Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
I jeszcze z dobrego serca. Wolontariuszki fundacji pod wezwaniem "wolne cycki".
Awatar użytkownika
Blue
SU-holik
SU-holik
Posty: 87
Rejestracja: 02 gru 2020, 18:54
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Mr. Bungle pisze:A ja głupi myślałem, że one wszystkie robią to...z miłości i sympatii do mężczyzn. :swoon2:


Naiwny.. :blush: :air_kiss:
Awatar użytkownika
Majka24
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 511
Rejestracja: 02 paź 2019, 01:40
Podziękował: 132 razy
Podziękowano mu: 157 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Xxx
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: x_Majka_x


Majka24 pisze:
Mr. Bungle pisze:A ja głupi myślałem, że one wszystkie robią to...z miłości i sympatii do mężczyzn. :swoon2:


Naiwny.. :blush: :air_kiss:


Oj Majka Majka, zawiodłem się na Tobie,
a ja już Ci zapas paprykarzu zakupiłem :-P
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 07 gru 2017, 00:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


R29 pisze:
Majka24 pisze:
Mr. Bungle pisze:A ja głupi myślałem, że one wszystkie robią to...z miłości i sympatii do mężczyzn. :swoon2:


Naiwny.. :blush: :air_kiss:


Oj Majka Majka, zawiodłem się na Tobie,
a ja już Ci zapas paprykarzu zakupiłem :-P


Ty jesteś wyjątkiem :air_kiss: :blush2:
Awatar użytkownika
Majka24
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 511
Rejestracja: 02 paź 2019, 01:40
Podziękował: 132 razy
Podziękowano mu: 157 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Xxx
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: x_Majka_x


W końcu widać, ze coraz mniej dziewczyn odpala stream’a. Jedynie Ukrainki się przewijają tudzież wchodzą na topkę z racji, ze my Polki trochę zbastowałyśmy.

Chcę myśleć, ze będzie tak jak Tomoxxx pisał, ze kasa będzie do 16go grudnia :bye: :good3:
Awatar użytkownika
NastyAnastazja
SU-holik
SU-holik
Posty: 102
Rejestracja: 26 lis 2020, 18:26
Podziękował: 32 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: XYZ
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Obyście mieli racje..
Mam nadzieje, ze może w przyszłym tygodniu już rusza... ehh...
Awatar użytkownika
lnna
SU-holik
SU-holik
Posty: 81
Rejestracja: 16 lis 2020, 19:35
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 19 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: jestemdziewica


NastyAnastazja pisze:W końcu widać, ze coraz mniej dziewczyn odpala stream’a. Jedynie Ukrainki się przewijają tudzież wchodzą na topkę z racji, ze my Polki trochę zbastowałyśmy.

Chcę myśleć, ze będzie tak jak Tomoxxx pisał, ze kasa będzie do 16go grudnia :bye: :good3:


Oj już tak Wy TOPKI Wy najpiękniejsze, najmądrzejsze i w ogóle, że naj... A tak po prawdzie to jakoś Te spoza tej waszej topki nie chodzą po forach nie płaczą że kasy nie mają i co do gara włożyć... Przypadek czy takie z Was TOPKI? Chyba takie na miarę SU...
Awatar użytkownika
bezloginu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 615
Rejestracja: 25 sty 2020, 09:17
Podziękował: 310 razy
Podziękowano mu: 198 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


NastyAnastazja pisze:Chcę myśleć, ze będzie tak jak Tomoxxx pisał, ze kasa będzie do 16go grudnia


Z tym, że Tomoxx nie napisał którego roku... :biggrin:
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 08:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


grac pisze:
NastyAnastazja pisze:Chcę myśleć, ze będzie tak jak Tomoxxx pisał, ze kasa będzie do 16go grudnia


Z tym, że Tomoxx nie napisał którego roku... :biggrin:



Ja Cię proszę! :papa:
Awatar użytkownika
NastyAnastazja
SU-holik
SU-holik
Posty: 102
Rejestracja: 26 lis 2020, 18:26
Podziękował: 32 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: XYZ
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Czytam, czytam..... WSTYD ;)
Po co takie przechwalanie się ile która zarabia ? wywyższanie się bo ta jest z " Top" a ta z samego dołu? Po co bezczelne pisanie, że któraś ma więcej a któraś mniej bo przecież jej więcej nie trzeba i to wredne naśmiewanie się? :? :? Ja rozumiem, konkurencja... pieniądz ważna rzecz...
Dzięki Ci Panie, że ja w końcu zrozumiałam, że to nie jest najważniejsze i że nie ma co pluć jadem i oceniać kogoś przez pryzmat kamerek...że zmieniłam swoje postępowanie w stosunku do innych. Teraz jak patrzę na to z boku to aż mi wstyd, nie przed wami.. przed samą sobą, że robiłam takie akcje chodząc po kamerkach innych, podbierając widzów... śmiejąc się z kogoś..

Kurwa - gdzie ta kobieca solidarność ? Żeby kobieta kobiecie była taką żmiją plującą jadem? Po chuj się tak prostować na czyimś garbie i naśmiewać z jego upadku?
Śmieszne jest to, że te całe PANIE TOP tak się chwalą pieniędzmi a tak naprawdę niektóre już głodem przymierały po 3 dniach od blokady przelewów...

Co to znaczy TOP? Bo jeśli TOP jest głównie poprzez widzów ...bycie na samej górze to pozdrawiam ;) ;) Z ręką na sercu mogę napisać, że dziewczyny, które są na dole zarabiają ogromne pieniądze mając nawet 5 widzów na transmisji ? Ja jestem zawsze na dole.. tak - wolę oglądać seriale i czekać na priv z " czołem " w kamerze.. i co? mam priv za privem.. a czemu? bo zazwyczaj panowie widząc kobietę na dole zapraszają ją na priv bo widzą, że dopiero wróciła z innego.. są ciekawi, nie mają moich cycków i cipki na ogólnym, są zaintrygowani... kto jest tam i tak się chowa.. Nie,nie przechwalam się absolutnie... natomiast idąc tokiem myślenia, że te na dole mają dużo dużo mniej........ jest naprawdę śmieszne.
Ja mam przelewy za każdym razem poniedziałek środa i piątek i nie nie jest to pisanie tylko bo udowodniłam to screenami. A jakoś siedzę na dole, do TOP to mi brakuje w chuj... ale nie chcę tam być. Nie wyobrażam sobie cały czas nadawać z buzią lub tańczyć przed kamerą ze sztucznym uśmiechem. Siedzę sobie spokojnie a po prostu na priv wchodzę w interakcje...
Zaznaczmy również, że własnie w tych TOP transmisjach jest od cholery dzieciaków, którzy założyli konto dla beki albo chcą pooglądać cipkę i cycki za darmo... ;)
Fajnie jest wchodzić w jakiś dialog z oglądającymi, nawiązywać relacje... jednak ja np wolę sam na sam. Taka jestem i tyle...


Dziewczyny - czasy są ciężkie dla każdego... Wiemy same dlaczego..... SU robi nas w chuja nie od dziś, kasa ostatecznie będzie... kiedy? tego nie wie nikt, poza nimi... ale naprawdę, za każdym razem jak będą problemy to będziecie się tu kłócić? wychwalać ? poniżać wzajemnie? Po co? co wam to daje... to tylko osoby z internetu, któych zapewne na żywo nawet nie poznacie.. po co sobie psuć nerwy na same święta? mało ich mamy? ;) Nie sądzę...

Co do panów - dzięki, że jesteście zaangażowani w temat... i nie nabijacie beki z dziewczyn.. bynajmniej nie wszyscy. To serio w jakiś sposób miłe.

Nie musi mi nikt odpisywać, wylałam swoje żale.. nie chcę wdawać się w dyskusję i tworzyć zbędnej kłótni. Ja was serdecznie pozdrawiam. Życzę szybkiego powrotu kasy na konta. Oby wasze święta były udane..

Ps : mam nadzieję, że wyciągniecie wnioski na przyszłość.... i będziecie działać inaczej, żeby nigdy już nie zostać na lodzie i nie martwić się o opłaty...

" UMIESZ LICZYĆ ? LICZ NA SIEBIE " :bye:
________________________
A we mnie samej wilki dwa,
Oblicze dobra oblicze zła!
Walczą ze sobą nieustannie,
Wygrywa ten którego karmię… :heart:
modlicha
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 298
Rejestracja: 06 lis 2016, 20:29
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Również nie zrozumiem tego bycia TOP czy tez przechwalania się. Ale sama po sobie wiem, że mała publika wcale nie oznacza niskich zarobków.

Drogie Panie proponuje wrzucić na luz i mocno się wspierać.
Ale ciężko, gdy wchodzę na kamerki innych lasek od razu dostaje bana na powitanie. Dlaczego? Można się domyślać. Kobieta kobiecie wilkiem niestety tutaj..
Awatar użytkownika
lnna
SU-holik
SU-holik
Posty: 81
Rejestracja: 16 lis 2020, 19:35
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 19 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: jestemdziewica


A no chodzi taka modlicha i chce klientów kraść bo jej samej nie idzie to potem banujemy dziewczyny. Mi nie przeszkadzają laski ale jak zaczynają mi kraść klientów albo uszczypliwie komentować to banuje. A Ty modlicha nie raz sie przechwalałas wiec zluzuj majty :D ciekawe gdzie ten priv za privem jak ciagle na ogolnym jestes i lipe masz. :lol:
Szkoda czasu siedzieć na tym forum. Wszystkie milionerki a potem płaczą jak 3 dni lasy nie ma.
Awatar użytkownika
Black_naughtyangel
SU-holik
SU-holik
Posty: 137
Rejestracja: 15 lis 2020, 01:04
Podziękował: 106 razy
Podziękowano mu: 78 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


lnna pisze:Również nie zrozumiem tego bycia TOP czy tez przechwalania się. Ale sama po sobie wiem, że mała publika wcale nie oznacza niskich zarobków.

Drogie Panie proponuje wrzucić na luz i mocno się wspierać.
Ale ciężko, gdy wchodzę na kamerki innych lasek od razu dostaje bana na powitanie. Dlaczego? Można się domyślać. Kobieta kobiecie wilkiem niestety tutaj..



Wlasnie tak się składa, ze jak zdarza mi się zagościć na transmisji u jakiejś dziewczyny z „topki” to nigdy nie spotykam się z banem, jest wręcz na odwrót, zawsze można pogadać i jest fajna luźna rozmowa, natomiast parę razy jak napisałam coś na streamach mniej oglądanych ze tak się wyrażę, to dziwnym trafem zostawalam wywalana z ich streama :lol: :lol:

Osobiście nie konkuruję z żadną, jakoś nie bywam zazdrosna ani zawistna ale coz, nie kazda jest taka jak widać ;)

Życzę już wszystkim serdecznie żeby ruszyli z wypłatami bo już się to ciągnie chyba ze to moje odczucie :lol:
Awatar użytkownika
NastyAnastazja
SU-holik
SU-holik
Posty: 102
Rejestracja: 26 lis 2020, 18:26
Podziękował: 32 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: XYZ
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Black_naughtyangel pisze:A no chodzi taka modlicha i chce klientów kraść bo jej samej nie idzie to potem banujemy dziewczyny. Mi nie przeszkadzają laski ale jak zaczynają mi kraść klientów albo uszczypliwie komentować to banuje. A Ty modlicha nie raz sie przechwalałas wiec zluzuj majty :D ciekawe gdzie ten priv za privem jak ciagle na ogolnym jestes i lipe masz. :lol:
Szkoda czasu siedzieć na tym forum. Wszystkie milionerki a potem płaczą jak 3 dni lasy nie ma.

Jestem z dolow i wielokrotnie patrze na laski z topki - nigdy zadnej ani nie skopiowalam, ani nie udzielam sie na ich transmisjach. Po co pisac cos na czacie jako laska nadajaca, serio nie rozumiem. Jesli nawet napiszesz cos milego to i tak jest to cos reklamowanie sie, bo inni widza Twoj profil. Jesli chcesz to napisz takiej dziewczynie cos milego na pw...
No ale ja z tych "normalnych" jestem :dontknow:
Awatar użytkownika
bbb
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 222
Rejestracja: 03 lip 2020, 18:20
Podziękował: 81 razy
Podziękowano mu: 59 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


bbb pisze:
Black_naughtyangel pisze:A no chodzi taka modlicha i chce klientów kraść bo jej samej nie idzie to potem banujemy dziewczyny. Mi nie przeszkadzają laski ale jak zaczynają mi kraść klientów albo uszczypliwie komentować to banuje. A Ty modlicha nie raz sie przechwalałas wiec zluzuj majty :D ciekawe gdzie ten priv za privem jak ciagle na ogolnym jestes i lipe masz. :lol:
Szkoda czasu siedzieć na tym forum. Wszystkie milionerki a potem płaczą jak 3 dni lasy nie ma.

Jestem z dolow i wielokrotnie patrze na laski z topki - nigdy zadnej ani nie skopiowalam, ani nie udzielam sie na ich transmisjach. Po co pisac cos na czacie jako laska nadajaca, serio nie rozumiem. Jesli nawet napiszesz cos milego to i tak jest to cos reklamowanie sie, bo inni widza Twoj profil. Jesli chcesz to napisz takiej dziewczynie cos milego na pw...
No ale ja z tych "normalnych" jestem :dontknow:



Dla mnie jesteś topka :air_kiss: :girl_smile:
Awatar użytkownika
Black_naughtyangel
SU-holik
SU-holik
Posty: 137
Rejestracja: 15 lis 2020, 01:04
Podziękował: 106 razy
Podziękowano mu: 78 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


modlicha pisze: Ja rozumiem, konkurencja... pieniądz ważna rzecz...
Dzięki Ci Panie, że ja w końcu zrozumiałam, że to nie jest najważniejsze i że nie ma co pluć jadem i oceniać kogoś przez pryzmat kamerek...że zmieniłam swoje postępowanie w stosunku do innych.


Oj dobry Panie, a nasz Królu, aby scat był zawsze Nutellą, a pissing ciepłym Toffi.... :popcorm2:

https://www.facebook.com/photo?fbid=3231232786989049&set=a.399106196868403
Podobno ten wróż wie gdzie są wasze Piniondze i złoto....dzwońcie.

Pozdrawiam
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 16:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


To już się robi nudne :/ tyle czasu minęło i dalej zero konkretów z ich strony. Zapowiada się nieciekawie skoro jak to napisali chcą ruszyc stopniowo od przyszłego tyg ;/ nawet nie powiedzą ile czasu mamy czekać pff :/ żenujące to wszystko jest
Awatar użytkownika
NastyAnastazja
SU-holik
SU-holik
Posty: 102
Rejestracja: 26 lis 2020, 18:26
Podziękował: 32 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: XYZ
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


NastyAnastazja pisze:To już się robi nudne :/ tyle czasu minęło i dalej zero konkretów z ich strony. Zapowiada się nieciekawie skoro jak to napisali chcą ruszyc stopniowo od przyszłego tyg ;/ nawet nie powiedzą ile czasu mamy czekać pff :/ żenujące to wszystko jest

7-16 grudnia w tych dniach dostaniecie kasę, masz konkret z mojej strony :)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Nic nie pozostaje tylko czekać cierpliwie :smoke:
Awatar użytkownika
lnna
SU-holik
SU-holik
Posty: 81
Rejestracja: 16 lis 2020, 19:35
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 19 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: jestemdziewica


NastyAnastazja pisze:To już się robi nudne :/ tyle czasu minęło i dalej zero konkretów z ich strony. Zapowiada się nieciekawie skoro jak to napisali chcą ruszyc stopniowo od przyszłego tyg ;/ nawet nie powiedzą ile czasu mamy czekać pff :/ żenujące to wszystko jest


Im dłużej ''u nich'' leży nasza kasa [no bo to my, chłopacy daliśmy te forsę], tym więcej oni zarabiają. Tak między innymi zarabia Jurek ''na prezydenta'' Owsiak na WOŚP. Kapusta raz dobrze zakiszona, powoduje dwa razy większy smród. Smród pieniendzów oczywiście,
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 16:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości