Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Płynność wypłat z SU
03 maja 2019, 23:40
Kiniuś pisze:
Przyjazna pisze:
komin pisze:
Kiniuś pisze:Może następnym razem niektórzy Panowie pomyslą za nim zaczną siać ferment

Panowie to troszke potrolowali na poczatku afery... teraz to od kilkudziesieciu stron powrocil standardowy zestaw pytan w tym temacie... wszystkie od modelek.
My wracamy do przegrywizmu i zazdroszczenia wam kokosow na SU ktora to zazdrosc podobno wypala nas od srodka... czy jakos tak ;)
Ja to olewam i ide posprzatac w ogrodzie bo mi znowu lwy nasraly... :biggrin:


Komin ja Cie nie wiem jak przeprosić za użycie wyrażenia "portal dla przegrywow" bo widzę, że Cię to ubodło bardziej niż niepochlebne określenia w stosunku do kobiet przykładowo e-kurwiszonki :) pragnę zaznaczyć że również się tu udzielam więc kateroria ta sama
Także luz i i'm sorry a tak na marginesie mam mega słabość do przegrywów znacznie większą niż do #gigachad-ow
:heart: :cool3:


Nazywając widzów "przegrywami" troche chujowo swiadczy o transmitującej :D

Nazywajac erotyczne modelki dziwkami tez trochę slabo świadczy. Zab za zab oko za oko. Madrzejszy niz przepisy i us.
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 412
Rejestracja: 08 kwie 2019, 02:57
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
04 maja 2019, 00:08
ZmysłowaOna23 pisze:Zab za zab oko za oko


Dupa za pieniądze! :P
Biustwo


Re: Płynność wypłat z SU
04 maja 2019, 00:18
Kochane co z limitem ? 10 000 żet > czy go zmniejszą ? i kiedy ktoś z was pytał w tej sprawie ?

Wypłaciłam 10000 żet udało mi się zrobić ale teraz ciężej idzie :) a pieniązki cały czas potrzebne płynność finansowa musi być dopiero 4 tysiace przyszły przelewem teraz następny tysiac będzie i robię kolejne bo już pieniązki oddałam pożyczone teraz zapierdalam dla siebie że tak to ujmę.

Więc jak z tym limitem kochane ?
Awatar użytkownika
ELIZABETH2
SU-holik
SU-holik
Posty: 122
Rejestracja: 11 sty 2018, 21:44
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 38 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: annpearl
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ELIZABET


Re: Płynność wypłat z SU
04 maja 2019, 00:49
ELIZABETH2 pisze:Kochane co z limitem ? 10 000 żet > czy go zmniejszą ? i kiedy ktoś z was pytał w tej sprawie ?

Wypłaciłam 10000 żet udało mi się zrobić ale teraz ciężej idzie :) a pieniązki cały czas potrzebne płynność finansowa musi być dopiero 4 tysiace przyszły przelewem teraz następny tysiac będzie i robię kolejne bo już pieniązki oddałam pożyczone teraz zapierdalam dla siebie że tak to ujmę.

Więc jak z tym limitem kochane ?

a co bedzie jak SU padnie :?:
a co bedzie jak zachorujesz :?:
a co bedzie jak padnie ci laptop :?: Normalna praca nawet w Biedronce nie hanbi :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
wieczna chcica
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 24 lut 2016, 11:41
Podziękował: 38 razy
Podziękowano mu: 63 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: suodka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
04 maja 2019, 00:56
Po co ta agresja? Skąd wiesz czy kobita nie ma etatu w biedronce i/lub nie jest chora?
Biustwo


Re: Płynność wypłat z SU
04 maja 2019, 01:28
Kiniuś pisze:
Przyjazna pisze:
komin pisze:
Kiniuś pisze:Może następnym razem niektórzy Panowie pomyslą za nim zaczną siać ferment

Panowie to troszke potrolowali na poczatku afery... teraz to od kilkudziesieciu stron powrocil standardowy zestaw pytan w tym temacie... wszystkie od modelek.
My wracamy do przegrywizmu i zazdroszczenia wam kokosow na SU ktora to zazdrosc podobno wypala nas od srodka... czy jakos tak ;)
Ja to olewam i ide posprzatac w ogrodzie bo mi znowu lwy nasraly... :biggrin:


Komin ja Cie nie wiem jak przeprosić za użycie wyrażenia "portal dla przegrywow" bo widzę, że Cię to ubodło bardziej niż niepochlebne określenia w stosunku do kobiet przykładowo e-kurwiszonki :) pragnę zaznaczyć że również się tu udzielam więc kateroria ta sama
Także luz i i'm sorry a tak na marginesie mam mega słabość do przegrywów znacznie większą niż do #gigachad-ow
:heart: :cool3:


Nazywając widzów "przegrywami" troche chujowo swiadczy o transmitującej :D

Nie łapiąc ,żartu który sami nazwani pojęli świadczy o braku dystansu i rozumowania wtrącającej się do tematu
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
04 maja 2019, 02:07
Z tego co słyszałam limit mają zmniejszać stopniowo. :dontknow:
Awatar użytkownika
Sexy_Lejdis
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 339
Rejestracja: 16 kwie 2019, 18:54
Podziękował: 160 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
04 maja 2019, 02:41
Elizka po prostu Wam sugeruje abyście wyciągnęły jakąś lekcję z poprzedniego miesiąca dając argumenty że SU nie będzie trwało wiecznie lub nie będziecie miały wzięcia do końca świata. Też się pod tym podpisuję, transmisje powinny być Waszym planem C lub D a nie pierwszym wyborem. Nie mniej jednak to Wasze życie a na płynność z tego portalu ZAWSZE móżcie liczyć i opierać Wasz budżet wokół tej platformy.
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 109
Rejestracja: 17 lip 2016, 19:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
04 maja 2019, 07:47
ELIZABETH2 pisze:Kochane co z limitem ? 10 000 żet > czy go zmniejszą ? i kiedy ktoś z was pytał w tej sprawie ?


Sexy_Lejdis pisze:Z tego co słyszałam limit mają zmniejszać stopniowo.

Te info rozumiem od SU.

Komunikat od SU zawsze będzie lakoniczny na ale na tyle miękki żeby Was uspokoić, tak samo jak z bankiem, jak już wiedzieli że kontrola jest standardowa i że ją przejdą, bo mimo iż kombinują by nie płacić podatków robią to legalnie to napisali o tym w komunikacie.

Co do wypłat to cofnięcie się kilka - kilkanaście stron i będziecie miały odpowiedź, ale w skrócie Wam napiszę co myślę (nieskromnie przyznam że wydaje mi się że tak będzie, bo to są najbardziej logiczne kroki jakie można zrobić i jakie by były doradzane każdej firmie w ich położeniu (z dużą liczbą klientów, bez mocnej konkurencji na rynku, z nadszarpniętym zaufaniem )

Na tyle na ile miałem styczność z ekonomią i spółkami zagranicznymi w rajach podatkowych, SU to nowa spółka, nawet jak właściciel ten sam to dla banków, i instytucji podatkowych itp, to jest nowy podmiot bez historii i dlatego są te limity, wprowadzono je po to aby:

1. Zapobiec częstym wypłatom i drenażowi konta (teraz 99% wypłacało by każde 100 złoych) co by powodowało że na koniec bardzo mało zostało by środków na kontach obrotowych spółki.
2. Oddalenie kolejnych kontroli (takie częste wypłaty będą podejrzane, co dzień klika tysięcy wpływu i zaraz wypłaty (zakup 1000 żet przez oglądającego często = jego wydaniu ) może budzić podejrzenia o pranie pieniędzy, tym bardziej że to są pieniądze za wirtualne usługi które ciężko zweryfikować czy się odbyły.
3. Budowanie wiarygodności spółki, limit 1000 powoduje że zawsze sporo środków jest na koncie, jak dziewczyny wypłacają po 1000 to inne mają po 500-800 które są liczone do wyniku finansowego spółki, jak te co mają 500 nazbierają do wypłaty, to te które wypłaciły mają teraz ok 500 i w ten sposób kasa jest na koncie.
4. Brak konkurencji, możesz tu wypłacić 1000 albo robić małe przelewy na zbiorniku, tylko że przeliczając w czasie kiedy tu zbierasz na 1000 na zbiorniku masz np 6 wypłat po 100, czyli w plecy i tak jesteś. To powoduje że zostajesz na SU i nadajesz więcej żeby szybciej zarobić (to działa głównie na nowe, albo nadające sporadycznie).SU opiera się na stałych nadających, a tych SU wie że limit 1000 nie będzie ograniczał.

Czemu 1000? Tu już wchodzi trochę marketingu wygląda na to że 500 było by zbyt łatwo osiągalne, po drugie to jak dziewczyna nadaje i dobija do 1000, to nie wypłaca i nie zamyka konta (może zrobią tak jednostki) ale nadaje dalej. Zrobi zlecenie, a się okazuje że zarobiła kolejne 50 czy 100 złotych, szkoda je tracić to dalej dobija do 1000. Mało która będzie się bawiła w czarny rynek.

Limity wg mnie zniosą ale nie do poziomu 100 złotych, myślę że do końca wakacji na pewno będzie ten 1000, potem może będą zmniejszać, obstawiał bym raczej równowartość 100-110 dolarów.(te 10 różnice kursowe itp) żeby nie zmieniać limitu w zależności od kursu dolara a utrzymać wypłaty na minimalnym poziomie 100 dolarów.
Jak zawsze to tylko teoria ;)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Płynność wypłat z SU
04 maja 2019, 10:31
Kiniuś pisze:Nazywając widzów "przegrywami" troche chujowo swiadczy o transmitującej


Chce wam przypomnieć że to właśnie dzięki tym przegrywom tutaj zarabiacie.
Wiec może tak trochę więcej szacunku po obu stronach :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Płynność wypłat z SU
04 maja 2019, 14:56
HardRockCaffe666 pisze:Chce wam przypomnieć że to właśnie dzięki tym przegrywom tutaj zarabiacie.Wiec może tak trochę więcej szacunku po obu stronach



Buahahahahahahahahahahaha... buahahahahahahahahahahaha... buahahahahahahahahahahaha... itd.

Kuźźźwa! Brzuch mnie ze śmiechu rozbolał, zważywszy kto :taunt.: wystosował ten apel o wzajemny szacunek. :laughingnew:
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
04 maja 2019, 18:02
pussycat,
To że powiedziałem o paniach kilka gorzkich słów prawdy to nie oznacza że nie mam do nich szacunku.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Płynność wypłat z SU
04 maja 2019, 18:30
HardRockCaffe666 pisze:To że powiedziałem o paniach kilka gorzkich słów prawdy to nie oznacza że nie mam do nich szacunku.


Prawdy? Chyba gówno-prawdy! Jeśli piszesz, że coś mnie w dupę swędzi i pierdolę albo szczekam, to ja mam głęboko w nosie taki szacunek. A już twój apel o wzajemne poszanowanie, zakrawa na kpiny.
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
04 maja 2019, 18:40
pussycat,
Skończyłaś już ?
Czy jeszcze potrzebujesz trochę czasu żeby ochłonąć :laugh3:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Płynność wypłat z SU
04 maja 2019, 18:50
HardRockCaffe666 pisze:Skończyłaś już ?


Jak skończę, to się na pewno o tym dowiesz.

HardRockCaffe666 pisze:Czy jeszcze potrzebujesz trochę czasu żeby ochłonąć


Ochłonąć? Po czym? Dla mnie, to zaledwie rozgrzewka. :girl_crazy:
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
04 maja 2019, 20:16
ZmysłowaOna23 pisze:Nazywajac erotyczne modelki dziwkami tez trochę slabo świadczy. Zab za zab oko za oko.

A jestes dorosla czy bawimy sie w piaskownicy? Ja juz serio niebyt mam ochote bo temat semantyki zostal juz przerobiony na forum sto razy. I serio, mi naprawde nie przeszkadza ze na jakims forum ktos nas nazywa kurwiarzami, przegrywami... whatever, bawi mnie to bo mam swiadomosc tego kim jestem w rzeczywistosci. Ty scierasz sie ZmysłowaOna23 z zupelnie innym problemem... Ty, dla prawdopodobnie wlasnego komfortu usilujesz sie nazywac "modelka", faceci odwiedzajcy Cie na SU tez moga byc mili i rowniez nazywac Cie modelka, tylko zrozum, ze semantyka jest malo istotna, wazne kim jestes w rzeczywistosci. Zeby Ci jeszcze bardziej rozjasnic... mamy hostessy w agencji towarzyskiej i mamy tez kurwy w burdelu... Teraz przemyśl. Oczywiscie masz prawo zaklinac rzeczywistosc. Jesli Ci to pomaga to dla mnie ok.

pussycat, masz kobito zdrowie :D juz wielu tutaj probowalo przekonywac Harda, ba! nawet uzywac pozornie niezbijalnych argumentow... wszyscy "polegli" ;) ale walcz!, walcz dzielnie, jesli cokolwiek wygrasz to przebijam Rudera o pol litra ;)
Btw. przyznam ze ten jego apel nie glupi...niestety niewlasciwe usta go wypowiedzialy.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Płynność wypłat z SU
04 maja 2019, 20:29
HardRockCaffe666 pisze:To że powiedziałem o paniach kilka gorzkich słów prawdy to nie oznacza że nie mam do nich szacunku.


prawda i szacunek wg Harda

"Powiedziałaś dzisiaj na trans że mam bana bo nazwałem cię zezowata kurwą.. czy się myliłem no chyba nie .Czyż byś zeza nie miała i nie była kurwą.To w czym problem .Inni to magą ci ubliżać bo co ba maja żetonki.Ty dobrze wiesz że ja mam kasę 20 każdego miesiąca i to nie tak dużo jak reszta tych jebanych idiotów."

ps, off top się robi z tematu, jak zawsze zresztą jak Hard się wtrąci, bo musi nawiązać do Pauli.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Płynność wypłat z SU
04 maja 2019, 20:30
Każdy temat na forum tyczy się Pauli...oczywiście wg Harda :D
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
04 maja 2019, 20:44
komin pisze:pussycat, masz kobito zdrowie juz wielu tutaj probowalo przekonywac Harda, ba! nawet uzywac pozornie niezbijalnych argumentow... wszyscy "polegli" ale walcz!, walcz dzielnie, jesli cokolwiek wygrasz to przebijam Rudera o pol litra


;)

Dzięki Ci dobry człowieku i jeśliś tak łaskaw, to schyl się proszę i postaw tam w "barku":

**Pokaż Spoiler**
Obrazek
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
05 maja 2019, 04:29
A co wy macie do tej Pauli spoko kobietka chyba wydaje mi się.
Awatar użytkownika
ELIZABETH2
SU-holik
SU-holik
Posty: 122
Rejestracja: 11 sty 2018, 21:44
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 38 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: annpearl
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ELIZABET


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości