Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
jeśli wszyscy przestali pracować, może coś się zmieniło
Awatar użytkownika
GoryachaCipa
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 19
Rejestracja: 18 mar 2018, 00:17
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: marganchanka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: GoryachaCipa


Jakoś się nie zapowiada żeby przestali :blink: Wręcz przeciwnie...
Awatar użytkownika
Sexy_Lejdis
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 339
Rejestracja: 16 kwie 2019, 19:54
Podziękował: 160 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


onaona222, opowiadasz głupoty. Kaucja owszem jest na poczet zaległości, ale to nie znaczy, że można te zaległości robić. Nie płacenie czynszu to powód do wypowiedzenia umowy i co bardziej ogarnięci tak właśnie zrobią. Co do pandemii, to czemu prywatna osobę maja interesować czyjeś problemy finansowe? Jak pandemia to można nie płacić i mieszkać u kogoś 'na krzywy ryj'? Trzeba iść do banku/rodziny po hajs a nie oczekiwać, że obcy ludzie wezmą czyjeś problemy na siebie...

Dodam jeszcze, że wszystko zależy od tego jaka tam ma umowę.
Awatar użytkownika
Spokojna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 262
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:58
Podziękował: 155 razy
Podziękowano mu: 246 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Oczywiscie ze nie mozna na krzywy ryj. Natomiast nie na wszystkie sytuacje ma sie wplyw. A wypowiedziec umowe to w swietle prawa mozna po 3 pelnych okresach nieplatnosci a nie kilku dniach . I kaucje nalezy zachowac na takie wlasnie ewentualnosci . I co bardziej rozgarniety wlasciciel to zrozumie i zachowa kaucje przede wszystkim .sama glupoty opowiadasz . Doinformuj sie. Nie bez powodu ktos kaucje wplaca i moze sie kazdemu zdarzyc opoznienie - nie mowie jak ktos zalega z kilkoma czynszami a z jednym.
Awatar użytkownika
onaona222
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 428
Rejestracja: 13 lis 2020, 12:15
Podziękował: 231 razy
Podziękowano mu: 66 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Spokojna jest osobą, która sama wynajmuje mieszkanie innym więc ma pogląd jako właściciel.
Tak czy inaczej, jeśli ktoś wziął mieszkanie na kredyt aby komuś wynajmować, to ratę kredytu musi płacić a bank lubi doliczyć odsetki. Zabrać mieszkanie? Jeszcze lepiej

właściciel ma swoje racje
wynajmujący ma swoje racje
bank ma swoje racje

w zależności po której stronie się postawisz będziesz miała argumenty. Wywalić kogoś na zbity pysk po jednym miesiącu w dzisiejszych czasach to raczej głupota. Nie masz gwarancji że następna osoba nie będzie problemowa lub czy znajdziesz nową osobę
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 109
Rejestracja: 17 lip 2016, 20:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 181 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Po kilku dniach spoznienia (gdy wczesniej dlugi czas na czas sie placilo) ty myslisz ze mozesz komus ulowe wypowiedziec predzej sama bys problemu miala. Jak ktos sobie biznes z wynajmu robi to niech i kaucje zachowa zeby pozniej kilka dni stratny nie byl . I sie z prawem zaznajomi . A pandemia ma to do tego ze nikomu wypowiedziec umowy nie mozesz. To roznica 1)Zerowac na kims kilka miesiecy majac pieniadze a 2)miec kilku dniowe opoznienie na ktore sie wplywu nie ma. nekac kogos telefonem zamiast docenic ze placi a moglby nie placic i wcale sa i takie przypadki w tv i nie da sie wywalic pasożytow albo demoluja a tu kilka dni spoznien i juz lament.
Awatar użytkownika
onaona222
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 428
Rejestracja: 13 lis 2020, 12:15
Podziękował: 231 razy
Podziękowano mu: 66 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


To zależy od człowieka. Ja mam zajebistą wynajmującą. Mieszkam 3 lata w tym samym mieszkaniu i ani razu nie spóźniłam się z zapłatą. Nawet jak zaczeła się pandemia to sama pisała do mnie czy wszystko okej i żebym pisała jakbym kasa nie miała to ona zrozumie jeśli się spóźnię. Dodam ze czynsz mam wysoki. Ale i tak płaciłam w terminie bo oszczędzam. Tylko raz spóźniłam się 3 dni bo mój bank mial awarię i nie był to problem. Za to kolezanka dostawała już zjebe od wynajmującego jak pół dnia sie spóźniła :D
Co do kaucji to jest ona zabezpieczeniem na wypadek zniszczeń. Ja mam w umówię zawarte jeśli się spóźnię z czynszem, to wynajmujący może pobrać z kaucji ale potem ja muszę oddać za te kaucje czy jakoś tak.
Awatar użytkownika
Black_naughtyangel
SU-holik
SU-holik
Posty: 137
Rejestracja: 15 lis 2020, 01:04
Podziękował: 106 razy
Podziękowano mu: 78 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


wszystko zależy od człowieka i podejścia. Jeden się stara inny może tylko wykorzystywać... Jak nie wiesz jak się zachować, to zachowaj się przyzwoicie ;)

to nie temat o wynajmowaniu mieszkań więc na tym kończymy, jeśli chcecie kontynuować to nowy temat trzeba zrobić, kończymy z offtopem i tak jest syf nie do ogarnięcia a 600 stron nie będziemy moderować(chyba rozumiecie)
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 109
Rejestracja: 17 lip 2016, 20:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 181 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Black_naughtyangel pisze:To zależy od człowieka. Ja mam zajebistą wynajmującą. Mieszkam 3 lata w tym samym mieszkaniu i ani razu nie spóźniłam się z zapłatą. Nawet jak zaczeła się pandemia to sama pisała do mnie czy wszystko okej i żebym pisała jakbym kasa nie miała to ona zrozumie jeśli się spóźnię. Dodam ze czynsz mam wysoki. Ale i tak płaciłam w terminie bo oszczędzam. Tylko raz spóźniłam się 3 dni bo mój bank mial awarię i nie był to problem. Za to kolezanka dostawała już zjebe od wynajmującego jak pół dnia sie spóźniła :D
Co do kaucji to jest ona zabezpieczeniem na wypadek zniszczeń. Ja mam w umówię zawarte jeśli się spóźnię z czynszem, to wynajmujący może pobrać
z kaucji ale potem ja muszę oddać za te kaucje czy jakoś tak.


I tak to powinno wygladac :heart: Pobranie z kaucji mialam na mysli na kilka dni spoznienia a nie na stale. Ok konczymy ta rozmowe
Awatar użytkownika
onaona222
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 428
Rejestracja: 13 lis 2020, 12:15
Podziękował: 231 razy
Podziękowano mu: 66 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Mam nadzieje , że wypłacą przed świetami... :wild: :wild:
Awatar użytkownika
Cipeczkaa
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 4
Rejestracja: 19 gru 2020, 06:53
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Myślę że tak że poniedziałek i środa pójdzie normalnie
Awatar użytkownika
Gingger36
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 22 sty 2020, 12:22
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 17 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Markow401
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Gingger36


Pewnie kazda z nas dostanie swoje przelewy w okresie nie dłużej niż te ich 7 dni roboczych, z czego wynika, ze jeśli któraś z Was zleciła wypłatę w ten piątek to w najgorszym przypadku możemy dostać dopiero na Sylwestra... ale jak zepną dupę od poniedziałku to wypłacą wszystkim przed świetami. Nawet w jeden dzień by się spokojnie uwinęli gdyby tylko chcieli :)
Awatar użytkownika
NastyAnastazja
SU-holik
SU-holik
Posty: 102
Rejestracja: 26 lis 2020, 18:26
Podziękował: 32 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: XYZ
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Mogli by puścić chociaż tym którym od listopada nic nie spłynęło eh
Ale już na to nie liczę myśle, ze początek stycznia
Awatar użytkownika
gee
SU-holik
SU-holik
Posty: 92
Rejestracja: 25 sty 2020, 09:14
Podziękował: 37 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


gee pisze:Mogli by puścić chociaż tym którym od listopada nic nie spłynęło eh
Ale już na to nie liczę myśle, ze początek stycznia



A dlaczego początek stycznia skoro wyraźnie jest napisane, ze przelew idzie do 7 dni...
A już jest po ich remontach ze tak powiem wiec nie wiem dlaczego mieliby zwlekać... już trochę musimy się uzbroic w cierpliwość, w końcu już panel otwarty i zaczęli „powoli wypłacać”
Awatar użytkownika
NastyAnastazja
SU-holik
SU-holik
Posty: 102
Rejestracja: 26 lis 2020, 18:26
Podziękował: 32 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: XYZ
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Na co to Wasze gdybanie? Wypłaca, kiedy będzie im to pasowało, ani nie będą brali pod uwagę tego, że ktoś może nie mieć pieniedzy na święta, ani tego, że mają jakieś zobowiązania według transmitujących, ani tego, że mają tydzien. Mają wyjebane na wszelkie skargi, które równie dobrze można sobie zapisywać i wsadzać w tylek.
Koniec końców dobrze mi zrobili tym przestojem. Zrezygnowałam z kamerek i już nie mam zamiaru wrócić do nadawania. Hajs, hajsem, czuję ulgę.
Awatar użytkownika
miszmasz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 254
Rejestracja: 07 lip 2016, 19:19
Podziękował: 40 razy
Podziękowano mu: 55 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: szefowa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ale po weekendzie dojda im kolejne przelewy do realizacji a jak wiadomo u nich kolejnosc nie ma znaczenia
Awatar użytkownika
onaona222
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 428
Rejestracja: 13 lis 2020, 12:15
Podziękował: 231 razy
Podziękowano mu: 66 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


u mnie w piatek był 7 dzien roboczy wiec chyba nie do konca do 7 dni.Mam nadzieje ,ze w pon bedzie .
Awatar użytkownika
Agnieszka_88
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 27
Rejestracja: 21 kwie 2019, 08:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Agnieszka_88 pisze:u mnie w piatek był 7 dzien roboczy wiec chyba nie do konca do 7 dni.Mam nadzieje ,ze w pon bedzie .

Ooooo to ciekawe skoro w poniedziałek odblokowali panel :shock2:
Dostaniecie przed Świętami...spokojnie :heart:
Awatar użytkownika
KaFka
SU-holik
SU-holik
Posty: 98
Rejestracja: 28 gru 2017, 16:24
Podziękował: 27 razy
Podziękowano mu: 37 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Agnieszka_88 pisze:u mnie w piatek był 7 dzien roboczy wiec chyba nie do konca do 7 dni.Mam nadzieje ,ze w pon bedzie .


W poniedziałek popołudniu uruchomili Panel, 7 dni mija we wtorek nadchodzący :scratch_one-s_head:
Awatar użytkownika
Sexy_Lejdis
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 339
Rejestracja: 16 kwie 2019, 19:54
Podziękował: 160 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


może Wam się spodoba ;)

viewtopic.php?f=6&t=7140
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 109
Rejestracja: 17 lip 2016, 20:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 181 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości