Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Płynność wypłat z SU
23 kwie 2019, 10:37
Przyjazna pisze:Tymi,
Tymi my nie płaczemy, że portal pada zacznij czytać ze zrozumieniem co piszemy, nie obawiamy się upadku bo tyle dup co ma show up nie znajdą z dnia na dzień...
Generujemy ogromne zyski więc nie widzę powodu dla których miałby zdechnac portal lepiej działający niż zbiornik który o dziwo nadal dycha.
Wypowiem się w imieniu dziewczyn NIE JESTEŚMY ZMARTWIONE TYLKO WKURWIONE OCZEKIWANIEM myślę że to dosyć istotna różnica

i oczywiście Pani Kropelka i Przyjazna znowu sobie wtórują :sarcastic: Nie wiem do której się zwracać bo stawiam że Wy to jedna i ta sama osoba.. Nieważne...
Poprawianie mnie i pisanie że mylę stres z frustracją pokazuję tylko że wypowiadasz się za inne. To że Ty czy nawet i twoja druga połowa "Kropelka" łyknie wszystko, czy wierzy że SU ma tylko przejściowy problem nie oznacza tego że wierzy w to każda inna. Skoro tutaj kilka dziewczyn pisało wprost o rozdrażnieniu, kłopotach ze snem itp. to chyba oczywista oczywistość że za ten stan rzeczy odpowiedzialny jest stres a nie wkurwienie. Nie jedna dziewczyna gdzieś z tyłu głowy ma czarne myśli bo z każdym komunikatem z którego się nie wywiązują wygląda to gorzej.
Awatar użytkownika
Tymi
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 327
Rejestracja: 05 lis 2015, 12:14
Lokalizacja: POLSKA
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VS
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
23 kwie 2019, 10:49
Tymi pisze:
Przyjazna pisze:Tymi,
Tymi my nie płaczemy, że portal pada zacznij czytać ze zrozumieniem co piszemy, nie obawiamy się upadku bo tyle dup co ma show up nie znajdą z dnia na dzień...
Generujemy ogromne zyski więc nie widzę powodu dla których miałby zdechnac portal lepiej działający niż zbiornik który o dziwo nadal dycha.
Wypowiem się w imieniu dziewczyn NIE JESTEŚMY ZMARTWIONE TYLKO WKURWIONE OCZEKIWANIEM myślę że to dosyć istotna różnica

i oczywiście Pani Kropelka i Przyjazna znowu sobie wtórują :sarcastic: Nie wiem do której się zwracać bo stawiam że Wy to jedna i ta sama osoba.. Nieważne...
Poprawianie mnie i pisanie że mylę stres z frustracją pokazuję tylko że wypowiadasz się za inne. To że Ty czy nawet i twoja druga połowa "Kropelka" łyknie wszystko, czy wierzy że SU ma tylko przejściowy problem nie oznacza tego że wierzy w to każda inna. Skoro tutaj nie jedna dziewczyna pisała wprost, że jest rozdrażniona, ma problemy ze snem itp. to chyba oczywista oczywistość że za ten stan rzeczy odpowiedzialny jest stres a nie wkurwienie. Nie jedna dziewczyna gdzieś z tyłu głowy ma czarne myśli bo z każdym komunikatem z którego się nie wywiązują wygląda to gorzej.


ostatnim razem było to 6tyg narazie 4 z groszem wiec niema czym się przejmować, w stresie są te ktorej takiej sytuacji sie nie spodziewały i te tez pewnie strajki robią. Ja jako iż nadaje od początków SU dobrze wiem ze wczesniej czy pozniej ruszą JAK ZWYKLE. Fakt kwota zaczyna być niepokojąca ale nadal bedzie to bedzie życie.. a z tym że się z przyjazną zgadzamy w tych kwestiach to znaczy ze musimy byc jedna osoba? srlsy? co ja jestem black? niech @admin sie wypowie
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 450
Rejestracja: 27 paź 2015, 19:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


Re: Płynność wypłat z SU
23 kwie 2019, 10:51
Tymi daj juz sobie na luz z tymi swoimi wypocinami...upajasz się tym brakiem wypłat jak dziecko w piaskownicy. Przestań się już produkować z tym spekulowaniem.
Ciekawe co powiesz jak wypłaty ruszą. Pewnie gęba ci się zamknie.
Awatar użytkownika
TakaJaSobie
SU-holik
SU-holik
Posty: 143
Rejestracja: 22 cze 2016, 13:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
23 kwie 2019, 10:55
Kropelka pisze:
Tymi pisze:
Przyjazna pisze:Tymi,
Tymi my nie płaczemy, że portal pada zacznij czytać ze zrozumieniem co piszemy, nie obawiamy się upadku bo tyle dup co ma show up nie znajdą z dnia na dzień...
Generujemy ogromne zyski więc nie widzę powodu dla których miałby zdechnac portal lepiej działający niż zbiornik który o dziwo nadal dycha.
Wypowiem się w imieniu dziewczyn NIE JESTEŚMY ZMARTWIONE TYLKO WKURWIONE OCZEKIWANIEM myślę że to dosyć istotna różnica

i oczywiście Pani Kropelka i Przyjazna znowu sobie wtórują :sarcastic: Nie wiem do której się zwracać bo stawiam że Wy to jedna i ta sama osoba.. Nieważne...
Poprawianie mnie i pisanie że mylę stres z frustracją pokazuję tylko że wypowiadasz się za inne. To że Ty czy nawet i twoja druga połowa "Kropelka" łyknie wszystko, czy wierzy że SU ma tylko przejściowy problem nie oznacza tego że wierzy w to każda inna. Skoro tutaj nie jedna dziewczyna pisała wprost, że jest rozdrażniona, ma problemy ze snem itp. to chyba oczywista oczywistość że za ten stan rzeczy odpowiedzialny jest stres a nie wkurwienie. Nie jedna dziewczyna gdzieś z tyłu głowy ma czarne myśli bo z każdym komunikatem z którego się nie wywiązują wygląda to gorzej.


ostatnim razem było to 6tyg narazie 4 z groszem wiec niema czym się przejmować, w stresie są te ktorej takiej sytuacji sie nie spodziewały i te tez pewnie strajki robią. Ja jako iż nadaje od początków SU dobrze wiem ze wczesniej czy pozniej ruszą JAK ZWYKLE. Fakt kwota zaczyna być niepokojąca ale nadal bedzie to bedzie życie.. a z tym że się z przyjazną zgadzamy w tych kwestiach to znaczy ze musimy byc jedna osoba? srlsy? co ja jestem black? niech @admin sie wypowie



Ostatnim razem było krócej - od 24 sierpnia do 16 września, chyba, że było jeszcze jakaś inna awaria.

W ogóle, co to za pieprzenie o okresie świątecznym. Byli zajęci malowaniem jajek, czy nadal nie mogą wrócić do równowagi?! Wolny był raptem jeden pieprzony dzień. Chyba, że u nich okres świąteczny trwa Cały WIelki Tydzień, przeciągając się do Majówki i zahaczając o Boże Ciało.
Awatar użytkownika
miszmasz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 254
Rejestracja: 07 lip 2016, 18:19
Podziękował: 40 razy
Podziękowano mu: 55 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: szefowa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
23 kwie 2019, 11:05
Witam
Wysłaliśmy bankowi niezbędne dokumenty i czekamy na ich odpowiedź. Po weryfikacji dokumentów bank odblokuje środki. Ze względu na okres świąteczny nie jesteśmy w stanie podać konkretnego terminu, ponieważ jesteśmy zdani na bank.
Pozdrawiam

Taką wiadomosc dostałam dzis rano
Awatar użytkownika
Agnieszka_88
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 27
Rejestracja: 21 kwie 2019, 07:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
23 kwie 2019, 11:11
Była jeszcze w maju 2016 lecz trwała 2tygodnie blokada.
Tymi kurwa trolu jeden znajdź sobie lepsze zajęcie niż wkurzanie lasek na temat który Ciebie nie dotyczy i jesteśmy 2innymi osobami a jak chcesz wpadnij porównasz nas po szparach.
Poprostu pamiętamy wiele akcji i tyle możemy się zgadzać lecz nie zawsze a i tak jest to lepsze niż nieraz wasze "lizanie się po chujkach" kiedy pierdolicie jakie to jesteśmy głupie, durne i naiwne cipy
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
23 kwie 2019, 11:14
Kwestia dni piszą, tylko ilu dni 5, 10, a może kolejnych 30? Kiedy użytkownicy godzą w ich interes to banują, lecz sami BEZ ŻADNEGO UPRZEDZENIA zablokowali wypłaty na ponad miesiąc i jeszcze się dziwią, że się dzieje jak się dzieje. Odcięłam się od tego aby cieszyć się życiem prywatnym w ostatnich dniach, ale gdzieś we mnie było przekonanie, że dziś wejdę i zlecę przelew. A oni piszą znowu o dniach... więc dziś na pewno nic nie ruszy. To już jest naprawdę przesada. Gdyby chociaż uprzedzili, żeby sobie zlecić kasę wcześniej, A teraz pozostaje czekać, tylko że już dość mam tego czekania i niepewności.
Awatar użytkownika
LunaMoon
SU-holik
SU-holik
Posty: 55
Rejestracja: 30 sty 2016, 01:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 18 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
23 kwie 2019, 11:33
Show Up
12:15 (16 minut temu)
do ja

Witam
Wysłaliśmy bankowi niezbędne dokumenty i czekamy na ich odpowiedź. Po weryfikacji dokumentów bank odblokuje środki. Ze względu na okres świąteczny nie jesteśmy w stanie podać konkretnego terminu, ponieważ jesteśmy zdani na bank.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
coca-cola69
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 10 kwie 2019, 22:30
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Każda
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
23 kwie 2019, 11:37
coca-cola69 pisze:Show Up
12:15 (16 minut temu)
do ja

Witam
Wysłaliśmy bankowi niezbędne dokumenty i czekamy na ich odpowiedź. Po weryfikacji dokumentów bank odblokuje środki. Ze względu na okres świąteczny nie jesteśmy w stanie podać konkretnego terminu, ponieważ jesteśmy zdani na bank.
Pozdrawiam


termin świąteczny to jedno, dwa że to co dostali muszą zweryfikować u źródła (pewnie banku w USA) , dlatego też to wszystko się wydłuża, ale jak są na finiszu to może w tym tygodniu coś ruszy, bo na 29-30 kwietnia, ani tym bardziej 2 maja bym się nastawiał.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Płynność wypłat z SU
23 kwie 2019, 11:52
To ja dodam od siebie, ze po otrzymaniu identycznej odpowiedzi, co coca-cola69 Spytałam o termin podany przez bank. Nie spodziewałam się żadnej wybitnej odpowiedzi, i tez wybitnej nie dostałam :
Witam,
Tak jak pisaliśmy w poprzednim mailu. Czekamy na odpowiedź banku.
Awatar użytkownika
PaniElsa
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 32
Rejestracja: 25 maja 2016, 08:41
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: PaniElsa


Re: Płynność wypłat z SU
23 kwie 2019, 11:56
Moderatorzy też mówią to samo "nie jestem w stanie określić daty i nie jest to zależne od nas tylko od banku"
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
23 kwie 2019, 12:05
To już się robi mało zabawne.
________________________
A we mnie samej wilki dwa,
Oblicze dobra oblicze zła!
Walczą ze sobą nieustannie,
Wygrywa ten którego karmię… :heart:
modlicha
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 298
Rejestracja: 06 lis 2016, 19:29
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
23 kwie 2019, 12:22
Skoro nie znają terminu to czemu piszą, że potrwa to kilka dni ;)
Awatar użytkownika
zoom
SU-holik
SU-holik
Posty: 51
Rejestracja: 12 maja 2016, 12:33
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
23 kwie 2019, 12:31
Można by było spytać BOK SU co za "niezbędne dokumenty" wysyła do banku...
Awatar użytkownika
RafalRafi
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 19 lis 2015, 23:09
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: RafalRafiSu


Re: Płynność wypłat z SU
23 kwie 2019, 12:34
Nie wiadomo ile to potrwa jest to wkurwiające i podejrzewam że kobitki które wcale nie mają kasy tylko na SU zarabiają są mocno wkurwione.
Ja pracuję oprócz SU dlatego jeszcze się tak mocno nie denerwuje bo kasę z SU traktuję jako dodatek do budżetu domowego trochę z niej odkładam trochę przepierdalam.

Nic nie mam do kobitek które nie pracują tylko żyją z SU żeby ktoś mi czegoś nie zarzucał.
Każdy robi co uważa i co mu się podoba.

Wiem że w niektórych już nie ma nadziei na te przelewy że zaczną realizować lecz myślę że w końcu to uruchomią i wszystko pójdzie bez problemu. otrzymamy swoje pieniądze a troszkę się ich zgromadziło i w końcu będziemy wszystkie spokojne.
Awatar użytkownika
ELIZABETH2
SU-holik
SU-holik
Posty: 122
Rejestracja: 11 sty 2018, 21:44
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 38 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: annpearl
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ELIZABET


Re: Płynność wypłat z SU
23 kwie 2019, 12:40
RafalRafi pisze:Można by było spytać BOK SU co za "niezbędne dokumenty" wysyła do banku...


@RafalRafi nie ma sensu o cokolwiek pytać, bo oni chyba nawet nie czytają naszych wiadomości, odpisują na pałę, czy pasuje odpowiedz do pytania, czy nie, wszystkim to samo.. Żenada.
Awatar użytkownika
miszmasz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 254
Rejestracja: 07 lip 2016, 18:19
Podziękował: 40 razy
Podziękowano mu: 55 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: szefowa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
23 kwie 2019, 12:41
tomoxx pisze:
coca-cola69 pisze:Show Up
12:15 (16 minut temu)
do ja

Witam
Wysłaliśmy bankowi niezbędne dokumenty i czekamy na ich odpowiedź. Po weryfikacji dokumentów bank odblokuje środki. Ze względu na okres świąteczny nie jesteśmy w stanie podać konkretnego terminu, ponieważ jesteśmy zdani na bank.
Pozdrawiam


termin świąteczny to jedno, dwa że to co dostali muszą zweryfikować u źródła (pewnie banku w USA) , dlatego też to wszystko się wydłuża, ale jak są na finiszu to może w tym tygodniu coś ruszy, bo na 29-30 kwietnia, ani tym bardziej 2 maja bym się nastawiał.


Te Twoje przewidywania są tyle warte co wróżby u wróżek. Jak nie pyknie, to dorobisz sobie kolejną ideologię. Robisz tym więcej szkody niż pożytku, bo zdesperowane laski łykają wszystko jak głodne pelikany...
Awatar użytkownika
maxim
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 246
Rejestracja: 13 lis 2015, 19:37
Podziękował: 26 razy
Podziękowano mu: 45 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
23 kwie 2019, 12:52
Rówież wysłałam kolejny email do nich tym razem prosząc o nazwę banku i nadawcy abym mogla zasięgnąć info u żródla.Zdaje się że nawet tego emaila nie przeczytali bo dostałam taką samą formułkę jak wy.... :nea:
Awatar użytkownika
Leila87
SU-holik
SU-holik
Posty: 120
Rejestracja: 25 sty 2018, 11:04
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LEILA87
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LEILA87


Re: Płynność wypłat z SU
23 kwie 2019, 12:53
Ludzie!! Maja na to 4 dni. Komunikat ogloszony 17-go. Więc 18,19 , dzis i jutro max - bank sie tym zajmie. W czwartek myślę ze rusza przelewy a jak nie to w chuja leca innej opcji nie ma !
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 412
Rejestracja: 08 kwie 2019, 02:57
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
23 kwie 2019, 12:57
ZmysłowaOna23 pisze:Ludzie!! Maja na to 4 dni. Komunikat ogloszony 17-go. Więc 18,19 , dzis i jutro max - bank sie tym zajmie. W czwartek myślę ze rusza przelewy a jak nie to w chuja leca innej opcji nie ma !


dlaczego cztery dni :?: :?: :?: :?:
Awatar użytkownika
Leila87
SU-holik
SU-holik
Posty: 120
Rejestracja: 25 sty 2018, 11:04
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LEILA87
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LEILA87


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 74 gości