Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Jesli mowia prawde , czyli juz zaczeli dzialac zalozmy od piatku. To powinni w 2 tyg sie wyrobic ???
Awatar użytkownika
onaona222
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 428
Rejestracja: 13 lis 2020, 11:15
Podziękował: 231 razy
Podziękowano mu: 66 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Przecież nikt tego nie wie. Nie rozumiem takiego wymyślania terminu, kiedy niewiadomo nawet czy to co oni podają do informacji jest prawda. Jak chcesz to zakładaj 2 tyg. W mojej opinii szybko rusza biorąc pod uwagę że napisalili- Prosimy o JESZCZE CHWILE CIERPLIWOSCI.
Awatar użytkownika
LittleStar342
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 347
Rejestracja: 11 kwie 2019, 23:37
Podziękował: 149 razy
Podziękowano mu: 91 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja sama
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LittleStar342




oby ale wole juz zakladac najgorsze niz znowu sie łudzic i tlumaczyc samej sobie
Awatar użytkownika
onaona222
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 428
Rejestracja: 13 lis 2020, 11:15
Podziękował: 231 razy
Podziękowano mu: 66 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Ja tylko nieśmiało przypomnę niektórym - na SU świat się nie kończy, są inne portale, istnieje jeszcze coś takiego jak "normalna" praca (przed świętami jest nawet pomimo pandemii duże zapotrzebowanie / jest trochę zleceń gdzie można dostać kasę od ręki).
A można się i uzbroić w cierpliwość i siedzieć na SU.
W każdym razie nie robiąc nic, działacie tylko na swoją niekorzyść.
Awatar użytkownika
Lenka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 30
Rejestracja: 17 maja 2017, 12:48
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Raczej na koniec roku nie planowali większych zmian w serwisie. Zresztą gdyby to były serio jakieś zmiany na portalu to by pewnie podali jakiś przybliżony termin jak rok temu. Pewnie przez to że firma wygląda mało legitnie robią im problemy z realizacją szybkich przelewów.
Awatar użytkownika
LittleStar342
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 347
Rejestracja: 11 kwie 2019, 23:37
Podziękował: 149 razy
Podziękowano mu: 91 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja sama
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LittleStar342




LittleStar342, dobrze kombinujesz z tą wiarygodnością
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




Dziewczyny, nie chce Was straszyć, ale posłuchajcie koleżanek które mówią Wam o innych opcjach zarobku żebyście nie zostały z ręką w nocniku na święta...
To co oni Wam odpisali, to taki sam belkot jaki byl w zeszłym roku. Chyba nikt nie ufa im na tyle zeby brac za pewniak, to co napisali. Tym bardziej, ze nawet nie próbują Wam podawac terminu dla uspokojenia...
Ta wiadomość brzmi jakby nie wróżyli szybkiego wznowienia, więc serio pokombinujcie z czyms innym, a jesli puszcza szybciej, to super i będziecie mialy więcej. Lepiej tak niz potem plakac, jesli sie okaże, ze potrwa to dłużej niz zakladacie.
Powodzenia :)
Awatar użytkownika
Spokojna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 262
Rejestracja: 17 kwie 2019, 09:58
Podziękował: 155 razy
Podziękowano mu: 246 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Dziewczyny, już gubicie się w domysłach. Nie lepiej by było odłożyć na czarną godzinę na te 2 miesiące spokojnego życia? Wiele z Was jest na SU długo i wiecie, że portal co jakiś czas ma problem z wypłatami.
Ja osobiście zawsze mam w "skarpecie" 2 pensje w razie W.

Szybkich przelewów :D
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Święta są za ponad miesiąc. Bez jaj w tych domysłach. Nawet w awarii 4 lata temu nie było takiej długiej przerwy. Ja dorabiam inaczej. Pożyczyłam od taty. Wytrzymam chwile. Nie piszą uzbroić się w cierpliwość czy coś , a chwila cierpliwosci. Bez przesady.
Awatar użytkownika
LobodA
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1466
Rejestracja: 06 cze 2019, 11:33
Podziękował: 119 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




LobodA pisze:Święta są za ponad miesiąc. Bez jaj w tych domysłach. Nawet w awarii 4 lata temu nie było takiej długiej przerwy. Ja dorabiam inaczej. Pożyczyłam od taty. Wytrzymam chwile. Nie piszą uzbroić się w cierpliwość czy coś , a chwila cierpliwosci. Bez przesady.

Serio pożyczyłeś ???? Laska ty zlecasz praktycznie 3 razy w tyg kasę :mocking: . Chyba żyjesz na mega królewskim poziomie .
Awatar użytkownika
Góralczyka
SU-holik
SU-holik
Posty: 55
Rejestracja: 30 kwie 2019, 11:24
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 16 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




grac pisze:Dziewczyny, już gubicie się w domysłach. Nie lepiej by było odłożyć na czarną godzinę na te 2 miesiące spokojnego życia? Wiele z Was jest na SU długo i wiecie, że portal co jakiś czas ma problem z wypłatami.
Ja osobiście zawsze mam w "skarpecie" 2 pensje w razie W.

Szybkich przelewów :D



Heeee, a stara wie?
:laugh3:
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 06 gru 2017, 23:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




R29 pisze:Heeee, a stara wie?

nie XD
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




grac,Ty lobuzie! :lol:


Góralczyka, Loboda to jeszcze ma 'agencje' swoja i prace poza SU a i tak po niecałym tygodniu musi pożyczać.
Nie wiem laski co Wy odpierdalacie, a takich to nie szkoda abi trochę...
Swoj poprzedni post o innym zarobku w tym czasie kierowałam do normalnych dziewczyn :)
Awatar użytkownika
Spokojna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 262
Rejestracja: 17 kwie 2019, 09:58
Podziękował: 155 razy
Podziękowano mu: 246 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Tak sobie czytam od jakiegoś czasu... i czytam i czytam..

Dziewczyny... ruszcie głowa, ruszcie dupe i działajcie. Bo takie czekanie i nadzieja aż odblokują przelewy nic wam nie da. Od jutra sobie siądę na SU żeby w razie czego mieć jeszcze więcej. Naprawdę jest tyle możliwości zarobku, ze chyba sobie nie zdajecie sprawy, ale trzeba ruszyć szare komórki a nie siedzieć bezczynnie. :) wypłaty będą na pewno, kiedy? Nie wiadomo. Tu niektóre piszą, ze pożyczają, ze nie maja na chleb, ze to i tamto a jeszcze niedawno się chwaliły ze maja po 15 K miesięcznie... śmieszne trochę. I niby nic nie udało się odłożyć? Nie chce mi się wierzyć. Sama jestem w przedziale od 10-15 i naprawdę jeśli się chce to się odłoży i to sporo. Nie można się opierać tylko na SU bo nic nie trwa wiecznie. Wchodzę w ten post bardziej z ciekawości, co jak i gdzie.. lubię tez gadać z ludźmi. Natomiast przerażona jestem, ze tyle z was poza SU sobie nie radzi i nie widzi sensu życia....


ŻYCZĘ WAM Z CAŁEGO SERCA, żeby odblokowali to jak najszybciej bo przecież umrzecie z głodu......
modlicha
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 298
Rejestracja: 06 lis 2016, 19:29
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




modlicha pisze:Tak sobie czytam od jakiegoś czasu... i czytam i czytam..

Dziewczyny... ruszcie głowa, ruszcie dupe i działajcie. Bo takie czekanie i nadzieja aż odblokują przelewy nic wam nie da. Od jutra sobie siądę na SU żeby w razie czego mieć jeszcze więcej. Naprawdę jest tyle możliwości zarobku, ze chyba sobie nie zdajecie sprawy, ale trzeba ruszyć szare komórki a nie siedzieć bezczynnie. :) wypłaty będą na pewno, kiedy? Nie wiadomo. Tu niektóre piszą, ze pożyczają, ze nie maja na chleb, ze to i tamto a jeszcze niedawno się chwaliły ze maja po 15 K miesięcznie... śmieszne trochę. I niby nic nie udało się odłożyć? Nie chce mi się wierzyć. Sama jestem w przedziale od 10-15 i naprawdę jeśli się chce to się odłoży i to sporo. Nie można się opierać tylko na SU bo nic nie trwa wiecznie. Wchodzę w ten post bardziej z ciekawości, co jak i gdzie.. lubię tez gadać z ludźmi. Natomiast przerażona jestem, ze tyle z was poza SU sobie nie radzi i nie widzi sensu życia....

ŻYCZĘ WAM Z CAŁEGO SERCA, żeby odblokowali to jak najszybciej bo przecież umrzecie z głodu......


Awatar użytkownika
LittleStar342
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 347
Rejestracja: 11 kwie 2019, 23:37
Podziękował: 149 razy
Podziękowano mu: 91 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja sama
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LittleStar342




________________________
A we mnie samej wilki dwa,
Oblicze dobra oblicze zła!
Walczą ze sobą nieustannie,
Wygrywa ten którego karmię… :heart:
modlicha
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 298
Rejestracja: 06 lis 2016, 19:29
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




modlicha pisze:a jeszcze niedawno się chwaliły ze maja po 15 K miesięcznie..


Ale nie pisały w jakiej walucie ten przelicznik ;)



www.ShowUpTV.blog
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




mam Ratę za mieszkanie 4k, a imprezować lubię



www.ShowUpTV.blog
Awatar użytkownika
LobodA
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1466
Rejestracja: 06 cze 2019, 11:33
Podziękował: 119 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




modlicha pisze:
LittleStar342 pisze:
modlicha pisze:Tak sobie czytam od jakiegoś czasu... i czytam i czytam..

Dziewczyny... ruszcie głowa, ruszcie dupe i działajcie. Bo takie czekanie i nadzieja aż odblokują przelewy nic wam nie da. Od jutra sobie siądę na SU żeby w razie czego mieć jeszcze więcej. Naprawdę jest tyle możliwości zarobku, ze chyba sobie nie zdajecie sprawy, ale trzeba ruszyć szare komórki a nie siedzieć bezczynnie. :) wypłaty będą na pewno, kiedy? Nie wiadomo. Tu niektóre piszą, ze pożyczają, ze nie maja na chleb, ze to i tamto a jeszcze niedawno się chwaliły ze maja po 15 K miesięcznie... śmieszne trochę. I niby nic nie udało się odłożyć? Nie chce mi się wierzyć. Sama jestem w przedziale od 10-15 i naprawdę jeśli się chce to się odłoży i to sporo. Nie można się opierać tylko na SU bo nic nie trwa wiecznie. Wchodzę w ten post bardziej z ciekawości, co jak i gdzie.. lubię tez gadać z ludźmi. Natomiast przerażona jestem, ze tyle z was poza SU sobie nie radzi i nie widzi sensu życia....

ŻYCZĘ WAM Z CAŁEGO SERCA, żeby odblokowali to jak najszybciej bo przecież umrzecie z głodu......



Awatar użytkownika
bbb
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 222
Rejestracja: 03 lip 2020, 17:20
Podziękował: 81 razy
Podziękowano mu: 59 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




________________________
A we mnie samej wilki dwa,
Oblicze dobra oblicze zła!
Walczą ze sobą nieustannie,
Wygrywa ten którego karmię… :heart:
modlicha
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 298
Rejestracja: 06 lis 2016, 19:29
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 80 gości