Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Marmeid pisze:
beznadzieja pisze:na ten moment jest 35 okienek kobiecych, z czego conajmniej polowa ukrainek. Jakby teraz zeszly wszystkie polki to niema pod kim nawet zwalic xd

A tak poważnie, kazdy robi co uważa ale z tym strajkiem byłoby latwiej niz w zeszlym roku bo lasek bylo o wiele wiecej.
Poza tym to już nawet nie chodzi o ten hajs, tylko o fakt, że gnoje mogą sami łamać swój regulamin i nie wyplacac przez miesiac czy dwa, ale jak wykonawca w znaczeniu ich regulaminu coś na broi to leci do banów. Poza tym kilka stron wcześniej już było napisane, że takich zmian w firmie nie przeprowadza się z dnia na dzień, dobrze wiedzieli że znowu odpierdolą manerw z wypłatami i kolejny raz zrobili to bez ostrzeżenia, tak więc moim zdaniem należy im się tak czy siak jakaś nauczka :)

o ukraińskich dziewczynach, będą pracować i czekać tak długo, jak będzie to konieczne,to jest nasz lud



Czyli wychodzi na to, że wy możecie robić za free xD . Ok nie neguje :D w sumie Wam to dużo nie potrzeba haha
Wydziarana96
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 264
Rejestracja: 08 kwie 2019, 14:34
Podziękował: 35 razy
Podziękowano mu: 219 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


botakijuz pisze: Gdybym ja byl właścicielem takiej strony to bym informował wszystkich na bieżąco albo chociaż podawal wiarygodne terminy a nie zlewał każdego na każdym kroku

ponowie swoje pytanie, po co informować? Przecież dziewczyny transmitują a widzowie kupują żeton. Podejrzewam, ze można znacznie dłużej nie wypłacać a jednocześnie nie mieć spadku w odwiedzających/transmitujących. :dontknow:

tomoxx,
3. Jak Wy przestaniecie nadawać to inne zabiorą wasze żetony, Ci którzy na SU wchodzą codziennie jak nie u Was wydadzą u innej, rynek nie znosi próżni.

niekoniecznie, zwróć uwagę, że jak ostatnio wróciła Studentka Nika (mogłem przekręcić nick) to z miejsca miała ponad 1k widzów. Większość trzyma żetony dla swoich ulubienic. Randomy i świeżarki mogą nawet nie kupić a już na 100% gdy nie będzie żadnej dziewczyny :P

4. Te co zarabiają mniej tylko czekają aż znikną topki na jakiś czas i będą się mogły przebić.

oglądalność nie zawsze przekłada się na żeton, wiele dziewczyn więcej zarabia gdy mają mniejsza publikę (tak przynajmniej słyszałem) na każdej trans jest 90-99% tzw. sępów

5. Teorie że SU Wam wypłaci jak im pogrozicie wrzucicie na tą samą półkę co książki o płaskiej ziemi.

kiedyś przenosili się do Czech i cały proces trwał znacznie krócej. Nie wiem czy to z powodów logistycznych, formalnych czy jakichkolwiek innych- nie znam się. W każdym razie trwało to chyba 2 tygodnie? Może wtedy im bardziej zależało.

ogólnie z całą resztą się zgadzam z małymi zastrzeżeniami do wyżej wymienionych punktów. Osobiście uważam, że SU nawet jeśli ma potężnych właścicieli to nie jest to gigant na poziomie allegro. Owszem oba podmioty są monopolistami z tym zastrzeżeniem, że transfer kilkunastu lub kilkudziesięciu dziewczyn sprawi spory spadek na atrakcyjności portalu.
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 109
Rejestracja: 17 lip 2016, 20:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 181 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Wydziarana96 pisze:
Marmeid pisze:
beznadzieja pisze:na ten moment jest 35 okienek kobiecych, z czego conajmniej polowa ukrainek. Jakby teraz zeszly wszystkie polki to niema pod kim nawet zwalic xd

A tak poważnie, kazdy robi co uważa ale z tym strajkiem byłoby latwiej niz w zeszlym roku bo lasek bylo o wiele wiecej.
Poza tym to już nawet nie chodzi o ten hajs, tylko o fakt, że gnoje mogą sami łamać swój regulamin i nie wyplacac przez miesiac czy dwa, ale jak wykonawca w znaczeniu ich regulaminu coś na broi to leci do banów. Poza tym kilka stron wcześniej już było napisane, że takich zmian w firmie nie przeprowadza się z dnia na dzień, dobrze wiedzieli że znowu odpierdolą manerw z wypłatami i kolejny raz zrobili to bez ostrzeżenia, tak więc moim zdaniem należy im się tak czy siak jakaś nauczka :)

o ukraińskich dziewczynach, będą pracować i czekać tak długo, jak będzie to konieczne,to jest nasz lud



Czyli wychodzi na to, że wy możecie robić za free xD . Ok nie neguje :D w sumie Wam to dużo nie potrzeba haha

nie generalizuj ;) Mówię o większości, nie o wszystkich
Awatar użytkownika
Marmeid
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 347
Rejestracja: 25 cze 2019, 12:35
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 43 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: :)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Marmeid


Marmeid pisze:
Wydziarana96 pisze:
Marmeid pisze:
beznadzieja pisze:na ten moment jest 35 okienek kobiecych, z czego conajmniej polowa ukrainek. Jakby teraz zeszly wszystkie polki to niema pod kim nawet zwalic xd

A tak poważnie, kazdy robi co uważa ale z tym strajkiem byłoby latwiej niz w zeszlym roku bo lasek bylo o wiele wiecej.
Poza tym to już nawet nie chodzi o ten hajs, tylko o fakt, że gnoje mogą sami łamać swój regulamin i nie wyplacac przez miesiac czy dwa, ale jak wykonawca w znaczeniu ich regulaminu coś na broi to leci do banów. Poza tym kilka stron wcześniej już było napisane, że takich zmian w firmie nie przeprowadza się z dnia na dzień, dobrze wiedzieli że znowu odpierdolą manerw z wypłatami i kolejny raz zrobili to bez ostrzeżenia, tak więc moim zdaniem należy im się tak czy siak jakaś nauczka :)

o ukraińskich dziewczynach, będą pracować i czekać tak długo, jak będzie to konieczne,to jest nasz lud



Czyli wychodzi na to, że wy możecie robić za free xD . Ok nie neguje :D w sumie Wam to dużo nie potrzeba haha

nie generalizuj ;) Mówię o większości, nie o wszystkich



Wybacz sama napisałaś, że taki Wasz lud :biggrin:
Wydziarana96
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 264
Rejestracja: 08 kwie 2019, 14:34
Podziękował: 35 razy
Podziękowano mu: 219 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


beznadzieja pisze:Zdziwilbys sie :D

A to że showup pozostaje od lat liderem bez konkurencji na polskim rynku to tylko kwestia czasu, upadek showupa mozna obserwowac o kilku lat. Prędzej czy pozniej pojawi sie konkurencja na miarę SU, to jest w dzisiejszym świecie zajebista alternatywa dla tzw. reala.

Umową jest regulamin, którego właściciel i stworzyciel nie przestrzega, niema się co dziwić że nadchodzi czas buntu.


od lat wiadomo że sexkamery potrafią wygenerować zadowalające zyski, w stanach to już wiedzieli 15 lat temu, w Polsce też to wiemy od co najmniej 8 lat, a mimo tego poważny konkurent sie nie pojawił na Polskim rynku przez tak długi czas, i tu trzeba wziąć poprawkę na to, że Polski rynek jeśli chodzi o CW nie jest jakiś duży, i nie ma aż takiego zapotrzebowania, na polskojęzyczne sexCam ;)
To też nikt specjalnie się nie kwapi, aby wpompować kilkaset tysięcy złotych, i czekać latami aby to się zwróciło, o ile się zwróci, bo ciężko przewidzieć jak to się potoczy dalej, i czy nagle nasz wspanały rząd nie wpadnie za jakiś czas na to aby nie ocenzurować takiego SU ;)
Awatar użytkownika
MuchomorCzerwony
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 46
Rejestracja: 11 lis 2020, 18:35
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Wydziarana96 pisze:
Marmeid pisze:
Wydziarana96 pisze:
Marmeid pisze:
beznadzieja pisze:na ten moment jest 35 okienek kobiecych, z czego conajmniej polowa ukrainek. Jakby teraz zeszly wszystkie polki to niema pod kim nawet zwalic xd

A tak poważnie, kazdy robi co uważa ale z tym strajkiem byłoby latwiej niz w zeszlym roku bo lasek bylo o wiele wiecej.
Poza tym to już nawet nie chodzi o ten hajs, tylko o fakt, że gnoje mogą sami łamać swój regulamin i nie wyplacac przez miesiac czy dwa, ale jak wykonawca w znaczeniu ich regulaminu coś na broi to leci do banów. Poza tym kilka stron wcześniej już było napisane, że takich zmian w firmie nie przeprowadza się z dnia na dzień, dobrze wiedzieli że znowu odpierdolą manerw z wypłatami i kolejny raz zrobili to bez ostrzeżenia, tak więc moim zdaniem należy im się tak czy siak jakaś nauczka :)

o ukraińskich dziewczynach, będą pracować i czekać tak długo, jak będzie to konieczne,to jest nasz lud



Czyli wychodzi na to, że wy możecie robić za free xD . Ok nie neguje :D w sumie Wam to dużo nie potrzeba haha

nie generalizuj ;) Mówię o większości, nie o wszystkich



Wybacz sama napisałaś, że taki Wasz lud :biggrin:

Być może nie w pełni poprawnie sformułowałem swoje wystąpienie,większość naszych ludzi jest taka,ale znowu nie wszystko.Nie widzę nic zabawnego

EDIT: Typer
Przypominam, ze nie jest to temat o Waszym pochodzeniu ;)
jeśli dalej będziecie tutaj kontynuowały tą dyskusje to będę usuwał posty
Awatar użytkownika
Marmeid
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 347
Rejestracja: 25 cze 2019, 12:35
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 43 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: :)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Marmeid


Majka24 pisze:Dziewczyny, nie rozumiem jednego. Kieruję to do tych dziewczyn, które tak bardzo srają się o wypłaty, zaznaczając ze nie mają kasy. Większość z Was twierdzi że ma założone działalności i legalnie z SU się rozlicza ;) to coz to za problem, jeśli juz przymieracie głodem (a większość z Was tak przedstawia sytuację) isc do banku i wziąć kredyt/ pożyczkę. Jest teraz tyle ofert pożyczek 0% nawet. Przecież jeśli macie zarejestrowaną działalność, z wiadomo- niemałym dochodem, to dostaniecie ją od ręki ;)
Chyba że jednak sie nie rozliczacie z US tak jak twierdzicie ;)
Przypominam- post wyłącznie do tych, ktore tak bardzo ubolewają nad brakiem wypłat! ;)


A no wlasnie. Z pozyczkami to moze srednio, bo nigdy nie wiadomo co SU odjebie xD
Ale heloł, mamy pandemie w kraju, w zwiazku z tarcza antykryzysowa bardzo latwo dostac mikropozyczke z UP do 5k + z tego co sie orientuje, przy wyraznym spadku dochodow listopadowych w ramach tarczy 6.0 jeszcze postojowe sie nalezy (zalezy od przewazajacego kodu dzialalnosci i procentu spadku dochodow) :lol: :lol:
Here for the mess :beach:
Awatar użytkownika
Sxsx
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 40
Rejestracja: 01 gru 2020, 16:02
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Szczerze?
Tyle waszego co sobie popiszecie tu i tam.
O tym ile, kiedy i czy wgl. wam wypłacą decyduje SU, które ma po całości wyjebane tak na was jak i na widzów.

Tak wiec drogie niewiasty - żadne strajki, żadne bunty, tylko cycki do góry majtki w dół - trzeba zarobić na świąteczny stół :cycuszki: :ded_moroz:
Awatar użytkownika
dominikt
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 47
Rejestracja: 02 wrz 2019, 01:15
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 18 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


dominikt pisze:Szczerze?
Tyle waszego co sobie popiszecie tu i tam.
O tym ile, kiedy i czy wgl. wam wypłacą decyduje SU, które ma po całości wyjebane tak na was jak i na widzów.

Tak wiec drogie niewiasty - żadne strajki, żadne bunty, tylko cycki do góry majtki w dół - trzeba zarobić na świąteczny stół :cycuszki: :ded_moroz:


Here for the mess :beach:
Awatar użytkownika
Sxsx
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 40
Rejestracja: 01 gru 2020, 16:02
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Ja tam czekam na pierwsze strajkujące ala Leila w 2019 :D z chęcią ponownie sprawdzę ile żetonów kosztuje złamanie własnych "niezłomnych" zasad :biggrin:
Przyznaje ze na SU robi sie nieciekawie...na ten moment chyba ponad polowa nadajacych to dziewczyny ze wschodu... nic do nich nie mam, ale moj kutas-patriota nawet nie chce spojrzec ;)
Zbiornik? niby jest, ale jakos nie wciaga...nie czuje klimatu.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin pisze:Ja tam czekam na pierwsze strajkujące ala Leila w 2019 :D z chęcią ponownie sprawdzę ile żetonów kosztuje złamanie własnych "niezłomnych" zasad :biggrin:
Przyznaje ze na SU robi sie nieciekawie...na ten moment chyba ponad polowa nadajacych to dziewczyny ze wschodu... nic do nich nie mam, ale moj kutas-patriota nawet nie chce spojrzec ;)
Zbiornik? niby jest, ale jakos nie wciaga...nie czuje klimatu.


Co nasze to najlepsze :D
Wydziarana96
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 264
Rejestracja: 08 kwie 2019, 14:34
Podziękował: 35 razy
Podziękowano mu: 219 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


najbardziej obraźliwe w tej całej sytuacji jest to, że święta są na nosie, a my nie mamy finansów :| :| :|
Awatar użytkownika
GoryachaCipa
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 19
Rejestracja: 18 mar 2018, 00:17
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: marganchanka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: GoryachaCipa


Laski... bo jest swietny pomysl na strajk. Nie mojego autorstwa, ale pomyslodawczyni na razie chce byc incognito.
Wiec tak...w ramach strajku... usuncie wszystkie cele i privy i protestujcie w gratisie robiac za darmo na ogolnym wszystko to co dotychcas bylo za pieniadze...
Mowcie widzom ze nie chcecie ani grosza...najbardziej zdesperowane moga zwracac ewentulane napiwki ogladajacym... Tym samym SU nie zarobi na waszej pracy a faceci beda szczesliwi ze moga zwalic i na bank nie zapomna Wam heroizmu w przyszlosci ;)
Wszystkie chetne moga zaczynac od razu i byc niezlomne az do przywrocenia wyplat...
Wilk syty i owca cala :D
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Yyy... to już wole nie wchodzić haha :D
Awatar użytkownika
lnna
SU-holik
SU-holik
Posty: 81
Rejestracja: 16 lis 2020, 19:35
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 19 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: jestemdziewica


lnna, no ale to nie fair w stosunku do nas facetow ;) my Wam placimy na czas... nie wejdziesz to gdzie zwale? empatii troche... ;)

Edit: troche dziwne ze jak przedstawilem ten genialny pomysl to nagle wszystkie "rozowe" spierdolily... rano bylo was co najmniej 5 razy wiecej... przypadek :scratch_one-s_head:
Obrazek
:biggrin:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




Digi, nie, to nie bedzie tak spektakularne :P
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


O dziwo mi wszystko działa bez zarzutu. Nie ścina mi priv, nie łączy zbyt długo jak przedtem i ogólnie jest dobrze. Ale może lepiej nie chwalić słońca przed zachodem :rofl:

Panie Kominie w takim razie ja wezme pod uwagę Pana propozycje, dość kuszące to nie powiem.. :smoke:
Awatar użytkownika
lnna
SU-holik
SU-holik
Posty: 81
Rejestracja: 16 lis 2020, 19:35
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 19 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: jestemdziewica


Noooo to lnna juz jest...jeszcze ze 30 sztuk by sie przydalo :biggrin:

PS podeslij mi swoj nick na PW odwdziecze sie zetonem za dobre checi ;) i nawet wspanialomyslnie nie wysypie kim jestes ;)
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin pisze:Noooo to lnna juz jest...jeszcze ze 30 sztuk by sie przydalo :biggrin:

To ja tez! Nawet ryj pokaze w ramach strajku. Co mi tam, dla Was wszystko :rofl:
Awatar użytkownika
bbb
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 222
Rejestracja: 03 lip 2020, 18:20
Podziękował: 81 razy
Podziękowano mu: 59 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości