> jak na jej kategorię wiekową - to 6,5/10 można jej dać...
Awatar użytkownika
Przemkuu
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 18
Rejestracja: 01 mar 2021, 21:06
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Blakusia ♥
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Przemkuu




ja to chyba porobię laleczki voodoo z waszymi nikami co niektórych i będę w waz gwoździe kurwa wbijał i jeszcze kurwa filmik z tego zrobie żeby kurwa było zabawnie jebani pajace

ale co do Rolling Stones to się zgodzę mają może ze trzy dobre nuty :D
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 10:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Przechuj pisze:ja to chyba porobię laleczki voodoo z waszymi nikami co niektórych i będę w waz gwoździe kurwa wbijał i jeszcze kurwa filmik z tego zrobie żeby kurwa było zabawnie jebani pajace

ale co do Rolling Stones to się zgodzę mają może ze trzy dobre nuty :D

Nie zesraj się, łap freesbe w zęby i aportuj panci, może ty jesteś ślepy, ale król jest nagi, twoja pancia żadną gwiazdą nie jest :laughingnew: :laugh3:
Ariel
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 33
Rejestracja: 02 lis 2017, 11:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nikt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Przechuj pisze:ja to chyba porobię laleczki voodoo z waszymi nikami co niektórych i będę w waz gwoździe kurwa wbijał i jeszcze kurwa filmik z tego zrobie żeby kurwa było zabawnie jebani pajace



pora dorosnąć... ja pi*****e dziwni ci zakochańcy :D
Awatar użytkownika
su_obserwator
SU-holik
SU-holik
Posty: 113
Rejestracja: 19 lut 2018, 12:28
Podziękował: 49 razy
Podziękowano mu: 17 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Ariel pisze:
Przechuj pisze:ja to chyba porobię laleczki voodoo z waszymi nikami co niektórych i będę w waz gwoździe kurwa wbijał i jeszcze kurwa filmik z tego zrobie żeby kurwa było zabawnie jebani pajace

ale co do Rolling Stones to się zgodzę mają może ze trzy dobre nuty :D

Nie zesraj się, łap freesbe w zęby i aportuj panci, może ty jesteś ślepy, ale król jest nagi, twoja pancia żadną gwiazdą nie jest :laughingnew: :laugh3:


Przecież ja sobie jaja z was robie , naprawdę myślisz że takiego pojeba jak ja obchodzi co ty i koledzy wyżej sobie namazgrali ? Ja ją 7 lat oglądam naprawdę myślisz że twoje balala coś zmieni ?

zesraliście to się wy :laugh3: Jeden napisał że best webcam girl i już paru nie wytrzymało i musiało sie zesrać i napisać swoje elaboraty dlaczego ich zdaniem ona nie jest best itd. Kupcie sobie maść na ból dupy.

a po za tym ja nie lubie freesbee bo smak plastiku w mordzie zostaje . wole biegać za drewnianym kijkiem.
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 10:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




radosny26 pisze:Laski myślą że jak kupią moeta, piją ładnie z kieliszka to już są luksusowe :laughingnew:

No i niestety ciągle naćpana... kiedyś jeszcze się z tym jakiś kryła lub aż tak bardzo nie rzucało się to w oczy, chociaż kto wie... może ja jakiś ślepy byłem. Teraz to już wrak kobiety się robi... a szkoda...
Awatar użytkownika
Loka32
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 49
Rejestracja: 21 paź 2020, 10:14
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: analnadia
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




macie instagram. sama wczoraj podała na transmisji to jak ktoś chcę https://www.instagram.com/anndnb/
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 10:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Ann jest piękna, tyllko że na SU to w 80 procentach pedofile są, i myślą że dziewczyna niewinna i że ją rozdziewiczą, a taka miała pewnie więcej chujów w tygodniu niż wy w ciągu całego życia. Dobrze powiedziała Paris_ jesteście jeleniami i niczym wicej ;)
Awatar użytkownika
milord
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 42
Rejestracja: 27 mar 2021, 19:24
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




no dokładnie. ostatnio się pojawiła na SU ta gówniara z sybiru . Quintessence czy jakoś tak. 18 lat pewnie i ma bo mod napewno sprawdzał ale wygląda na 15 lat i już wszystkie pedoflile z SU się zbierają żeby oglądać jak gówniara tańczy i medytuję i nawet nic nie pokazuję ale gamonie i tak żeton rzucają. Ludzie się śmieją z Harda że dziad itd ale nawet on by się nie zniżył do takiego poziomu żeby oglądać takie gówno.
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 10:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Ta Quintessence czy jak jej tam nie wykonuje celu, bo jak celem była nagość to nagość ,a nie że przykryła się poduszką i zadowolona, a jelenie szczęśliwi bo zobaczyli kawałek uda. Aż dziwie się że nikt tego nie zgłosił. Banda pedofili
Awatar użytkownika
milord
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 42
Rejestracja: 27 mar 2021, 19:24
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Moze. Ale na privkach jest spoko. Jak dorzucilem do minetki na pokazie to lizala kolezanke az przyjemnie bylo popatrzec.
Awatar użytkownika
sthoss
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 248
Rejestracja: 05 lis 2015, 18:24
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 18 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: GlupiaCipa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Przechuj pisze:no dokładnie. ostatnio się pojawiła na SU ta gówniara z sybiru . Quintessence czy jakoś tak. 18 lat pewnie i ma bo mod napewno sprawdzał ale wygląda na 15 lat i już wszystkie pedoflile z SU się zbierają żeby oglądać jak gówniara tańczy i medytuję i nawet nic nie pokazuję ale gamonie i tak żeton rzucają. Ludzie się śmieją z Harda że dziad itd ale nawet on by się nie zniżył do takiego poziomu żeby oglądać takie gówno.

Przechuj, milord, odrobine dystansu... jesli o widzach tej ruskiej mowicie pedofile to Was trzeba nazywac nekrofilami? czy chocby milfofilami? Ja rozumie za kazdy woli zapach swojego gowna niz cudzego, ale nie przesadzajmy... Wy tez gamonie zetonem u Ann napierdalacie a ona jakby niezbyt wiele za to pokazuje. Ztcw to ta ruska przynajmniej na privach sie nie opierdala...
Niech kazdy siedzi tam gdzie mu pasuje i nie robi na sile gwiazd ze swoich ulubienic. Tym bardziej ze "gwiazdy" na SU sa tak bardzo przecietne ze cala topke wykosilaby w moment zawartosc przecietnego warszawskiego tramwaju w godzinach szczytu ;)
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




Nie no mówienie o tych widzach pedofile to spore nadużycie.
W końcu została przez moda zweryfikowana i może tutaj nadawać.
Dla mnie to ciągle dzieciak który powinien zając się nauką a nie występami w takim miejscu.
Nie uważam że to gówno ale nie zamierzam się ślinić do kogoś kto ma jeszcze mleko pod nosem ;)
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




milord pisze:Ta Quintessence czy jak jej tam nie wykonuje celu, bo jak celem była nagość to nagość ,a nie że przykryła się poduszką



Czyli milord, zaliczasz siebie do tych 80% pedofilów? Pierwszy poleciałeś zobaczyć młode ciało, już Ci stara klacz nie wystarcza.

Co za dzbany z was.
Awatar użytkownika
su_obserwator
SU-holik
SU-holik
Posty: 113
Rejestracja: 19 lut 2018, 12:28
Podziękował: 49 razy
Podziękowano mu: 17 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




dzban to jesteś ty. no chyba wiadomo że żeby się na jej temat wypowiedzieć to musiał trochę transmisji obejrzeć ja sam ze 20 min posiedziałem żeby zobaczyć dlaczego prawie 800 ludzi się zleciało

Komin ty to już lepiej zamilcz. Ja nie mam nić do młodych transmitujących. Bardziej chodzi mi o to jakich mamy oglądających. Laska wygląda jak nie letnia i już się 3/4 SU zlatuję i o czym to świadczy?
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 10:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Przechuj pisze:dzban to jesteś ty. no chyba wiadomo że żeby się na jej temat wypowiedzieć to musiał trochę transmisji obejrzeć ja sam ze 20 min posiedziałem żeby zobaczyć dlaczego prawie 800 ludzi się zleciało

Komin ty to już lepiej zamilcz. Ja nie mam nić do młodych transmitujących. Bardziej chodzi mi o to jakich mamy oglądających. Laska wygląda jak nie letnia i już się 3/4 SU zlatuję i o czym to świadczy?

Że nie myślisz!
Skoro ktoś wygląda na nieletniego i NIE POWINIEN (Twoim zdaniem tylko, notabene, w tym przypadku) być TAM, to tak jakbyś widział człowieka, który w ruchliwym mieście na moście chce z niego zeskoczyć. Zawsze zbierają się gapie. Ale czy masz winić gapiów za to, że tam są? Nosz kurwa, nie, ludzie oglądają, bo to coś wyjątkowego.

Mało która dziewczyna sobie tańcuje na transmisjach (pomińmy, że ta "nowa młoda" mogła być naćpana).
Mało która jest z twarzą...
Przecież to logiczne, że splot pewnych cech spowoduje wysoką widownię *facepalm*


Według mnie to dziwne jak można od paru lat wchodzić do tej samej blondyny co chyba na każdej transmisji upija się...
O wiele mniejsza widownia byłaby gdyby nie wpadła "świeżość" nowych twarzy u Ann.

Jak można być też takim cymbałem i mieć kij w dupie by mówić, że inni są be, bo sobie kogoś oglądają... w ogóle zapraszam do poczytania o "lolitkach". :whistle3:
Może mają całkiem inne powody by oglądać kogoś niż sobie taki Przechuj-głupek myśli... ech...
Nie rozumiesz cudzej opinii? I chuj, powinieneś jako dorosły umieć to uszanować, że ktoś ma inne zdanie. No ja jebie, to taka podstawa w internecie.
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 187 gości