Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Ja zleciłam tysiaka. Żadnych poważniejszych sum. Szkoda nerwow
Awatar użytkownika
LobodA
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1466
Rejestracja: 06 cze 2019, 12:33
Podziękował: 119 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


miszmasz pisze:Szczerze się dziwię, że chce się komukolwiek transmitować. Nawet wierząc w to, że "no przecież w końcu wypłaca", dla samej przekory lepiej olać temat i skoro oni lecą w chuja to zero transmisji i pieniądze też niech dziadom nie wpływają.

Przydalby sie strak jednak tutaj jest jak jest i wiele i tak sie na to nie zgodzi bo sa glupie.Proponuje tym ktore transmituja by sie chociaz nie golily.Beda miec mniej wejsc na priwy i portal na tym straci tez.Moze sie wtedy obudza i zaplaca
Awatar użytkownika
Kawka69
SU-holik
SU-holik
Posty: 112
Rejestracja: 30 cze 2019, 13:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Kawka69 pisze:
miszmasz pisze:Szczerze się dziwię, że chce się komukolwiek transmitować. Nawet wierząc w to, że "no przecież w końcu wypłaca", dla samej przekory lepiej olać temat i skoro oni lecą w chuja to zero transmisji i pieniądze też niech dziadom nie wpływają.

Przydalby sie strak jednak tutaj jest jak jest i wiele i tak sie na to nie zgodzi bo sa glupie.Proponuje tym ktore transmituja by sie chociaz nie golily.Beda miec mniej wejsc na priwy i portal na tym straci tez.Moze sie wtedy obudza i zaplaca


Ich to gowno obchodza strajki . To jest igla w stogu siana ten ich biznes jak pisal Tomox
Awatar użytkownika
onaona222
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 428
Rejestracja: 13 lis 2020, 12:15
Podziękował: 231 razy
Podziękowano mu: 66 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Witam,
muszę przyznać, iż jestem wielce zaniepokojona i rozczarowana systemem, w jakim działa Wasza polityka serwisu.

Działania Waszego pracodawcy (semickiego pochodzenia właściciela portalu) stanowią zalążek narastającej agresji oraz totalnego braku szacunku.
Na szanujących się platformach, takie akty są nie do pomyślenia!
Wiele osób zdaje sobie sprawę, czym tak na prawdę są ostatnie działania serwisu. Przez wzgląd nad szeroką dostępność informacji w sieci, nie trzeba kończyć Uniwersytetu Cambridge, aby dowiedzieć się ile faktycznie trwa zmiana umów operatora i jak to wygląda. Posiadając znajomego pracującego w dziale IT Ministerstwa Finansów Państwa, dostałam pewne odpowiedzi w owym temacie. Mimo, iż rozumiem, że ludzie tacy jak ja czy inne współmodelki, nigdy nie zasłyszą od Was prawdy, to analizując przez 5 lat tryb działania Waszego serwisu, upokarzający jest fakt, jak obecny właściciel portalu leje na osoby, dzięki którym może robić obroty na giełdzie i spać wygodnie.
KOPIUJ WKLEJ DOMENĄ ODPOWIEDZI.
W bardzo prosty sposób idzie się połapać, iż większość Waszych odpowiedzi na zatrważające maile w temacie wypłat, to odgórnie powielana formuła "kopiuj wklej". Wasze zapewnianie, iż przelewy są realizowane w kolejności i systematycznie (powiedzmy to sobie szczerze) to jedna wielka bujda! Nie są to moje wymysły tylko fakty wynikające z masowych screenów pozostałych współmodelek, potwierdzające słuszność mojej twardej wypowiedzi. Przelewy realizujecie w jakimś dziwnym, mało zrozumiałym trybie ale z całą pewnością nie ma to nic wspólnego z kolejnością i systematycznością.
JAKA JEST PRAWDA?
Szanująca się platforma, która pozyskuje kolosalny dochód dzięki modelkom, nie dokonuje takich prac nad serwisem z dnia na dzień. O tym kroku właściciel wiedział już dawno. Czynem przyzwoitości jest wewnętrzne poinformowanie o zaplanowanych pracach oraz podanie terminu, w którym serwis zamyka dział wypłat aby każda z nas mogła zadecydować czy wypłaca od razu czy np jest w stanie przeczekać sytuacje bez ruszania OSOBIŚCIE ZAROBIONYCH PIENIĘDZY. Akt, do którego posunął się właściciel (i to nie po raz pierwszy) jest poniżej wszelkiej ludzkiej godności. No ale dobrze, mleko już rozlane, idziemy zatem dalej. Jak możecie wypisywać te brednie, że zaufało Wam tyle osób itp. Wymagacie przestrzegania Waszego regulaminu....tym czasem sami nagminnie go łamiecie. Jest sporo dziewczyn, których termin wypłat w ciągu 7 dni roboczych nie pokrywa się z Waszym regulaminem! Kłamiecie o kolejności i systematyczności.
HALO! JEST 22 GRUDNIA...
Ponieważ w mojej gestii jest martwienie się o własne jestestwo, co wielokrotnie Wam podkreślałam, zadam niewygodne pytanie: halo, to żart jakiś z wersją szybkich przelewów i uruchomienia panelu wypłat???
Jest już 22 grudnia, mogę zapomnieć już o wielu kwestiach, zalega mi bank oraz pewne inne zobowiązania. Mimo, iż nie jest to Wasza sprawa, to nie zmienia to faktu nie pokrywania się Waszych zapewnień o realizacji w pierwszej połowie tygodnia zaległych przelewów. Zostawiacie ludzi na totalnym cienkim lodzie i macie jeszcze odwagę pisać o zaufaniu... Pragnę zwrócić Waszą uwagę, iż coraz mniej osób Wam ufa. Podczas poprzedniej fali półtoramiesięcznego odłączenia panelu wypłat, po jego uruchomieniu potrafiliście w ciągu 4 dni wykonać WSZYSTKIE przelewy. Dziś to jakaś hipokryzja i bajka. Nie interesuje mnie Wasze wyjaśnienie "kopiuj wklej" tylko niezwłoczne przekazanie bankowości do dalszej realizacji!
MIJA TERMIN A WY NIC!
Jutro mija 7 dzień, zgodnie z Waszym regulaminem. Patrząc na całokształt sytuacji, ciężko tu Wam wierzyć a już nie mówię ufać. Szanujące się platformy, które faktycznie dbają o dziewczyny przynoszące bardzo dobre, wręcz wysokie dochody, nie pozwalają sobie aby dobra modelka (niczym kura znosząca złote jajka) miała rezygnować z ich serwisu. Porządna platforma nie pozwala też sobie tracić potencjalnych klientów (osoby kupujące daną walutę wirtualną) poprzez brutalne nieprawidłowości techniczne. Wasza "placówka rozrywki" zmaga się już od roku czasu z problemami obrazu i dźwięku! To zniechęca kupujących żetony jak również te faktycznie przykładające się do pracy modelki, które zarabiają w stresie związanym z problemami technicznymi. Głośno zapewnialiście, że z czasem obniżycie poprzeczkę minimalnej kwoty podlegającej wypłacie. Jest przewalona kolejna zmiana na platformie showup.tv
a minimalna kwota stoi w miejscu... Nijak się mają Wasze "kopiuj wklej" do użytkowników serwisu. Karacie współmodelki za to, że chcąc wyżyć sprzedając na boku żetony, robiąc tym zamknięty obieg oraz powodując besse dochodową. Ja rozumiem, iż jest to proceder szkodzący interesom portalu... A czy właściciel wydającym Wam polecenia jest aż tak bezczelny, aby nie pojąć faktu, że swoim nieodpowiedzialnym i niemoralnym ruchem zmusza użytkowników do takiego działania? Czasami aż zastanawiam się, czy konwersując z Wami, nie rozmawiam tak na prawdę z zaprogramowanym botem... nie zaś z człowiekiem z krwi i kości.
TO CZYSTA TRAGEDIA
Jako istoty rozumne wiemy, że w sferze praw istnienia nie ma dymu bez ognia. Idąc tym tokiem, polityka działania serwisu showup sam zaczyna szkodzić swoim interesom, pociągając za tym kolejne produkty reakcji takie jak szkodzenie ludziom przynoszącym spore dochody. A tu już łańcuch staje się coraz bardziej klarowny: agresja -> anarchia -> zwiększony poziom malwersacji finansowych -> nagminne łamanie regulaminu -> akty wandalizmu w każdej formie -> upadek platformy. Dodatkowy brak rozwoju serwisu to kolejne stanie w miejscu, gdzie tym czasem inne serwisy dają ogromne możliwości modelkom, w których zyski czerpią obie strony. To jest właśnie czysta tragedia.... a co lepsza, zasłyszałam już coraz więcej opinii współmodelek o zmianie portalu. Część nawet widuje faktycznie na innych stronach. Stanowi to kolejny nieodzowny wynik reakcji chemicznej opisywanej wyżej. Co macie zamiar z tym zrobić? Jak zwykle olać? Bo tak nakazuje system (czyli Wasz pracodawca a właściciel serwisu)? Czy sytuacja gospodarki światowej aż tak przyćmiła jasne, logiczne i odpowiedzialne myślenie góry?

Ponieważ sytuacja już przestaje być zabawna, jeśli moje zlecenia przelewów nie będą zrealizowane w deklarowanym przez serwis czasie, kopiuję cały Wasz regulamin i politykę działania serwisu a następnie udaję się do odpowiedniego prawnika w celu konsultacji prawnych oraz kroków jakie będę mogła podjąć. Po prostu nie jest możliwością aby takie postępowanie było normalnością.

Jest to treść meila skierowanego do showup. Tv jednej z ich modelek.
Awatar użytkownika
AnalNadia93
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 4
Rejestracja: 25 cze 2019, 12:21
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Aż się zmęczyłam czytając :D ich to pewnie nie ruszy, mają w dupie nas.. nie zdziwię się jak laska jeszcze bana wyłapie za tego prawnika.
No showup dał popis, święta za 2 dni i przelewów brak, brak słów :roll:
Awatar użytkownika
Black_naughtyangel
SU-holik
SU-holik
Posty: 137
Rejestracja: 15 lis 2020, 01:04
Podziękował: 106 razy
Podziękowano mu: 78 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


I tak nic to nie da . Sa chujami i zycze im zle za to ze tak naprawde to mozemy sie nabawic nerwicy i niech mi zaden z panow nie pisze zeby isc do pracu bo to jest mija praca !
Awatar użytkownika
onaona222
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 428
Rejestracja: 13 lis 2020, 12:15
Podziękował: 231 razy
Podziękowano mu: 66 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


A co jak ktos ma firme i dzialanosc to z czego ma to oplacic jak chuje w kulko leca to ktos ma olacic skladki a oni sonie w vhuja leca dobrze ze sobie robie przerwe od nadawania bo to sie w pale nie miesci co oni odpierdalaja !!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
onaona222
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 428
Rejestracja: 13 lis 2020, 12:15
Podziękował: 231 razy
Podziękowano mu: 66 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Kaza firmy zakladac kirwa mac a ktos no kredyt wezmie i co straci wszystko prsez tych obsCzancow zycze im zeby sie pochorowi za te moje nerwy zszargane !!!!!! Zobaczymy jutro !
Awatar użytkownika
onaona222
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 428
Rejestracja: 13 lis 2020, 12:15
Podziękował: 231 razy
Podziękowano mu: 66 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Awatar użytkownika
miszmasz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 254
Rejestracja: 07 lip 2016, 19:19
Podziękował: 40 razy
Podziękowano mu: 55 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: szefowa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


GoryachaCipa pisze:
gee pisze:No ja nie transmituje nie bede od 6 tyg bez zapłaty grzecznie świecić dupa bez przesady

Nie zamierzam też oglądać kutasów za darmo


Ja rowniez !!!!
Awatar użytkownika
onaona222
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 428
Rejestracja: 13 lis 2020, 12:15
Podziękował: 231 razy
Podziękowano mu: 66 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


miszmasz pisze:Pokazali dzisiaj, jak im zależy to uregulowanie płatności. Jutro znów rzuca trzy na krzyż. A te niektóre naprute rozklapciochy mogą i pół roku się gibac jak pier*** rezus, generując im hajs, mimo że oni nic nie odpalają.
Ta stronka powinna zdechnac, może ktoś by wtedy łaskawie zaczął poważnie traktować transmitujące.


Ahaha rozje al mnie ten tekst :laughingnew:
Awatar użytkownika
onaona222
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 428
Rejestracja: 13 lis 2020, 12:15
Podziękował: 231 razy
Podziękowano mu: 66 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Nie bez powodu ta firme na alasace czy gibralatrze maja obszczancy wlasnie dlatego nic nie dadza prawnicy
Awatar użytkownika
onaona222
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 428
Rejestracja: 13 lis 2020, 12:15
Podziękował: 231 razy
Podziękowano mu: 66 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Też jestem wkurwiona. Okej mam oszczędności ale jestem zła że sami nie przestrzegają regulaminu. Jeszcze pisali że będą zlecac od tego poniedziałku, no dobry żart. Pedały
Awatar użytkownika
Black_naughtyangel
SU-holik
SU-holik
Posty: 137
Rejestracja: 15 lis 2020, 01:04
Podziękował: 106 razy
Podziękowano mu: 78 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Jedyne logiczne wyjaśnienie dlaczego nie mogą zapłacić wszystkim,tylko jeden- nie mają pieniędzy na spłatę całego długu....Absolutnie nie ma nastroju idź na SU.ta sytuacja jest już dość zmęczona,pozostał tylko gniew.
Awatar użytkownika
Marmeid
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 347
Rejestracja: 25 cze 2019, 12:35
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 43 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: :)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Marmeid


Ciekawa jestem jutra
Awatar użytkownika
onaona222
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 428
Rejestracja: 13 lis 2020, 12:15
Podziękował: 231 razy
Podziękowano mu: 66 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Marmeid pisze:Jedyne logiczne wyjaśnienie dlaczego nie mogą zapłacić wszystkim,tylko jeden- nie mają pieniędzy na spłatę całego długu....Absolutnie nie ma nastroju idź na SU.ta sytuacja jest już dość zmęczona,pozostał tylko gniew.


Oni maja pieniadze tu jakis inny powod
Awatar użytkownika
onaona222
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 428
Rejestracja: 13 lis 2020, 12:15
Podziękował: 231 razy
Podziękowano mu: 66 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Ja pierdole Co Za pojebana akcja!!! Jak wchodzę na SU i patrzę ile dziewczyn dalej nadaje to aż słabo się robi!!! :hypnotized:
Awatar użytkownika
NastyAnastazja
SU-holik
SU-holik
Posty: 102
Rejestracja: 26 lis 2020, 18:26
Podziękował: 32 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: XYZ
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


NastyAnastazja pisze:Ja pierdole Co Za pojebana akcja!!! Jak wchodzę na SU i patrzę ile dziewczyn dalej nadaje to aż słabo się robi!!! :hypnotized:


Moze sprzedaja na lewo zet. Ja i tak juz mam dosc i nie zamierzam siedziec w zlym humorzd i bez weny to chuj a nie robota .
Awatar użytkownika
onaona222
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 428
Rejestracja: 13 lis 2020, 12:15
Podziękował: 231 razy
Podziękowano mu: 66 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Chyba u większości brak nastroju. Ja już żadnego złudzenia nie mam że cokolwiek przyjdzie. Żadnej odpowiedzi na meila nic
Awatar użytkownika
Gingger36
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 22 sty 2020, 12:22
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 17 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Markow401
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Gingger36


NastyAnastazja pisze:Ja pierdole Co Za pojebana akcja!!! Jak wchodzę na SU i patrzę ile dziewczyn dalej nadaje to aż słabo się robi!!! :hypnotized:

w tej chwili jest bardzo mało transmisji,tylko 28,nawet rano zwykle więcej ...Teraz już widać, złość dziewcząt rośnie
Awatar użytkownika
Marmeid
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 347
Rejestracja: 25 cze 2019, 12:35
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 43 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: :)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Marmeid


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości