slodka987/ona_slodka/lalal12/pola_patola/slodziutkaa987

Dział na temat kobiet nierozbieralnych, transmitujących na showup-ie
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Ostatnio o niej było cicho na forum to musiała o sobie przypomnieć hahha. Heniu darz bór z Tobą czy jakoś tak... :P

https://showup24.tv/Koszmar998
https://showup24.tv/profile/Koszmar998
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Mogłaby trochę wyluzować, pokazać, że ma poczucie humoru i ustawić na transmisji cel:
"Lider napiwków do 22 wygrywa zarzuty prokuratorskie" :mrgreen:
Awatar użytkownika
SokratesNauczycielPlatona
SU-holik
SU-holik
Posty: 153
Rejestracja: 06 kwie 2019, 09:12
Podziękował: 350 razy
Podziękowano mu: 227 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


HenryChinaski1 pisze:[b]
JA SIE PYTOM.. SKUND SIĘ BIERĄ TAKIE POMYSŁY?
jaka jest ich geneza?
jakimi ścieżkami wędrują impulsy elektryczne w głowie Słodkiej


Obrazek
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


HenryChinaski1 pisze:ACHTUNG, ACHTUNG!!!!
FRAU SWEET - RÜCKKEHR DER KRANKHEIT

Normalnie dałem spokój, ale znowu... ehhhh
zostało mi przekazane, że mam usunąć wszystkie materiały o niej, wszystkie z bloga i gdzie indziej
i najpierw, ze to prośba, ale jak jej nie spełnie to UWAGA, UWAGA
MOI RODZICOM ZOSTANIE PRZEKAZANA CAŁĄ KORESPONDENCJA MOJA Z NIĄ.
Hehe
hehehe
hehehehehehehe
kurwa rodzicom ponad 40 letniego konia, którzy wiedzą o nim, ze był kurwiarzem, naodpierdalał w zyciu, bierze dragi, chla i w ogóle, zostanie przekazana koresponencja moja ze Słodką, po której to - tej korespondencji - sama prokuratura uznała, ze może to ja powinienem zaskarżyć ją i umorzyła jej sprawę przeciwko mnie.
JA SIE PYTOM.. SKUND SIĘ BIERĄ TAKIE POMYSŁY?
jaka jest ich geneza?
jakimi ścieżkami wędrują impulsy elektryczne w głowie Słodkiej
a powtarzam, zapewobyłoby sie bez problemów i materiały zostałyby ukryte gdyby poprosiła normalnie jak człowiek, a nie kurwa znowu jakieś szantaże, groźby.... pierdolenie
SŁODKA.. NIE IDŹ TĘ DROGĄ.. BÓJ SIE PANA BOGA I JEZUSKA, KRÓLA POLSKI
SŁODKA, PAMIETAJ...JA MOGĘ IŚĆ SŁOWAMI TEGO ORĘDZIA - zastanów się nade sobom.....
PAN Z TOBĄ

[ Obrazek ]



Gratuluję Ci chinaski marnych słów, ale po rozmowie z Twoją ulubienicą która widocznie bardzo a to bardzo dobrze Was zna tutaj wszystkich na forum.
Postanowiłam wnieść przeciwko Tobie oskarżenie z artykułów które doradził mi sam prokurator.
Nie będę bawiła się z Tobą w przepychanki i chamskie teksty w których większości sam podkoloryzowałeś pod siebie.
Punkt 1: nie było żadnej sprawy sądowej o stalking którą się tak bardzo się chwalisz, a sprawa którą Ci założyłam w dniu wczorajszym jest pierwsza.
Punkt2: Nie pisałam nic o przekazaniu korespondencji Twoim rodzicom, polecam osobie która Ci przekazuje fałszywe informacje o nie nad interpretowanie czyiś słów.
Punkt3: Nie zamierzam się więcej wypowiadać tyle, próbowałam po dobroci bo mi się szkoda Ciebie zrobiło ale ostatnie co zrobię to się poniżę przed Tobą i przed bandą osób które specjalnie mi uprzykrzały realne jak i internetowe życie dla własnej zabawy więc przykro mi domaganie się od mojej osoby przeprosin nie wyszło Ci
Awatar użytkownika
slodka
SU-holik
SU-holik
Posty: 52
Rejestracja: 06 sty 2020, 14:57
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Dzisiaj na transmisji też jakieś dramy z zakochańcami.
Jeden z nich dał jej 5000 żetonów w napiwkach i usunął konto.
https://showup24.tv/profile/__BoRsUk__

Obrazek

https://showup24.tv/Koszmar998
https://showup24.tv/profile/Koszmar998
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2085
Rejestracja: 21 lip 2015, 23:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 177 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


slodka pisze:
HenryChinaski1 pisze:ACHTUNG, ACHTUNG!!!!
FRAU SWEET - RÜCKKEHR DER KRANKHEIT

Normalnie dałem spokój, ale znowu... ehhhh
zostało mi przekazane, że mam usunąć wszystkie materiały o niej, wszystkie z bloga i gdzie indziej
i najpierw, ze to prośba, ale jak jej nie spełnie to UWAGA, UWAGA
MOI RODZICOM ZOSTANIE PRZEKAZANA CAŁĄ KORESPONDENCJA MOJA Z NIĄ.
Hehe
hehehe
hehehehehehehe
kurwa rodzicom ponad 40 letniego konia, którzy wiedzą o nim, ze był kurwiarzem, naodpierdalał w zyciu, bierze dragi, chla i w ogóle, zostanie przekazana koresponencja moja ze Słodką, po której to - tej korespondencji - sama prokuratura uznała, ze może to ja powinienem zaskarżyć ją i umorzyła jej sprawę przeciwko mnie.
JA SIE PYTOM.. SKUND SIĘ BIERĄ TAKIE POMYSŁY?
jaka jest ich geneza?
jakimi ścieżkami wędrują impulsy elektryczne w głowie Słodkiej
a powtarzam, zapewobyłoby sie bez problemów i materiały zostałyby ukryte gdyby poprosiła normalnie jak człowiek, a nie kurwa znowu jakieś szantaże, groźby.... pierdolenie
SŁODKA.. NIE IDŹ TĘ DROGĄ.. BÓJ SIE PANA BOGA I JEZUSKA, KRÓLA POLSKI
SŁODKA, PAMIETAJ...JA MOGĘ IŚĆ SŁOWAMI TEGO ORĘDZIA - zastanów się nade sobom.....
PAN Z TOBĄ

[ Obrazek ]



Gratuluję Ci chinaski marnych słów, ale po rozmowie z Twoją ulubienicą która widocznie bardzo a to bardzo dobrze Was zna tutaj wszystkich na forum.
Postanowiłam wnieść przeciwko Tobie oskarżenie z artykułów które doradził mi sam prokurator.
Nie będę bawiła się z Tobą w przepychanki i chamskie teksty w których większości sam podkoloryzowałeś pod siebie.
Punkt 1: nie było żadnej sprawy sądowej o stalking którą się tak bardzo się chwalisz, a sprawa którą Ci założyłam w dniu wczorajszym jest pierwsza.
Punkt2: Nie pisałam nic o przekazaniu korespondencji Twoim rodzicom, polecam osobie która Ci przekazuje fałszywe informacje o nie nad interpretowanie czyiś słów.
Punkt3: Nie zamierzam się więcej wypowiadać tyle, próbowałam po dobroci bo mi się szkoda Ciebie zrobiło ale ostatnie co zrobię to się poniżę przed Tobą i przed bandą osób które specjalnie mi uprzykrzały realne jak i internetowe życie dla własnej zabawy więc przykro mi domaganie się od mojej osoby przeprosin nie wyszło Ci

ale jeb sie na ryj szmato, i wypierdalaj
Pozdrawiam Hard!
Awatar użytkownika
wiktorlewatywakrkLGBT+-x/
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 310
Rejestracja: 11 lis 2016, 16:45
Podziękował: 54 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Haseki__
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 653
Rejestracja: 16 maja 2016, 22:22
Podziękował: 259 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


goldie pisze:
slodka pisze:
HenryChinaski1 pisze:ACHTUNG, ACHTUNG!!!!
FRAU SWEET - RÜCKKEHR DER KRANKHEIT

Normalnie dałem spokój, ale znowu... ehhhh
zostało mi przekazane, że mam usunąć wszystkie materiały o niej, wszystkie z bloga i gdzie indziej
i najpierw, ze to prośba, ale jak jej nie spełnie to UWAGA, UWAGA
MOI RODZICOM ZOSTANIE PRZEKAZANA CAŁĄ KORESPONDENCJA MOJA Z NIĄ.
Hehe
hehehe
hehehehehehehe
kurwa rodzicom ponad 40 letniego konia, którzy wiedzą o nim, ze był kurwiarzem, naodpierdalał w zyciu, bierze dragi, chla i w ogóle, zostanie przekazana koresponencja moja ze Słodką, po której to - tej korespondencji - sama prokuratura uznała, ze może to ja powinienem zaskarżyć ją i umorzyła jej sprawę przeciwko mnie.
JA SIE PYTOM.. SKUND SIĘ BIERĄ TAKIE POMYSŁY?
jaka jest ich geneza?
jakimi ścieżkami wędrują impulsy elektryczne w głowie Słodkiej
a powtarzam, zapewobyłoby sie bez problemów i materiały zostałyby ukryte gdyby poprosiła normalnie jak człowiek, a nie kurwa znowu jakieś szantaże, groźby.... pierdolenie
SŁODKA.. NIE IDŹ TĘ DROGĄ.. BÓJ SIE PANA BOGA I JEZUSKA, KRÓLA POLSKI
SŁODKA, PAMIETAJ...JA MOGĘ IŚĆ SŁOWAMI TEGO ORĘDZIA - zastanów się nade sobom.....
PAN Z TOBĄ

[ Obrazek ]



Gratuluję Ci chinaski marnych słów, ale po rozmowie z Twoją ulubienicą która widocznie bardzo a to bardzo dobrze Was zna tutaj wszystkich na forum.
Postanowiłam wnieść przeciwko Tobie oskarżenie z artykułów które doradził mi sam prokurator.
Nie będę bawiła się z Tobą w przepychanki i chamskie teksty w których większości sam podkoloryzowałeś pod siebie.
Punkt 1: nie było żadnej sprawy sądowej o stalking którą się tak bardzo się chwalisz, a sprawa którą Ci założyłam w dniu wczorajszym jest pierwsza.
Punkt2: Nie pisałam nic o przekazaniu korespondencji Twoim rodzicom, polecam osobie która Ci przekazuje fałszywe informacje o nie nad interpretowanie czyiś słów.
Punkt3: Nie zamierzam się więcej wypowiadać tyle, próbowałam po dobroci bo mi się szkoda Ciebie zrobiło ale ostatnie co zrobię to się poniżę przed Tobą i przed bandą osób które specjalnie mi uprzykrzały realne jak i internetowe życie dla własnej zabawy więc przykro mi domaganie się od mojej osoby przeprosin nie wyszło Ci

ale jeb sie na ryj szmato, i wypierdalaj



Masz rację dlatego też w Twoim wątku na oficjalnym forum dodam jak bardzo dobrze znasz użytkowników tego forum.
Nawet wiesz gdzie mieszkają itd. tego Ci nie napisałam.
Więc chciałam Ci podziękować maddie, że jesteś jedną z tych użytkowniczek które pozwalały sobie na robienie gówna z życia innych dziewczyn nie tylko mojego.
:-) pozdrawiam na tym skończę swoje wypowiadanie w tym temacie.
Awatar użytkownika
slodka
SU-holik
SU-holik
Posty: 52
Rejestracja: 06 sty 2020, 14:57
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


A jeszcze jedno maddie ta rozmowa jest urwana z kontekstu. Najpierw napisałam w sposób polubowny czego nie wstawiłaś, a rozmowę urwaną z kontekstu i podkreślenie co niektórych rzeczy tylko nie jest dobrym przykładem.
A teraz z Bogiem, bo to Chinaski szukał po tym wszystkim ze mną kontaktu nie ja z nim. Zresztą jak wielu użytkowników tego forum.
Awatar użytkownika
slodka
SU-holik
SU-holik
Posty: 52
Rejestracja: 06 sty 2020, 14:57
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Wojna jest wtedy, kiedy się strzela w przeciwnika znajdującego się po drugiej stronie ziemi niczyjej a nie w swoją własną stopę, drugi raz pod rząd :) Trzeba mieć coś z głową nie halo, żeby myśleć, że po poprzednim prawomocnym umorzeniu sprawy jest JAKAKOLWIEK szansa, nawet nie na wygranie, ale choćby na to, że prokurator ruszy sprawę. Ale po tylu latach stalczenia Henia już prawie wszyscy stracili nadzieje, że apele o logikę i powstrzymanie się trafią w końcu do celu
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Słodka.. jak można załozyć komus sprawę sądową z art z KK, które Ci polecił prokurator

ofkors, ze nie miałaś ze mną sprawy sadowej, bo do tego nie doszło, prokurator uznał, ze nie ma sprawy i umorzył... miałem zarzuty jedynie.. po tym jak nakłamałaś w zeznaniach

i tak.. chciałas po dobroci? proszę bardzo.. złóż normalną propozycję jak człowiek.. poproś, a bedzie Ci dane?
ja z Tobą szukałem kontaktu?

mam nagranie gdzie oferujesz za moje dane 10 tys zetonów i screenshoty
Słodka.. zakładaj se co chcesz.. jeżeli jednak po raz kolejny będę wzywany gdzies na policję zeby złozyć zeznania to skłądam zawiadomienie do prokuratuy na Cienbie i dołaczam te 222 niewykorzystane pliki na Ciebie plus wniosek o badanie poczytalności i czy nie masz zaburzeń

ja przyjechalem do Ciebie do Rybnika, Ty sobie przyjeżdzasz do mnie do Lódzi
pamiętaj.. prokuratura umorzyła w rybniku dochodzenie.. a to już wiele znaczy - łącznie z informacją jaką mi przekazał pisemnie prokurator...prokurator, który prowadził Twoją sprawę.. a napisał tak.. zrobię tylko przekaz merytoryczny.. czuje sie [an stalkowany przez panią.. składaj pan zawiadomienia na nią u siebie w łodzi
wojuj sobie dalej.. ale ja Ci teraz nie odpuszcze.... a już wiesz, że jak się uprę.. to naprawdę będziesz miała prawnie ze mną problem...
bo wszystko przemawia przeciwko Tobie
naprawdę Słodka... nie chcesz tego
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Popcorn zrobiony to i ja się mogę wypowiedzieć.
Słodka sprawdź sobie najpierw definicję słów, których używasz.
Poza tym.. skoro prokurator "doradził Ci", abyś wniosła akt oskarżenia, to rozumiem, że sam musiał stwierdzić, że pod KK to nie podchodzi.
Nie ma to jak strzelać sobie w kolano, tylko dlatego bo chce się rozgłosu o sobie.
Jakich środków jeszcze użyjesz?
____
Poza tym co ma (o ile w ogóle ma to miejsce) do całej sprawy hipoteza (bo nie masz tej pewności), że którakolwiek z modelek ma kontakt prywatny (czyt. poza forum i SU) z użytkownikami forum?
Mamy być ograniczonymi ludźmi (jak niektórzy w tym miejscu) i nie kontaktować się ze sobą? Czy mamy się bać stalkingu?
Popcorn mi się kończy.
Awatar użytkownika
PolaRainbow
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 100
Rejestracja: 10 gru 2019, 20:37
Lokalizacja: Tuptusiowo szołapowe
Podziękował: 116 razy
Podziękowano mu: 51 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: piczunia
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


To jest mój tutaj ostatni post, przesłałam Panu administratorowi załączniku i poprosiłam aby załączył go tutaj, gdyż ja nie potrafię.
Zrobiłam to tylko z tego względu, że jestem na tyle poczytalną i świadomą osobą, że nie potrzebuje Waszych wyimaginowanych problemów które mi wmawiacie.
Pozdrawiam ;-) jak dla mnie sprawa była jasna.
Awatar użytkownika
slodka
SU-holik
SU-holik
Posty: 52
Rejestracja: 06 sty 2020, 14:57
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


HenryChinaski1 pisze:Ja przyjechalem do Ciebie do Rybnika, Ty sobie przyjeżdzasz do mnie do Lódzi...


Ehhh do Rybnika to kiedyś nawet Guns n' Roses przyjechało, na Dni Sołtysa...kiedyś to było. :black_eye:
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 15:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


slodka pisze:A jeszcze jedno maddie ta rozmowa jest urwana z kontekstu. Najpierw napisałam w sposób polubowny czego nie wstawiłaś, a rozmowę urwaną z kontekstu i podkreślenie co niektórych rzeczy tylko nie jest dobrym przykładem.
A teraz z Bogiem, bo to Chinaski szukał po tym wszystkim ze mną kontaktu nie ja z nim. Zresztą jak wielu użytkowników tego forum.


Tak na początku próbowałaś być miła i robić z siebie ofiarę, kiedy odmówiłam Ci pomocy, bo nie jestem w stanie ci jej udzielić, to wtedy użyłaś innych argumentów w stylu, (wiemy jakich) nie chce tu tego wklejać bo nie chce robić "Słodiek" gówno-burzy"
Prosiłam żebyś mnie nie mieszałe w Wasze sprawy, szanuję Henrego.
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 653
Rejestracja: 16 maja 2016, 22:22
Podziękował: 259 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Mr. Bungle pisze:Ehhh do Rybnika to kiedyś nawet Guns n' Roses przyjechało, na Dni Sołtysa...kiedyś to było. :black_eye:

Całkiem przypadkowo jest tam też jeden z największych w Polsce szpitali psychiatrycznych ;)
Awatar użytkownika
no_one
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 25
Rejestracja: 26 sty 2020, 22:09
Podziękował: 37 razy
Podziękowano mu: 54 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


TERAZ SKUPMY SIE NA TWARDYCH FAKTACH

slodka pisze:Postanowiłam wnieść przeciwko Tobie oskarżenie z artykułów które doradził mi sam prokurator.


slodka pisze:a sprawa którą Ci założyłam w dniu wczorajszym jest pierwsza.


slodka pisze:Nie zamierzam się więcej wypowiadać tyle

A
slodka pisze:pozdrawiam na tym skończę swoje wypowiadanie w tym temacie.

L
slodka pisze:A teraz z Bogiem

E
slodka pisze:To jest mój tutaj ostatni post


ALE ŻE JAK?
NI ROZUMIM,
ni chja nic nie rozumim :(
ale generalnie SŁODKA
Obrazek

słodka... dokleją Ci jeszcze pieniactwo.. ja mam na Ciebie juz co najmniej 5 & z KK.. do tego, jak będzie trzeba doduszę Ciebie o zadośćuczynienie z KK i doduszę Cię finansowo
Lubisz prace społeczne?
odradzam jedynie w Zieleni Miejskiej.. bo cieżko i natychmiast, nie wiadomo skąd, nagle zauważą Cie wszyscy znajomi ze szkół, dzieciństwa w tej gustownej kamizelce - no i oczywiście unikaj Zieleni Miejskiej jesienią...
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ej.... :facepalm: powiedzcie mi ze to sie nie dzieje?
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Dzieje się. Tylko za wuja nie wiem po co :lol2:
Awatar użytkownika
psn
SU-holik
SU-holik
Posty: 92
Rejestracja: 15 gru 2015, 09:51
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 19 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: luminka
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: psn


komin pisze:Ej.... :facepalm: powiedzcie mi ze to sie nie dzieje?

Jak widać, niestety tak.
Zatrzymajmy tę karuleze śmiechu.
Awatar użytkownika
PolaRainbow
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 100
Rejestracja: 10 gru 2019, 20:37
Lokalizacja: Tuptusiowo szołapowe
Podziękował: 116 razy
Podziękowano mu: 51 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: piczunia
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kobiety - Pokazy bez nagości



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości