Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Awatar użytkownika
onaona222
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 428
Rejestracja: 13 lis 2020, 12:15
Podziękował: 231 razy
Podziękowano mu: 66 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Smackmybitchup pisze:Lecze się na chorobę psychiczną od dobrego roku. Stracilam pracę i nie mam za co kupić leków, jestem załamana bo ledwo wyciąga tutaj 10 000zetonow tygodniowo. Moje życie się wali nie mam żadnego wsparcia bliskich, głównie moje zdrowie podupada, blagalam ich by zleciłi przelewy szybciej bo nie mam za co kupić leków, to samo wiadomość kopiuj wklej.
To nie żadne ogłoszenie, ale gdyby ktokolwiek mógł mi pomóc i zamienić 20000zetonow na gotówkę będę bardzo wdzięczna. Życzę wszystkim by wasze pieniądze zostały wypłacone jak najszybciej i tylko takich problemów, dużo zdrowia..


Możesz sprzedać , ale ryzykujesz bana :/ Sama bym sprzedała ale właśnie się boje.
Awatar użytkownika
LittleStar342
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 350
Rejestracja: 12 kwie 2019, 00:37
Podziękował: 149 razy
Podziękowano mu: 91 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja sama
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LittleStar342


Najgorsze jest to czekanie. Ile jeszcze? A taki piękny okres świąteczny się zbliża, a my z nożem na gardle. :roll:
Awatar użytkownika
lnna
SU-holik
SU-holik
Posty: 81
Rejestracja: 16 lis 2020, 19:35
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 19 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: jestemdziewica


rok czy 2 lata temu była identyczna sytuacja, zawieszenie wypłat trwało 1,5 -2 miesiące.
kolejny raz celowo wprowadzają Was w błąd, doskonale wiedzieli, że termin 2-3 tygodnie jest z dupy wyjęty.

Jesteście w stanie podać jakiś sensowny argument, który da SU do myślenia tak aby w przyszłości zapowiedzieli blokadę wypłat lub przynajmniej starali się przeprowadzić to szybciej?
Tak jak pisałem wcześniej nie dajecie im ŻADNEGO argumentu, udowadniacie jedynie, że można Wam nie wypłacać kasy przez 2 miesiące, można Was okłamywać czy podawać jakieś terminy bez pokrycia. Chcecie aby odpisywali na wiadomości, tylko po co mają to robić?

koniec końców i tak się logujecie każdego dnia, więc akceptujecie ta sytuację
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 109
Rejestracja: 17 lip 2016, 20:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 181 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


@Typer, w punkt.
Swoją drogą coś mi świta, że ostatnim razem panika była nieco większa - dopiero kiedy osiągnęła apogeum (tj. kiedy dostałyśmy chyba 3, czy 4 komunikat) Panie zdecydowały się ograniczyć streamowanie, przez co SU świecił pustkami. I wtedy dziwnym trafem zaczęłyśmy dostawać przelewy. :) Także to kiedy dostaniemy kasę w dużej mierze zależy od nas.
PS Myślicie, że admini SU nie czytają tego forum? Widzą, że jesteśmy w miarę spokojne (przynajmniej w większości), streamujących całkiem sporo, więc i oni nie muszą się spieszyć. :smoke: I nie mówię tego złośliwie. Po prostu nie ogarniam jak można tak nie szanować swojej pracy. Nawet nie chodzi mi o to, żeby zupełnie porzucić streamowanie - gdyby każda je ograniczyła choć o połowę (a nie podwajała - bo hihi, mniejsza konkurencja!111!), sądzę, że prędzej by to wszystko ruszyło albo chociaż następnym razem by nas nie okłamywali (bo moim zdaniem to w tym wszystkim jest najgorsze).
Awatar użytkownika
pusheen
SU-holik
SU-holik
Posty: 65
Rejestracja: 08 kwie 2019, 01:57
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Coraz ciekawsze teorie się ru tworzą. Pewnie brutalnie to zabrzmi dla niektórych ale kilka faktów.

1. SU nie jest głównym produktem w portfelu właścicieli, co najwyżej przegródką na drobne i to 10-5 groszówki. Wiesz że je masz ale tam nie zaglądasz.
2. Ono nie ma zarabiać milionów, ma być i tyle. To ciagle topowa strona erotyczna w Polsce, i dobrze ją mieć bo koszty z nią związane są małe.
3. Jak Wy przestaniecie nadawać to inne zabiorą wasze żetony, Ci którzy na SU wchodzą codziennie jak nie u Was wydadzą u innej, rynek nie znosi próżni.
4. Te co zarabiają mniej tylko czekają aż znikną topki na jakiś czas i będą się mogły przebić.
5. Nigdy nie bezie tak ze nawet 40% z Was przestanie nadawać, bo nawet po tym co się tu dzieje widać że skaczecie sobie do oczu, mimo iż się nie znacie itp, to jesteście wobec siebie bardzo zawistne.
5. Teorie że SU Wam wypłaci jak im pogrozicie wrzucicie na tą samą półkę co książki o płaskiej ziemi.
5. Kasa będzie między 7 a 16( wiem od wróżki)
6. Jak widzicie wpłacać można, i z tym nie było problemu, spółkę przepisali, czyli wiedzą że wypłacać będą mogli, musza być sprawdzeni pod względem obrotu pieniędzmi niewiadomego pochodzenia ( handel ludźmi, obrót nakrotykami itp), musza wyjaśnić że to są legalne pieniądze co nie jest do końca takie proste. Czysto teoretycznie można kupić anonimowo kilkadziesiąt tysięcy żetonów przez bit coin, odpalić ukryta dać napiwek, wypłacić i skasować konto.
7. A co do relacji Wy - SU. Z całym szacunkiem i nie pisze tego w odniesieniu do wszystkich, ale SU ma Was w takim samym poważaniu jak niektóre z Was swoich widzów( per, idiota co mi wysyła kasę) - dla SU jesteście odpowiedzialne za transfer pieniędzy od kupujących do SU, bierzecie za to gigantyczne prowizje i tyle.
Nie ma co idealizować SU jako firmy z która współpracujecie. Przy ich pozycji w Polsce, maja tą pewność że na miejsce jednej pojawi się druga.
Zreszta już widać trend dziewczyn ze wschodu które tez sobie zaczynaja świetnie radzić.

Nie chciałem żadnej z Was urazić, ale trochę przejrzyjcie na oczy, pracujecie w Firmie która ma niskie standardy obsługi bo taka ma być, dlatego cały czas się ukrywa pod jednoosobowymi spółkami. I pretensje Wasze poparte kwestiami moralnymi że powinni, jak mogli. Że są święta itp, możecie położyć na tą samą półkę co pomysłu na strajki. Poświęcicie 10 minut i przeczytajcie Regulamin, na ich wszystkie zachowania się zgodziliście. Wiem że napisane jest że kasa do 7 dni, ale nie ma tam ani słowa co będzie jak nie będzie kasy lub będą opóźnienia.

Jedyne co w tym przypadku zostaje to czekać. Pisanie mali do automatu który raz na 2 tyg wyrzuci odpowiedz do wszystkich jest bez sensu.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Tak naprawdę wystarczyło by ustalić, że tego i tego dnia nie wchodzimy przez np. 3-4 godziny na SU. zapewniam Was, że po dwóch, maks trzech takich dniach przelewy nagle by ruszyły. Problem jest taki, że musiały by zrobić to wszystkie dziewczyny, a nie kilka które i tak częściowo zrezygnowały ostatnio z SU.
Zresztą o czym ja mówię... wystarczy wspomnieć ostatni strajk i niejaką Panią Leile, żetony się posypały, i w tej samej sekundzie strajk się skończył .
Także drogie Panie, dopóki nie nauczymy się same cenić swojego czasu, który poświęcamy na pracę na SU i tego czym jest jakakolwiek solidarności, to dalej będą nas koncertowo robić w chuja, tak jak robią to teraz...
Awatar użytkownika
Lenka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 30
Rejestracja: 17 maja 2017, 13:48
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


A Ja Ci gwarantuje że jakbyście na 3-4 godziny nie wchodziły to nawet by tego nie zauważyli. I teraz kto ma lepsze gwarancje ?
Wybacz ale nawet po Twoim poście widać jak mało jesteś zdeterminowana, chcesz strajkować ale tylko chwile, żeby jednak kasa była, nawet jak masz ja dostać potem.
Czemu te które na kasę nie czekają z taka determinacja maja wspierać te które czekają ? Odpalicie im potem te zyski które utracą przez brak nadawania? To jest utopia, to o czym piszesz.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Tomox, co do zysków masz 100% racji, chodzi mi bardziej o to, że może byłby to jakiś sygnał dla nich.
Co do mnie natomiast racji nie masz, przez ostatni miesiąc na SU zagosciłam dwa razy, zrezygnowałam z priv, na których głównie zarabiam, weszłam bo miałam na to ochotę.
Awatar użytkownika
Lenka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 30
Rejestracja: 17 maja 2017, 13:48
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Dziewczyny zróbmy dzisiaj ten strajk, nie wchodźmy. Nic wam się nie stanie jeśli kilka dni odpuścicie... a może wtedy to wszystko ruszy? Ja nie wchodzę dzisiaj na pewno! Wy tez?
Awatar użytkownika
lnna
SU-holik
SU-holik
Posty: 81
Rejestracja: 16 lis 2020, 19:35
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 19 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: jestemdziewica


lnna pisze:Dziewczyny zróbmy dzisiaj ten strajk, nie wchodźmy. Nic wam się nie stanie jeśli kilka dni odpuścicie... a może wtedy to wszystko ruszy? Ja nie wchodzę dzisiaj na pewno! Wy tez?


Zdajesz sobie sprawę z tego ze oni ten wasz strajk będą mieli w dupie ? . Jak to było rok temu ? " czarne strajki " itp i nic to nie pomogło. Same sobie strzelicie w kolano. Nie chcecie siadać to nie siadajcie. Pamiętajcie ze niedługo są święta i pieniądze do tego czasu przyjdą na pewno . Z tymi ich terminami itp jest tak zawsze , co jest okropne z ich strony . Gdybym ja byl właścicielem takiej strony to bym informował wszystkich na bieżąco albo chociaż podawal wiarygodne terminy a nie zlewał każdego na każdym kroku
Awatar użytkownika
botakijuz
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 10 lis 2020, 19:18
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ja
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Strajkuję od dawna, lenistwo sprawia, że ​​nie chodzę na SU :laugh3: :sarcastic:
Awatar użytkownika
Marmeid
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 347
Rejestracja: 25 cze 2019, 12:35
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 43 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: :)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Marmeid


E tam, kilka dni mnie nie zbawi. Ale róbta co chceta;)
Awatar użytkownika
lnna
SU-holik
SU-holik
Posty: 81
Rejestracja: 16 lis 2020, 19:35
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 19 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: jestemdziewica


lnna pisze:Dziewczyny zróbmy dzisiaj ten strajk, nie wchodźmy. Nic wam się nie stanie jeśli kilka dni odpuścicie... a może wtedy to wszystko ruszy? Ja nie wchodzę dzisiaj na pewno! Wy tez?

Taki strajk miałby pewnie sens, jeśli SU miało by poważnego konkurenta na Polskim rynku, na dzień dzisiejszy nie ma ;) Myśle że nawet gdyby miało poważnego konkurenta, to o wiele szybciej by się z wypłatami starali uwikłać, bo mieli by świadomość że znaczna część pójdzie do konkurencji nadawać i generować zyski, no ale niestety nie mają, i nie speszy im się z niczym. w sumie słusznie, bo przy takim obrocie sprawy, to jesteście bezbronne i nic nie możecie zrobić, jedynie czekać.
Awatar użytkownika
MuchomorCzerwony
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 46
Rejestracja: 11 lis 2020, 18:35
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


na ten moment jest 35 okienek kobiecych, z czego conajmniej polowa ukrainek. Jakby teraz zeszly wszystkie polki to niema pod kim nawet zwalic xd

A tak poważnie, kazdy robi co uważa ale z tym strajkiem byłoby latwiej niz w zeszlym roku bo lasek bylo o wiele wiecej.
Poza tym to już nawet nie chodzi o ten hajs, tylko o fakt, że gnoje mogą sami łamać swój regulamin i nie wyplacac przez miesiac czy dwa, ale jak wykonawca w znaczeniu ich regulaminu coś na broi to leci do banów. Poza tym kilka stron wcześniej już było napisane, że takich zmian w firmie nie przeprowadza się z dnia na dzień, dobrze wiedzieli że znowu odpierdolą manerw z wypłatami i kolejny raz zrobili to bez ostrzeżenia, tak więc moim zdaniem należy im się tak czy siak jakaś nauczka :)
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 11:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Dziewczyny, ale poważnie, głupio jest oczekiwać, że zamieszki w jakiś sposób wpłyną na SU,były już próby strajku i nic to nie dało.jest wiele dziewczyn, które skorzystają z tej sytuacji i będzie spędzać czas na SU przez wiele dni.Posłuchajmy lepiej Tomoxxa i poczekajmy do 16,więc zachowaj spokój
Awatar użytkownika
Marmeid
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 347
Rejestracja: 25 cze 2019, 12:35
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 43 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: :)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Marmeid


Dziewczyny, nie rozumiem jednego. Kieruję to do tych dziewczyn, które tak bardzo srają się o wypłaty, zaznaczając ze nie mają kasy. Większość z Was twierdzi że ma założone działalności i legalnie z SU się rozlicza ;) to coz to za problem, jeśli juz przymieracie głodem (a większość z Was tak przedstawia sytuację) isc do banku i wziąć kredyt/ pożyczkę. Jest teraz tyle ofert pożyczek 0% nawet. Przecież jeśli macie zarejestrowaną działalność, z wiadomo- niemałym dochodem, to dostaniecie ją od ręki ;)
Chyba że jednak sie nie rozliczacie z US tak jak twierdzicie ;)
Przypominam- post wyłącznie do tych, ktore tak bardzo ubolewają nad brakiem wypłat! ;)
Awatar użytkownika
Majka24
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 511
Rejestracja: 02 paź 2019, 01:40
Podziękował: 132 razy
Podziękowano mu: 157 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Xxx
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: x_Majka_x


beznadzieja pisze:na ten moment jest 35 okienek kobiecych, z czego conajmniej polowa ukrainek. Jakby teraz zeszly wszystkie polki to niema pod kim nawet zwalic xd

A tak poważnie, kazdy robi co uważa ale z tym strajkiem byłoby latwiej niz w zeszlym roku bo lasek bylo o wiele wiecej.
Poza tym to już nawet nie chodzi o ten hajs, tylko o fakt, że gnoje mogą sami łamać swój regulamin i nie wyplacac przez miesiac czy dwa, ale jak wykonawca w znaczeniu ich regulaminu coś na broi to leci do banów. Poza tym kilka stron wcześniej już było napisane, że takich zmian w firmie nie przeprowadza się z dnia na dzień, dobrze wiedzieli że znowu odpierdolą manerw z wypłatami i kolejny raz zrobili to bez ostrzeżenia, tak więc moim zdaniem należy im się tak czy siak jakaś nauczka :)

o ukraińskich dziewczynach, będą pracować i czekać tak długo, jak będzie to konieczne,to jest nasz lud
Awatar użytkownika
Marmeid
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 347
Rejestracja: 25 cze 2019, 12:35
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 43 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: :)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Marmeid


beznadzieja pisze:A tak poważnie, kazdy robi co uważa ale z tym strajkiem byłoby latwiej niz w zeszlym roku bo lasek bylo o wiele wiecej.
Poza tym to już nawet nie chodzi o ten hajs, tylko o fakt, że gnoje mogą sami łamać swój regulamin i nie wyplacac przez miesiac czy dwa, ale jak wykonawca w znaczeniu ich regulaminu coś na broi to leci do banów. Poza tym kilka stron wcześniej już było napisane, że takich zmian w firmie nie przeprowadza się z dnia na dzień, dobrze wiedzieli że znowu odpierdolą manerw z wypłatami i kolejny raz zrobili to bez ostrzeżenia, tak więc moim zdaniem należy im się tak czy siak jakaś nauczka :)

To jest ich własny "Apartament", Modelki nie mają podpisanych umów żadnych, więc showup nie ma jakich kolwiek obligacji w obec modelek, to jest proste. Jesteście bezbronne, i nie macie nawet miktograma ruchu w takiej sytuacji, piszę po raz kolejny :p
Awatar użytkownika
MuchomorCzerwony
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 46
Rejestracja: 11 lis 2020, 18:35
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


To jest ich własny "Apartament", Modelki nie mają podpisanych umów żadnych, więc showup nie ma jakich kolwiek obligacji w obec modelek, to jest proste. Jesteście bezbronne, i nie macie nawet miktograma ruchu w takiej sytuacji, piszę po raz kolejny :p

Zdziwilbys sie :D

A to że showup pozostaje od lat liderem bez konkurencji na polskim rynku to tylko kwestia czasu, upadek showupa mozna obserwowac o kilku lat. Prędzej czy pozniej pojawi sie konkurencja na miarę SU, to jest w dzisiejszym świecie zajebista alternatywa dla tzw. reala.

Umową jest regulamin, którego właściciel i stworzyciel nie przestrzega, niema się co dziwić że nadchodzi czas buntu.
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 11:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość