Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 17:01


KaFka zacznij kobieto odróżniać kto jest trollem a kto normalnym człowiekiem, chciałam zalożyć konto i napisać że też nie mam zeby sie dziewczyny nie martwiły, ale chyba lepiej zamknac pape i sie wcale nie odzywac bo zaraz od troli zwyzywają. Masakra dzisiejszy świat jest popaprany.... Wyspłacałam zawsze na jakies fajkowe imie i nazwisko a nie na swoje. Tak trudno to pojąć? Żenada. Dajcie znać laski czy Wam doszły, u mnie na razie cicho a ostatnia sesja była o 17 :beee:
Awatar użytkownika
Niezauważalna
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 32
Rejestracja: 25 kwie 2019, 16:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 17:02


Podsumujmy:

Panel działa ale przelewy wiszą.
Ktoś coś tam dostał ale nie wie z jakiego banku.

Kasy nadal nie ma.
Awatar użytkownika
sexdedektyw
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 25
Rejestracja: 06 kwie 2019, 12:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 17:04


ZmysłowaOna23 pisze:Ja tam wole spac spokojnie. Politycy na pewno ogladaja niejedna na kam i wala konia. To i forum moga czytac.

wlasnie jakies dziwne mam wrazenie ze mi to jakis polityk odpisywal ciagle
Awatar użytkownika
sisis25
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 33
Rejestracja: 25 kwie 2019, 15:47
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 17:07


sisis25 pisze:
ZmysłowaOna23 pisze:Ja tam wole spac spokojnie. Politycy na pewno ogladaja niejedna na kam i wala konia. To i forum moga czytac.

wlasnie jakies dziwne mam wrazenie ze mi to jakis polityk odpisywal ciagle


:laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: tak to ja
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 412
Rejestracja: 08 kwie 2019, 02:57
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 17:09


Malamisia123 pisze:Ja myślę o tym,ze kasy niema na kącie a przelane wczoraj niby o 21.50 a mam credit Agricole więc inny niż wy.Chyba pora do nich napisać bo nerwicy się przez nich nabawić można wrrrr

Nie żebym się czepiał, ale radzę szukać kasy na koncie, bo na kącie to raczej jej nie znajdziesz... ;)
Awatar użytkownika
maxim
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 246
Rejestracja: 13 lis 2015, 19:37
Podziękował: 26 razy
Podziękowano mu: 45 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 17:11


sisis25 pisze:
ZmysłowaOna23 pisze:
sisis25 pisze:
Dominatrix pisze:
komin pisze:
sisis25 pisze:no nic przed US tylko prostytutke trzeba z siebie zrobic i powiedziec ze to byl zadatek badz zaliczka przed spotkaniem z klientem na zywo chcial dobrze obejrzec najpierw przed kamerka taka technologia ( zdjecia odchodza do lamusa oglaszajac sie na jaims innym portalu ze zdjeciem to juz nie modne tylko kamerka ) teraz a pozniej sie spotkac przeciez wielu panow chce sie spotykac ciagle propozycje spotkania sa wiec to chyba nie glupie jak myslicie?

:facepalm:
ekhm...ja mysle ze przede wszystkim powinnas juz przestac myslec :biggrin: ale faktycznie skoro wielu panow chce sie spotkac to moze sie spotkaj? widze Cie :good3: :lol:

Komin popieram cię :facepalm: :facepalm: :facepalm:



ale o co chodzi panowie tak mysla o paniach na tym portalu nei wiedziec czemu ciagle jakies propozycje tylko widze wiec o co chodzi nie mozna pojsc dalej ? a to sa fakty porobic tych pytan screany i bedzie z tego niezly portal slurzacy do ogloszen swojej pussy a nie tam dzialalnosc artystyczna


Choćby dlatego to nie wypali, że SU jasno zabrania podawania kontaktu do siebie. Nie jest żadnym pośrednikiem w spotkaniach wrecz przeciwinie. Lepiej zalozyc dzialanosc jak wiekszosc normalnuch ludzi sie rozliczać przeciez nas nie zbawia te podatki ani nie zbiedniejemy a spokoj swiety


pewnie tez bym placila jakby mozna jakies male ale zaraz ze to dzialalnosc ze trzeba zus a idz w cholera nic bym nie zarobila nawet ja nie mam po 3 tys nawet zeby bylo od czego placic czasem moze 2 tysie uzbieram ale jak sie zawezme ja to traktuje jako dodatek moze 15oo zl miesiecznie to jak mam podatek plus zus to nic mi nie zostanie


Zakladajac ze zarobisz msc 2k to zostałoby Ci po oplaceniu zusu i podatku ok 1500zl. Chyba lepiej tak niz pozniej ci każą oddawac wszystko. Przynajmniej pozniej jal skonczysz z SU bo latka leca bedzie ci latwiej zrozumiec ze wszyscy musza sie tak rozliczac.
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 412
Rejestracja: 08 kwie 2019, 02:57
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 17:17


ZmysłowaOna23 pisze:
sisis25 pisze:
ZmysłowaOna23 pisze:
sisis25 pisze:
Dominatrix pisze:
komin pisze:
sisis25 pisze:no nic przed US tylko prostytutke trzeba z siebie zrobic i powiedziec ze to byl zadatek badz zaliczka przed spotkaniem z klientem na zywo chcial dobrze obejrzec najpierw przed kamerka taka technologia ( zdjecia odchodza do lamusa oglaszajac sie na jaims innym portalu ze zdjeciem to juz nie modne tylko kamerka ) teraz a pozniej sie spotkac przeciez wielu panow chce sie spotykac ciagle propozycje spotkania sa wiec to chyba nie glupie jak myslicie?

:facepalm:
ekhm...ja mysle ze przede wszystkim powinnas juz przestac myslec :biggrin: ale faktycznie skoro wielu panow chce sie spotkac to moze sie spotkaj? widze Cie :good3: :lol:

Komin popieram cię :facepalm: :facepalm: :facepalm:



ale o co chodzi panowie tak mysla o paniach na tym portalu nei wiedziec czemu ciagle jakies propozycje tylko widze wiec o co chodzi nie mozna pojsc dalej ? a to sa fakty porobic tych pytan screany i bedzie z tego niezly portal slurzacy do ogloszen swojej pussy a nie tam dzialalnosc artystyczna


Choćby dlatego to nie wypali, że SU jasno zabrania podawania kontaktu do siebie. Nie jest żadnym pośrednikiem w spotkaniach wrecz przeciwinie. Lepiej zalozyc dzialanosc jak wiekszosc normalnuch ludzi sie rozliczać przeciez nas nie zbawia te podatki ani nie zbiedniejemy a spokoj swiety


pewnie tez bym placila jakby mozna jakies male ale zaraz ze to dzialalnosc ze trzeba zus a idz w cholera nic bym nie zarobila nawet ja nie mam po 3 tys nawet zeby bylo od czego placic czasem moze 2 tysie uzbieram ale jak sie zawezme ja to traktuje jako dodatek moze 15oo zl miesiecznie to jak mam podatek plus zus to nic mi nie zostanie


Zakladajac ze zarobisz msc 2k to zostałoby Ci po oplaceniu zusu i podatku ok 1500zl. Chyba lepiej tak niz pozniej ci każą oddawac wszystko. Przynajmniej pozniej jal skonczysz z SU bo latka leca bedzie ci latwiej zrozumiec ze wszyscy musza sie tak rozliczac.


Powiedzcie co za chore zasady... Zarobisz swoje własne pieniądze i przy zarobkach 2000 1/4 musisz oddać rządowi, a te oblesne święte krowy zarabiają po 60 tysięcy miesięcznie...
Awatar użytkownika
czarnoczarna
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 25 kwie 2019, 10:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 17:19


maxim pisze:
Malamisia123 pisze:Ja myślę o tym,ze kasy niema na kącie a przelane wczoraj niby o 21.50 a mam credit Agricole więc inny niż wy.Chyba pora do nich napisać bo nerwicy się przez nich nabawić można wrrrr

Nie żebym się czepiał, ale radzę szukać kasy na koncie, bo na kącie to raczej jej nie znajdziesz... ;)

A jednak czepiłes się ;) mój słownik nieraz płata figle ale już poprawiam,skoro pana nieskazitelnego tak w oczy kole :*
Awatar użytkownika
Malamisia123
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 12 kwie 2019, 05:42
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 17:20


Niezauważalna pisze:Nie ściemniam. Podałam imie i nazwisko oczywiście ale nie swoje. Dziś wypłacając podałam juz prawdziwe swoje dane. Zacznij czytać ze zrozumieniem... Boże :omg:

Niby skąd mam wiedzieć co autor miał na myśli ????;)


komin pisze:sisis25, Kocham Cie :heart:
KaFka, :bye: :bye:

Ty...machasz do mnie przyjaźnie czy ....?
Jeśli to drugie, to uważaj...wypiłam zaczepną zakupioną z zaoszczędzonych pieniążków;)
Zapomniałam dodać uśmiechów...sorrki :):):):)
Awatar użytkownika
KaFka
SU-holik
SU-holik
Posty: 98
Rejestracja: 28 gru 2017, 15:24
Podziękował: 27 razy
Podziękowano mu: 37 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 17:27


ZmysłowaOna23 pisze:
sisis25 pisze:
ZmysłowaOna23 pisze:
sisis25 pisze:
Dominatrix pisze:
komin pisze:
sisis25 pisze:no nic przed US tylko prostytutke trzeba z siebie zrobic i powiedziec ze to byl zadatek badz zaliczka przed spotkaniem z klientem na zywo chcial dobrze obejrzec najpierw przed kamerka taka technologia ( zdjecia odchodza do lamusa oglaszajac sie na jaims innym portalu ze zdjeciem to juz nie modne tylko kamerka ) teraz a pozniej sie spotkac przeciez wielu panow chce sie spotykac ciagle propozycje spotkania sa wiec to chyba nie glupie jak myslicie?

:facepalm:
ekhm...ja mysle ze przede wszystkim powinnas juz przestac myslec :biggrin: ale faktycznie skoro wielu panow chce sie spotkac to moze sie spotkaj? widze Cie :good3: :lol:

Komin popieram cię :facepalm: :facepalm: :facepalm:



ale o co chodzi panowie tak mysla o paniach na tym portalu nei wiedziec czemu ciagle jakies propozycje tylko widze wiec o co chodzi nie mozna pojsc dalej ? a to sa fakty porobic tych pytan screany i bedzie z tego niezly portal slurzacy do ogloszen swojej pussy a nie tam dzialalnosc artystyczna


Choćby dlatego to nie wypali, że SU jasno zabrania podawania kontaktu do siebie. Nie jest żadnym pośrednikiem w spotkaniach wrecz przeciwinie. Lepiej zalozyc dzialanosc jak wiekszosc normalnuch ludzi sie rozliczać przeciez nas nie zbawia te podatki ani nie zbiedniejemy a spokoj swiety


pewnie tez bym placila jakby mozna jakies male ale zaraz ze to dzialalnosc ze trzeba zus a idz w cholera nic bym nie zarobila nawet ja nie mam po 3 tys nawet zeby bylo od czego placic czasem moze 2 tysie uzbieram ale jak sie zawezme ja to traktuje jako dodatek moze 15oo zl miesiecznie to jak mam podatek plus zus to nic mi nie zostanie


Zakladajac ze zarobisz msc 2k to zostałoby Ci po oplaceniu zusu i podatku ok 1500zl. Chyba lepiej tak niz pozniej ci każą oddawac wszystko. Przynajmniej pozniej jal skonczysz z SU bo latka leca bedzie ci latwiej zrozumiec ze wszyscy musza sie tak rozliczac.

Dla osób które przez ostatnie 10 lat nie prowadziły działalności obowiązuje nowy ,mały zus.Czyli przez pierwsze pół roku około 300 potem przez 2 lata około 600.Dopiero po 2,5 roku jest normalny ZUS.
Awatar użytkownika
Dominatrix
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 203
Rejestracja: 15 lut 2017, 19:07
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 148 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Hard Deep
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Domina_Laura


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 17:27


Heh,pamiętam dyskusję w innym wątku,czym jest "siedzenie" na SU.Generalnie prawie wszystkie panie stwierdziły,że "my nie dziwki tylko modelki" i ja się z tym raczej zgadzam.Teraz jednak wychodzi na to,że ze względów podatkowych,większość z was to by chciała mieć nawet urzędowy "papier" że jest prostytutką :mrgreen:
Awatar użytkownika
SokratesNauczycielPlatona
SU-holik
SU-holik
Posty: 153
Rejestracja: 06 kwie 2019, 09:12
Podziękował: 350 razy
Podziękowano mu: 227 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 17:31


Awatar użytkownika
Dominatrix
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 203
Rejestracja: 15 lut 2017, 19:07
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 148 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Hard Deep
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Domina_Laura


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 17:36


KaFka, jasne ze przyjaznie macham ;) ja generalnie pokojowo do ludzkosci nastawiony jestem, zegnalas sie na kolejne dwa lata, czyli do nastepnej przeprowadzki SU, to se mysle "zachowam sie", pozdrowie jakos uroczysciej bo dwa lata to nie jakies tam zwykle "do jutra".... no sorka, nie wiedzialem ze wrocisz po dwoch minutach ;)
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 17:42


Hahaha...zrzuć na rozmowną już wypitą...;)
A tak serio...nerwy mam napięte podobnie do innych ale wiem,że wyjdzie na NAsze :)
Nie są tu potrzebne kolejne posty o podatkach i złych mężach...nie rozumiem tego...
Może się stać tak,że dziś jeszcze ze dwa posty wypocę...dwa lata to i tak krócej niż się to stanie(sądzę żę za 2 i 3 miesiące hahaha:) :):):)
Trochę Cię kocham kominku,boś fajny i normalny gość :)
Awatar użytkownika
KaFka
SU-holik
SU-holik
Posty: 98
Rejestracja: 28 gru 2017, 15:24
Podziękował: 27 razy
Podziękowano mu: 37 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 17:46


Teraz to sie juz czerwienie :oops: tyle milosci dzis na mnie splywa... ale spoczko, dam rade mam pojemne serducho ;)
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 17:46


Tu juz i tak burdel jest lepszego burdelu w tematach nie ma jak tutaj
Awatar użytkownika
Jumpsuits
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 320
Rejestracja: 07 paź 2017, 11:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 174 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Jumpsuits


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 17:51


Lepsza uroda w portfelu niż najlepsze serduszko....
JA jako kurwa netowa wiem o czym mówię.......tylko żeby mój tego nie przeczytał...hahahaha:):):):):)
Awatar użytkownika
KaFka
SU-holik
SU-holik
Posty: 98
Rejestracja: 28 gru 2017, 15:24
Podziękował: 27 razy
Podziękowano mu: 37 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 17:59


Hejka czytam co tu piszecie i chcialam sie o cos was poradzic ;).
Moja sytuacja wygląda w taki sposób, że na codzień zajmuje się całkowicie czymś innym niż pracą na SU, ale zdarza mi się kilka razy w miesiącu transmitować tak aby sobie dorobić na nowe ubrania, kosmetyki itp., ale też transmituje sobie dla fanu.
Średnio miesięcznie na SU ,,zarabiam" między 300 - 600 zł. Maksymalnie ok. 1000 zł ale tylko wtedy gdy potrzebuje wiecej kasy. I teraz nasuwa mi się pytanie czy z takimi małymi kwotami wgl opłaca się otwierać jakąś działalność itp. ? Proszę o jakąś porade ;) pozdrawiam :heart:
Awatar użytkownika
CiągnijPAŁEE
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 25 kwie 2019, 17:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: nieważne


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 17:59


Czy komuś przyszedł przelew?
Mam w zrealizowanych wczoraj po 21(zleciłam przed całym tym cyrkiem)
Trzy sesje w banku przeszły i nic :/
Wszystko już niby ok a kasy jak było tak nie ma :/
Awatar użytkownika
Idealnyswiatsu1
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 4
Rejestracja: 08 kwie 2019, 09:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 18:18


99% uzytkownikow jest glupsza niz ustawa przewiduje. Sisis to juz w ogole jakas kompletna idiotka. Skad wy sie bierzecie kurwa xDDDDDDDD. poziom glupoty osiagnal juz dawno apogeum tutaj.

moze jakis 2 typow jak komin i tomoxx czy chuj wie kto sie dosyc normalnie wypowiadaja ale wszystkie laski to jakas kurwa kleska intelektualna.


podsumowujac :

ROZLICZAC Z URZEDEM SKARBOWYM SIE TRZEBA WPISZCIE SOBIE W GOOGLE LUB ZADZWONCIE DO JAKIEJKOLWIEK KSIEGOWEJ TO SIE DOWIECIE.


PRZELEWY TRZEBA ZLECAC NA WLASNE IMIE I NAZWISKO WIEC TA KRETYNKA CO NAPISALA

"Pierwszy przelew zlecilam na inne dane a drugi juz na swoje" - rozumiem tepaku,ze wczoraj zlecilas 1 przelew(bo wczoraj odblokowali) i w pare godzin zarobilas 10.000 zet i zlecilas juz drugi? boze jakie tu kurwa gowna przesiaduja to az zal naprawde wstyd by mi sie bylo odzywax zamknijcie lepiej sie na amen i drzyjcie japy z lushem chociaz sam nie wiem co jest bardziej zalosne(chyba jednak forum bo za tamto chociaz wam ktos placi)


Kolejna idiotka -bede za 2lata a pisze post za postem. kurwa idzccie juz nadawac co nie bedziecie mialy czasu pisac tych bzdur. jak mozna sie az tak kompromitowac i ukazywac skrajna glupote na forum W S T Y D.
Awatar użytkownika
su1991su
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 26
Rejestracja: 16 kwie 2019, 21:44
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wpiszidi nick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: giotl


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 86 gości