Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Płynność wypłat z SU
01 maja 2019, 00:54


elizabef dostalas kase ? oczekujące ?

dlaczego ten temat śmieszy wszystkich aż tak !

no bo dlaczego kurwa nie? Zrobiłyście sobie tu pseudoczat lol paszteczat ;)

Ale co Kurwa? no chyba zostaniecie tu na chwilę?

pare rozkmin mam odnośnie ostatnich chwil :

1. Rozumiem, że z natury to my faceci mamy być dojeni na kasę, a wy ruchane w dupę, buzie i gdzie popadnie. Trochę to jednak nie było takie oczywiste wtedy, ale Wy drogie panie wyjaśniłyście. Liczy się tu tylko hajs i przelewy. Showup to nie plac zabaw (anymore)

2. Wołanie teraz tych, którzy w trakcie wysrywania sie na was, przez waszego pracodawce, obstawiali że jest duża szansa na klasyczną wyjebunie (#msn) też troche słabe. Bo to, że teraz tego nie zrobili, nie znaczy że nie testowali was ile mozecie pociagnać za free, i nie zrobią wam tego jutro.

3. No i tradycyjnie merry christmas bo majówka

4. Czekamy na fotki z dominikany chloł (xd)
Pozdrawiam Hard!
Awatar użytkownika
wiktorlewatywakrkLGBT+-x/
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 310
Rejestracja: 11 lis 2016, 16:45
Podziękował: 54 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Haseki__
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
01 maja 2019, 00:59


Malamala000 pisze:Dziewczyny w jakim czasie udaje się wam zarobić te 10.000 do wypłaty


no ja w 3 dni zrobiłam :) w sumie brakuje mi jeszcze 1000 żet do wypłaty :) ale to zależy jak mi się chce.
raz mi zejdzie długo czasu zanim zrobię .
Jak już włączyli wypłaty to zauważyłam że więcej priv idzie ale nie wiem może to tylko moje takie odczucie .hah
Awatar użytkownika
ELIZABETH2
SU-holik
SU-holik
Posty: 122
Rejestracja: 11 sty 2018, 21:44
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 38 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: annpearl
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ELIZABET


Re: Płynność wypłat z SU
01 maja 2019, 01:09


Malamala000 pisze:Dziewczyny w jakim czasie udaje się wam zarobić te 10.000 do wypłaty


Mi zajmuje to 3 dni (takiego słabego przykładania się) xd :mrgreen:
Awatar użytkownika
Sexy_Lejdis
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 339
Rejestracja: 16 kwie 2019, 18:54
Podziękował: 160 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
01 maja 2019, 01:12


A ja dziś zaczęłam się stresować co chwilę ktoś pisze że zlecili a u mnie nic nie ruszyło wszystko oczekuje
Awatar użytkownika
Agnieszka_88
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 27
Rejestracja: 21 kwie 2019, 07:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
01 maja 2019, 01:54


Agnieszka_88 pisze:A ja dziś zaczęłam się stresować co chwilę ktoś pisze że zlecili a u mnie nic nie ruszyło wszystko oczekuje


U mnie tak samo oczekuje nic sie nie martw dostaniemy tylko myślę że wyślą po majówce na 2.05 chyba nie ma co czekać aczkolwiek zobaczmy może 2 puszczą
Awatar użytkownika
ELIZABETH2
SU-holik
SU-holik
Posty: 122
Rejestracja: 11 sty 2018, 21:44
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 38 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: annpearl
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ELIZABET


Re: Płynność wypłat z SU
01 maja 2019, 02:24


Kochane, u mnie puścili przelew zlecony 30 kwietnia od razu wczoraj a tamten z 25 kwietnia też wisi jeszcze :) Nie jesteście same. Czekamy. :hi:
Awatar użytkownika
Sexy_Lejdis
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 339
Rejestracja: 16 kwie 2019, 18:54
Podziękował: 160 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
01 maja 2019, 02:36


Agnieszka_88 pisze:A ja dziś zaczęłam się stresować co chwilę ktoś pisze że zlecili a u mnie nic nie ruszyło wszystko oczekuje

Taka wiadomosc powinna ciebie uspokoić właśnie, to dobry znak bo też dostaniesz :P
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 651
Rejestracja: 16 maja 2016, 22:22
Podziękował: 258 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
01 maja 2019, 06:05


Victoria_Secret pisze:Tak o tej samej godzinie 13 :51 , na konto trafią 2.05


Edit:
zapomniałam dodać , że to nowy przelew a nie zaległy

Wczoraj zlecili mi z 25.04 o 13.51 ale pieniędzy na koncie nie ma, przypuszczam że za późno wysłali i bank nie zaksięgował, wypada że jutro czyli 2go powinny się pojawić na koncie.
Awatar użytkownika
hydra
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 40
Rejestracja: 27 kwie 2019, 11:55
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ja
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
01 maja 2019, 06:17


Malamala000 pisze:Dziewczyny w jakim czasie udaje się wam zarobić te 10.000 do wypłaty

Jeżeli chodzi o mnie 10kż i więcej nawet w jeden dzień czyt. 4-6h, ale ogólnie nie schodze z kamer jeżeli nie zarobię 5kż ;) nie jestem z tych które siedzą przed kamerą jak posong i nic nie robią ;) trzeba chłopaków zachęcić :kiss:
Spokojnej majóweczki :kiss:
kamchm9578


Re: Płynność wypłat z SU
01 maja 2019, 07:01


kamchm9578 pisze:posong

chodzi o to?
Obrazek

czy o to ?
Obrazek

nieważne obie piosenki były zajebiste ;)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Płynność wypłat z SU
01 maja 2019, 07:08


Ted Bundy pisze:elizabef dostalas kase ? oczekujące ?

dlaczego ten temat śmieszy wszystkich aż tak !

no bo dlaczego kurwa nie? Zrobiłyście sobie tu pseudoczat lol paszteczat ;)

Ale co Kurwa? no chyba zostaniecie tu na chwilę?

pare rozkmin mam odnośnie ostatnich chwil :

1. Rozumiem, że z natury to my faceci mamy być dojeni na kasę, a wy ruchane w dupę, buzie i gdzie popadnie. Trochę to jednak nie było takie oczywiste wtedy, ale Wy drogie panie wyjaśniłyście. Liczy się tu tylko hajs i przelewy. Showup to nie plac zabaw (anymore)

2. Wołanie teraz tych, którzy w trakcie wysrywania sie na was, przez waszego pracodawce, obstawiali że jest duża szansa na klasyczną wyjebunie (#msn) też troche słabe. Bo to, że teraz tego nie zrobili, nie znaczy że nie testowali was ile mozecie pociagnać za free, i nie zrobią wam tego jutro.

3. No i tradycyjnie merry christmas bo majówka

4. Czekamy na fotki z dominikany chloł (xd)


Będą!
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 450
Rejestracja: 27 paź 2015, 19:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


Re: Płynność wypłat z SU
01 maja 2019, 08:10


kamchm9578 pisze:posong


It's time for Poo Song!

Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Płynność wypłat z SU
01 maja 2019, 09:38


Ja 10k robię w jeden dzień ok 5-6h, jeśli mi się nie chce to dziele to na dwa dni, zależy też czy mam czas. Mi również wczoraj zrealizowali 1k o 13.51, a z 25.04 nadal nic...szkoda :cry:
Awatar użytkownika
coca-cola69
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 10 kwie 2019, 22:30
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Każda
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
01 maja 2019, 10:02


Tak sobie czytam... i wychodzi mi ze srednia miesieczna zarobkow z SU to tak pomiedzy 10 a 30 tys zlotych... Teraz sie zastanawiam skad wziely sie panny ktorym juz na poczatku afery grozilo wrecz wyrzucenie na bruk z wynajmowanego mieszkania? Przeciez nawet ludzie zarabiajacy jakies marne 3-4 tysie potrafia miec oszczednosci, a tutaj grubo wieksza kasa i widmo smierci glodowej po kilku dniach bez wyplaty...
Juz pomijam ze zarabiajac powyzej dychy dziwnym jest wynajmowanie mieszkania zamiast kupienia wlasnego... a przy 30 tysiacach to w zasadzie po roku pracy mozna cos kupic za gotowke.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Płynność wypłat z SU
01 maja 2019, 10:17


komin pisze:Tak sobie czytam...



Pewnie z chęci ukrycia przychodów panny decydują się na wynajem - jak kupujesz za gotówkę dajmy na to mieszkanie to informacja pójdzie z pewnością do urzędu skarbowego. Jeśli kupisz na kredyt to musisz mieć podstawę aby wykazać regularny dochód i koło się zamyka. Co do braku oszczędności to....kobiety mają wiele potrzeb i potrafią przewalić każdą fortunę.
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
01 maja 2019, 10:31


Wystarczy komin tutaj dac przykład Pauli pasożyta nad pasożytami. Co po dostaniu kilkuset tysięcy złotych przewaliła na głupie paznokcie fryzjerów i jedzenia w restauracji. Bo gotować to ona nawet nie potrafi z tego pasytniczego trybu zycia. Zakładam ze 90 procent tutaj kobiet takie same są jak ona. Zyc ponad stan a późnej wypierdalac suchy chleb z woda.
Sasiedzi


Re: Płynność wypłat z SU
01 maja 2019, 10:36


Mi 10k żetonów zajmuje jakieś 2-3 dni siedzenia przed kamerką od 3 do 4 godzin. Czasami jak wpadają stali bywalcy to dla nich mam specjalne promocje w stylu: więcej za mniej, a i tak lepiej na tym wychodzę. Czasami stali bywalcy potrafią wrzucić nawet 3 koła za kilka godzin samej rozmowy - tak, dobrze czytacie - 3 tysiące złotych. Nie jeden raz mnie to zastanawia, że faceci potrafią mi płacić taki gruby hajs za samą rozmowę. Sama im mówię, że za taką kasę mogliby sobie wynająć dziewczynę na parę dni, ale moim bywalcom zależy na czymś innym... To mnie często zaskakuje i daje do myślenia, że nie wszyscy faceci myślą tylko o jednym, a tak naprawdę brakuje im czegoś więcej. Oczywiście są też tacy to potrafią wrzucić 2 tysiące złotych za kilka godzin pokazu, a potem zgłaszają bo są oburzeni, że nie zgadzam się na spotkanie...Z góry mówię, że nie chodzi tutaj o przechwalanie się. Ale pytaliście ile zajmuje zarobione tysiaka więc piszę. SU to prawdziwa żyła złota zarówno dla właściciela, tak samo dla samych modelek. Każdego miesiąca przy lekkich wiatrach jestem w stanie zarobić średnio 8-10 tysięcy złotych bez zbędnego wysiłku. Jak trafi się miesiąc, że mam duży ruch i wpadają do tego stali bywalcy to zlecam wypłatę rzędu 12-13 tysięcy złotych. To bardzo duże pieniądze, o których w normalnym świecie nie mogłabym nawet marzyć. Już nawet nie wspominam, że są dziewczyny z topki, które 12-13 tysięcy wyciągają w kilka dni... Ale taka jest prawda, że SU to prawdziwa żyła złota. Ja pracuję na etacie i zarabiam niecałe 2 tysiące na rękę. Z SU wyciągam 3x tyle w ciągu niecałego miesiąca i nie muszę wychodzić z domu.

Zarobione pieniądze wydaję na rachunki i własne potrzeby, a resztę do skarpety. W ciągu 4 lat odłożyłam dzięki SU ponad 120 tysięcy złotych,a zarobiłam 1,5x tyle. Kupiłam samochód. Ostatecznie w skarpecie na dzień dzisiejszy mam 75 tysięcy złotych. I tak kwota cały czas rośnie.
Awatar użytkownika
kasia85
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 08 kwie 2019, 04:17
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
01 maja 2019, 10:38


Nikt kto nie odprowadza podatku od dochodu nie kupi ci mieszkania czy drogiego samochodu za gotówke, bo takie rzeczy idą do US i odrazu jest kkntrola. Więc lepiej miec pieniądze w gotówce, co do zarobków 1000zł na dzien to nie wierzcie w to, zdazy sie taki dzien ale nie jest tak codzień, przeważnie jest gorzej
Multikonto BlackBitch30 !!!!!!!
Awatar użytkownika
Adela->BlackBitch30
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 270
Rejestracja: 26 kwie 2019, 10:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 25 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
01 maja 2019, 10:43


Oczywiście. Ja najpierw wybierałam przez rok do skarpety, a potem kupiłam samochód. I są dziewczyny, które tysiaka mają w jedną noc. Nawet więcej niż tysiaka.Takie są realia na SU, więc jak tylko są jakieś awarie panelu, to każda od razu wpada w panikę, że eldorado się kończy.



Zrealizowali którejś przelewy? Mój z 24.04 cały czas wisi, a wczoraj zleciłam 12k żetonów i też wisi...
Awatar użytkownika
kasia85
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 08 kwie 2019, 04:17
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
01 maja 2019, 11:37


Kasiu jaki kupiłaś samochód przed ten rok odkładania? Mój też wisi od wczoraj wysłany dopiero jutro dojdzie :lol:
Awatar użytkownika
Sexy_Lejdis
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 339
Rejestracja: 16 kwie 2019, 18:54
Podziękował: 160 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 98 gości