Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Płynność wypłat z SU
01 maja 2019, 11:41


Wow no proszę jakie chwalipięty..... Kto ile za co potem się dziwicie że wszystkie chłopy nadają na was. Ja nie zarabiamy czasem więcej niż 2-3 tys miesięcznie iiii co nieudacznik ? Może poza SU mam co innego do roboty niż przez 8-10h dziennie świecić cycami i wkładać wibro .
Awatar użytkownika
Góralczyka
SU-holik
SU-holik
Posty: 55
Rejestracja: 30 kwie 2019, 11:24
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 16 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
01 maja 2019, 11:56


kasia85 pisze:Oczywiście. Ja najpierw wybierałam przez rok do skarpety, a potem kupiłam samochód. I są dziewczyny, które tysiaka mają w jedną noc. Nawet więcej niż tysiaka.Takie są realia na SU, więc jak tylko są jakieś awarie panelu, to każda od razu wpada w panikę, że eldorado się kończy.



Zrealizowali którejś przelewy? Mój z 24.04 cały czas wisi, a wczoraj zleciłam 12k żetonów i też wisi...



Sexy_Lejdis pisze:Kasiu jaki kupiłaś samochód przed ten rok odkładania? Mój też wisi od wczoraj wysłany dopiero jutro dojdzie :lol:



:facepalm:
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
01 maja 2019, 12:00


komin pisze:Tak sobie czytam... i wychodzi mi ze srednia miesieczna zarobkow z SU to tak pomiedzy 10 a 30 tys zlotych... Teraz sie zastanawiam skad wziely sie panny ktorym juz na poczatku afery grozilo wrecz wyrzucenie na bruk z wynajmowanego mieszkania? Przeciez nawet ludzie zarabiajacy jakies marne 3-4 tysie potrafia miec oszczednosci, a tutaj grubo wieksza kasa i widmo smierci glodowej po kilku dniach bez wyplaty...
Juz pomijam ze zarabiajac powyzej dychy dziwnym jest wynajmowanie mieszkania zamiast kupienia wlasnego... a przy 30 tysiacach to w zasadzie po roku pracy mozna cos kupic za gotowke.

Też tego nie rozumiem ;) ale dzięki takim osobom zrobiłam pare dobrych interesów :dance3:
kamchm9578


Re: Płynność wypłat z SU
01 maja 2019, 12:11


:facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Pieniądze lubią ciszę.
A podawanie swoich zarobków i chwalenie się tym ,to jak podawanie siebie na tacy.
Nigdy nie wiesz kto to czyta.
Awatar użytkownika
Dominatrix
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 203
Rejestracja: 15 lut 2017, 19:07
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 148 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Hard Deep
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Domina_Laura


Re: Płynność wypłat z SU
01 maja 2019, 12:12


Pani Kasia się podaję na tacy :lol:
Awatar użytkownika
Sexy_Lejdis
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 339
Rejestracja: 16 kwie 2019, 18:54
Podziękował: 160 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
01 maja 2019, 12:15


Dokładnie nie wiem po co chwali się tym tutaj i co jej to daje chyba chve zeby pozbyc sie tych pieniedzy z tej skarpety :D IP tutaj twoje kasia jest...
Multikonto BlackBitch30 !!!!!!!
Awatar użytkownika
Adela->BlackBitch30
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 270
Rejestracja: 26 kwie 2019, 10:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 25 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
01 maja 2019, 12:16


Niestety nie tylko ona :facepalm:
Awatar użytkownika
Dominatrix
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 203
Rejestracja: 15 lut 2017, 19:07
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 148 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Hard Deep
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Domina_Laura


Re: Płynność wypłat z SU
01 maja 2019, 12:23


Jeszcze raz powtórzę.. :dance3: krowa, która dużo muczy MAŁO mleka daje :dance3:

Tak samo piedolenie, że te laski z Topki mają najwięcej a te ze środka czy dołu ledwo tysiaka w miesiąc. :laughingnew: fakt, może te z 3 widzami tak.
Prawda jest taka,że KAŻDA dziewczyna ma inne privy, innych widzów. Niekiedy jest kogoś ulubienica i na priv może dostawać miliony żetonow. Przecież często ktoś bierze priv za 300 a dołoży 5x tyle.
Teorie, spiski i wyssane z palca GRUBEEEE TYSIĄCE WISZACE NA SU niektórych z was to po prostu pozywka widzę :P tylko zastanawiam się co wam daje to pierdolenie?
Rozjaśni mi ktoś?

Swoją drogą UDANEJ MAJOWECZKI I OGROMU ŻETONKÓW :dance4: :dance4: buźka
modlicha
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 298
Rejestracja: 06 lis 2016, 19:29
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
01 maja 2019, 12:36


Te zarobione tysiące to lepiej na edukacje wydać lub coś własnego założyć, skład itp. Za lat 5 czy 10 te wszystkie młode piękne które nie maja niszowych transmisji tylko idą w mainstream zostaną zastąpione przez inne, a bez doświadczenia czy własnej działalności mając 35 lat trudno będzie dobrze płatne zajęcie znaleźć , a z oszczędzonych nawet 400000 ciężko do końca życia nie pracować , facet ogarnięty tez będzie wolał kobietę co umie na siebie zarobić niż nic nie robiąca i nie umiejąca.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Płynność wypłat z SU
01 maja 2019, 12:40


Dla większości dziewczyn facet na SU=Janusz/frajer/głupek/bankomat. Może i nie każdy jest matematycznym orłem ale większość chyba potrafi dodawać do siebie liczby i zastosować przelicznik 10 żetonów=1 złoty(PLN). Jeśli któraś ma priv 1000 za 10 minut i ktoś go kliknie to zarabia 100 złotych w 10 minut. Do tego dochodzą napiwki na ogólnej trans widoczne dla wszystkich. Patrząc na czas spędzony na privach można łatwo wyliczyć ile kto zarabia. Enigmy nie rozszyfrowałem, Wasze zarobki nie są tajemnicą.

Pamiętajcie, że są też minusy bycia na kamerkach internetowych. Dużo osób nagrywa Wasze transmisje i często wrzucają do internetu. Wasz wizerunek jest często wykorzystywany bez Waszej wiedzy i taka też jest cena tych dużych pieniędzy. Możecie być rozpoznane, prześladowane lub "traktowane inaczej"( zarówno w pozytywnym jak i negatywnym znaczeniu) zarówno przez osoby bliskie jak i obce.

Mam świadomość że napisałem oczywiste rzeczy ale czytając wiele(naprawdę wiele) postów w tym temacie to mam wrażenie, że jednak nie dla każdego jest to zrozumiałe i nie każdy ma taką świadomość
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 109
Rejestracja: 17 lip 2016, 19:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
01 maja 2019, 13:08


tomoxx pisze:Te zarobione tysiące to lepiej na edukacje wydać lub coś własnego założyć, skład itp. Za lat 5 czy 10 te wszystkie młode piękne które nie maja niszowych transmisji tylko idą w mainstream zostaną zastąpione przez inne, a bez doświadczenia czy własnej działalności mając 35 lat trudno będzie dobrze płatne zajęcie znaleźć , a z oszczędzonych nawet 400000 ciężko do końca życia nie pracować , facet ogarnięty tez będzie wolał kobietę co umie na siebie zarobić niż nic nie robiąca i nie umiejąca.

Ja nie wiem skąd ty takie teorie bierzesz, przecież wiekszosc kobiet tutaj ma mężów i facetów na stałe, ktorzy tez pracuja a takie kobiety yez prowadza normalne zycie piora gotuja itp, to ze wola tutaj pracowac 8 dni za pare tyś, niz 20 dni za 2000zl netto, to chyba normalne...

Po drugie, kto żyje z odłożonych pieniędzy, nie robiąc nic i nie zarabiając innych na SU majac nawet 40 lat mozna zarobic wiecej niz w normal nej polskiej pracy
Multikonto BlackBitch30 !!!!!!!
Awatar użytkownika
Adela->BlackBitch30
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 270
Rejestracja: 26 kwie 2019, 10:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 25 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
01 maja 2019, 13:12


Typer,
Tu masz rację popularna w sieci i "gwiazda" wśród kamerek nie może się za bardzo pokazywać medialnie ponieważ to się kończy szybkim upadkiem rozwijającej kariery.... Nawet firmy modelingowe zamykają drzwi jak znajdują ślad w sieci to jest FAKT nie gdybanie.

Pracując lub już dawno nie pracując na kam chcąc czy nie chcąc już zawsze się pozostanie w tym świecie, co mocno utrudnia realny świat...
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
01 maja 2019, 13:29


Kasia, nie potrzebnie o tym piszesz tutaj zaraz Cie zjedzą... Tutaj zawiść przekracza wszelkie granice normy...
Awatar użytkownika
blackk
SU-holik
SU-holik
Posty: 77
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:08
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 28 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
01 maja 2019, 13:41


blackk pisze:Kasia, nie potrzebnie o tym piszesz tutaj zaraz Cie zjedzą... Tutaj zawiść przekracza wszelkie granice normy...

Zawiść??? jakoś nie zauważyłem...
kasia85 pisze:Większość lasek tak ma. Żyją z partnerami i nadają na SU. To normalne.

Rozne sa definicje normalnosci, ale ok.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Płynność wypłat z SU
01 maja 2019, 14:22


Dziewczyny ja wiem, że to czasem trudne, ale może warto czasem powstrzymać emocje i ruszyć głową? W jednym wątku wypisujecie, że zarabiacie tysiąc złotych dziennie, nie płacicie podatku i kupujecie sobie samochody. Ruszcie głową - to forum jest ogólnodostępne, widoczne dla każdego, bez konieczności logowania się. Nie chcę nikogo straszyć Urzędami Skarbowymi, kto chce niech sobie igra z losem. Jak dla mnie możecie od razu stanąć pod US właściwym dla Was ze względu na adres zamieszkania z transparentem "Zarabiam 30 tysięcy i nie płacę podatku". Weźcie jednak pod uwagę, że jeżeli pis wygra kolejne wybory (a pewnie wygra) to będzie potrzebował duuuużo pieniędzy na realizację swoich obietnic (obecnych i przyszłych). Za vatowców się zabrali, może lepiej im nie mówić, że zabrania się za nas byłoby lepszym pomysłem.
Biustwo


Re: Płynność wypłat z SU
01 maja 2019, 16:50


offtop o związkach został przeniesiony tutajhttps://showsu.org/viewtopic.php?f=74&t=5885&p=109902#p109902
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 109
Rejestracja: 17 lip 2016, 19:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
01 maja 2019, 17:02


Jeżeli ktoś zataił dochody przed fiskusem i ich nie zgłosił do opodatkowania musi się liczyć z tym, że urząd skarbowy może go w każdej chwili skontrolować i jeżeli takie dochody zostaną ujawnione spotkają takiego podatnika poważne konsekwencje podatkowe. Generalną zasadą jest, że wszelkie nieujawnione dochody, które nie zostały zgłoszone do opodatkowania podlegają 75% stawce PIT.

Każda osoba, która kupiła wartościowe rzeczy np. mieszkanie, luksusowy samochód etc. powinna mieć świadomość, że może zostać w każdej chwili skontrolowana przez organ podatkowy. I jeżeli nie będzie miała pokrycia dochodów w zgłoszonych rocznych deklaracjach podatkowych będzie musiała wyjaśnić każdy taki wydatek. Organ w takich sytuacjach wszczyna kontrolę z tytułu nieujawnionych źródeł przychodów.


Właśnie przez takie osobniki jak wy które oszukują system podatkowy powinna spotkać kara. Osoby które znalazły sobie łatwy sposob do dojenia januszy. Miejmy nadzieje za każda z was zostanie pociągnięta do odpowiedzialności karnej. Za to teraz sie napije
Sasiedzi


Re: Płynność wypłat z SU
01 maja 2019, 17:09


Sasiedzi pisze:Jeżeli ktoś zataił dochody przed fiskusem i ich nie zgłosił do opodatkowania musi się liczyć z tym, że urząd skarbowy może go w każdej chwili skontrolować i jeżeli takie dochody zostaną ujawnione spotkają takiego podatnika poważne konsekwencje podatkowe. Generalną zasadą jest, że wszelkie nieujawnione dochody, które nie zostały zgłoszone do opodatkowania podlegają 75% stawce PIT.

Każda osoba, która kupiła wartościowe rzeczy np. mieszkanie, luksusowy samochód etc. powinna mieć świadomość, że może zostać w każdej chwili skontrolowana przez organ podatkowy. I jeżeli nie będzie miała pokrycia dochodów w zgłoszonych rocznych deklaracjach podatkowych będzie musiała wyjaśnić każdy taki wydatek. Organ w takich sytuacjach wszczyna kontrolę z tytułu nieujawnionych źródeł przychodów.


Właśnie przez takie osobniki jak wy które oszukują system podatkowy powinna spotkać kara. Osoby które znalazły sobie łatwy sposob do dojenia januszy. Miejmy nadzieje za każda z was zostanie pociągnięta do odpowiedzialności karnej. Za to teraz sie napije


dobrze, że skopiowałeś to z netu bo jakbyś napisał to swoimi słowami to nikt by cię nie zrozumiał :D
LEON LXIX


Re: Płynność wypłat z SU
01 maja 2019, 17:42


Sasiedzi pisze:Jeżeli ktoś zataił dochody przed fiskusem i ich nie zgłosił do opodatkowania musi się liczyć z tym, że urząd skarbowy może go w każdej chwili skontrolować i jeżeli takie dochody zostaną ujawnione spotkają takiego podatnika poważne konsekwencje podatkowe. Generalną zasadą jest, że wszelkie nieujawnione dochody, które nie zostały zgłoszone do opodatkowania podlegają 75% stawce PIT.

Każda osoba, która kupiła wartościowe rzeczy np. mieszkanie, luksusowy samochód etc. powinna mieć świadomość, że może zostać w każdej chwili skontrolowana przez organ podatkowy. I jeżeli nie będzie miała pokrycia dochodów w zgłoszonych rocznych deklaracjach podatkowych będzie musiała wyjaśnić każdy taki wydatek. Organ w takich sytuacjach wszczyna kontrolę z tytułu nieujawnionych źródeł przychodów.


Właśnie przez takie osobniki jak wy które oszukują system podatkowy powinna spotkać kara. Osoby które znalazły sobie łatwy sposob do dojenia januszy. Miejmy nadzieje za każda z was zostanie pociągnięta do odpowiedzialności karnej. Za to teraz sie napije


Ja pierdole :lol2: rozumiem że sobie nadziei narobiłeś względem Pauli a teraz wielce urażony, ale jedyną osobą którą wykazała sie w tej sytuacji ćwierć inteligencją to ty, Paula czy ja czy wiele innych dziewczyn te podatki, które tak Cie bolą, płacą. Te luksusowe samochody, domy, wakacje za miliony monet ktoś musiał skredytować, a bez ładnego pitu bym nic nie dostała. :girl_haha:
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 450
Rejestracja: 27 paź 2015, 19:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


Re: Płynność wypłat z SU
01 maja 2019, 17:52


przypominam o czacie https://showsu.org/chat.php w zakładce "Kobiety" czeka na Was specjalnie wydzielony pokój do którego dostęp mają tylko kobitki ;) możecie tam plotkować, gadać o ciuchach, obgadywać facetów i żaden troll nie będzie Wam przeszkadzał ;)
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 109
Rejestracja: 17 lip 2016, 19:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 95 gości