AnnPearl/BOGINIANN/carycaANN/TiffanyValentine/annpearlx

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Podsumowując: mamy kilkadziesiąt osób które znają prywatnie Ann/są z jej miasta/widziały jej Insta czy FB i twierdzą, że to matka z córką i mamy jednego jedynego Kuriera który również obserwuje jej prywatny FB i wie, że na 100% ona nie ma córki. Zaczyna robić się ciekawie :)

https://showup24.tv/annpearl
https://showup24.tv/profile/annpearl
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Się uczepiliście to jest córka Kuiera :lol2:
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 08:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


A może to jest ta mityczna córka Josego - a jak nie jest to zawsze może adoptować :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Ariel pisze:Owszem, był pokaz, najpierw 1400 osób wpatrywało się w ścianę, póżniej wpadła Ann na szczudłach, powyginała się ,pomachała nóżkami, połozyła na ziemi, a Janusze, którzy chyba nigdy nie widzieli porządnego pool dance, spuszczali się jeden przez drugiego "NAJLEPSZA" "OHHH WSPANIAŁA" , niedużo im do szczęścia potrzeba, pózniej naga koleżanka córki i Ann ocierały się i miziały, podgryzały i lizały :D Jeżeli to jest ikona szołapa to ja nie mam pytań :D amen


No ja pIerdole widzę że ładne show przegapiłem :shock2:

Jakby ktoś nagrał to proszę o pw
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 11:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2087
Rejestracja: 22 lip 2015, 00:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


Ryszard Ochódzki pisze:
Ariel pisze:porządnego pool dance


Ja nigdy nie widziałem porządnego tańca na basenie, widziałem za to porządny pole dance.


Masz rację, pole dance ;) kac robi swoje. Tak czy siak blizej temu było do pool dance niż pole dance. Pozdrawiam
Ariel
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 33
Rejestracja: 02 lis 2017, 12:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nikt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Jeżeli to jest faktycznie jej córka, to skala patologii wyjebała w kosmos. Zaczynam wątpić, że to faktycznie jej latorośl, bo na serio można lecieć w ślinę z własnym dzieckiem?? A może ja się nie znam, może są tu tacy/takie, które przelizują się z własną matką/ojcem??
Ariel
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 33
Rejestracja: 02 lis 2017, 12:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nikt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ariel pisze:Jeżeli to jest faktycznie jej córka, to skala patologii wyjebała w kosmos. Zaczynam wątpić, że to faktycznie jej latorośl, bo na serio można lecieć w ślinę z własnym dzieckiem?? A może ja się nie znam, może są tu tacy/takie, które przelizują się z własną matką/ojcem??


Taka patologia jest ostatnio modna i jak widać na tym przykładzie doskonale się sprzedaje.
Awatar użytkownika
radosny26
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 277
Rejestracja: 05 lis 2016, 23:22
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: .........


Ariel pisze:Jeżeli to jest faktycznie jej córka, to skala patologii wyjebała w kosmos. Zaczynam wątpić, że to faktycznie jej latorośl, bo na serio można lecieć w ślinę z własnym dzieckiem?? A może ja się nie znam, może są tu tacy/takie, które przelizują się z własną matką/ojcem??


Wszystko fajnie Arielka tylko na tym screenie to jest córka z tą drugą laską a nie z Ann. Widzę że poziomem postów dorównujesz kurierowi hahaha
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 11:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


sirpsychosexy pisze:
Ariel pisze:Jeżeli to jest faktycznie jej córka, to skala patologii wyjebała w kosmos. Zaczynam wątpić, że to faktycznie jej latorośl, bo na serio można lecieć w ślinę z własnym dzieckiem?? A może ja się nie znam, może są tu tacy/takie, które przelizują się z własną matką/ojcem??


Wszystko fajnie Arielka tylko na tym screenie to jest córka z tą drugą laską a nie z Ann. Widzę że poziomem postów dorównujesz kurierowi hahaha

Tak się składa, że widziałem ten moment i to jest Ann z córką, co masz do poziomu moich postów? Nie pieję nad patologią, oglądam tak jak tysiące ludzi oglądało kiedyś Rafatusa, mam swoje zdanie, muszę piać z zachwytu nad Twoją ulubienicą?
Ariel
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 33
Rejestracja: 02 lis 2017, 12:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nikt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


_Kurier_ pisze:(że niby transmituje z córką, co nie jest prawdą...).

A Ty dalej swoje i na dodatek, jak pisała @Kinia, odwracasz kota ogonem.Mój post nie odnosił sie do tego czy Ann jest "fajna" czy jest "patologią".Mam to gdzieś, przez 4 lat na SU byłem u Niej może ze 20 razy.Mam gdzieś czy pije szampana za 20k czy obciąga trędowatemu bezdomnemu.Irytuje mnie natomiast, że nazywasz debilami lepiej poinformowanych ludzi, którzy tłumaczą Ci, że to córka Ann.
Awatar użytkownika
SokratesNauczycielPlatona
SU-holik
SU-holik
Posty: 153
Rejestracja: 06 kwie 2019, 10:12
Podziękował: 350 razy
Podziękowano mu: 227 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ariel pisze:
sirpsychosexy pisze:
Ariel pisze:Jeżeli to jest faktycznie jej córka, to skala patologii wyjebała w kosmos. Zaczynam wątpić, że to faktycznie jej latorośl, bo na serio można lecieć w ślinę z własnym dzieckiem?? A może ja się nie znam, może są tu tacy/takie, które przelizują się z własną matką/ojcem??


Wszystko fajnie Arielka tylko na tym screenie to jest córka z tą drugą laską a nie z Ann. Widzę że poziomem postów dorównujesz kurierowi hahaha

Tak się składa, że widziałem ten moment i to jest Ann z córką, co masz do poziomu moich postów? Nie pieję nad patologią, oglądam tak jak tysiące ludzi oglądało kiedyś Rafatusa, mam swoje zdanie, muszę piać z zachwytu nad Twoją ulubienicą?


Różne rodziny - różne relację, w niektórych rodzinach przyjęło się, że matki z córkami całują się na przywitanie w usta, oczywiście jest to takie króciutkie "cmok" a nie jakiś ślimak ale formalnie różni się to tylko czasem kontaktu przedłużonym z kilku dziesiątych sekundy do kilkunastu sekund. Pocałunek jest w naszej kulturze dość mocno rozerotyzowany i piętnowany od pokoleń przez KK jako "przedsionek pieszczot = grzechu" i dzieło Szatana, ale w innych kulturach podejście się różni, choćby Rosjanie, będący ze sobą w dobrych przyjacielskich stosunkach, witają się tak:
Obrazek :)
Niemiecki bruderszaft też uznaje się za niebyły jeżeli nie był zakończony pocałunkiem, nawet między osobami tej samej płci.
Na Ukrainie, jak prezentowano nam wiele razy na SU, też jest od dawna zakorzeniona tradycja siostrzanego pocałunku na przywitanie :)
Obrazek Czasami to witanie trwa kilka godzin :) a może to było witanie przychodzącego żetona... Nie wiem :)
A np. u Eskimosów uznaje się, że wraz z pocałunkiem ucieka z człowieka kawałek duszy a wraz z nią kilka lat życia, dlatego całuje się wyłącznie w nadzwyczajnych okolicznościach i wyjątkowe osoby np. zaraz po narodzinach dziecka, po ślubie i na łożu śmierci. Stąd też "pocałunek eskimoski" czyli okazywanie sobie czułości przez pocieranie nosów, podobne wierzenia są obecne w wielu afrykańskich plemionach.
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Ludziki, przecież już ktoś wcześniej tłumaczył...
Córka Perliczki, to ta w okularach, a nie ta podobna do Ann, jej córka spotyka się z kopią swojej mamusi i tyle, a na screenie jest córka ze swoją dziewczyną, Perliczki tam nie ma.
Jak byłem młody, to też byłem Murzynem i grałem w kosza.
Awatar użytkownika
Ryszard Ochódzki
SU-holik
SU-holik
Posty: 83
Rejestracja: 12 lis 2019, 23:03
Podziękował: 251 razy
Podziękowano mu: 58 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: konefka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ariel pisze:
sirpsychosexy pisze:
Ariel pisze:Jeżeli to jest faktycznie jej córka, to skala patologii wyjebała w kosmos. Zaczynam wątpić, że to faktycznie jej latorośl, bo na serio można lecieć w ślinę z własnym dzieckiem?? A może ja się nie znam, może są tu tacy/takie, które przelizują się z własną matką/ojcem??


Wszystko fajnie Arielka tylko na tym screenie to jest córka z tą drugą laską a nie z Ann. Widzę że poziomem postów dorównujesz kurierowi hahaha

Tak się składa, że widziałem ten moment i to jest Ann z córką, co masz do poziomu moich postów? Nie pieję nad patologią, oglądam tak jak tysiące ludzi oglądało kiedyś Rafatusa, mam swoje zdanie, muszę piać z zachwytu nad Twoją ulubienicą?


Mam tylko taki problem że piszesz bajki i tyle i nie to nie jest Ann. Już po samych włosach widać.
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 11:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Ryszard Ochódzki pisze:Ludziki, przecież już ktoś wcześniej tłumaczył...
Córka Perliczki, to ta w okularach, a nie ta podobna do Ann, jej córka spotyka się z kopią swojej mamusi i tyle, a na screenie jest córka ze swoją dziewczyną, Perliczki tam nie ma.

Ja tam nie wiem...Tutaj szeroko popierana jest teoria, ze ciemna w okularach to cora Ann, ale tam jak zrealizowany byl cel i publika się niecierpliwiła to ciemna pokazała wiadomości na tel i widniała w telefonie jako "Anka". Tematu nie będę roztrzasał, bo faktycznie może są tu ludzie lepiej poinformowani, ale no blondyna bardziej mi pasuje na corke , a i napewno nie jest pełnoletnia.
Awatar użytkownika
maq
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 27 lip 2015, 14:19
Podziękował: 25 razy
Podziękowano mu: 29 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ależ oczywiście, że na powyższym screenie nie ma Ann :) włosy to jedno, a drugie to to, że Ann miała inna bluzkę i brak stanika xd a u koleżanki na zdjęciu jest xd

Inna sprawa, że łatwo pomylić obie panie gdyż widać, że ta młoda się wzoruje na Ann :D chyba że to tylko moje wrażenie..
Awatar użytkownika
Mr.B
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 458
Rejestracja: 22 lip 2015, 19:25
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: who cares?
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Na tym screenie to jest Eli-dziewczyna jej córki. Mam to zresztą zgrane.

Sorki,ale głos niestety nie nagrał mi się /:
Awatar użytkownika
akuku123
SU-holik
SU-holik
Posty: 55
Rejestracja: 12 sty 2020, 01:51
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Jpdl co za śledztwo :shock2:
Wam chyba się nudzi że musicie wszystko wiedzieć.
Mi to loto who is who.
Ale bawcie się dalej domorośli detektywi jak to tak bardzo wam do szczęścia jest potrzebne :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


i tu Was Hardziu podsumował, człowiek który ma haki na każdego, gigabajty screenów i musi wiedzieć wszystko o wszystkich, opierdala równo wszystkich wypowiadających się w temacie, którzy jest jak narazie najciekawszą plotką SU w roku 2020 za to, że chcą sprostować i wyjaśnić te plotki

Kiedy tak się zmieniła hierarchia na foro ? :D
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


tomoxx pisze:i tu Was Hardziu podsumował, człowiek który ma haki na każdego, gigabajty screenów i musi wiedzieć wszystko o wszystkich, opierdala równo wszystkich wypowiadających się w temacie

Widzę sporo nieścisłości w Twoje teorii ale nich Ci będzie że tak jest.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Maly_Krzaczek i 54 gości