HEBANOWA/Hebi_low/PannaHebi/Angelinah/balladyna/AngelIina

Dyskusja na temat transmitujących którzy zakończyli karierę na szołap.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


MisioKacper pisze:Oj nie powiedział bym że taki biedny jestem i nie chodzi tu o kase


Oczywiście, że nie kasę miałam na myśli.
Miałam na myśli wyłącznie swoje odczucia, wynikające z tego, co tu czytam.
Biedny - bo żal mi tych, którzy za swoje zdanie, zmuszeni są opędzać się przed sforą.
Jeśli tak lubisz, to zupełnie inna sprawa.
A to, że w związku z twoim wpisem nastąpił ruch w interesie, to tylko z pożytkiem dla właściciela forum.
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




pussycat pisze:
MisioKacper pisze:Oj nie powiedział bym że taki biedny jestem i nie chodzi tu o kase


Oczywiście, że nie kasę miałam na myśli.
Miałam na myśli wyłącznie swoje odczucia, wynikające z tego, co tu czytam.
Biedny - bo żal mi tych, którzy za swoje zdanie, zmuszeni są opędzać się przed sforą.
Jeśli tak lubisz, to zupełnie inna sprawa.
A to, że w związku z twoim wpisem nastąpił ruch w interesie, to tylko z pożytkiem dla właściciela forum.



Tak jest było i bedzie za za swoje zdanie na forum na SU beda cie atakowac ale nie znaczy ze to lubie ale nie boje sie tych atakow a wrecz mnie one bawia i tak sadziłem ze tak bedzie bo kazda laska ktora nadaje na SU to uwaza sie za ksiezniczke ale no prawda jest inna
Awatar użytkownika
MisioKacper
SU-holik
SU-holik
Posty: 64
Rejestracja: 18 lip 2019, 17:30
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Pani w kabaretkach
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




MisioKacper pisze:kazda laska ktora nadaje na SU to uwaza sie za ksiezniczke


Dobrze, że nie jestem laską, bo chyba bym się obraziła. ;)
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




pussycat pisze:
MisioKacper pisze:kazda laska ktora nadaje na SU to uwaza sie za ksiezniczke


Dobrze, że nie jestem laską, bo chyba bym się obraziła. ;)



HAHAHAHAHAH też sie ciesze ze nie jesteś laska jestem w szoku ze jakiś normalny facet sie na forum trafił i mnie nie atakuje za prawda ktora napisalem o hebanowej
Awatar użytkownika
MisioKacper
SU-holik
SU-holik
Posty: 64
Rejestracja: 18 lip 2019, 17:30
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Pani w kabaretkach
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Wyciągnąłeś złe wnioski z mojej poprzedniej wypowiedzi. :girl_haha:
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




pussycat,
Może napisz mu Braillem to zrozumi :biggrin:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




MisioKacper pisze: a uwierz wiele lasek ktore nadaja na SU sie spotykaja w realu


Niemożliwe ;)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




HardRockCaffe666 pisze:Może napisz mu Braillem to zrozumi


No i po cóż te wzajemne złośliwości...
:biggrin:
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




tomoxx pisze:
MisioKacper pisze: a uwierz wiele lasek ktore nadaja na SU sie spotykaja w realu

Niemożliwe ;)

Niemożliwe a jednak :D :)


HardRockCaffe666 pisze:pussycat,
Może napisz mu Braillem to zrozumi :biggrin:

O patrzcie pan przemadrzały sie nawet zacza udzielac tobie tu juz chyba kazdy cisnie i wysmiewa
Awatar użytkownika
MisioKacper
SU-holik
SU-holik
Posty: 64
Rejestracja: 18 lip 2019, 17:30
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Pani w kabaretkach
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




MisioKacper,
Jak na razie to wszyscy z Ciebie mamy bekę że skomlesz o jakieś tam bilety na grupę :biggrin:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




HardRockCaffe666 pisze:MisioKacper,
Jak na razie to wszyscy z Ciebie mamy bekę że skomlesz o jakieś tam bilety na grupę :biggrin:


Przecież to zapłakany przegryw, a o kota nie woła? A może chomika... :laughingnew:
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 06 gru 2017, 23:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




HardRockCaffe666 pisze:MisioKacper,
Jak na razie to wszyscy z Ciebie mamy bekę że skomlesz o jakieś tam bilety na grupę :biggrin:

Z tego co wiem to kazdy z ciebie cisnie beke ze stary cep zachowuje sie jak małe dziecko wie nie wiem z kogo maja wieksza bede i po kim cisna


Robinek29 pisze:
HardRockCaffe666 pisze:MisioKacper,
Jak na razie to wszyscy z Ciebie mamy bekę że skomlesz o jakieś tam bilety na grupę :biggrin:

Przecież to zapłakany przegryw, a o kota nie woła? A może chomika... :laughingnew:

Sami wygrani sie tu odzywaja hard stary facet a zachowuje sie jak dziecko i teraz ty kolejny wygrany :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: nie badzcie załosni
Awatar użytkownika
MisioKacper
SU-holik
SU-holik
Posty: 64
Rejestracja: 18 lip 2019, 17:30
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Pani w kabaretkach
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




MisioKacper pisze:
Robinek29 pisze:
HardRockCaffe666 pisze:MisioKacper,
Jak na razie to wszyscy z Ciebie mamy bekę że skomlesz o jakieś tam bilety na grupę :biggrin:

Przecież to zapłakany przegryw, a o kota nie woła? A może chomika... :laughingnew:

Sami wygrani sie tu odzywaja hard stary facet a zachowuje sie jak dziecko i teraz ty kolejny wygrany :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: nie badzcie załosni

Żałosny to jak na chwile obecną jesteś Ty i nikt więcej.
Od tych co mówią nieproszeni, wolę tych co proszeni nic nie mówią.
Awatar użytkownika
b4rteek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 01 cze 2019, 22:06
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ^^
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




b4rteek pisze:
MisioKacper pisze:
Robinek29 pisze:
HardRockCaffe666 pisze:MisioKacper,
Jak na razie to wszyscy z Ciebie mamy bekę że skomlesz o jakieś tam bilety na grupę :biggrin:

Przecież to zapłakany przegryw, a o kota nie woła? A może chomika... :laughingnew:

Sami wygrani sie tu odzywaja hard stary facet a zachowuje sie jak dziecko i teraz ty kolejny wygrany :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: nie badzcie załosni

Żałosny to jak na chwile obecną jesteś Ty i nikt więcej.

No co jak co ale nie sadziłem ze ty sie bedziesz udzielac kupiłes juz zetony od dziewczyn ktore nadaje na SU aby zaplacic hebanowej zeby poszła z toba na priv i z toba gadała bo jak nie to idz kup bo musisz sobie kupic cos :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: hahah wiec nie wiem kto tu jest załosny
Awatar użytkownika
MisioKacper
SU-holik
SU-holik
Posty: 64
Rejestracja: 18 lip 2019, 17:30
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Pani w kabaretkach
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




MisioKacper pisze:
b4rteek pisze:
MisioKacper pisze:
Robinek29 pisze:
HardRockCaffe666 pisze:MisioKacper,
Jak na razie to wszyscy z Ciebie mamy bekę że skomlesz o jakieś tam bilety na grupę :biggrin:

Przecież to zapłakany przegryw, a o kota nie woła? A może chomika... :laughingnew:

Sami wygrani sie tu odzywaja hard stary facet a zachowuje sie jak dziecko i teraz ty kolejny wygrany :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: nie badzcie załosni

Żałosny to jak na chwile obecną jesteś Ty i nikt więcej.

No co jak co ale nie sadziłem ze ty sie bedziesz udzielac kupiłes juz zetony od dziewczyn ktore nadaje na SU aby zaplacic hebanowej zeby poszła z toba na priv i z toba gadała bo jak nie to idz kup bo musisz sobie kupic cos :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: hahah wiec nie wiem kto tu jest załosny

Masz z tym problem?- Nie musisz odpowiadać : )
Doczepiłeś sie odmowy wejścia nagrupową oraz bana na ktorego jak mniemam zasłuzyłeś. Pojeżdżasz po wymienionej tu transmitujacej a mimo to domagasz sie biletów i wstawiasz jej fotki na profil.. Niespełniona miłość? Facetowi któremu brakuje piątej klepki a już na pewno słownika trudno to będzie przyznać, a jak wszyscy wiemy miedzy miłością a nienawiścią jest cienka granica.
Od tych co mówią nieproszeni, wolę tych co proszeni nic nie mówią.
Awatar użytkownika
b4rteek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 01 cze 2019, 22:06
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ^^
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




b4rteek pisze:
MisioKacper pisze:
b4rteek pisze:
MisioKacper pisze:
Robinek29 pisze:
HardRockCaffe666 pisze:MisioKacper,
Jak na razie to wszyscy z Ciebie mamy bekę że skomlesz o jakieś tam bilety na grupę :biggrin:

Przecież to zapłakany przegryw, a o kota nie woła? A może chomika... :laughingnew:

Sami wygrani sie tu odzywaja hard stary facet a zachowuje sie jak dziecko i teraz ty kolejny wygrany :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: nie badzcie załosni

Żałosny to jak na chwile obecną jesteś Ty i nikt więcej.

No co jak co ale nie sadziłem ze ty sie bedziesz udzielac kupiłes juz zetony od dziewczyn ktore nadaje na SU aby zaplacic hebanowej zeby poszła z toba na priv i z toba gadała bo jak nie to idz kup bo musisz sobie kupic cos :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: hahah wiec nie wiem kto tu jest załosny

Masz z tym problem?- Nie musisz odpowiadać : )
Doczepiłeś sie odmowy wejścia nagrupową oraz bana na ktorego jak mniemam zasłuzyłeś. Pojeżdżasz po wymienionej tu transmitujacej a mimo to domagasz sie biletów i wstawiasz jej fotki na profil.. Niespełniona miłość? Facetowi któremu brakuje piątej klepki a już na pewno słownika trudno to będzie przyznać, a jak wszyscy wiemy miedzy miłością a nienawiścią jest cienka granica.

Nie mam problemu z tym że sobie kupujesz zetony od ich dziewczyn co nadaja na SU a ni z tym ze ja kupujesz rob co chcesz stary wisi mi to i powie napisałem swoja opinie i tyle wyszła z tego gowno burza i tyle ja napisałem tylko swoja opinie bo moge a czy to nie spelniona miłosc to nie nigdy nie byłem w hebanowej zakochany bo trudno sie zakochac w lasce ktura rozbiera sie dla kasy to kto mysli o tym co napisałem wisi mnie ja napisałem swoja opinie bo mogłem nie kazdy sie musi z nia zgadzac
Awatar użytkownika
MisioKacper
SU-holik
SU-holik
Posty: 64
Rejestracja: 18 lip 2019, 17:30
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Pani w kabaretkach
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




goldie pisze:Polecam tą allegrowiczke
9.5/10 imho.


cytuje sam siebie bo kurwa co nie moge?

misio pierdoli..pozdro Angela!
Pozdrawiam Hard!
Awatar użytkownika
wiktorlewatywakrkLGBT+-x/
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 310
Rejestracja: 11 lis 2016, 16:45
Podziękował: 54 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Haseki__
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




nie czytajcie tego gowna dalej Misio to jest jakis debil wczesniej mylalem ze tylko jakis zraniony sie uruchomil ale jednak nie to po prostu debil jest ktory jakies pierdy tutaj wypisuje chuj wie czemu sie zwierza niepytany ze nie musi walic konia jakby to kogos obchodzilo inna sprawa ze skoro nie musi to po chuja mu te bilety jakies urojone zalegle wogole chuj wie o co chodzi potem wypisuje ze niema z czyms tam problemu zeby zaraz napisac ze jednak ma ten problem takze w zwiazku z tym chcialem powiedziec ze kompletnie nie czaje czemu on jest jakis niedojebany czemu mowi ze my robimy jakas gownoburze jak to on zrobil gownoburze bo chyba mu sie zycie z modelka nie ulozylo jak rowniez wiez emocjonalna mu tez nie pykla no ale gosciu dalej swoje napierdala ze Hebi jest be chociaz cala reszta ludzkosci twierdzi zupelnie inaczej ze jednak Hebi jest cacy no jakis kurwa pechowiec sie trafil ze z nikim ta laska fchuja nie poleciala ale akurat wybrala wlasnie jego wspanialego bogatego misienka kacperka w zasadzie sie zastanawiam kto sobie taki jakis popierdolony nick wybiera misiolek rosołek osrołek czy jakos tak no ale chuj z tym debilem cierpiacym na kropkusundprzecinkusdeficytus skoro przeczytales to tez musisz byc niezle pojebany tak samo ten idiota co to gowno tutaj napisal pozdrawiam tez harda z dronem jego sandal oraz pozdrawiam spajka na statku do japoni mam nadzieje ze jest dobre wyzywienie i wygodne lozko w kontenerze fala nie duza i brak choroby morskiej takiej jak po tekstach jakiegos misia pysia
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




komin, doceniam subtelne pominięcie interpunkcji :)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




komin pisze:nie czytajcie tego gowna dalej Misio to jest jakis debil wczesniej mylalem ze tylko jakis zraniony sie uruchomil ale jednak nie to po prostu debil jest ktory jakies pierdy tutaj wypisuje chuj wie czemu sie zwierza niepytany ze nie musi walic konia jakby to kogos obchodzilo inna sprawa ze skoro nie musi to po chuja mu te bilety jakies urojone zalegle wogole chuj wie o co chodzi potem wypisuje ze niema z czyms tam problemu zeby zaraz napisac ze jednak ma ten problem takze w zwiazku z tym chcialem powiedziec ze kompletnie nie czaje czemu on jest jakis niedojebany czemu mowi ze my robimy jakas gownoburze jak to on zrobil gownoburze bo chyba mu sie zycie z modelka nie ulozylo jak rowniez wiez emocjonalna mu tez nie pykla no ale gosciu dalej swoje napierdala ze Hebi jest be chociaz cala reszta ludzkosci twierdzi zupelnie inaczej ze jednak Hebi jest cacy no jakis kurwa pechowiec sie trafil ze z nikim ta laska fchuja nie poleciala ale akurat wybrala wlasnie jego wspanialego bogatego misienka kacperka w zasadzie sie zastanawiam kto sobie taki jakis popierdolony nick wybiera misiolek rosołek osrołek czy jakos tak no ale chuj z tym debilem cierpiacym na kropkusundprzecinkusdeficytus skoro przeczytales to tez musisz byc niezle pojebany tak samo ten idiota co to gowno tutaj napisal pozdrawiam tez harda z dronem jego sandal oraz pozdrawiam spajka na statku do japoni mam nadzieje ze jest dobre wyzywienie i wygodne lozko w kontenerze fala nie duza i brak choroby morskiej takiej jak po tekstach jakiegos misia pysia


Źle to napisałeś, powinno być "...mu tez nie pykla no ,ale dalej..." ten przecinek jest istotny :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


PoprzedniaNastępna

Wróć do Nieobecni



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 65 gości