HEBANOWA/Hebi_low/PannaHebi/Angelinah/balladyna/AngelIina

Dyskusja na temat transmitujących którzy zakończyli karierę na szołap.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Wszystko jest jasne jestes zwykla oszustka zetoniara i naciagara i tyle w temacie pierwsza zetonaira meddi druga hebanowa tu sie pisze o biletach a ta o banie co tu wiele mowic wsystko jasne a to co napisałas ze stał bym pod twoim blokiem t=to pod ktorym pod tym co mi podałas zly adres czy te 5 nomerew telefonw ktore mi podawałas bo nie wiem pod ktorym blokiem miał bym czekac


Chłopie jakby ci podała prawdziwe dane to tylko program ochrony świadków by ją uratował. plujesz się o wejściówki kiedy przepierdalałeś w jedną noc kilkanaście tysiecy złotych i nie umiesz się z tym pogodzić. Trzymasz się kurczowo swoich argumentów, które zostały juz dawno obalone. Odpuść, dla swojego dobra. Łatki którą sam sobie przykleiłeś i tak sie nie pozbędziesz.
Od tych co mówią nieproszeni, wolę tych co proszeni nic nie mówią.
Awatar użytkownika
b4rteek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 01 cze 2019, 22:06
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ^^
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


MisioKacper,
Co poczułeś się mniejszym idiotą niż ja.
Idiota mniejszy czy większy co za różnica :biggrin:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


b4rteek pisze:
Wszystko jest jasne jestes zwykla oszustka zetoniara i naciagara i tyle w temacie pierwsza zetonaira meddi druga hebanowa tu sie pisze o biletach a ta o banie co tu wiele mowic wsystko jasne a to co napisałas ze stał bym pod twoim blokiem t=to pod ktorym pod tym co mi podałas zly adres czy te 5 nomerew telefonw ktore mi podawałas bo nie wiem pod ktorym blokiem miał bym czekac


Chłopie jakby ci podała prawdziwe dane to tylko program ochrony świadków by ją uratował. plujesz się o wejściówki kiedy przepierdalałeś w jedną noc kilkanaście tysiecy złotych i nie umiesz się z tym pogodzić. Trzymasz się kurczowo swoich argumentów, które zostały juz dawno obalone. Odpuść, dla swojego dobra. Łatki którą sam sobie przykleiłeś i tak sie nie pozbędziesz.


Bartus bartus bartus uwazaj co chcesz hebanowa jest zetoniara i oszustka i tyle w temacie tu sie pisze o biletach a ta o banie a co do biletow jakos nic sie nie wypowiedziała wiec wiesz jak to napisałes internet nie zapomina i nie wybacza a tym bardziej SU
Awatar użytkownika
MisioKacper
SU-holik
SU-holik
Posty: 64
Rejestracja: 18 lip 2019, 17:30
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Pani w kabaretkach
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Hebi_ pisze:Dzień Dobry :)
Misio nie dostał, i nie dostanie ode mnie ani jednego złamanego żetona:



Dostał Bana na którego sobie bardzo długo pracował, i zdania nie zmienię. Jedna osoba więcej lub mniej nie robi mi różnicy na grupowych. Ani 2000 żetonów. GDYBY był normalnym widzem, nie szukał by sposobu na wkurwienie mnie za wszelką cenę. Dodajesz zdjęcia dziewczyny która transmituje na swój profil - Twój profil jest czyszczony przez moderacje. Znów dodajesz inne zdjęcia tej samej dziewczyny na swój profil i znów masz clean'a...I robisz to znów... I przychodzisz na grupową jakby nigdy nic, sorry memory - game over.
A teraz, skoro 'ktoś' (ktosiowi obiecuję, że w tej sprawie to mój ostatni post) podarował Ci żetony, to idź sobie misio zwal i have fun.

P.S Zapomniałabym, nie pójdziesz tylko będziesz katował mój temat...powoli zaczynam się przyzwyczajać.


Brawo! nie daj mu się zastraszyć, popisze popisze i mu się znudzi, każdy tu z niego ma beke, także Hebanowa zero presji i głowa do góry:*

Miłego Dnia
Awatar użytkownika
BaBiK32
SU-holik
SU-holik
Posty: 155
Rejestracja: 22 lip 2015, 01:11
Podziękował: 34 razy
Podziękowano mu: 28 razy
Co masz w Majtkach?: Prywatne
Twoja ulubienica z SU:
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


HardRockCaffe666 pisze:MisioKacper,
Co poczułeś się mniejszym idiotą niż ja.
Idiota mniejszy czy większy co za różnica :biggrin:


Najwiekszym przegranym nikim idiota jestes hard ty a to ze swoimi wpisamy prubujesz cos udowodnic to ci to slabo idzie
Awatar użytkownika
MisioKacper
SU-holik
SU-holik
Posty: 64
Rejestracja: 18 lip 2019, 17:30
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Pani w kabaretkach
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


MisioKacper pisze:
HardRockCaffe666 pisze:MisioKacper,
Co poczułeś się mniejszym idiotą niż ja.
Idiota mniejszy czy większy co za różnica :biggrin:


Najwiekszym przegranym nikim idiota jestes hard ty a to ze swoimi wpisamy prubujesz cos udowodnic to ci to slabo idzie


Zapewniam cię że przebiłeś dzisiaj Harda :laugh3: masz łatkę największego idoty na forum :D
Awatar użytkownika
BaBiK32
SU-holik
SU-holik
Posty: 155
Rejestracja: 22 lip 2015, 01:11
Podziękował: 34 razy
Podziękowano mu: 28 razy
Co masz w Majtkach?: Prywatne
Twoja ulubienica z SU:
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


BaBiK32 pisze:
Hebi_ pisze:Dzień Dobry :)
Misio nie dostał, i nie dostanie ode mnie ani jednego złamanego żetona:



Dostał Bana na którego sobie bardzo długo pracował, i zdania nie zmienię. Jedna osoba więcej lub mniej nie robi mi różnicy na grupowych. Ani 2000 żetonów. GDYBY był normalnym widzem, nie szukał by sposobu na wkurwienie mnie za wszelką cenę. Dodajesz zdjęcia dziewczyny która transmituje na swój profil - Twój profil jest czyszczony przez moderacje. Znów dodajesz inne zdjęcia tej samej dziewczyny na swój profil i znów masz clean'a...I robisz to znów... I przychodzisz na grupową jakby nigdy nic, sorry memory - game over.
A teraz, skoro 'ktoś' (ktosiowi obiecuję, że w tej sprawie to mój ostatni post) podarował Ci żetony, to idź sobie misio zwal i have fun.

P.S Zapomniałabym, nie pójdziesz tylko będziesz katował mój temat...powoli zaczynam się przyzwyczajać.


Brawo! nie daj mu się zastraszyć, popisze popisze i mu się znudzi, każdy tu z niego ma beke, także Hebanowa zero presji i głowa do góry:*

Miłego Dnia


Ja to mam beke z was :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: a do tematu juz mi sie znudził ale wy ciagle cos tam piszecie a ja wam tylko odpowiadam
Awatar użytkownika
MisioKacper
SU-holik
SU-holik
Posty: 64
Rejestracja: 18 lip 2019, 17:30
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Pani w kabaretkach
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


BaBiK32 pisze:
MisioKacper pisze:
HardRockCaffe666 pisze:MisioKacper,
Co poczułeś się mniejszym idiotą niż ja.
Idiota mniejszy czy większy co za różnica :biggrin:


Najwiekszym przegranym nikim idiota jestes hard ty a to ze swoimi wpisamy prubujesz cos udowodnic to ci to slabo idzie


Zapewniam cię że przebiłeś dzisiaj Harda :laugh3: masz łatkę największego idoty na forum :D


Zajebiscie a twoje zapenienia mi to lataja to tylko forum
Awatar użytkownika
MisioKacper
SU-holik
SU-holik
Posty: 64
Rejestracja: 18 lip 2019, 17:30
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Pani w kabaretkach
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Misio pysio musisz zrozumieć jedną rzecz. Nie wiem czy ona oszukuje czy nie, mam na to wyjebane. Ale nawet jeśli tak to i tak nie masz tutaj szans. To jest forum dla przegrywów i ameb umysłowych które zrobią wszystko żeby wykorzystać okazję żeby się przypodobać, czytaj wylizać rowa jakieś modelce . Więc teraz będą się przeganiać który wyliże jej najbardziej . Prawda jest taka że wiekość tych co ma teraz z ciebie beke to hipokryci którzy mieli podobne doświadczenia z modelkami jak ty. Hardzik , Robinek , Ruger to tylko przyklady.
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 10:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Psikuta(s) pisze:Misio pysio musisz zrozumieć jedną rzecz. Nie wiem czy ona oszukuje czy nie, mam na to wyjebane. Ale nawet jeśli tak to i tak nie masz tutaj szans. To jest forum dla przegrywów i ameb umysłowych które zrobią wszystko żeby wykorzystać okazję żeby się przypodobać, czytaj wylizać rowa jakieś modelce . Więc teraz będą się przeganiać który wyliże jej najbardziej . Prawda jest taka że wiekość tych co ma teraz z ciebie beke to hipokryci którzy mieli podobne doświadczenia z modelkami jak ty. Hardzik , Robinek , Ruger to tylko przyklady.


*Lizu lizu Hebciowe czoko lizu lizu*
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Psikuta(s) pisze:Misio pysio musisz zrozumieć jedną rzecz. Nie wiem czy ona oszukuje czy nie, mam na to wyjebane. Ale nawet jeśli tak to i tak nie masz tutaj szans. To jest forum dla przegrywów i ameb umysłowych które zrobią wszystko żeby wykorzystać okazję żeby się przypodobać, czytaj wylizać rowa jakieś modelce . Więc teraz będą się przeganiać który wyliże jej najbardziej . Prawda jest taka że wiekość tych co ma teraz z ciebie beke to hipokryci którzy mieli podobne doświadczenia z modelkami jak ty. Hardzik , Robinek , Ruger to tylko przyklady.


To zauważyłem siedza całe dnie na forum i jedne laski bronia a drugie laski oczerniaja a na transmisjach tylko prosza na tanszy bilet na grupe lub priva a mi mowia ze jestem przegrywem wiec nie wiem kto tu jest przegrany a to ze nie wygram to wiem bo jest tak jak napisałes ale ja sie tym nie przejmuje co oni tam pisza ale widze ze sa jeszcze normalni ludzi na forum
Awatar użytkownika
MisioKacper
SU-holik
SU-holik
Posty: 64
Rejestracja: 18 lip 2019, 17:30
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Pani w kabaretkach
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Ten cały chory Misio to taki typ człowieka, któremu nie zależy na żadnych żetonach/ grupowych itp, zależy mu na utrzymywaniu tej chorej relacji i 'powrocie'. Chory człowiek jak nasz znany i lubiany Spajk. :)
Hebi polecałabym totalne olanie gościa, ignorowanie tego co tutaj bredzi (wszyscy się śmieją z niego i tak, poza tymi nowymi kontami-pewnie zresztą jego) i olewka jakichś prób kontaktu na SU. Takich zjebów trzyma się jak najdalej od siebie i nie ma sensu ich łechtać jakimiś 'odpowiedziami', bo tylko na to czekają. Typ zresztą i tak sprawia wrażenie totalnego debila, bo nie bardzo mu idzie pisanie tutaj, więc chyba żadna strata. :)
Awatar użytkownika
Spokojna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 262
Rejestracja: 17 kwie 2019, 09:58
Podziękował: 155 razy
Podziękowano mu: 246 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Spokojna pisze:Ten cały chory Misio to taki typ człowieka, któremu nie zależy na żadnych żetonach/ grupowych itp, zależy mu na utrzymywaniu tej chorej relacji i 'powrocie'. Chory człowiek jak nasz znany i lubiany Spajk. :)
Hebi polecałabym totalne olanie gościa, ignorowanie tego co tutaj bredzi (wszyscy się śmieją z niego i tak, poza tymi nowymi kontami-pewnie zresztą jego) i olewka jakichś prób kontaktu na SU. Takich zjebów trzyma się jak najdalej od siebie i nie ma sensu ich łechtać jakimiś 'odpowiedziami', bo tylko na to czekają. Typ zresztą i tak sprawia wrażenie totalnego debila, bo nie bardzo mu idzie pisanie tutaj, więc chyba żadna strata. :)

chora kobieto jesli ci sie wydaje ze mi zalezy na powrocie do jakiejs relacji z hebanowa to ci sie wydaje leko ci sie w głowce poprzewracało jezeli uwazasz ze chce do czegos wrucic jeszcze w dodatku do oszustki i naciagary smieja sie no jak sie siedzi całe dnie na forum bo to jedyny rozrywka w waszym nudmym rzyciu ciesze sie ze wam je ttroche urozmaiciłem
a jak bys nie zauwazyla hebanowa naj mniej sie udziela i odpowiada to wy ciagle cos tam pierdolicie bo odpowidzi hebanowej to tylko o banie zdjeciach i jakis wymyslonych hisoriach bo na temat nie umie odpowiedziec
Awatar użytkownika
MisioKacper
SU-holik
SU-holik
Posty: 64
Rejestracja: 18 lip 2019, 17:30
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Pani w kabaretkach
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


MisioKacper, naucz się pisać po polsku - potem pyskuj, ok?:) Na razie to mało kogokolwiek rusza typ, który zdania poprawnie nie potrafi napisać. Nawet zdaniami ciężko to nazwać.
Płacz dalej, ja się pośmieję jak i reszta forum :) Co Ci więcej pozostało...
Awatar użytkownika
Spokojna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 262
Rejestracja: 17 kwie 2019, 09:58
Podziękował: 155 razy
Podziękowano mu: 246 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Spokojna pisze:MisioKacper, naucz się pisać po polsku - potem pyskuj, ok?:) Na razie to mało kogokolwiek rusza typ, który zdania poprawnie nie potrafi napisać. Nawet zdaniami ciężko to nazwać.
Płacz dalej, ja się pośmieję jak i reszta forum :) Co Ci więcej pozostało...

to pisze laska co pewnie tez sie sprzedaje na SU pogratulowac a to ze wasze nudne zycie polega na siedzenie na forum to sie ciesze ze wam poprawiam humor
Awatar użytkownika
MisioKacper
SU-holik
SU-holik
Posty: 64
Rejestracja: 18 lip 2019, 17:30
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Pani w kabaretkach
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


O matko co tutaj się dzieje MisioKacper daj sobie już spokój naprawdę wyloguj się pojedź gdzieś ale bez neta bo skończysz źle jak kilku tutaj naprawdę , no chyba że już skończyłeś i ratunku nie ma dla ciebie ....
Awatar użytkownika
Jumpsuits
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 320
Rejestracja: 07 paź 2017, 11:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 174 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Jumpsuits


Jumpsuits pisze:O matko co tutaj się dzieje MisioKacper daj sobie już spokój naprawdę wyloguj się pojedź gdzieś ale bez neta bo skończysz źle jak kilku tutaj naprawdę , no chyba że już skończyłeś i ratunku nie ma dla ciebie ....

Obawiam się, że jak ktoś nie odetnie mu neta to będzie się tylko co raz bardziej wkręcał.
Awatar użytkownika
SlodkiRozek
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 17 wrz 2020, 11:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Nie mam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KiciaNiunia


MisioKacper pisze:
Spokojna pisze:Ten cały chory Misio to taki typ człowieka, któremu nie zależy na żadnych żetonach/ grupowych itp, zależy mu na utrzymywaniu tej chorej relacji i 'powrocie'. Chory człowiek jak nasz znany i lubiany Spajk. :)
Hebi polecałabym totalne olanie gościa, ignorowanie tego co tutaj bredzi (wszyscy się śmieją z niego i tak, poza tymi nowymi kontami-pewnie zresztą jego) i olewka jakichś prób kontaktu na SU. Takich zjebów trzyma się jak najdalej od siebie i nie ma sensu ich łechtać jakimiś 'odpowiedziami', bo tylko na to czekają. Typ zresztą i tak sprawia wrażenie totalnego debila, bo nie bardzo mu idzie pisanie tutaj, więc chyba żadna strata. :)

chora kobieto jesli ci sie wydaje ze mi zalezy na powrocie do jakiejs relacji z hebanowa to ci sie wydaje leko ci sie w głowce poprzewracało jezeli uwazasz ze chce do czegos wrucic jeszcze w dodatku do oszustki i naciagary smieja sie no jak sie siedzi całe dnie na forum bo to jedyny rozrywka w waszym nudmym rzyciu ciesze sie ze wam je ttroche urozmaiciłem
a jak bys nie zauwazyla hebanowa naj mniej sie udziela i odpowiada to wy ciagle cos tam pierdolicie bo odpowidzi hebanowej to tylko o banie zdjeciach i jakis wymyslonych hisoriach bo na temat nie umie odpowiedziec

Ja pierdole gosciu, jak ty piszesz?
wrUcic? RZyciu? :laugh3: :hypnotized: :hypnotized: :hypnotized:
i pomyslec ze ktoś mógł pomylić cie z gościem na poziomie ktory coś sobą reprezentuje, bo zetonow sporo rzucał u hebanowej :laugh3:
wez ty się wyloguj już i oszczędz sobie wstydu, bo żal się na ciebie patrzy...
wstyd :biggrin:

MK-Nie jest Ci wstyd tak pisać ?
Awatar użytkownika
BaBiK32
SU-holik
SU-holik
Posty: 155
Rejestracja: 22 lip 2015, 01:11
Podziękował: 34 razy
Podziękowano mu: 28 razy
Co masz w Majtkach?: Prywatne
Twoja ulubienica z SU:
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Forumowe rzycie, to jest to. :cool3:
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Psikuta(s) pisze:Misio pysio musisz zrozumieć jedną rzecz. Nie wiem czy ona oszukuje czy nie, mam na to wyjebane. Ale nawet jeśli tak to i tak nie masz tutaj szans. To jest forum dla przegrywów i ameb umysłowych które zrobią wszystko żeby wykorzystać okazję żeby się przypodobać, czytaj wylizać rowa jakieś modelce . Więc teraz będą się przeganiać który wyliże jej najbardziej . Prawda jest taka że wiekość tych co ma teraz z ciebie beke to hipokryci którzy mieli podobne doświadczenia z modelkami jak ty. Hardzik , Robinek , Ruger to tylko przyklady.


To co lepiej jest napierdalać na hebanową jak to na forum bywa ?wylewanie pomyj jest standardem na forach dla przegrywow :D?
Mi tam pasuje ze nie siedzą tu tylko sami przegrywi, a normalni goscie i kobiety którzy uzestniczą w dyskusji i obiektywnej wymieniają się swoimi poglądami...
a jesli sie cos nie podoba to zapraszam na ofijalne forum su-konkurencyjne gdzie nie ma cenzury i można zzdeptać każdego z blotem :D
Awatar użytkownika
BaBiK32
SU-holik
SU-holik
Posty: 155
Rejestracja: 22 lip 2015, 01:11
Podziękował: 34 razy
Podziękowano mu: 28 razy
Co masz w Majtkach?: Prywatne
Twoja ulubienica z SU:
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Nieobecni



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości