Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
LobodA pisze:Obstawiam koło 6 grudnia. Tak mija 3 tyg. Łudzę się ze szybciej. Na SU jestem od 2013 roku.

To jak jestes od 2013 to powinnas wiedziec ze nie ma co sie ludzic a raczej nastawic na wieksze opoznienie .


"Weryfikacja" a co jak weryfikacja sie nie powiedzie .
Awatar użytkownika
onaona222
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 428
Rejestracja: 13 lis 2020, 11:15
Podziękował: 231 razy
Podziękowano mu: 66 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


onaona222 pisze:"Weryfikacja" a co jak weryfikacja sie nie powiedzie .


To nie będzie kasy, proste.
Awatar użytkownika
CuteLady
SU-holik
SU-holik
Posty: 184
Rejestracja: 25 lip 2016, 00:28
Podziękował: 24 razy
Podziękowano mu: 17 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


PODSTAWOWE RADY ODE MNIE, jeśli mam być szczera.

- Nie sugerujcie się ich wiadomościami bo są wyklepane kopiuj wklej i prześlij wszystkim.
- NIE OBSTAWIAJCIE TERMINÓW BO TO NIE JEST LOTTO ANI ŻADNE ZAKŁADY.
- RUSZCIE GŁOWAMI I ZACZNIJCIE DZIAŁAĆ DODATKOWO POZA SU.
- Odkładajcie sobie żetony, siedźcie sobie jednak naprawdę weźcie się za jakąś inną robotę.


Możliwości jest tak wiele... ale trzeba ruszyć dupe i umysł.. a nie siedzieć bezczynnie i się użalać i czekać w skrzynce odbiorczej na ich kolejne oklepane wiadomości.

POZDRAWIAM i w dniu dzisiejszym robię sobie przerwę od forum bo nie ma co... ;)
________________________
A we mnie samej wilki dwa,
Oblicze dobra oblicze zła!
Walczą ze sobą nieustannie,
Wygrywa ten którego karmię… :heart:
modlicha
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 298
Rejestracja: 06 lis 2016, 19:29
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ktoś dostał wypłatę z SU w tym tygodniu ?
Awatar użytkownika
Parashowup69
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 5
Rejestracja: 13 lis 2020, 18:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Parashowup69
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Parashowup69


I PODSTAWOWA RADA ODE MNIE jesli mam byc szczery:
NIE sugerujcie sie za bardzo zlotymi radami Modlichy bo przy wczesniejszych problach z wyplatami tez byla wielki kozak i twierdzila ze ma wyjebane bo dzieki SU dorobila sie poteznego gabinetu kosmetycznego ktory przynosi jej miliony... po dwoch tygodniach obesrala sie po kostkach bo za handel zetonsem zbanowali jej konto, nie miala co do gara wlozyc i plakala na foro.
Pomijam tez jej zlote rady z cyklu "jak zdobyc klienta".... slabo te rady wygladaja od ekspertki ktora swoich klientow na SU zdobywala glownie przez chamskie reklamowanie sie na cudzych transmisjach.
Pozdrawiam Hard :D
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Brawo Komin ;) w samo sedno :yes4:
Wydziarana96
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 264
Rejestracja: 08 kwie 2019, 13:34
Podziękował: 35 razy
Podziękowano mu: 219 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Modlicha taka cwaniara za 5 złotych. Nadaje na portal a bez niego by nic nie miala
Awatar użytkownika
LobodA
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1466
Rejestracja: 06 cze 2019, 11:33
Podziękował: 119 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


LobodA pisze:Modlicha taka cwaniara za 5 złotych. Nadaje na portal a bez niego by nic nie miala


Nie lepsza od Ciebie hahaha obie jesteście dobre :laugh3:
Wydziarana96
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 264
Rejestracja: 08 kwie 2019, 13:34
Podziękował: 35 razy
Podziękowano mu: 219 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ja nie udaje miloonerki, nie cwaniakuje, nie daje złotych rad. Zarabiam i wydaje, staram się ufać portalowi bo mam z nimi umowę, były już obsuwy


Parashowup69 pisze:Ktoś dostał wypłatę z SU w tym tygodniu ?

Nikt bo jest przerwa w płatnościach. Potrwa według ich maila 2-3 tyg. Zatem około 2 jeszcze
Awatar użytkownika
LobodA
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1466
Rejestracja: 06 cze 2019, 11:33
Podziękował: 119 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


A kiedy ostatnio tez były problemy i nie wypłacali ?
Awatar użytkownika
Malamala000
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 526
Rejestracja: 05 kwie 2019, 18:41
Podziękował: 98 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Sweet
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Selena_Selena


LobodA pisze:Ja nie udaje miloonerki, nie cwaniakuje, nie daje złotych rad. Zarabiam i wydaje, staram się ufać portalowi bo mam z nimi umowę, były już obsuwy


Ty co chwila zmieniasz zdanie, raz piszesz, że zarabiasz po 20 koła miesięcznie, potem, że pożyczasz od ojca.
Trudno w to uwierzyć, że zarabiając 20 koła 4 wydajesz na kredyt, a co z resztą przepierdalasz do samego końca?
Nic z poprzednich miesięcy / lat (bo ponoć od 2013 siedzisz na SU) sobie nie odłożyłaś na czarną godzinę?

Moim zdaniem i nie tylko moim o pieniądzach piszą ciągle Ci którzy ich nie mają, albo maja ich bardzo mało.
A ty piszesz co chwilę.... odpowiedź jest prosta

Daj sobie na wstrzymanie te kilka dni.
Miłego dnia.
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 06 gru 2017, 23:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Wydziarana96 pisze:Brawo Komin ;) w samo sedno :yes4:

Pomijając już komentarz komina bo szkoda słów to odniosę się tylko do Twojej osoby. Zapomniałaś już jak to kiedyś „ nie rozbieram się bla bla „ a teraz świecisz pizdą na kamerze na ogóle dla każdego „ :lol: :lol: :lol: Fałszywa jesteś jak chuj. Zapomniałaś już jak kiedyś ze mną normalnie rozmawiałaś na transmisji, ale w sumie jak możesz pamiętać jak większość transmisji wtedy byłaś najebana bo na trzeźwo nie umiałaś. Zwykły pustak z Ciebie. Żegnam.


LobodA pisze:Modlicha taka cwaniara za 5 złotych. Nadaje na portal a bez niego by nic nie miala

Jesteś ograniczona umysłowo dziewczyno. To Ty opierasz całe swoje życie na SU wiec skończ pierdolić głupio i wmawiać komuś, że nic by nie miał gdyby nie SU. :laughingnew: :lol: :laughingnew: :laughingnew: Nie zdajesz sobie sprawy jak żałosna jesteś. Tworzysz tu największą panikę. Dosłownie każdego dnia. Ty chyba nie śpisz i nie żyjesz niczym innym niż showupem.
________________________
A we mnie samej wilki dwa,
Oblicze dobra oblicze zła!
Walczą ze sobą nieustannie,
Wygrywa ten którego karmię… :heart:
modlicha
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 298
Rejestracja: 06 lis 2016, 19:29
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Gdzie ta przerwa od forum modlicha brak wiarygodności no naprawdę...
Awatar użytkownika
Jumpsuits
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 320
Rejestracja: 07 paź 2017, 11:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 174 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Jumpsuits


modlicha pisze:
Wydziarana96 pisze:Brawo Komin ;) w samo sedno :yes4:

Pomijając już komentarz komina bo szkoda słów to odniosę się tylko do Twojej osoby. Zapomniałaś już jak to kiedyś „ nie rozbieram się bla bla „ a teraz świecisz pizdą na kamerze na ogóle dla każdego „ :lol: :lol: :lol: Fałszywa jesteś jak chuj. Zapomniałaś już jak kiedyś ze mną normalnie rozmawiałaś na transmisji, ale w sumie jak możesz pamiętać jak większość transmisji wtedy byłaś najebana bo na trzeźwo nie umiałaś. Zwykły pustak z Ciebie. Żegnam.

Hahaha ale pocisk wow normalnie zablysnelas swoim mega intelektem :laughingnew: . Ja z Tobą? Haha a to dobre jakoś nie pamiętam xd.. Wiesz to że sobie pije to nie powinno Cię to WGL obchodzić;D za twoje nie pije a widzę, że ktoś ma tu ewidentny ból dupy;D. Fałszywa? Ok nie tak będzie ale ja przynajmniej nie koloryzuje i nie daje złotych rad gówno wartych ;D I nie chodzę po innych trans aby wypisywać różne rzeczy aby do mnie ktoś wszedł. Ale i tak Ci to nie wyszło bo nadal jesteś na samym dole xd. A to że pizdą świece?;D kurlaaaa to do czego jest ten portal ?;D myślałam, że do tego. Zapewne Ty pokazujesz im swoje mega wnętrze i za to ci płacą xd. Poza tym to mam co pokazywać A to Cię boli a nie modre obspermioną xd. Nie musisz się wysilać aby odpisywać bo w dalszą konwersacje z Tobą nie mam ochoty;D.
Wydziarana96
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 264
Rejestracja: 08 kwie 2019, 13:34
Podziękował: 35 razy
Podziękowano mu: 219 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


I przyszedł ten dzień, kiedy przerwa w wypłatach jest na tyle długa że nie ma sensu o niej pisać i dziewczyny, tak jak ostatnio zaczynacie skakać sobie do gardeł. Wiadomo każda z Was jedzie na własnym wózku, ale jak Was tu od święta ( czyt. Opóźnienia w wypłatach) się za dużo nazbiera to się to kończy jakaś spinką, i przeważnie wiodący udział biorą w niej te które są tu incydentalnie.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Jumpsuits pisze:Gdzie ta przerwa od forum modlicha brak wiarygodności no naprawdę...


Ty też jesteś fałszywa. Mam wiadomości jak obie pisałyśmy o laskach na forum, że wszystko łykają :lol: a teraz zgrywasz wielką kurwa panią. A idź w pizdu jedna i druga się dobrałyście. Szkoda słów serio. Chcecie atencji na forum ? Proszę bardzo. Widocznie macie chujowe życie realne, że dzień i noc siedzicie na czacie a jedyne co potraficie to obrabiać każdemu dupę. Nie znaczycie dla mnie nic... ;)
________________________
A we mnie samej wilki dwa,
Oblicze dobra oblicze zła!
Walczą ze sobą nieustannie,
Wygrywa ten którego karmię… :heart:
modlicha
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 298
Rejestracja: 06 lis 2016, 19:29
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


tomoxx pisze:I przyszedł ten dzień, kiedy przerwa w wypłatach jest na tyle długa że nie ma sensu o niej pisać i dziewczyny, tak jak ostatnio zaczynacie skakać sobie do gardeł. Wiadomo każda z Was jedzie na własnym wózku, ale jak Was tu od święta ( czyt. Opóźnienia w wypłatach) się za dużo nazbiera to się to kończy jakaś spinką, i przeważnie wiodący udział biorą w niej te które są tu incydentalnie.

Ha ha ha dokladnie, ja juz wczoraj sie troche ppwkurwialam i mnie ponioslo a do tego dostalam okres, wiec juz dzisiaj sie w ogole nei wypowiadam tutaj :winkextra:
Awatar użytkownika
bbb
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 222
Rejestracja: 03 lip 2020, 17:20
Podziękował: 81 razy
Podziękowano mu: 59 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Wydziarana96 pisze:
modlicha pisze:
Wydziarana96 pisze:Brawo Komin ;) w samo sedno :yes4:

Pomijając już komentarz komina bo szkoda słów to odniosę się tylko do Twojej osoby. Zapomniałaś już jak to kiedyś „ nie rozbieram się bla bla „ a teraz świecisz pizdą na kamerze na ogóle dla każdego „ :lol: :lol: :lol: Fałszywa jesteś jak chuj. Zapomniałaś już jak kiedyś ze mną normalnie rozmawiałaś na transmisji, ale w sumie jak możesz pamiętać jak większość transmisji wtedy byłaś najebana bo na trzeźwo nie umiałaś. Zwykły pustak z Ciebie. Żegnam.

Hahaha ale pocisk wow normalnie zablysnelas swoim mega intelektem :laughingnew: . Ja z Tobą? Haha a to dobre jakoś nie pamiętam xd.. Wiesz to że sobie pije to nie powinno Cię to WGL obchodzić;D za twoje nie pije a widzę, że ktoś ma tu ewidentny ból dupy;D. Fałszywa? Ok nie tak będzie ale ja przynajmniej nie koloryzuje i nie daje złotych rad gówno wartych ;D I nie chodzę po innych trans aby wypisywać różne rzeczy aby do mnie ktoś wszedł. Ale i tak Ci to nie wyszło bo nadal jesteś na samym dole xd. A to że pizdą świece?;D kurlaaaa to do czego jest ten portal ?;D myślałam, że do tego. Zapewne Ty pokazujesz im swoje mega wnętrze i za to ci płacą xd. Poza tym to mam co pokazywać A to Cię boli a nie modre obspermioną xd. Nie musisz się wysilać aby odpisywać bo w dalszą konwersacje z Tobą nie mam ochoty;D.

Nie będziemy nawet dalej prowadzić dyskusji bo po jesteś dnem intelektualnym. Niby dorosła kobieta a zasób słownictwa masz tak ograniczony, że aż przykro. Świec pizdą na ogólnym od rana do wieczora. Nie obchodzi mnie to. Widocznie to jedyne co Ci w życiu wychodzi. Podejrzewam, że taki pustostan jak Ty nie ukończył nawet porządnej szkoły. Nie będę rozmawiać z kimś na tak zerowym poziomie. „ XD” co Ty masz kurwa 15 lat ? Zresztą. Dawno temu jak byłam na Twojej transmisji i „ rozmawiałyśmy „ to już wtedy wiedziałam, że za inteligentna to Ty nie jesteś. Biło od Ciebie na kilometr brakiem wartości. Okej. Smarowałam buzię „ sperma „ pozbierałam widzów, ale to było kurwa lata temu a wy dalej jedno i to samo bo się płyta zacięła i nie macie się czego doczepić. Niektóre widzę maja ogromny ból dupy, że dostaje pieniądze za czoło i nie muszę się wysilać a one świecą pizda na ogólnym od rana do nocy wkładając sobie coraz to większe dildo w dupę i ryj za marne napiwki i ciężko im wyrobić przelew nawet w tydzień. :lol: wszystkie takie madre tutaj na forum.. a pewnie poza płaczecie, ze nie macie na czynsze.. zreszta Ty tez coś wspominałaś o utracie czegoś tam ostatnio i ciężkiej sytuacji... :laughingnew: Królowe życia kurwa. Kazda taka cudowna piękna i milionerka. Śmiech na sali
________________________
A we mnie samej wilki dwa,
Oblicze dobra oblicze zła!
Walczą ze sobą nieustannie,
Wygrywa ten którego karmię… :heart:
modlicha
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 298
Rejestracja: 06 lis 2016, 19:29
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


modlicha pisze:
Jumpsuits pisze:Gdzie ta przerwa od forum modlicha brak wiarygodności no naprawdę...

Ty też jesteś fałszywa. Mam wiadomości jak obie pisałyśmy o laskach na forum, że wszystko łykają :lol: a teraz zgrywasz wielką kurwa panią. A idź w pizdu jedna i druga się dobrałyście. Szkoda słów serio. Chcecie atencji na forum ? Proszę bardzo. Widocznie macie chujowe życie realne, że dzień i noc siedzicie na czacie a jedyne co potraficie to obrabiać każdemu dupę. Nie znaczycie dla mnie nic... ;)

No tak napisałeś wiadomość że cytuje
One łykną wszystko co się im napisze  no to naprawdę opisaliśmy się tyle że hej no to mnie ubawilas
Awatar użytkownika
Jumpsuits
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 320
Rejestracja: 07 paź 2017, 11:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 174 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Jumpsuits


modlicha pisze:
Jumpsuits pisze:Gdzie ta przerwa od forum modlicha brak wiarygodności no naprawdę...

Ty też jesteś fałszywa. Mam wiadomości jak obie pisałyśmy o laskach na forum, że wszystko łykają :lol: a teraz zgrywasz wielką kurwa panią. A idź w pizdu jedna i druga się dobrałyście. Szkoda słów serio. Chcecie atencji na forum ? Proszę bardzo. Widocznie macie chujowe życie realne, że dzień i noc siedzicie na czacie a jedyne co potraficie to obrabiać każdemu dupę. Nie znaczycie dla mnie nic... ;)

HoHo same fałszywe... jena jedyna oryginalna :laughingnew:
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 06 gru 2017, 23:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Lady_M i 11 gości