PARIS_/katris_8888/Kiciaa/Luxuria/Black_Angelika/Sensilovv

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
No cóż nie od dzisiaj wiadomo że stali widzowie są ciut lepiej traktowani niż cała reszta ale gdy na horyzoncie pojawia się niespodziewany szybki i do tego spory zarobek to to zasada przestaje nagle obowiązywać.
To takie proste :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Agrax chyba zwyczajnie narzeka na standardy obslugi klienta... ze przyszedl jak zwykle w sobote do swojej ulubionej restauracji na kolacje a tam sie okazalo ze akurat jest impreza zamknieta dla gosci VIP, o czym wlascicielka rzeczonej restauracji zapomniala go laskawie poinformowac :biggrin: tak to widze ;)
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Agrax pisze:„Czyli jesli dostanie sie tyle kasy to mozna napluc w twarz przyjaciolom „abajo, nie potrzebuje Was”?”

Jesli tak to musze Cie rozczarowac, ale to byla metafora i nijak w nia ujmowalem mojej relacji z modelka


Ale do przyjaciela nie mówi się raczej: pokaż dupę i nie zaczyna walić konia. Relacja biznesowa to relacja biznesowa, a nie przyjaźń. O przyjaźni możemy mówić tylko wtedy, kiedy nie ma między osobami relacji biznesowej.
Kobiety na minuty, a nie na całe życie.
Awatar użytkownika
Pirat
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 30 wrz 2019, 21:05
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


KoKo21 pisze:
Agrax pisze:
Spokojna pisze:Ale z tego co widzę nikt Ci nie napluł w twarz, tylko zwyczajnie nie spełnił Twoich oczekiwań, bo był zajęty czymś innym. A Ty się oburzasz, że jak tak można. Stały klient nie równa się pierwszeństwu. Gdzie to tak działa?


Nie „pierwszenstwu”. Nie oczekiwalem, ze rzuci wszystko :) Wystarczylo powiedziec, ze pojdziemy na priva tego a tego dnia :) To taka krzywda? Takim zjebem jestem, ze nawet nie mozna po ludzku powiedziec tych kilku slow? :hi:


Długo się chyba nie gniewałeś mimo wszystko bo nastepnego dnia szły napiwki od Ciebie :P Kurczę mnie ta cała sytuacja tutaj taka jedna sytuacje przypomina która kiedyś miała miejsce i całe forum o tym mówiło, w sumie to moze nawet nie jedną bo dużo jest takich zawodów na nas wśród Panów, miłosci itp. :P


Ja sie nigdy dlugo nie „gniewam”. Poza tym coz- akurat jest faktem, ze jak na stalego widza zachowalem sie chujowo *shrug*
Awatar użytkownika
Agrax
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 07 sty 2018, 02:06
Podziękował: 112 razy
Podziękowano mu: 62 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Bolfreddo_Accacce


Pirat pisze:Ale do przyjaciela nie mówi się raczej: pokaż dupę i nie zaczyna walić konia.


do przyjaciela nie, ale do przyjaciółki już tak :D
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Pirat pisze:
Agrax pisze:„Czyli jesli dostanie sie tyle kasy to mozna napluc w twarz przyjaciolom „abajo, nie potrzebuje Was”?”

Jesli tak to musze Cie rozczarowac, ale to byla metafora i nijak w nia ujmowalem mojej relacji z modelka


Ale do przyjaciela nie mówi się raczej: pokaż dupę i nie zaczyna walić konia. Relacja biznesowa to relacja biznesowa, a nie przyjaźń. O przyjaźni możemy mówić tylko wtedy, kiedy nie ma między osobami relacji biznesowej.


Ktos ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem: na SU nie traktowalem Kasi jak przyjaciolki i w tej rozmowie nigdy tak Cindy nie nazwalem
Awatar użytkownika
Agrax
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 07 sty 2018, 02:06
Podziękował: 112 razy
Podziękowano mu: 62 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Bolfreddo_Accacce


Qrwa zrobmy w koncu ten od lat planowany zlot forume...albo sie zajebiemy albo zaruchamy na smierc..albo jedno i drugie :scratch_one-s_head: :biggrin:
Tu sa takie fajne akcje :D
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin pisze:Agrax chyba zwyczajnie narzeka na standardy obslugi klienta... ze przyszedl jak zwykle w sobote do swojej ulubionej restauracji na kolacje a tam sie okazalo ze akurat jest impreza zamknieta dla gosci VIP, o czym wlascicielka rzeczonej restauracji zapomniala go laskawie poinformowac :biggrin: tak to widze ;)


Właścicielka powinna listy rozsyłać do stałych klientów, że dziś impreza zamknięta? Przyszedł, zobaczył, że zamknięte, to po co w drzwi walić. :)
Awatar użytkownika
Spokojna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 262
Rejestracja: 17 kwie 2019, 09:58
Podziękował: 155 razy
Podziękowano mu: 246 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Spokojna pisze:
komin pisze:Agrax chyba zwyczajnie narzeka na standardy obslugi klienta... ze przyszedl jak zwykle w sobote do swojej ulubionej restauracji na kolacje a tam sie okazalo ze akurat jest impreza zamknieta dla gosci VIP, o czym wlascicielka rzeczonej restauracji zapomniala go laskawie poinformowac :biggrin: tak to widze ;)


Właścicielka powinna listy rozsyłać do stałych klientów, że dziś impreza zamknięta? Przyszedł, zobaczył, że zamknięte, to po co w drzwi walić. :)


To ciekawe, bo akurat pracuje w restauracji... U nas zawsze ktos wychodzi i przeprasza za niedogodnosc i zaprasza innego dnia
Awatar użytkownika
Agrax
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 07 sty 2018, 02:06
Podziękował: 112 razy
Podziękowano mu: 62 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Bolfreddo_Accacce


Tak to kończy jak widzowie nawiązują jakieś ''więzi emocjonalne'' w laseczkami na ShowUp.tv.
I nie przypadkowo użyłem tutaj ''..... '' :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


msn pisze:
Pirat pisze:Ale do przyjaciela nie mówi się raczej: pokaż dupę i nie zaczyna walić konia.


do przyjaciela nie, ale do przyjaciółki już tak :D


Przecież nie ma przyjaźni damsko-męskiej. Chyba że przyjaciel lub przyjaciółka jest homoseksualną osobą.


Agrax pisze:
Ktos ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem: na ShowUp.tv nie traktowalem Kasi jak przyjaciolki i w tej rozmowie nigdy tak Cindy nie nazwalem


Sam napisałeś o relacji biznesowej w kontekście quasi przyjacielskiej. Wycofałeś się jednak ze swojego stanowiska pod naporem argumentów, więc temat uważam za zakończony. Chociaż zarzut, że mam problemy z czytaniem ze zrozumieniem uważam za chybiony. Pozostawiam to jednak do oceny czytającym temat.
Kobiety na minuty, a nie na całe życie.
Awatar użytkownika
Pirat
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 30 wrz 2019, 21:05
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spokojna pisze:Właścicielka powinna listy rozsyłać do stałych klientów, że dziś impreza zamknięta? Przyszedł, zobaczył, że zamknięte, to po co w drzwi walić.

No jesli staly klient mial zrobiona rezerwacje akurat na ten dzien to powinna. Juz w tym chaosie to nie wiem czy Agrax byl umowiony...



www.ShowUpTV.blog
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


HardRockCaffe666 pisze:Tak to kończy jak widzowie nawiązują jakieś ''więzi emocjonalne'' w laseczkami na ShowUp.tv.
I nie przypadkowo użyłem tutaj ''..... '' :!: :!:


A gdzie tu byla mowa o wieziach emocjonalnych *w moich wypowiedziach*?
Awatar użytkownika
Agrax
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 07 sty 2018, 02:06
Podziękował: 112 razy
Podziękowano mu: 62 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Bolfreddo_Accacce


HardRockCaffe666 pisze:Tak to kończy jak widzowie nawiązują jakieś ''więzi emocjonalne'' w laseczkami na ShowUp.tv.
I nie przypadkowo użyłem tutaj ''..... '' :!: :!:


Serio Hard? :lol:
Przypomniało mi się jak dostawałeś bany, bo Spajk trochę kasy rzucił hahaha
Awatar użytkownika
Spokojna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 262
Rejestracja: 17 kwie 2019, 09:58
Podziękował: 155 razy
Podziękowano mu: 246 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


komin pisze:
Spokojna pisze:Właścicielka powinna listy rozsyłać do stałych klientów, że dziś impreza zamknięta? Przyszedł, zobaczył, że zamknięte, to po co w drzwi walić.

No jesli staly klient mial zrobiona rezerwacje akurat na ten dzien to powinna. Juz w tym chaosie to nie wiem czy Agrax byl umowiony...


Pol na pol. Poprzedniego dnia modelka kazala mi przyjsc nastepnego, bo nie ma ochoty na privy (ma do tego pelne prawo). Jednak wtedy powiedziala „przyjdz jutro” nie „przyjdz pozniej”
Awatar użytkownika
Agrax
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 07 sty 2018, 02:06
Podziękował: 112 razy
Podziękowano mu: 62 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Bolfreddo_Accacce


HardRockCaffe666 pisze:Tak to kończy jak widzowie nawiązują jakieś ''więzi emocjonalne'' w laseczkami na ShowUp.tv.
I nie przypadkowo użyłem tutaj ''..... ''

hahaha :lol: jeblem :lol: i nieprzypadkowo akurat Hard pisze taki tekst :lol:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin pisze:
Spokojna pisze:Właścicielka powinna listy rozsyłać do stałych klientów, że dziś impreza zamknięta? Przyszedł, zobaczył, że zamknięte, to po co w drzwi walić.

No jesli staly klient mial zrobiona rezerwacje akurat na ten dzien to powinna. Juz w tym chaosie to nie wiem czy Agrax byl umowiony...

Ma chłop nauczkę że czasami lepiej jest się stołować w budce z kebabem tam nie ma imprez dla vipów ;)
@komin specjalnie tak napisałem żebyś mógł się przyjebać .. nie dziękuj :laugh3:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666 pisze:
komin pisze:
Spokojna pisze:Właścicielka powinna listy rozsyłać do stałych klientów, że dziś impreza zamknięta? Przyszedł, zobaczył, że zamknięte, to po co w drzwi walić.

No jesli staly klient mial zrobiona rezerwacje akurat na ten dzien to powinna. Juz w tym chaosie to nie wiem czy Agrax byl umowiony...

Ma chłop nauczkę że czasami lepiej jest się stołować w budce z kebabem tam nie ma imprez dla vipów ;)
@komin specjalnie tak napisałem żebyś mógł się przyjebać .. nie dziękuj :laugh3:


Tak bedziemy napierdalac, to watek Cindy bedzie wiekszy niz watek Pauli...
Awatar użytkownika
Agrax
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 07 sty 2018, 02:06
Podziękował: 112 razy
Podziękowano mu: 62 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Bolfreddo_Accacce


HardRockCaffe666 pisze:Ma chłop nauczkę że czasami lepiej jest się stołować w budce z kebabem tam nie ma imprez dla vipów



Ciekawe ile razy Ty byłeś izolowany od stołu u Pauli? Często dostawałeś resztki, no ale zawsze musisz zabrać głos niepytany.
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Dziewczynki Wasze wypowiedzi w punkt! ;* ;)
Cindy :heart:
Awatar użytkownika
Xluxix
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 17
Rejestracja: 24 kwie 2019, 12:14
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: CindyKimberly


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości