Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


2,4 i 9 nie wiadomo, dlaczego niektórzy otrzymali,niektórzy nie,to jest dziwne...jeśli coś nie działa w dotpay,wydaje mi się, że nikt nie otrzymałby wtedy płatności.Mamy wiele pytań i domysłów,tylko oni znają prawdę
Awatar użytkownika
Marmeid
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 347
Rejestracja: 25 cze 2019, 11:35
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 43 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: :)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Marmeid




A mnie bardziej niż brak płatności zastanawia ta cisza przez moderatorów... dalej nie odpisują na wiadomości i na SU również ich nie ma... niektóre oficjalnie widziałam w opisach podają skejpa i moderacja nie banuje..... tu bym się na waszym miejscu martwiła bardziej. Wtedy jak była przerwa w płatności to moderacja przynajmniej odpisywała na wiadomości i była na kamerkach a teraz śladu po nich nie ma.... i transmitujących znacznie mniej.....
________________________
A we mnie samej wilki dwa,
Oblicze dobra oblicze zła!
Walczą ze sobą nieustannie,
Wygrywa ten którego karmię… :heart:
modlicha
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 298
Rejestracja: 06 lis 2016, 19:29
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




modlicha pisze:A mnie bardziej niż brak płatności zastanawia ta cisza przez moderatorów... dalej nie odpisują na wiadomości i na SU również ich nie ma... niektóre oficjalnie widziałam w opisach podają skejpa i moderacja nie banuje..... tu bym się na waszym miejscu martwiła bardziej. Wtedy jak była przerwa w płatności to moderacja przynajmniej odpisywała na wiadomości i była na kamerkach a teraz śladu po nich nie ma.... i transmitujących znacznie mniej.....

moderatorzy na SU,Widziałem, jak wczoraj zablokowali wideo.

to było kilka razy, ten film pojawił się z różnych kont i był stale blokowany


nie odpowiadają na wezwanie,zrozumieć, jakie będą pytania
i nawet jeśli zaczną nam odpowiadać,nikogo to nie uspokoi,Wszyscy uspokoimy się, gdy nasze płatności pojawią się na konto bankowych
Awatar użytkownika
Marmeid
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 347
Rejestracja: 25 cze 2019, 11:35
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 43 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: :)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Marmeid




Marmeid pisze:
modlicha pisze:A mnie bardziej niż brak płatności zastanawia ta cisza przez moderatorów... dalej nie odpisują na wiadomości i na SU również ich nie ma... niektóre oficjalnie widziałam w opisach podają skejpa i moderacja nie banuje..... tu bym się na waszym miejscu martwiła bardziej. Wtedy jak była przerwa w płatności to moderacja przynajmniej odpisywała na wiadomości i była na kamerkach a teraz śladu po nich nie ma.... i transmitujących znacznie mniej.....

moderatorzy na SU,Widziałem, jak wczoraj zablokowali wideo.


To chociaż tyle. Czyli portal nie upada :lol: A tak całkiem na poważnie. Myślałam sobie o tym wczoraj przy winku z koleżanką i doszłam do wniosku, że zjebali sobie sprawę totalnie.
Mogli ogłosić chociaż tydzień wcześniej, ze będzie taka sytuacja. Przygotować jakoś dziewczyny. Wypłacić zaległe pieniądze i wtedy zacząć działać. Przecież jeśli to zmiana operatora to faktycznie wiedzieli o tym wcześniej. Dziwne jest to, że ja jeszcze 09.11 dostałam przelew tak samo 04.11 i 06.11 a niektórzy nie.... najgorsze jest to, że z tego komunikatu gówno wiemy... ja już mam całkiem pokaźna sumę na SU w widzących oraz żetonach i przyznam, że wkurza mnie to bo czuje się tak jakbym robiła privy za darmo :lol: Fajnie, gdyby szybko to ogarnęli i wypłacili. Swoją droga porażka, żeby tak niszczyć portal który miałby serio duży potencjał, gdyby ktoś o to zadbał.. doszlifować go konkretnie i byłby naprawdę numer 1.
Fajne jest to, ze jak nie musieli to przynajmniej wypłacali te 3 razy w tygodniu... bo jednak mieli 7 dni. Tez nie ma co robić dramatu ze coś im się popsuło. Bo byli wobec nas w porządku jak wszystko śmigało. Przynajmniej dla większości.... jednak ten brak terminu i brak odpowiedzi wkurwia po prostu, nie panikując. Tu nawet nie o panikę chodzi tylko po prostu ja należę do tych, którzy lubia wiedzieć na czym stoją.
________________________
A we mnie samej wilki dwa,
Oblicze dobra oblicze zła!
Walczą ze sobą nieustannie,
Wygrywa ten którego karmię… :heart:
modlicha
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 298
Rejestracja: 06 lis 2016, 19:29
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




modlicha pisze:
Marmeid pisze:
modlicha pisze:A mnie bardziej niż brak płatności zastanawia ta cisza przez moderatorów... dalej nie odpisują na wiadomości i na SU również ich nie ma... niektóre oficjalnie widziałam w opisach podają skejpa i moderacja nie banuje..... tu bym się na waszym miejscu martwiła bardziej. Wtedy jak była przerwa w płatności to moderacja przynajmniej odpisywała na wiadomości i była na kamerkach a teraz śladu po nich nie ma.... i transmitujących znacznie mniej.....

moderatorzy na SU,Widziałem, jak wczoraj zablokowali wideo.


To chociaż tyle. Czyli portal nie upada :lol: A tak całkiem na poważnie. Myślałam sobie o tym wczoraj przy winku z koleżanką i doszłam do wniosku, że zjebali sobie sprawę totalnie.
Mogli ogłosić chociaż tydzień wcześniej, ze będzie taka sytuacja. Przygotować jakoś dziewczyny. Wypłacić zaległe pieniądze i wtedy zacząć działać. Przecież jeśli to zmiana operatora to faktycznie wiedzieli o tym wcześniej. Dziwne jest to, że ja jeszcze 09.11 dostałam przelew tak samo 04.11 i 06.11 a niektórzy nie.... najgorsze jest to, że z tego komunikatu gówno wiemy... ja już mam całkiem pokaźna sumę na SU w widzących oraz żetonach i przyznam, że wkurza mnie to bo czuje się tak jakbym robiła privy za darmo :lol: Fajnie, gdyby szybko to ogarnęli i wypłacili. Swoją droga porażka, żeby tak niszczyć portal który miałby serio duży potencjał, gdyby ktoś o to zadbał.. doszlifować go konkretnie i byłby naprawdę numer 1.
Fajne jest to, ze jak nie musieli to przynajmniej wypłacali te 3 razy w tygodniu... bo jednak mieli 7 dni. Tez nie ma co robić dramatu ze coś im się popsuło. Bo byli wobec nas w porządku jak wszystko śmigało. Przynajmniej dla większości.... jednak ten brak terminu i brak odpowiedzi wkurwia po prostu, nie panikując. Tu nawet nie o panikę chodzi tylko po prostu ja należę do tych, którzy lubia wiedzieć na czym stoją.

Całkowicie się z tobą zgadzam
Awatar użytkownika
Marmeid
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 347
Rejestracja: 25 cze 2019, 11:35
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 43 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: :)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Marmeid




Tak im napisałam.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Awatar użytkownika
LobodA
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1466
Rejestracja: 06 cze 2019, 11:33
Podziękował: 119 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




LobodA pisze:Tak im napisałam.

jesteś więcej niż pewien, że nawet nie czytają i nie będę czytać,rozumieją i tak na jaki temat piszą
Awatar użytkownika
Marmeid
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 347
Rejestracja: 25 cze 2019, 11:35
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 43 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: :)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Marmeid




Dziewczyny może któraś wstawić Screena tego komunikatu? Bo ja nic nie mam
Awatar użytkownika
Evelkaa
SU-holik
SU-holik
Posty: 75
Rejestracja: 07 maja 2019, 19:48
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz cos
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Komunikat pojawia się dopiero jak masz uzbierane 10000 żet do wypłaty. Czyli norma - nabijają nam portfel, a potem mamy Cię gdzieś.
Awatar użytkownika
Lenka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 30
Rejestracja: 17 maja 2017, 12:48
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Evelkaa, nie jestem dziewczyna ale proszę ;)

Obrazek
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




onaona222 pisze:Ale co mnie zastanawia ze moje zlecenie z 4.11 - nie zostalo wrocone na konto jako zetony a innych wrocili. A dwa dlaczego ten komunikat nie jest tak jak wtedy na ogolnym ze kazda widzi tylko dopiero przy nowych probach wyplat.


Ja też mam dwa zlecone z 5 i 8 lis. i też mi "wiszą" Nikomu nic nie zwrócili i po jest ten komunikat (realizacja zleconych z opóźnieniem). Może cofną jak to ogarną, ale na pewno nie teraz.

Po drugie obstawiam zmianę adresu "wirtualnego" siedziby firmy (kiedyś Ktoś na Forum wyszukał i wstawił foto stodoły w polu która widniała pod adresem SU), albo zmiana banku.
Sama mam umowę z Dotpay od kilku lat i info o połączeniu platform widziałam tylko na Ich stronie nic poza tym. Żadnego info i NIC się nie zmieniło nie doszły nowe kanały płatności, po prostu 0 jakichkolwiek zmian dla mnie.
Awatar użytkownika
bezloginu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 613
Rejestracja: 25 sty 2020, 08:17
Podziękował: 308 razy
Podziękowano mu: 197 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Poczekajmy dziś na zlecenie, info tudzież cokolwiek.
Awatar użytkownika
LobodA
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1466
Rejestracja: 06 cze 2019, 11:33
Podziękował: 119 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




LobodA pisze:Poczekajmy dziś na zlecenie, info tudzież cokolwiek.


Nie łudź się, że dziś zlecą cokolwiek. Oni w komunikacie maja na myśli nasze przelewy.. które wiszą w przelewach do „ realizacji „ dlatego napisali o opóźnieniu. A żetonów nie da się już wypłacić bo widnieje komunikat. Tak więc oni informują, że spóźnią się z przelewami na dłużej niż 7 dni roboczych...
________________________
A we mnie samej wilki dwa,
Oblicze dobra oblicze zła!
Walczą ze sobą nieustannie,
Wygrywa ten którego karmię… :heart:
modlicha
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 298
Rejestracja: 06 lis 2016, 19:29
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




bezloginu, Na zmianę adresu wirtualnego za wcześnie jeszcze, choć w sumie ten co maja fizycznie zarejestrowany jest od 2017, maja już tez nowy adres na spółkę z ta sama nazwa tylko tym razem w innym stanie założona w kwietniu 2020. Wiec jakieś przesłanki są, tylko bez sensu przenosić spółkę co roku, jak można raz na 3 lata.

Co do adresów to pod pierwszym zdjęciem jest adres na który zarejestrowany jest SU ( wirtualne biuro ) a na drugim adres agencji która stawiała to wirtualne biuro, oczywiście agencja tez ma adres wirtualny :) czyli skrzynka pocztowa. Po prostu istnieją tam firmy które wynajmują adresy pocztowe i tam spływa korespondencja, w teorii nawet nie musisz tych listów odbierać a oni mogą nie mieć do Ciebie kontaktu :) taki śmietnik na listy :) coś jak nasze skrzynki pocztowe do wynajęcia tylko tam nikt nie weryfikuje danych jakie podajesz :)
3C5468F8-11C3-4B2D-B9EF-14A95E002FCE.jpeg


23FAD6E3-5995-4AF1-B168-D723F28A7794.jpeg
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




A która to do wróżki chodziła przy poprzednich przestojach? :D
Loboda - Obstawiam, że niestety prędzej czegokolwiek dowiedziały byśmy się w ten sposób, niż od SU. A i wiarygodność na porównywalnym poziomie.
Awatar użytkownika
Lenka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 30
Rejestracja: 17 maja 2017, 12:48
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Jak was tak bardzo boli, że SU nie wypłaca to nie wiem, idzcie na chaturbate, camsoda albo stripchata?


Z resztą i tak wam wypłacą, inaczej nie tworzyliby nowej technologi do odtwarzania streamów.
https://imgur.com/a/8hL2tdq
Digi




Digi pisze:Jak was tak bardzo boli, że SU nie wypłaca to nie wiem, idzcie na chaturbate, camsoda albo stripchata?


Boli sposób w jaki traktują dziewczyny. Brakiem wypłat, no cóż... ja nie zbiednieję Oni się nie wzbogacą.
Awatar użytkownika
bezloginu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 613
Rejestracja: 25 sty 2020, 08:17
Podziękował: 308 razy
Podziękowano mu: 197 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Tu nie chodzi kuźwa już nawet o ból z powodu braku SU i wypłat.
Chodzi o sposób w jaki traktują dziewczyny. Swoje „ narzędzia do zarabiania „ brzydko ujmując. Przecież bez dziewczyn transmitujących i bez chłopaków oglądających a przede wszystkim kupujących żetony portal by nie istniał.... wiec mogliby kurwa odrobinę się wysilać i nabrać więcej szacunku. Przeniesienie się na inny portal nie jest trudne.. ale co powiesz kobiecie, której wiszą w przelewie ponad 3 K i w żetonach drugie tyle... co powiesz kobiecie, która poświęcała swój czas aby to zarobić. Skończ śmieszne takie słowa bo to żałosne. Tu nie chodzi kurwa o rozpacz bo nagle nie ma co do gara włożyć... bynajmniej u mnie tak to nie wyglada.. ale sposób traktowania.. zero odzewu.. zero KONKRETNEGO info. Po prostu pełna wyjebka. Nie sztuka jest wyjebać post i mieć w dupie i robić z nas idiotki. Śmieszne, że ciężko zlecić wypłaty itp, ale żetony można codziennie kupować... do woli. Bez ograniczeń. Dziwne tez są nałożenia blokady.. ze nawet nie można dać przelewu do wiszących.... wiele jest pytan, bez odpowiedzi. A najgorsze takie czekanie aż rusza dupe i chociaż odpiszą... a oni nic, nawet zmyślonej „
Kopiuj wklej „
________________________
A we mnie samej wilki dwa,
Oblicze dobra oblicze zła!
Walczą ze sobą nieustannie,
Wygrywa ten którego karmię… :heart:
modlicha
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 298
Rejestracja: 06 lis 2016, 19:29
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




To jest sprzed roku... i wtedy faktycznie poszły przelewy.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
________________________
A we mnie samej wilki dwa,
Oblicze dobra oblicze zła!
Walczą ze sobą nieustannie,
Wygrywa ten którego karmię… :heart:
modlicha
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 298
Rejestracja: 06 lis 2016, 19:29
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Tak poszły ale po długim weekendzie majowym. Czyli miesiąc po tym emailu co dostałaś.
Awatar użytkownika
LittleStar342
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 347
Rejestracja: 11 kwie 2019, 23:37
Podziękował: 149 razy
Podziękowano mu: 91 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja sama
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LittleStar342


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Użytkownicy przeglądający to forum: bezloginu, Wilsu i 97 gości