Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Płynność wypłat z SU
24 kwie 2019, 18:27


komin pisze:
Kropelka pisze: Wdrożcie plan B

Plan B??? :lol: :lol: :lol:
zeby wdrozyc plan B to najpierw trzeba bylo miec plan A... a tutaj widze planowanie opiera sie na wrozkach, przeczuciach, stawianiu tarota itp.
Ale jebac system, szczesliwa modelka nie planuje, szczesliwa modelka nadaje.
Info z pewnego zrodla.
Jutro rusza przelewy.
Pozdrawiam Hard

#wrozeniezsandaua


No to trzeba go stworzyć!
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 450
Rejestracja: 27 paź 2015, 19:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


Re: Płynność wypłat z SU
24 kwie 2019, 18:31


komin pisze:
Kropelka pisze: Wdrożcie plan B

Plan B??? :lol: :lol: :lol:
zeby wdrozyc plan B to najpierw trzeba bylo miec plan A... a tutaj widze planowanie opiera sie na wrozkach, przeczuciach, stawianiu tarota itp.
Ale jebac system, szczesliwa modelka nie planuje, szczesliwa modelka nadaje.
Info z pewnego zrodla.
Jutro rusza przelewy.
Pozdrawiam Hard

#wrozeniezsandaua

Jak ruszą to Ci nawet realnie postawie....
Kawę oczywiście :p
Ale jakoś powatpiewam że ruszą w tym miesiącu
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
24 kwie 2019, 18:33


Zaraz miesiąc się kończy :yes4: Wiele nie zostało.. :lol2:
Awatar użytkownika
Sexy_Lejdis
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 339
Rejestracja: 16 kwie 2019, 18:54
Podziękował: 160 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
24 kwie 2019, 18:38


Sexy_Lejdis pisze:Zaraz miesiąc się kończy :yes4: Wiele nie zostało.. :lol2:

Więc na szale stawiam kawę a niech stracę w starbuks 16zl a niech będzie po wypłacie będzie mnie stać :p :scratch_one-s_head:
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
24 kwie 2019, 18:56


tomoxx pisze:
CiekawskiZbyszek pisze:
tomoxx pisze: Jakby na tym siedział prokurator, FBI, US, CBŚ, ZHP, Klub Ronalda McDonalda czy inne bractwo Kappa, to również konto do wpłat było by zamknięte.


Jakie konto do wpłat? Wpłaty w pierwszej kolejności wchodzą na konto operatora płatności czyli Dotpay, a później są przelewane zgodnie z umową na konto wskazane przez właścicieli SU.


To na które potem trafiają pieniądze od dotpay.


A skąd wiesz, że konto na które powinny trafiać pieniądze od Dotpay nie jest zablokowane?
Awatar użytkownika
CiekawskiZbyszek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 49
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:55
Podziękował: 21 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
24 kwie 2019, 19:30


komin pisze:
Kropelka pisze: Wdrożcie plan B

Plan B??? :lol: :lol: :lol:
zeby wdrozyc plan B to najpierw trzeba bylo miec plan A... a tutaj widze planowanie opiera sie na wrozkach, przeczuciach, stawianiu tarota itp.
Ale jebac system, szczesliwa modelka nie planuje, szczesliwa modelka nadaje.
Info z pewnego zrodla.
Jutro rusza przelewy.
Pozdrawiam Hard

#wrozeniezsandaua


Dziękujemy za info Hard :ok: Jesteś bossem :heart:
Awatar użytkownika
Sexy_Lejdis
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 339
Rejestracja: 16 kwie 2019, 18:54
Podziękował: 160 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
24 kwie 2019, 19:39


nowywidznowy pisze:Czy wy naprawdę wierzycie że odzyskacie te pieniądze. Po 72 h to już tym się zajmuję prokurator i urząd skarbowy więc te co podatku nie odprowadzały mają dni policzone kiedy będą musiały zapłacić kare

Bank ma 4 dni na weryfikacje a jeszcze nie minely wiec skoncz . Jutro bedzie wszystko jasne .
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 412
Rejestracja: 08 kwie 2019, 02:57
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
24 kwie 2019, 19:40


uhh serio ciężko jest się przekopać przez wszystkie posty ;) Macie sporo niespożytkowanej energii i wyżywacie się literacko, to dobrze ale pamiętajcie że są też inne działy w których można sobie popisać.

Bawimy się we wróżenie? OK, też się pobawię. Moim zdaniem nie będzie wypłat przed majówką. Mam też dziwne wrażenie, że gdy bank ich zweryfikuje(zakładajmy optymistyczny scenariusz- będzie to pozytywna weryfikacja) to ten nowy panel się zawiesi od ilości zleceń lub zrobili bubla, który jednak nie działa jak trzeba... ale to tylko moje przeczucie ;)

Warto chyba też zaznaczyć, że gdy zlecicie grubszą wypłatę(podobno niektóre maja gruuuuuube tysiące) to weryfikacja może spotkać również Was. Skąd te pieniążki? Z jakiego Źródła? etc

Nie pozwolili Wam wypłacić pieniędzy wcześniej gdyż/ponieważ tego nie chcieli lub problemy zaczęły się już miesiąc temu. Przypadek? Nie sądzę.


P.S
Starajcie się pisać bardziej merytoryczne posty niż JEDEN WYRAZ, do tego wulgarny ;)
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 109
Rejestracja: 17 lip 2016, 19:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
24 kwie 2019, 19:44


nowywidznowy pisze:Czy wy naprawdę wierzycie że odzyskacie te pieniądze. Po 72 h to już tym się zajmuję prokurator i urząd skarbowy więc te co podatku nie odprowadzały mają dni policzone kiedy będą musiały zapłacić kare


Drogi przyjacielu tak się składa że też się dowiadywalam i to jest jakby nie patrzeć wirtualny nierząd więc jak mam się z tego rozliczyć? Zaraz padnie hasło usługi internetowe lub artystki ale jaka ja kuźwa artystka?
Chce kasę fiskalną i nabijać wibrator w dupie 5minut lub placówka na ostro minut 7...
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
24 kwie 2019, 19:48


Tymi pisze:
Malamala000 pisze:
Tymi pisze:Niektórzy myślą że są nieśmiertelni :sarcastic: Inni natomiast myślą że SU to żyła złota a do tego są nietykalni..
Ja natomiast myślę że jak na specyfikę portalu, to jakimi pieniążkami obracali nie weryfikując nawet przy tym modelek i tak długo pociągnęli bez żadnych kontroli, przypałów itd.

sobie chlopie policz ile kazda mniej wiecej dziennie zarobi i jaka prowizje z tego ma SU to bedziesz wiedzial... kupe kasy na tym zarabiaja a ty widocznie nie masz zielonego pojecia o tym...a snujac swoje bezmyslne teorie wyssane z palca mozesz sobie wiesz gdzie wsadzic... nie wiem po co sie w to wtracasz i snujesz jakies bzdury

o kurwa :laughingnew:

EDIT Typer...
prosimy o bardziej merytoryczne wypowiedzi

dobrze a więc do mocno ograniczonej Pani specjalnie wersja rozszerzona :sarcastic:

Przykładowo mam cukiernie i smażę pączki, koszt produkcji pączka to 1 zł, sprzedaje go za 1,80 zł Zysk na jednym pączku 80 gr, Przykładowo dziennie schodzi ich setki, a nawet tysiące...Dla tej tępiej kobity moja cukiernia to też żyła złota.Bo ona przecież widzi tylko mój 80% zysk.. Co z tego, że muszę opłacić lokal, zakupić produkty, pracowników itd itd...Wszystko to są moje koszta by cukiernia mogła działać.....a jak sanepid wpadnie i przypierdoli mi karę to pewnie ufoludki ją zapłacą, jak otruje ludzi, bo taka jest też możliwość, bo np w jejeczku do pączusia była Salomea to mam realne szanse, że ktoś wytoczy mi porces, w którym jestem na przegranej pozycji. Jedne zasądzone odszkodowanie i mnie nie ma...
Showup przecież jest taką żyła złota, wszystko robią krasnoludki, nie mają swoich problemów a serwery stoją na Marsie no i przypominam..... są nietykalni :sarcastic:
Awatar użytkownika
Tymi
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 327
Rejestracja: 05 lis 2015, 12:14
Lokalizacja: POLSKA
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VS
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
24 kwie 2019, 19:51


Przyjazna pisze:
nowywidznowy pisze:Czy wy naprawdę wierzycie że odzyskacie te pieniądze. Po 72 h to już tym się zajmuję prokurator i urząd skarbowy więc te co podatku nie odprowadzały mają dni policzone kiedy będą musiały zapłacić kare


Drogi przyjacielu tak się składa że też się dowiadywalam i to jest jakby nie patrzeć wirtualny nierząd więc jak mam się z tego rozliczyć? Zaraz padnie hasło usługi internetowe lub artystki ale jaka ja kuźwa artystka?
Chce kasę fiskalną i nabijać wibrator w dupie 5minut lub placówka na ostro minut 7...



Nie rozsmieszaj, to juz jest ogarnietie od dawien dawna i pierdolamento o tym ze to nierzad nie rusza zadnego US. Jest oficjalna intrpretacja w kwestii kamerek erotycznych i kazdy US w Polsce trzyma sie tej wykladni mimo ze nie musza. Nie ma tlumaczenia o nierzadzie itd bo to zaden nierzad tylko inna dzialanosc artystyczna i kazda modelka pokazujaca regularnie cipe ma OBOWOWIAZEK zalozyc dzialanosc gospodarcza. Dziekuej i dobrej nocy...

Ps. Komin widze ze praktycznie kilka postow wstecz zacytowales moje slowa i tym ze jesli SU ma problemy z US to na miejscu modelek nie martwilbym sie przelewami tylko tym co bedie sie dzialo pozniej kontrolach.. i same wyplaty to bedzie maly pikus biorac pod uwage ewentualne konsekwencje. Serio odnosze wrwazenei ze czesc nadajacych uwaza ze stoi ponad prawem i kolokwialnie mowiac na w pizdzie placenie podatkow etc... ,ale juz nei takie rekiny sie przejechaly na US, to tylko kwestia czasu :P
tak mi serduszko podpowiada ze za jakis czas beda nowe dzialy typu- dostalam wezwanie z US co moga mi zrobic ? :cool3: ja pierdole ludzie, serio niby dorosli a nie wiedza ze tylko dwie rzeczy sa pewne na tym swiecie czyli podatki i smierc...
Awatar użytkownika
bomba122
SU-holik
SU-holik
Posty: 92
Rejestracja: 25 maja 2017, 23:59
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Relax_Na_Su


Re: Płynność wypłat z SU
24 kwie 2019, 19:53


Przyjazna pisze:
nowywidznowy pisze:Czy wy naprawdę wierzycie że odzyskacie te pieniądze. Po 72 h to już tym się zajmuję prokurator i urząd skarbowy więc te co podatku nie odprowadzały mają dni policzone kiedy będą musiały zapłacić kare


Drogi przyjacielu tak się składa że też się dowiadywalam i to jest jakby nie patrzeć wirtualny nierząd więc jak mam się z tego rozliczyć? Zaraz padnie hasło usługi internetowe lub artystki ale jaka ja kuźwa artystka?
Chce kasę fiskalną i nabijać wibrator w dupie 5minut lub placówka na ostro minut 7...

i następna :sarcastic: skąd się one biorą :sarcastic:
Awatar użytkownika
Tymi
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 327
Rejestracja: 05 lis 2015, 12:14
Lokalizacja: POLSKA
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VS
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
24 kwie 2019, 19:54


Obyś się Przyjazna, nie przejechała.Ja do wirtualnej dominacji mam założoną firmę.Tak, jest to inna działalność artystyczna.W momencie gdy robisz to cyklicznie podchodzi pod działalność.Jak cię US sprawdzi to może dołożyć takie kary ,że się z płaczu nie pozbierasz.
Awatar użytkownika
Dominatrix
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 203
Rejestracja: 15 lut 2017, 19:07
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 148 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Hard Deep
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Domina_Laura


Re: Płynność wypłat z SU
24 kwie 2019, 19:55


Przyjazna pisze:
nowywidznowy pisze:Czy wy naprawdę wierzycie że odzyskacie te pieniądze. Po 72 h to już tym się zajmuję prokurator i urząd skarbowy więc te co podatku nie odprowadzały mają dni policzone kiedy będą musiały zapłacić kare


Drogi przyjacielu tak się składa że też się dowiadywalam i to jest jakby nie patrzeć wirtualny nierząd więc jak mam się z tego rozliczyć? Zaraz padnie hasło usługi internetowe lub artystki ale jaka ja kuźwa artystka?
Chce kasę fiskalną i nabijać wibrator w dupie 5minut lub placówka na ostro minut 7...

Dokładnie...ja jestem internetową kurwą...ale jeśli,któraś prowadzi jakąś działalność artystyczną to już jej sprawa :):):)
Awatar użytkownika
KaFka
SU-holik
SU-holik
Posty: 98
Rejestracja: 28 gru 2017, 15:24
Podziękował: 27 razy
Podziękowano mu: 37 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
24 kwie 2019, 19:58


Tymi pisze:Przykładowo mam cukiernie i smażę pączki, koszt produkcji pączka to 1 zł, sprzedaje go za 1,80 zł Zysk na jednym pączku 80 gr, Przykładowo dziennie schodzi ich setki, a nawet tysiące...Dla tej tępiej kobity moja cukiernia to też żyła złota.Bo ona przecież widzi tylko mój 80% zysk.. Co z tego, że muszę opłacić lokal, zakupić produkty, pracowników itd itd...Wszystko to są moje koszta by cukiernia mogła działać.....a jak sanepid wpadnie i przypierdoli mi karę to pewnie ufoludki ją zapłacą, jak otruje ludzi, bo taka jest też możliwość, bo np w jejeczku do pączusia była Salomea to mam realne szanse, że ktoś wytoczy mi porces, w którym jestem na przegranej pozycji. Jedne zasądzone odszkodowanie i mnie nie ma...
Showup przecież jest taką żyła złota, wszystko robią krasnoludki, nie mają swoich problemów a serwery stoją na Marsie no i przypominam..... są nietykalni :sarcastic:

Chlopie nawet po oplaceniu podatkow i oplaceniu wszystkiego to i taka na tym sporo zyskuja po gdyby interes sie nie krecil to by juz to dawno zamkneli a nie dzialali ponad 10 lat.Wiec przestan gadac bzdury.. sciska cie,ze niektorzy maja takie pieniadze,ktorych ty na oczy nie widziales?! Widocznie to nie masz pojecia,ze wlascieciel moze na tym dobrze zarobic...gdyby z tego byly marne pieniadze juz dawno by to zamkneli...
Awatar użytkownika
Malamala000
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 526
Rejestracja: 05 kwie 2019, 18:41
Podziękował: 98 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Sweet
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Selena_Selena


Re: Płynność wypłat z SU
24 kwie 2019, 20:00


bomba122,
:laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: widzę mocno w temacie jesteś czyżbyś nadawał a może jesteś typem przesladowcy który żyje życiem innych osób w tym przypadku modelek SU :) to raczej ty rozsmieszasz prawiąc swoje morały z pupy wzięte tak namiętnie jakby temat Ciebie dotyczył.
Tymi właśnie ciekawa jestem takie trole jak ty się rodzą czy sieją sami??? Bo tak naprawdę co jeden to coraz lepsze teorie tworzy a tylko tomoxx coś z sensem napisze a wy pierniczycie dla samej idei WKURWIANIA już wystarczająco zdenerwowanych kobiet
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
24 kwie 2019, 20:03


Awatar użytkownika
Dominatrix
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 203
Rejestracja: 15 lut 2017, 19:07
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 148 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Hard Deep
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Domina_Laura


Re: Płynność wypłat z SU
24 kwie 2019, 20:04


Przyjazna pisze:bomba122,
:laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: widzę mocno w temacie jesteś czyżbyś nadawał a może jesteś typem przesladowcy który żyje życiem innych osób w tym przypadku modelek SU :) to raczej ty rozsmieszasz prawiąc swoje morały z pupy wzięte tak namiętnie jakby temat Ciebie dotyczył.


Ani nie nadaje, ani nie przesladuje, moze to co pisze jest niepopularne,ale zycie ogolnie to kurwa i potrafi kopnac w najmniej spodziewanym momencie, a biorac pdo uwage zasade ze nieszczescia chodza parami to nic mnie nie zdziwi :P. Widze ze chyba jednak malo znasz uzytkownikow forumka jesli podejrzewasz mnei o nadawanie czy zle intencje wobec nadajaych .... ja jestem chujem, ale nie az takim :p
Po prostu mowie z dowwiadczenia jako osoba ktora cos tam dziala i proawdzi od wielu lat jak to wyglada w praktyce, i jesli jakakolwiek modelka mysli ze moze nadawac XXX lat majac w cipie US to predzej czy pozniej mocno sie rozczaruje, tak to dziala.
Awatar użytkownika
bomba122
SU-holik
SU-holik
Posty: 92
Rejestracja: 25 maja 2017, 23:59
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Relax_Na_Su


Re: Płynność wypłat z SU
24 kwie 2019, 20:06


Awatar użytkownika
Dominatrix
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 203
Rejestracja: 15 lut 2017, 19:07
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 148 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Hard Deep
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Domina_Laura


Re: Płynność wypłat z SU
24 kwie 2019, 20:06


I tak podsumowując ten wątek można powiedzieć, że wszystko jest gówno...oprócz moczu. :beach:
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 95 gości