HEBANOWA/Hebi_low/PannaHebi/Angelinah/balladyna/AngelIina

Dyskusja na temat transmitujących którzy zakończyli karierę na szołap.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
MisioKacper, zbytnio u Hebi nie siedzę, ale tak na oko, to pamiętam, że byłeś topowym złotnikiem, i pewnie sporo żydona tam przepuściłeś... a po tym, jak coś tam między Tobą a Hebi nie pykło, i po Twojej głębszej analizie dotarły do Ciebie pewne rzeczy, no to masz prawo być wkurwiony/sfrustrowany.

w życiu jest taka zasada, że albo Ty ruchasz albo Ciebie ruchają.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


komin pisze:
MisioKacper pisze:Hahaha ha ja w złym swietle stawiam hahahah odkiedy zaczełą tylku tu nadawac to sie w złym swietle sama postawiła anie ze ja ja stawiam w złym swietle jezeli bycie kurwa co sie sprzedaje za kase stawia ja w dobrym swietle to tylko pogratulowac ale robinek mozesz myslec ze byłem w niej zakochany ale powiem ci ze w kurwie bym sie nie zakochał no sorry ale fajnie ze ty to taki wygrany jestes hahah

Misiek kurwa debilu jeden...czy Ty ogarniasz tekst ze zrozumieniem? my tu nie dyskutujemy czy bycie kurwa stawia kogos w dobrym swietle czy nie... o tym co Robinek myslal tez nie..to juz jest jakis tam jego wniosek po Twoich pierdach w tym temacie... Dyskusja idioto jest o tym ze przylazles tu, oskarzyles laske ktora akurat pechowo dla Ciebie ma generalnie dobra opinie o jakies niby oszustwa i straszne rzeczy ktore Ci wyrzadzila...twierdzisz ze mozesz je UDOWODNIC..ciagle czekamy wszyscy na te Twoje dowody a Ty tymczasem zamiast je w koncu przedstawic to srasz i srasz jakies pierdoly jakbys mial nieuleczalne rozwolnienie... Jak na razie udowodniles ze jestes jakis solidnie niedojebany...
BTW...Hebanowa chyba nadal ma sie dobrze (nie znam za bardzo laski)...cos Ci Misiek nie pyklo.


Szkoda ze was zawiodłem bo akurat ani na SU ani tu nie szukałem polatu no a ja nie mam na celu jej zaszkodził wyraziłem swoja opinie a to czy ktos sie z nia zgadza czy nie to juz nie moja sprawa a to jak jej idzie to mi wisi ale jak sie siedzi codzienie aby zatobic kase to i sie zarobi a wasza opinia na moj temat to mi wisi tak samo hebanowej wisi moja opinia na jej temat a kazdy ma prawo wyrazic swoja opinie tutaj i ta dobra jak i ta zła
Awatar użytkownika
MisioKacper
SU-holik
SU-holik
Posty: 64
Rejestracja: 18 lip 2019, 17:30
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Pani w kabaretkach
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


msn pisze:w życiu jest taka zasada, że albo Ty ruchasz albo Ciebie ruchają.

My panowie chyba jednak wolimy tą pierwsza opcje :biggrin:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Kurwa jeszcze wam się nie znudził ten pajac :laugh3:

misio weź już kurwa skończ. Ja pierdole już mi sie nawet nie chcę tego czytać. Tylko robisz z siebie większego debila. My mamy wyjebane na to co cię spotkało. Bardzo szybko brniesz w górę w rankingu na największego debila SU. Co prawda Spajka już nie przebijesz ale drugie miejsce jest jak najbardziej w twoim zasięgu jak tak dalej pójdzie.
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 10:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Psikuta(s) pisze:Kurwa jeszcze wam się nie znudził ten pajac :laugh3:

misio weź już kurwa skończ. Ja pierdole już mi sie nawet nie chcę tego czytać. Tylko robisz z siebie większego debila. My mamy wyjebane na to co cię spotkało. Bardzo szybko brniesz w górę w rankingu na największego debila SU. Co prawda Spajka już nie przebijesz ale drugie miejsce jest jak najbardziej w twoim zasięgu jak tak dalej pójdzie.


PodpiSUję się pod powyższym... Już się qrła powoli tego nawet nie chce/da czytać.

Ileż można robić z siebie tak żenującego debila? NO KURWA ILE, JA SIĘ PYTAM???! :shock2: :shock2: :shock2:
Awatar użytkownika
Tomek_Atomek
SU-holik
SU-holik
Posty: 103
Rejestracja: 15 gru 2016, 17:32
Podziękował: 34 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: iwonciaAGAPI
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Tomek_Atomek


MisioKacper,
Najlepszym lekarstwem na babę jest inna bądź inne baby ;)
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


MisioKacper pisze:
wyraziłem swoja opinie a to czy ktos sie z nia zgadza czy nie to juz nie moja sprawa


Jak piszesz to wiesz o czym, jakbyś wyraził swoją opinie to wystarczyły by 2 zdania”Hebi mnie wydymamała i nie chce oddać wygranych biletów na grupowe, może to za to że wrzuciłem w profil jej zdjęcia( czy o co tam chodziło )”

A Ty przez 3/4 postów żalisz się że to nie sprawiedliwe i żeby Ci je oddała. Dostałeś żetony od jakiegoś gościa, pomijam że mając jaja powinieneś odpuścić, bo jak widać miała powód żeby się na Ciebie wkurzyć.
Niby wydajesz bambiliony, na SU a się rzucasz o 2k.

Nie wyraziłeś swojego zdania tylko zacząłeś z siebie robić męczennika. Już Ci pisałem, nie to forum, nie ten target. Tu takie sprawy gowno kogokolwiek obchodzą.
Tu się liczy czy Hebi to dobra dupa i czy ma fajne trans, a co robi z gości którzy szukają z nią głębszej relacji to chuj ważne.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Tomek_Atomek pisze:
Psikuta(s) pisze:Kurwa jeszcze wam się nie znudził ten pajac :laugh3:

misio weź już kurwa skończ. Ja pierdole już mi sie nawet nie chcę tego czytać. Tylko robisz z siebie większego debila. My mamy wyjebane na to co cię spotkało. Bardzo szybko brniesz w górę w rankingu na największego debila SU. Co prawda Spajka już nie przebijesz ale drugie miejsce jest jak najbardziej w twoim zasięgu jak tak dalej pójdzie.


PodpiSUję się pod powyższym... Już się qrła powoli tego nawet nie chce/da czytać.

Ileż można robić z siebie tak żenującego debila? NO KURWA ILE, JA SIĘ PYTAM???! :shock2: :shock2: :shock2:


Twoja i jak innych osob opinia na moj temat wisi mi i powiewa Jebany debilu :haha: :haha: :laughingnew: :laughingnew:
Awatar użytkownika
MisioKacper
SU-holik
SU-holik
Posty: 64
Rejestracja: 18 lip 2019, 17:30
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Pani w kabaretkach
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


MisioKacper pisze:
Tomek_Atomek pisze:
Psikuta(s) pisze:Kurwa jeszcze wam się nie znudził ten pajac :laugh3:

misio weź już kurwa skończ. Ja pierdole już mi sie nawet nie chcę tego czytać. Tylko robisz z siebie większego debila. My mamy wyjebane na to co cię spotkało. Bardzo szybko brniesz w górę w rankingu na największego debila SU. Co prawda Spajka już nie przebijesz ale drugie miejsce jest jak najbardziej w twoim zasięgu jak tak dalej pójdzie.


PodpiSUję się pod powyższym... Już się qrła powoli tego nawet nie chce/da czytać.

Ileż można robić z siebie tak żenującego debila? NO KURWA ILE, JA SIĘ PYTAM???! :shock2: :shock2: :shock2:


Twoja i jak innych osob opinia na moj temat wisi mi i powiewa Jebany debilu :haha: :haha: :laughingnew: :laughingnew:


Jakby to była prawda to po napisaniu pierwszego krytycznego postu na jej temat już byś dalej nic nie pisał i spierdolił z tego forum. Ale ty dalej skowyczesz :laugh3:
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 10:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


MisioKacper, Ty myślisz, że my przejmujemy się tobą?
Dla nas jesteś tylko jebanym zakochańcem przegrywem, co to przepuścił szmal, a panna spuściła go jak gówno w toalecie.

Wiemy wiemy, ty nadal liczysz, że coś tu jeszcze ugrasz jak będziesz ją stawiał w złym świetle albo nas obrażał.
Bo to, że jesteś w niej zakochany i dalej wieczorami beczysz do poduszki to widać na kilometr :lol2:

Dla ciebie najlepszym wyjściem byłoby przeprosić wszystkich, podkulić ogon, przyznać się to tego co tak naprawdę chciałeś osiągnąć
i liczyć na to, że sprawa szybko przycichnie. Bo tu jesteś na liście straceńców misiopysio :laughingnew:
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 06 gru 2017, 23:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Robinek29 pisze:MisioKacper, Ty myślisz, że my przejmujemy się tobą?
Dla nas jesteś tylko jebanym zakochańcem przegrywem, co to przepuścił szmal, a panna spuściła go jak gówno w toalecie.

Wiemy wiemy, ty nadal liczysz, że coś tu jeszcze ugrasz jak będziesz ją stawiał w złym świetle albo nas obrażał.
Bo to, że jesteś w niej zakochany i dalej wieczorami beczysz do poduszki to widać na kilometr :lol2:

Dla ciebie najlepszym wyjściem byłoby przeprosić wszystkich, podkulić ogon, przyznać się to tego co tak naprawdę chciałeś osiągnąć
i liczyć na to, że sprawa szybko przycichnie. Bo tu jesteś na liście straceńców misiopysio :laughingnew:


Kurwa straszne ja pierdole to dobrze ze jestem tu na liscie stracencow wisi i lato mi to tak samo jak wasza opinia a tak wogole to wy tez jestescie przygrywami :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: ktorzy siedza na forum hahah jestescie zalosni i raz jeszcze powiem wasza opinia tutaj na moj temat wisi i powiewa mi i tez sie wami nie przejmuje a pisze bo tak jak pisałem juz jakis czas temu jak mnie nikt nie bedzie atakował to ja tez tu sie wiecej nie pojawie i nic nie bede pisał


Powinienes własnie zouwazyc ze to ze piszecie ze jestem zakochancem przegrywem to mi to wisi tak samo jak i wy :taunt.: :taunt.: :taunt.: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew:
A to ze przejebałem tu kase bo chciałem i mogłem
Awatar użytkownika
MisioKacper
SU-holik
SU-holik
Posty: 64
Rejestracja: 18 lip 2019, 17:30
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Pani w kabaretkach
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Awatar użytkownika
BaBiK32
SU-holik
SU-holik
Posty: 155
Rejestracja: 22 lip 2015, 01:11
Podziękował: 34 razy
Podziękowano mu: 28 razy
Co masz w Majtkach?: Prywatne
Twoja ulubienica z SU:
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


misiokacper spierdolił z tematu
Babik go zabił
W imie ojca i syna
spierdalaj misio, przebieraj sie gdzieś indziej
amen


wszyscy, którzy wierzyli w hebi i jej prawilność, jednocześnie wskazując cwela misia - wygrali. Napiszcie u hebi kod "lelumpolelum" i dostaniecie pakiet filmików B/G G/G itd
:beach:
Pozdrawiam Hard!
Awatar użytkownika
wiktorlewatywakrkLGBT+-x/
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 310
Rejestracja: 11 lis 2016, 16:45
Podziękował: 54 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Haseki__
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Komedia.
Myślę, że misio to syn harda :wild:
Awatar użytkownika
elitarnajednostka
SU-holik
SU-holik
Posty: 117
Rejestracja: 23 mar 2017, 17:31
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 22 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kaama696
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


elitarnajednostka, No bez przesady, nawet Hard by nie spłodził takiego przegrywa, ponoć Hard jest jeszcze prawiczkiem :laughingnew:
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 06 gru 2017, 23:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ale to może jego ładowali?
Podobno na paradach równości głoszą, że facet też może urodzić więc jak to jest? :to_take_umbrage:
Awatar użytkownika
elitarnajednostka
SU-holik
SU-holik
Posty: 117
Rejestracja: 23 mar 2017, 17:31
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 22 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kaama696
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


elitarnajednostka pisze:Podobno na paradach równości głoszą, że facet też może urodzić więc jak to jest?


Podobno w elitarnych jednostkach nie zajmują się rozpowszechnianiem pierdół i szerzeniem homofobii, więc jak to jest? :scratch_one-s_head:

No chyba, że to elitarna jednostka pozyskana z wolontariuszy krucjaty młodych.
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 14:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Podobno syndrom apollo to chujowy eksperyment.
Z założenia najzdolniejszy zespół miał osiągnąć najlepsze wyniki, a wyszło że mieli najgorsze więc jak to jest? :rtfm:
Awatar użytkownika
elitarnajednostka
SU-holik
SU-holik
Posty: 117
Rejestracja: 23 mar 2017, 17:31
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 22 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kaama696
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ot taki paradoks. Jak ten z forumową elitarnajednostka. Miało być elitarnie, a wyszło zaściankowo. Tak to jest! :derisive:
Sam eksperyment nie był chujowy, bo wynik nie był oczywisty i z góry przewidziany, zaskoczył wszystkich, nawet ciebie.
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 14:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Jeśli każdy z całego zespołu próbuje być najmądrzejszy to nie ma prawa eksperyment zakończyć się powodzeniem.
Ale rozumiem, zaściankowość przemawia przez Ciebie.
Pamiętaj!
Na zmiany nigdy nie jest za późno.
Otwórz się na nowe horyzonty.

W sumie ten świat jest piękny tylko ludzie to kurwy.
Awatar użytkownika
elitarnajednostka
SU-holik
SU-holik
Posty: 117
Rejestracja: 23 mar 2017, 17:31
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 22 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kaama696
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Nieobecni



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości