Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
modlicha pisze:
Wydziarana96 pisze:
modlicha pisze:
Wydziarana96 pisze:Brawo Komin ;) w samo sedno :yes4:

Pomijając już komentarz komina bo szkoda słów to odniosę się tylko do Twojej osoby. Zapomniałaś już jak to kiedyś „ nie rozbieram się bla bla „ a teraz świecisz pizdą na kamerze na ogóle dla każdego „ :lol: :lol: :lol: Fałszywa jesteś jak chuj. Zapomniałaś już jak kiedyś ze mną normalnie rozmawiałaś na transmisji, ale w sumie jak możesz pamiętać jak większość transmisji wtedy byłaś najebana bo na trzeźwo nie umiałaś. Zwykły pustak z Ciebie. Żegnam.

Hahaha ale pocisk wow normalnie zablysnelas swoim mega intelektem :laughingnew: . Ja z Tobą? Haha a to dobre jakoś nie pamiętam xd.. Wiesz to że sobie pije to nie powinno Cię to WGL obchodzić;D za twoje nie pije a widzę, że ktoś ma tu ewidentny ból dupy;D. Fałszywa? Ok nie tak będzie ale ja przynajmniej nie koloryzuje i nie daje złotych rad gówno wartych ;D I nie chodzę po innych trans aby wypisywać różne rzeczy aby do mnie ktoś wszedł. Ale i tak Ci to nie wyszło bo nadal jesteś na samym dole xd. A to że pizdą świece?;D kurlaaaa to do czego jest ten portal ?;D myślałam, że do tego. Zapewne Ty pokazujesz im swoje mega wnętrze i za to ci płacą xd. Poza tym to mam co pokazywać A to Cię boli a nie modre obspermioną xd. Nie musisz się wysilać aby odpisywać bo w dalszą konwersacje z Tobą nie mam ochoty;D.

Nie będziemy nawet dalej prowadzić dyskusji bo po jesteś dnem intelektualnym. Niby dorosła kobieta a zasób słownictwa masz tak ograniczony, że aż przykro. Świec pizdą na ogólnym od rana do wieczora. Nie obchodzi mnie to. Widocznie to jedyne co Ci w życiu wychodzi. Podejrzewam, że taki pustostan jak Ty nie ukończył nawet porządnej szkoły. Nie będę rozmawiać z kimś na tak zerowym poziomie. „ XD” co Ty masz kurwa 15 lat ? Zresztą. Dawno temu jak byłam na Twojej transmisji i „ rozmawiałyśmy „ to już wtedy wiedziałam, że za inteligentna to Ty nie jesteś. Biło od Ciebie na kilometr brakiem wartości. Okej. Smarowałam buzię „ sperma „ pozbierałam widzów, ale to było kurwa lata temu a wy dalej jedno i to samo bo się płyta zacięła i nie macie się czego doczepić. Niektóre widzę maja ogromny ból dupy, że dostaje pieniądze za czoło i nie muszę się wysilać a one świecą pizda na ogólnym od rana do nocy wkładając sobie coraz to większe dildo w dupę i ryj za marne napiwki i ciężko im wyrobić przelew nawet w tydzień. :lol: wszystkie takie madre tutaj na forum.. a pewnie poza płaczecie, ze nie macie na czynsze.. zreszta Ty tez coś wspominałaś o utracie czegoś tam ostatnio i ciężkiej sytuacji... :laughingnew: Królowe życia kurwa. Kazda taka cudowna piękna i milionerka. Śmiech na sali

Ahhh ale kogos ruszyło nie wytrzymał nawet godz aby się nie udzielić :D prawda boli ;D. Myślisz, że mnie twój post ruszył?:D wręcz przeciwnie uśmiałam się jak nigdy :D . Bez odbioru :beach:
Wydziarana96
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 264
Rejestracja: 08 kwie 2019, 14:34
Podziękował: 35 razy
Podziękowano mu: 219 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


oj dziewczyny dziewczyny ;D dajcie spokój haha ;D do niczego to nie prowadzi :D
Awatar użytkownika
CuteLady
SU-holik
SU-holik
Posty: 184
Rejestracja: 25 lip 2016, 01:28
Podziękował: 24 razy
Podziękowano mu: 17 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


No właśnie, weźcie przestańcie się kłócić i szarpać bo deszcz zacznie znowu padać!
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 07 gru 2017, 00:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Wszystkie świecimy cipami Modlicha. Taka praca. Akurat na zarobki nie narzekam, tylko wydaje dużo. Pisz co chcesz, ale nie wyzywaj od tego, bo sama to tez robisz skoro tu jestes. Świece cipa i chce za to hajs. Lubię portal bo daje mi możliwość zarobki z domu. Lubię łatwy szmal. Nie oceniam tych, które robią co ja. Po co łazisz innym po pokazach, aby wyzywać od pijaczek? Amen
Awatar użytkownika
LobodA
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1466
Rejestracja: 06 cze 2019, 12:33
Podziękował: 119 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


modlicha pisze:Widocznie macie chujowe życie realne, że dzień i noc siedzicie na czacie a jedyne co potraficie to obrabiać każdemu dupę. Nie znaczycie dla mnie nic...

Hehe :D moj ulubiony tekst... nie macie zycia, siedzicie na czacie bla bla bla... nic dla mnie nie znaczycie ale i tak musze wam cos napisac :biggrin:

modlicha pisze:Królowe życia kurwa. Kazda taka cudowna piękna i milionerka. Śmiech na sali

Czekaj chwile... czy to nie Ty sama brylując w tym wątku usilujesz caly czas udowodnic dokladnie to samo? :yes4:
Kurde...nawet sie nie spodziewalem ze Lobodzie lajka przyklepie.... patrz do czego doprowadzilas Modlicha :biggrin:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Jak kiedyś bym miał dylemat czy kupić szolap czy nie, to argumentem za było by to, że mógłbym raz na rok wstrzymać wypłaty na 3-4 tyg żeby wpaść tu i poczytać jak sobie wszystkie skaczą do oczu :)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1493
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Okej już dalsze kłótnie nie mają sensu......... PRZESYŁAM WAM DUŻO MIŁOŚCI MISIACZKI I DUŻO ŻETONIKÓW DZIEWCZYNKI ZA CIPUNIE NA SU :heart: :heart: :heart:
________________________
A we mnie samej wilki dwa,
Oblicze dobra oblicze zła!
Walczą ze sobą nieustannie,
Wygrywa ten którego karmię… :heart:
modlicha
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 298
Rejestracja: 06 lis 2016, 20:29
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Widzę że temat nabiera rumieńców.
Były już szlochy,pytanka,dobre rady a teraz przyszedł czas na drapanie pazurami.
Sytuacja zmienia się w tym temacie jak w kalejdoskopie.
Tylko która z Was ma najdłuższe o to jest pytanie :biggrin:
Ps zamiast skakać sobie tu do gardeł proponuje wyciszenie złych emocji.
Rozumiem że to trudny dla Was wszystkich moment ale po chuj te kłótnie tego to nie rozumiem.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3114
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 35 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


modlicha, narobilaś bałaganu, jakaś ukryta dla userow z forum i jesteśmy kwita ;) :D
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1493
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


LobodA pisze:Ich wiadomość

Pewnie to potrwa tak długo jak ostatanim razem czyli jakieś 6 tyg jeśli dobrze pamiętam?
Bez paniki wszytsko wróci do normy nie pierwszy i nie ostatni raz :D
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 659
Rejestracja: 16 maja 2016, 23:22
Podziękował: 260 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


6 tyg to była awaria. Tutaj napisali mi 2-3 max.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Awatar użytkownika
LobodA
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1466
Rejestracja: 06 cze 2019, 12:33
Podziękował: 119 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


LobodA, daj se spokój z tymi rozkminami na podstawie tego co SU ci napisalo... nawet nie wiadomo czy to co pisza jest prawdziwy powodem wstrzymania wyplat...
byc moze to prawda, a byc moze przyczyna jest zupelnie inna. Trzeba czekac i bedzie kiedy bedzie.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


LobodA pisze:6 tyg to była awaria. Tutaj napisali mi 2-3 max.


"Zwykle" slowo klucz. I tak to przedluza. A Ty lubisz sie łudzic.
Awatar użytkownika
onaona222
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 428
Rejestracja: 13 lis 2020, 12:15
Podziękował: 231 razy
Podziękowano mu: 66 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


To KARA BOSKA za transmisję korpusów, a nie pełnowymiarowej kobiety. To znak, że musicie iść do normalnej, uczciwej, rzetelnej pracy....
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 16:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Mr. Bungle pisze:To KARA BOSKA za transmisję korpusów, a nie pełnowymiarowej kobiety. To znak, że musicie iść do normalnej, uczciwej, rzetelnej pracy....


Gdyby każda miała żyć tylko z SU to by rady nie dała :D

W sensie... w tych trudnych czasach ;p Przestoju..
Awatar użytkownika
Sexy_Lejdis
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 339
Rejestracja: 16 kwie 2019, 19:54
Podziękował: 160 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Sexy_Lejdis pisze:Gdyby każda miała żyć tylko z SU to by rady nie dała :D W sensie... w tych trudnych czasach ;p Przestoju..


1/4 żyje tylko z SU i piją alkohole, te z wyższej półki.
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 16:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


To elegancko :D :dance3:
Awatar użytkownika
Sexy_Lejdis
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 339
Rejestracja: 16 kwie 2019, 19:54
Podziękował: 160 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


LobodA pisze:6 tyg to była awaria. Tutaj napisali mi 2-3 max.


Wtedy też przeciągali, dostawałysmy jakiś komunikat co tydzien :P dlatego nie ma się co sugerować co do dokładnych wytycznych... bo z 3tyg zrobić moze się 6 zważywszy na sytuację z Pandemią.
Jedno jet pewne, że to wróci do normalności - nie było roku żeby sytuacja z wypłatami staneła, i zawsze jest tak samo "panika"
Dajcie showupowi pracować...

ja już widzę jakieś zmiany na SU nie wiem czy to ma związek z pracami, ale z jakością transmisji jest już lepiej, wczorajsza transmisja jak nigdy chodziła bez zarzutu i obraz jak żyleta, także chyba zmieny na lepsze :good3:
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 659
Rejestracja: 16 maja 2016, 23:22
Podziękował: 260 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Sytuacja z przestojem była w 2016 (4 tyg, awaria panelu). Potem w 2019 (5tyg, zmiana spółki). Teraz zmiana nadawcy przelewow natychmiastowych do 3tyg. Nie pisz bzdur.
Awatar użytkownika
LobodA
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1466
Rejestracja: 06 cze 2019, 12:33
Podziękował: 119 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


LobodA pisze:Sytuacja z przestojem była w 2016 (4 tyg, awaria panelu). Potem w 2019 (5tyg, zmiana spółki). Teraz zmiana nadawcy przelewow natychmiastowych do 3tyg. Nie pisz bzdur.


2016 - powiedzieli że awaria panelu :)
2019 - zmiana spółki
Teraz zmiana nadawcy przelewów ? czy weryfikacja przez operatora ? skąd wiesz że do 3 tyg ? bo tak napisali ? równie dobrze może to być kolejna zmiana spółki, bo ta na której SU stoi teraz od 2019 została założona w 2017 więc mijają jej 3 lata, i mają założoną drugą taką samą tylko w innym stanie od kwietnia tego roku.
To co piszą to jedno, a to co się okaże jak ruszą wypłaty to drugie.

Komunikaty są bardzo ogólne, standardowa procedura żeby się ludzie odczepili a żeby nic nie powiedzieć, a niektóre słuchają ich jak świnia grzmotu albo samospełniającej się przepowiedni.

Zapłącić zapłacą a co się zmieni u nich to jak sami nie napiszą to nikt się nie dowie, chyba że na dzień dobry każą zaakceptować nowy Regulamin.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1493
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości