AnnPearl/BOGINIANN/carycaANN/TiffanyValentine/annpearlx

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Trzeba mieć dobrze nasrane we łbie żeby myśleć, że któraś z tych dziewcząt jest jej córką. Teraz rozumiem dlaczego tyle wam wyciągają z portfeli :D. Ann, która mieszka w M1 i dziecko, którego przez jej całą karierę nie było widać :), o Jezu. W dodatku Ann, która była zwykle napierdolona przez 8-10h w ciągu doby, a drugie 8 leczyła kaca. Ann, która miała (nie)przyjemności z sąsiadami i którzy by ją chętnie podpierdolili do MOPSu(gdyby krzątało się tam dziecko). Puknijcie się w łby :).

P.S - Nowa metoda na zarobek(po jej obiegach), tzn. występy z "córką" :D. Głupota nie ma granic i to po obu stronach ekranu...
Awatar użytkownika
_Kurier_
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 207
Rejestracja: 21 lut 2018, 17:20
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 31 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2087
Rejestracja: 22 lip 2015, 00:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


Nie interesują mnie powiązania rodzinne, historia brzmi wiarygodnie, Janusze lubią takie rodzinne smaczki na transmisji a i hejterzy będą mieli pożywkę :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Szampan się leje wiec swoje wyciąga, koleżanki to towarzysko były czy jakieś większe show ?
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Laski gadały a w między czasie Ann się rozbierała jak ktoś rzucił za cycki czy tam tyłek. Za dwa razy ta blondi z lewej klepnęła Ann po gołym tyłku i to tyle... Potem Ann z córką sobie gdzieś poszły i ta blondi siedziała sama chyba z godzinę. Trochę się nawet rozbierała. Ciałko ma nawet spoko. Mogłaby robić karierę solo na SU
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 11:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Czyli coś się działo, może to początek pięknej kariery :)

https://showup24.tv/annpearl
https://showup24.tv/profile/annpearl
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


_Kurier_ pisze:Trzeba mieć dobrze nasrane we łbie żeby myśleć, że któraś z tych dziewcząt jest jej córką. Teraz rozumiem dlaczego tyle wam wyciągają z portfeli :D. Ann, która mieszka w M1 i dziecko, którego przez jej całą karierę nie było widać :), o Jezu. W dodatku Ann, która była zwykle napierdolona przez 8-10h w ciągu doby, a drugie 8 leczyła kaca. Ann, która miała (nie)przyjemności z sąsiadami i którzy by ją chętnie podpierdolili do MOPSu(gdyby krzątało się tam dziecko). Puknijcie się w łby :).

P.S - Nowa metoda na zarobek(po jej obiegach), tzn. występy z "córką" :D. Głupota nie ma granic i to po obu stronach ekranu...

Zapewniam cię że jedna z nich jest jej córką . A MOPS nie ma nic do tego bo córka jest pełnoletnia i mieszka już sama:)
Awatar użytkownika
Adas Niezgodka
SU-holik
SU-holik
Posty: 72
Rejestracja: 01 lut 2016, 17:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: taktowna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


_Kurier_ pisze:Trzeba mieć dobrze nasrane we łbie żeby myśleć, że któraś z tych dziewcząt jest jej córką. Teraz rozumiem dlaczego tyle wam wyciągają z portfeli :D. Ann, która mieszka w M1 i dziecko, którego przez jej całą karierę nie było widać :), o Jezu. W dodatku Ann, która była zwykle napierdolona przez 8-10h w ciągu doby, a drugie 8 leczyła kaca. Ann, która miała (nie)przyjemności z sąsiadami i którzy by ją chętnie podpierdolili do MOPSu(gdyby krzątało się tam dziecko). Puknijcie się w łby :).

P.S - Nowa metoda na zarobek(po jej obiegach), tzn. występy z "córką" :D. Głupota nie ma granic i to po obu stronach ekranu...


Ale mnie śmieszą takie matołki co wszędzie widzą teorie spiskowe. Przecież jak spojrzysz na twarz córki to widać podobieństwa do Ann. Okulary troche przeszkadzają ale i tak widać rysy mamy
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 11:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


sirpsychosexy pisze:
Adas Niezgodka pisze:Zapewniam cię że jedna z nich jest jej córką . A MOPS nie ma nic do tego bo córka jest pełnoletnia i mieszka już sama:)


Boże, dlaczego tutaj niektórzy ludzie nie potrafią czytać ze zrozumieniem? Jeśli wiesz, że to jej córka(co nie jest prawdą, bo o naszej koleżance było już napisane wszystko na pewnym forum, włącznie z jej adresem...), to tym bardziej wiesz od ilu lat istnieje showup i od ilu lat caryca nadaje :). Na przestrzeni lat, kiedy to dziecko było świadkiem upitej matki nikt z sąsiadów nie zawiadomił MOPSu, okej. Pomijam już pokazywanie cipy za $ i warunki mieszkaniowe. Jasna sprawa ;). Aaa i córeczka, której matula pokazuje swoje wdzięki w necie nie nienawidzi jej, a wręcz przeciwnie! Robi z nią pokazy :D. Co tam wytykanie przez sąsiadów, podśmiechujki kolegów i koleżanek w szkole, rodziny, itd. ;). I jak tyle wiesz o naszej bohaterce, to wiesz również w jak konserwatywnym woj. i w jak konserwatywnym mieście mieszka :).


sirpsychosexy pisze:Ale mnie śmieszą takie matołki co wszędzie widzą teorie spiskowe. Przecież jak spojrzysz na twarz córki to widać podobieństwa do Ann. Okulary troche przeszkadzają ale i tak widać rysy mamy


Coś Ci się chyba pomieszało drogi kolego. Teorią spiskową jest twierdzenie, że to matka i córka :). Nie wiem w jakiej dziurze byłeś przez ostatnie lata, ale odpal pierwszy lepszy serwis kamerkowy i będziesz miał tak na oko kilkanaście par: "mama z córką" :), "siostra z bratem", itd. :). I z łaski swojej matołkiem to nazywaj sam siebie.
Awatar użytkownika
_Kurier_
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 207
Rejestracja: 21 lut 2018, 17:20
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 31 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


_Kurier_, chłopie nie brnij dalej w swoje teorie biznesowe, babcia Ann spokojnie zarobi na "szampejna" bez wchodzenia w "incest".
Zagadaj do któregoś z jej psychofanów to dostaniesz Fb córki z ich wspólnymi zdjęciami z roku 2018,19,20.No chyba, że pójdziesz w teorię, że od trzech lat planowany był spisek aby zrobić ze dwie transmisje matka-córka i zgarnąć oszałamiające 400-600 złotych.
Awatar użytkownika
SokratesNauczycielPlatona
SU-holik
SU-holik
Posty: 153
Rejestracja: 06 kwie 2019, 10:12
Podziękował: 350 razy
Podziękowano mu: 227 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


SokratesNauczycielPlatona pisze:_Kurier_, chłopie nie brnij dalej w swoje teorie biznesowe, babcia Ann spokojnie zarobi na "szampejna" bez wchodzenia w "incest".
Zagadaj do któregoś z jej psychofanów to dostaniesz Fb córki z ich wspólnymi zdjęciami z roku 2018,19,20.No chyba, że pójdziesz w teorię, że od trzech lat planowany był spisek aby zrobić ze dwie transmisje matka-córka i zgarnąć oszałamiające 400-600 złotych.


Strasznie irytujący koleś, naplujesz mu w twarz to powie że deszcz pada. Gościu chyba minąl się z powołaniem ale forum zdecydowanie mu szkodzi.

Kurier- proponuję zrobić sobię przerwe od internetu bo obserwując twoje poczynania na dwóch forach to coś ci się odkleiło :) nie da się czytać tych wypocin.
Nie wiem po chuj brniesz, chcesz wyłudzić prywatnego fb od Ann który już dawno każdy widział czy o chuj ci chodzi? nie jest tajemnicą że jedna z dzieczyn jest jej córką ale ty jak jakiś upośledzony brniesz bez sensu . Co za irytujący kolo :blink: :blink: :blink: :blink: weźcie go ktoś zablokujcie :D
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 659
Rejestracja: 16 maja 2016, 23:22
Podziękował: 260 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Dawno nie widziałem tak dobrego pokazu jak dziś :heart:

https://showup24.tv/deuxPerles
https://showup24.tv/profile/deuxPerles
Awatar użytkownika
RamesNowekonto
SU-holik
SU-holik
Posty: 60
Rejestracja: 24 paź 2019, 22:22
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Nie śledziłam jakoś bardzo Ann, ale nie od dziś wiadomo, że ma dziecko. Z tego co kiedyś tam slyszałam, po prostu z nią nie mieszkała. Pewnie zreszta przez swój charakter i tryb życia. Ludzie są różni i nie każda kobieta jest dobrą matką. Zakladam więc, że to faktycznie jej córka :)
Awatar użytkownika
Spokojna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 262
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:58
Podziękował: 155 razy
Podziękowano mu: 246 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Pewnie jej psychofani to wiedzą, na takim założeniu matka córka można pewnie dobry hajs ciągnąć od szołapowiczów. Przelej czy później jak temat będzie gorący to wyjaśnienie jak zawsze znajdziecie na karaczanie

Swoją droga pezypomnial mi się właśnie show Funi24( chyba taki nr , bo nick na pewno ) na SU. Gdzieś to nawet na YT jest bo tam więcej śmiechu niż erotyki.

Inny znany pokaz córki ale bez matki wtedy jak się córka CKBitch dorwała do SU i nadawała z koleżanką z która nie powinna nadawać :)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Pokaz w sumie, o ile ktos nie jest hardkorowym fanem Ann, to należy traktować bardziej w kategoriach "patostrim" i jako ciekawostkę. Ta mloda cośtam pokazała, że jakiś tam potencjał kamerkowy ma, ale ogólnie szału nie było.

Natomiast jak dla mnie warto opisać co innego. Mlode to chyba nie ogarniały, że mają możliwość banowania ludzi na czacie, a Ann pojawiła się tak najebana, że doszła do wniosku, że jest zbyt wielką divą na moderowanie, więc wykorzystał to niejaki _Krzysztof_ (zbieżność z nickiem Naszego _Kuriera_ zapewne przypadkowa). "_Krzysztof_" jest trollem...ale nie takim wesołym tylko smutnym trollem, bo swoją aktywność ograniczał do pisania i jęczenia, że "olaboga matka z córką, dzieciątko jezus patrzy, nie wstyd ci kobieto itp". Wytłumaczy mi ktoś kurwa takie zjawisko? Rzadko kiedy spędzam na SU troche więcej czasu i chyba zapomniałem ilu jest tam zjebów, ale _Krzystof_ z racji tego, że nikt nie kontrolował jego pierdolenia, był dość skuteczny w obrzydzaniu innym trans i z około 1.2K oglądających samoistnie doprowadził do okołu 500 i wtedy też wyszedłem.

Niech mi ktoś powie co motywuje takich zjebów do posiadania konta na nom omen SEX KURWA KAMERKACH kiedy jedynie co potrafią pierdolic to jakieś morały i inne smuty? Czy jest to jakaś zemsta za traumy wywołane w dzieciństwie kiedy pomijano go w weekendy nie zapraszając na imprezy? Czy matka była kurwą i teraz ma misje nawracać inne? _Kurier_ weź mi kurwa odpowiedz czemu tak bardzo ci przeszkadza, że inni się dobrze bawia?
Awatar użytkownika
maq
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 27 lip 2015, 14:19
Podziękował: 25 razy
Podziękowano mu: 29 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


tak btw to wczoraj była jakaś jeszcze transmisja czy my wszyscy piszemy o tej poprzedniej ? trzy dziewczyny były razem w czwartek potem Ann była sama w sobotę. W niedziele też coś było ?

a co do zjebów, to są ludzie tacy tak jak napisałeś @maq. Czyli tacy którzy byli krótko trzymani przez rodziców , tak zwane dzieci z dobrego domu, wielbiciele Jezusa itd, którzy wyładowują w ten sposób swoje frustracje.
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 11:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Wczoraj była ale nie na końce Ann, był cel ze jak będzie uzbierany to przychodzi Ann i robi striptease. Na awatarze była potem wiec ten strip robiła , ale nie śledziłem na żywo wiem tyle co z miniaturek.

https://showup24.tv/deuxPerles
https://showup24.tv/profile/deuxPerles
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Owszem, był pokaz, najpierw 1400 osób wpatrywało się w ścianę, póżniej wpadła Ann na szczudłach, powyginała się ,pomachała nóżkami, połozyła na ziemi, a Janusze, którzy chyba nigdy nie widzieli porządnego pool dance, spuszczali się jeden przez drugiego "NAJLEPSZA" "OHHH WSPANIAŁA" , niedużo im do szczęścia potrzeba, pózniej naga koleżanka córki i Ann ocierały się i miziały, podgryzały i lizały :D Jeżeli to jest ikona szołapa to ja nie mam pytań :D amen
Ariel
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 33
Rejestracja: 02 lis 2017, 12:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nikt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


SokratesNauczycielPlatona pisze:_Kurier_, chłopie nie brnij dalej w swoje teorie biznesowe, babcia Ann spokojnie zarobi na "szampejna" bez wchodzenia w "incest".
Zagadaj do któregoś z jej psychofanów to dostaniesz Fb córki z ich wspólnymi zdjęciami z roku 2018,19,20.No chyba, że pójdziesz w teorię, że od trzech lat planowany był spisek aby zrobić ze dwie transmisje matka-córka i zgarnąć oszałamiające 400-600 złotych.


Jezu, czy Ty czytasz co ja napisałem? Tutaj sporo osób ma z tym problemy, ale Ty nagminne ;). Śmieję się z was, bo robicie z tej laski jeszcze większa patologię niż jest(że niby transmituje z córką, co nie jest prawdą...). Nie chcę mi się rozwijać tematu, bo piszemy o camwhore, ale skoro ciągniesz za język. FB Ann to widziało kilka tysięcy osób jeszcze w 2014 roku... Czyli Ty twierdzisz, że to nie jest spisek, a to są po prostu chore psychicznie osoby(matka z córką + golizna i branie za to $). Okej... Cóż mogę powiedzieć, szkoda że tak myślisz o Carycy ;).
Awatar użytkownika
_Kurier_
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 207
Rejestracja: 21 lut 2018, 17:20
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 31 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ariel pisze:porządnego pool dance


Ja nigdy nie widziałem porządnego tańca na basenie, widziałem za to porządny pole dance.
Jak byłem młody, to też byłem Murzynem i grałem w kosza.
Awatar użytkownika
Ryszard Ochódzki
SU-holik
SU-holik
Posty: 83
Rejestracja: 12 lis 2019, 23:03
Podziękował: 251 razy
Podziękowano mu: 58 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: konefka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Hetrique i 18 gości