HEBANOWA/Hebi_low/PannaHebi/Angelinah/balladyna/AngelIina

Dyskusja na temat transmitujących którzy zakończyli karierę na szołap.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Jumpsuits pisze:No ja wątpię że jesteś bo jak byś był to gorzki żali byś tu nie pisał i dał sobie spokój
Więc naprawdę wątpię że jesteś szczęśliwy jak plakales że nie możesz 20 biletów na grupowa odebrać ...

Kto to mówi jak każdy z was jedna dziewczyne oczernia druga borni i mówisz o moich zalach bo oszustwo to oszustwo
Awatar użytkownika
MisioKacper
SU-holik
SU-holik
Posty: 64
Rejestracja: 18 lip 2019, 17:30
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Pani w kabaretkach
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Robinek29 pisze:
Psikuta(s) pisze:Misio pysio musisz zrozumieć jedną rzecz. Nie wiem czy ona oszukuje czy nie, mam na to wyjebane. Ale nawet jeśli tak to i tak nie masz tutaj szans. To jest forum dla przegrywów i ameb umysłowych które zrobią wszystko żeby wykorzystać okazję żeby się przypodobać, czytaj wylizać rowa jakieś modelce . Więc teraz będą się przeganiać który wyliże jej najbardziej . Prawda jest taka że wiekość tych co ma teraz z ciebie beke to hipokryci którzy mieli podobne doświadczenia z modelkami jak ty. Hardzik , Robinek , Ruger to tylko przyklady.


Zapomniałeś dodać siebie, bo gdy tylko pojawia się Ann to liżesz jej dupsko z kału aż wióry lecą,
zapewne już syfa załapałeś i krosty na języku dupolizie.
W rankingu przygłupów forumowych zajmujesz zaszczytne 3 miejsce zaraz po Spajku i Misiu.
Nie zapominaj o tym Psikutasie.


no niestety na podium już nie będę bo jest zajęte przez Spajka, Harda i ciebie :rofl:
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 10:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Raptem kilka dni temu wystarczył jeden post MisioKacpra i pyk, nagle przybyło 10 stron w temacie Hebi. lol :laugh3:
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Nom... nabilo sie troszku :biggrin:
Smuteczek tylko ze dyskusja z Misiotlukiem prowadzi do nikad... to juz Hard ma wiecej polotu.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Przypomniał mi się taki zakochaniec z tematu skorpionki/_skorpionka_/Sunny_girl,
co za szkoda, że jego posty przepadły ....
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2085
Rejestracja: 21 lip 2015, 23:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 177 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


komin pisze:Nom... nabilo sie troszku :biggrin:
Smuteczek tylko ze dyskusja z Misiotlukiem prowadzi do nikad... to juz Hard ma wiecej polotu.


Dobrze że z wami dyskusja dokądś prowadzi siedzicie całe dnie na SU czy na forum jedne laski bronicie jak lwica swoich małych a drugie laski szargacie z błotem ale jak ja napisałem opinie o hebanowej to juz robicie gownoburze i wyciagacie jakies dziwne wnioski o miłosci zazdrosci i nie wiem czym jeszcze
Awatar użytkownika
MisioKacper
SU-holik
SU-holik
Posty: 64
Rejestracja: 18 lip 2019, 17:30
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Pani w kabaretkach
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Wszedłeś na niszowe nieoficjalne forum, nie wiem czego się spodziewałeś, jak obiektywnej oceny przez jej innych widzów to źle trafiłeś. To jest dosyć hermetyczne forum, Ci co tu siedzą dużo więcej tu bywają niż na szołapowych transmisjach. W dużej mierze jesteśmy z tych co już swoje na SU wydali jak SU było jeszcze starym dobrym SU, a teraz tu siedzimy z sentymentu.

Też tu wchodzisz i piszesz cały czas ostatnio. Serio, źle trafiłeś z żalami. Laska na SU mogła by Ci obiecać że wysra kaktus, albo przyleci na jednorożcu. Jeśli na SU szukasz prawdy i uczciwości to zmień portal.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


tomoxx pisze:Wszedłeś na niszowe nieoficjalne forum, nie wiem czego się spodziewałeś, jak obiektywnej oceny przez jej innych widzów to źle trafiłeś. To jest dosyć hermetyczne forum, Ci co tu siedzą dużo więcej tu bywają niż na szołapowych transmisjach. W dużej mierze jesteśmy z tych co już swoje na SU wydali jak SU było jeszcze starym dobrym SU, a teraz tu siedzimy z sentymentu.

Też tu wchodzisz i piszesz cały czas ostatnio. Serio, źle trafiłeś z żalami. Laska na SU mogła by Ci obiecać że wysra kaktus, albo przyleci na jednorożcu. Jeśli na SU szukasz prawdy i uczciwości to zmień portal.


Ja rzadko wchodziłem na forum i sie wypowiadałem ale to ze habanowa oakzała sie oszustka jak wiekszasc lasek z SU to napisałem swoja opinie wiedziałem ze beda ci co przyznaja raje i cci ktorzy beda ja bronicale no nie sadziłem ze taka gowno burza z tego wyjdzie ale no coz rzycie ja mam swoje zdanie o habenaowej a dla innych moze byc osmym cudem swiata ale jestem na SU juz długi czas ale jakos nie miałem takiego przypadku jak z maddie czy hebanowa ale co poradzisz jak to sa 2 najwieksze zetoniary i oszustki na SU
Awatar użytkownika
MisioKacper
SU-holik
SU-holik
Posty: 64
Rejestracja: 18 lip 2019, 17:30
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Pani w kabaretkach
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


MisioKacper pisze:ale co poradzisz jak to sa 2 najwieksze zetoniary i oszustki na SU


No są tu dla żetona :) Odnośnie oszustek to gdyby tak było to temat by już dawno śmigał, przed forum się nic nie ukryje. Jakoś dziwnym trafem jesteś jedną osobą, która została oszukana.
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


gracjano pisze:
MisioKacper pisze:ale co poradzisz jak to sa 2 najwieksze zetoniary i oszustki na SU


No są tu dla żetona :) Odnośnie oszustek to gdyby tak było to temat by już dawno śmigał, przed forum się nic nie ukryje. Jakoś dziwnym trafem jesteś jedną osobą, która została oszukana.


Nie dziwie sie bo jak widza ze jak ktos napisze zła o pinie o lasce o SU to wiekszasc z was od razu na niego naskakuje to sobie daje spokuj a ja znam pare osob ktore zostały oszukane przez hebanową
Awatar użytkownika
MisioKacper
SU-holik
SU-holik
Posty: 64
Rejestracja: 18 lip 2019, 17:30
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Pani w kabaretkach
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Wymień je i poproś, żeby tu się wpisały podając nicki z SU oraz krótki opis sytuacji wraz ze screenami potwierdzającymi
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


ruger44 pisze:Wymień je i poproś, żeby tu się wpisały podając nicki z SU oraz krótki opis sytuacji wraz ze screenami potwierdzającymi


Może frytki do tego człowieku poczytaj co piszesz mam poprosic osoby ktore oszukała hebanowa z nickami z SU i opis z sytuacji ze screenami hahah no nic głupszego nie mogłes napisac serio jak by chciały to by napisali ale wola olac temat niz to ze bedziecie na nich naskakiwac i wymyslac wystarczy ze zobaczyli jak napisałem swoja opinie o hebanowej jaka gowno burze zrobiliscie i jakies hore insynuacje o miłosci do niej i jakies inne glupoty nawet jak ja pisałem ze moge udowodnic jej oszustwa klamstwa to i tak były dziwczne akcje
Awatar użytkownika
MisioKacper
SU-holik
SU-holik
Posty: 64
Rejestracja: 18 lip 2019, 17:30
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Pani w kabaretkach
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


MisioKacper, nooo i powoli, po kilku stronach pisania zblizasz sie do celu... skoro jak piszesz, mozesz udowodnic jej oszustwa i klamstwa to udowadniaj albo skoncz bo zalosny juz jestes i raczej nikt powazniej nad Twoimi rewelacjami sie nie pochyli
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


MisioKacper pisze:
ruger44 pisze:Wymień je i poproś, żeby tu się wpisały podając nicki z SU oraz krótki opis sytuacji wraz ze screenami potwierdzającymi


Może frytki do tego człowieku poczytaj co piszesz mam poprosic osoby ktore oszukała hebanowa z nickami z SU i opis z sytuacji ze screenami hahah no nic głupszego nie mogłes napisac serio jak by chciały to by napisali ale wola olac temat niz to ze bedziecie na nich naskakiwac i wymyslac wystarczy ze zobaczyli jak napisałem swoja opinie o hebanowej jaka gowno burze zrobiliscie i jakies hore insynuacje o miłosci do niej i jakies inne glupoty nawet jak ja pisałem ze moge udowodnic jej oszustwa klamstwa to i tak były dziwczne akcje


Dlatego właśnie napisałem żebyś wymienił ich nicki, bo wiedziałem, że natychmiastową kontrą będzie "oni tu by napisali ale się Was boją i dlatego milczą" - dlatego skoro oni nie chcą pisać sami to po prostu wymień ich nicki, chcemy ocenić ile to osób niby ją oszukało a piszesz, że znasz ich co najmniej kilka... Wymieniaj albo leci honorowy ban za oszczerstwa
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Ale to było do przewidzenia,
zwykły zakochaniec który dostał kosza i teraz próbuje postawić dziewczynę w złym świetle.

Spajk w swojej grze też twierdził, że ma haki, a Hard całe szafy teczek....
Przegrywy tak mają :laughingnew:
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 06 gru 2017, 23:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


No tak mam dowód ale nie udowodnie, standard na forum musicie jedno zrozumieć że jak chcecie kogoś w złym świetle pokazać to dowody muszą być A tak to wychodzicie wy na idiotow ...
Awatar użytkownika
Jumpsuits
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 320
Rejestracja: 07 paź 2017, 11:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 174 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Jumpsuits


Robinek29 pisze:Ale to było do przewidzenia,
zwykły zakochaniec który dostał kosza i teraz próbuje postawić dziewczynę w złym świetle.

Spajk w swojej grze też twierdził, że ma haki, a Hard całe szafy teczek....
Przegrywy tak mają :laughingnew:




Hahaha ha ja w złym swietle stawiam hahahah odkiedy zaczełą tylku tu nadawac to sie w złym swietle sama postawiła anie ze ja ja stawiam w złym swietle jezeli bycie kurwa co sie sprzedaje za kase stawia ja w dobrym swietle to tylko pogratulowac ale robinek mozesz myslec ze byłem w niej zakochany ale powiem ci ze w kurwie bym sie nie zakochał no sorry ale fajnie ze ty to taki wygrany jestes hahah
Awatar użytkownika
MisioKacper
SU-holik
SU-holik
Posty: 64
Rejestracja: 18 lip 2019, 17:30
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Pani w kabaretkach
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Wymieniaj albo leci honorowy ban za oszczerstwa


Juz dosratałem bana za powiedzenie prawdy o Maddie i na drugi dzien bana nie było wiec spoko
Awatar użytkownika
MisioKacper
SU-holik
SU-holik
Posty: 64
Rejestracja: 18 lip 2019, 17:30
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Pani w kabaretkach
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


MisioKacper pisze:
Wymieniaj albo leci honorowy ban za oszczerstwa


Juz dosratałem bana za powiedzenie prawdy o Maddie i na drugi dzien bana nie było wiec spoko


Forum lubi takich błaznów płaczących, stąd też zdjęli bana pewnie. Coś musi sie dziać.
Tyle tylko, ze każdy błazen sie kiedyś nudzi, szczególnie taki bez polotu jak Ty.
Nie masz daru niestety. :(
Awatar użytkownika
Spokojna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 262
Rejestracja: 17 kwie 2019, 09:58
Podziękował: 155 razy
Podziękowano mu: 246 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


MisioKacper pisze:Hahaha ha ja w złym swietle stawiam hahahah odkiedy zaczełą tylku tu nadawac to sie w złym swietle sama postawiła anie ze ja ja stawiam w złym swietle jezeli bycie kurwa co sie sprzedaje za kase stawia ja w dobrym swietle to tylko pogratulowac ale robinek mozesz myslec ze byłem w niej zakochany ale powiem ci ze w kurwie bym sie nie zakochał no sorry ale fajnie ze ty to taki wygrany jestes hahah

Misiek kurwa debilu jeden...czy Ty ogarniasz tekst ze zrozumieniem? my tu nie dyskutujemy czy bycie kurwa stawia kogos w dobrym swietle czy nie... o tym co Robinek myslal tez nie..to juz jest jakis tam jego wniosek po Twoich pierdach w tym temacie... Dyskusja idioto jest o tym ze przylazles tu, oskarzyles laske ktora akurat pechowo dla Ciebie ma generalnie dobra opinie o jakies niby oszustwa i straszne rzeczy ktore Ci wyrzadzila...twierdzisz ze mozesz je UDOWODNIC..ciagle czekamy wszyscy na te Twoje dowody a Ty tymczasem zamiast je w koncu przedstawic to srasz i srasz jakies pierdoly jakbys mial nieuleczalne rozwolnienie... Jak na razie udowodniles ze jestes jakis solidnie niedojebany...
BTW...Hebanowa chyba nadal ma sie dobrze (nie znam za bardzo laski)...cos Ci Misiek nie pyklo.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


PoprzedniaNastępna

Wróć do Nieobecni



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości